LKS Zantyr Sztum (beta)


select Wybierz bieg


2019-05-12 Gdynia - edycja: XXI, dystans: 10,000, startujących: 2271 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Tuwalska ElżbietaK-100:40:12156 (2271)10 (10)
2Najda MateuszM-3000:54:411460 (2271)401 (509)

2018-05-13 Gdynia - edycja: XX, dystans: 10.000, startujących: 2798, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Tuwalska MałgorzataK-100:39:36107 (2798)10 (10)
2Tuwalska ElżbietaK-3000:40:56157 (2798)2 (353) srebro
3Kozłów WojciechM-5000:45:30465 (2798)38 (182)

2017-05-07 Gdynia - edycja: XIX, dystans: 10.000, startujących: 3819, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Tuwalska ElżbietaK-3000:39:59186 (3819)4 (461)
2Tuwalska MałgorzataK-3000:40:05197 (3819)5 (461)
3Kozłów WojciechM-5000:42:28354 (3819)19 (216)

2016-05-07 Gdynia - edycja: XVIII, dystans: 10.000, startujących: 4465, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Tuwalska ElżbietaK-3000:39:41135 (4465)3 (578) brąz
2Tuwalska MałgorzataK-3000:40:08163 (4465)4 (578)
3Kozłów WojciechM-5000:42:42335 (4465)13 (227)
4Jurewicz MirosławM-5000:50:271556 (4465)90 (227)

2015-05-09 Gdynia - edycja: XVII, dystans: 10.000, startujących: 5380, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Cebula BogdanM-5000:37:34121 (5380)4 (251)
2Tuwalska MałgorzataK-3000:38:34163 (5380)1 (668) złoto
3Tuwalska ElżbietaK-3000:40:46341 (5380)5 (668)
4Zdziennicki BartekM-3000:41:15390 (5380)147 (1510)
5Bucewka MagdalenaK-3000:42:01465 (5380)7 (668)
6Dmitrzak PiotrM-3000:43:12654 (5380)251 (1510)
7Szot DawidM-2000:43:42753 (5380)219 (912)
8Lisogórski KrzysztofM-3000:43:44756 (5380)288 (1510)
9Piotrowski LechM-5000:45:091000 (5380)42 (251)
10Dobrenko MieczysławM-7000:46:251247 (5380)1 (4) złoto
11Anaczkowski MirosławM-5000:46:291259 (5380)51 (251)
12Witczak MariuszM-3000:48:261742 (5380)659 (1510)
13Markowski KamilM-3000:50:382323 (5380)856 (1510)
14Pyzik-Kapszewicz AngelikaK-2000:54:523326 (5380)227 (618)
15Rzatkowska JoannaK-4000:56:573790 (5380)126 (300)

2014-05-10 Gdynia - edycja: XVI, dystans: 10.000, startujących: 5143, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:31:164 (5143)2 (1477) srebro
2Kaliś KarolM-2000:31:206 (5143)4 (981)
3Sadowski RobertM-2000:32:2411 (5143)8 (981)
4Jażdżewski SewerynM-2000:35:3964 (5143)35 (981)
5Giembicki JanM-2000:36:3992 (5143)44 (981)
6Kamiński FilipM-1600:39:34279 (5143)8 (67)
7Nowosielski PiotrM-4000:40:01314 (5143)60 (827)
8Jurewicz JakubM-1600:40:59409 (5143)13 (67)
9Zdziennicki BartekM-3000:40:59412 (5143)146 (1477)
10Bucewka MagdalenaK-3000:41:12439 (5143)6 (597)
11Lisogórski KrzysztofM-3000:43:09715 (5143)270 (1477)
12Dobrenko MieczysławM-7000:44:511034 (5143)1 (7) złoto
13Bożykowski JanM-4000:46:211364 (5143)280 (827)
14Ludwik AndrzejM-5000:47:321628 (5143)78 (249)
15Pipała PrzemysławM-1600:53:063038 (5143)54 (67)
16Jażdżewska PatrycjaK-2000:53:073045 (5143)168 (546)
17Luterek MartynaK-2000:56:293748 (5143)264 (546)
18Markowski KamilM-2000:56:433796 (5143)842 (981)
19Nowosielska MarlenaK-4001:01:024455 (5143)140 (216)

2013-05-11 Gdynia - edycja: XV, dystans: 10.000, startujących: 3184, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:31:143 (3184) brąz2 (1021) srebro
2Sadowski RobertM-2000:31:345 (3184)3 (659) brąz
3Kaliś KarolM-2000:32:4316 (3184)8 (659)
4Cebula BogdanM-5000:37:4091 (3184)6 (148)
5Giembicki JanM-2000:39:02140 (3184)65 (659)
6Lisogórski KrzysztofM-3000:41:08256 (3184)96 (1021)
7Zdziennicki BartekM-3000:41:09257 (3184)95 (1021)
8Bucewka MagdalenaK-3000:42:40361 (3184)6 (274)
9Dobrenko MieczysławM-7000:46:20759 (3184)1 (11) złoto
10Markowski KamilM-2000:49:001113 (3184)329 (659)
11Nowosielski PiotrM-4000:57:052180 (3184)394 (475)
12Nowosielska MarlenaK-3000:57:052182 (3184)110 (274)

2012-05-12 Gdynia - edycja: XIV, dystans: 10.000, startujących: 1593, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Cebula BogdanM-5000:36:2140 (1593)1 (98) złoto
2Klonowski MarcinM-2000:37:4365 (1593)21 (327)
3Dobrenko ArkadiuszM-4000:39:29114 (1593)22 (265)
4Skoczyński LeszekM-4000:41:22185 (1593)39 (265)
5Dobrenko MieczysławM-7000:42:55255 (1593)1 (11) złoto
6Wolf MagdalenaK-3000:43:35303 (1593)7 (117)
7Lisogórski KrzysztofM-3000:43:57329 (1593)108 (544)
8Giembicki JanM-2000:49:53835 (1593)205 (327)
9Markowski KamilM-2000:51:581033 (1593)249 (327)

2011-05-07 Gdynia - edycja: XIII, dystans: 10.000, startujących: 551 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Nowosielski PiotrM-3000:38:3346 (551)13 (184)
2Wolf MagdalenaK-3000:42:32103 (551)4 (39)

2010-05-08 Gdynia - edycja: XII, dystans: 10.000, startujących: 540 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Nowosielski PiotrM-3000:40:3484 (540)27 (182)
2Dobrenko MieczysławM-7000:41:1393 (540)1 (6) złoto
3Mróz MarekM-3000:44:48187 (540)65 (182)
4Babieczko AndrzejM-4000:45:29201 (540)38 (93)
5Jurewicz MirosławM-4000:49:58333 (540)61 (93)
6Nowosielska MarlenaK-3000:58:33493 (540)16 (24)

2009-05-09 Gdynia - edycja: XI, dystans: 10.000, startujących: 413 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Dębowski TomaszM-100:33:244 (413)4 (10)
2Dębowski PiotrM-2000:34:2711 (413)1 (83) złoto
3Mróz MarekM-3000:43:0596 (413)26 (125)

2008-05-10 Gdynia - edycja: X, dystans: 10.000, startujących: 196 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Cebula BogdanM-4000:38:3524 (196)3 (34) brąz
2Rozenberg SławomirM-4000:43:0260 (196)12 (34)
3Krawiec AndrzejM-4000:43:1163 (196)13 (34)
4Treć LeonM-4000:45:5293 (196)17 (34)