LKS Zantyr Sztum (beta)


select Wybierz bieg


2018-08-19 Lubawa - edycja: VIII, dystans: 10,000, startujących: 243, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Chętnik RafałM-4000:38:5413 (243)3 (45) brąz
2Giembicki JanM-3000:39:0514 (243)4 (62)

2016-08-21 Lubawa - edycja: VI, dystans: 10.000, startujących: 272, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Rogiewicz AndrzejM-2000:30:541 (272) złoto1 (42) złoto

2015-08-23 Lubawa - edycja: V, dystans: 10.000, startujących: 250, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Bestvater MarcelM-2000:43:4158 (250)23 (63)

2014-08-17 Lubawa - edycja: IV, dystans: 10.000, startujących: 210, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Owczarek MateuszM-2000:39:0924 (210)11 (44)
2Bucewka MagdalenaK-3000:44:2359 (210)1 (20) złoto

2013-08-18 Lubawa - edycja: III, dystans: 10.000, startujących: 192, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Rogiewicz AndrzejM-2000:34:121 (192) złoto1 (43) złoto
2Kowalski MariuszM-2000:37:2212 (192)6 (43)
3Piróg ArkadiuszM-3000:38:4818 (192)7 (60)
4Giembicki JanM-2000:41:3432 (192)16 (43)
5Nowosielski PiotrM-4000:42:5944 (192)11 (32)
6Zdziennicki BartekM-3000:43:3247 (192)14 (60)
7Kamiński MarcinM-3000:43:4750 (192)15 (60)
8Skoczyński LeszekM-4000:43:5452 (192)14 (32)
9Bucewka MagdalenaK-3000:44:4060 (192)2 (11) srebro
10Urbanowska MagdalenaK-3000:49:0798 (192)3 (11) brąz
11Nowosielska MarlenaK-3000:59:31162 (192)6 (11)

2012-08-26 Lubawa - edycja: II, dystans: 10.600, startujących: 217 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:33:181 (217) złoto1 (61) złoto
2Kowalski MariuszM-2000:35:184 (217)1 (40) złoto
3Klonowski MarcinM-2000:38:5818 (217)8 (40)
4Cebula BogdanM-5000:39:1620 (217)1 (30) złoto
5Nowosielski PiotrM-3000:41:4441 (217)13 (61)
6Lisogórski KrzysztofM-3000:45:5979 (217)27 (61)
7Treć LeonM-5000:46:0080 (217)8 (30)
8Piotrowski LechM-5000:46:5695 (217)12 (30)
9Bucewka MagdalenaK-3000:48:14111 (217)2 (15) srebro
10Giembicki JanM-2000:49:48135 (217)32 (40)
11Wiśniewski PiotrM-3000:49:52136 (217)42 (61)
12Kołpak JanM-60+00:50:19143 (217)6 (8)
13Wiechowski SławomirM-3000:52:04158 (217)50 (61)
14Wiśniewska AgnieszkaK-3000:56:29192 (217)11 (15)

2011-08-28 Lubawa - edycja: I, dystans: 10.000, startujących: 222 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:31:411 (222) złoto1 (60) złoto
2Rogiewicz AndrzejM-2000:33:154 (222)2 (46) srebro
3Kowalski MariuszM-2000:33:436 (222)3 (46) brąz
4Kaliś KarolM-2000:33:587 (222)5 (46)
5Piróg ArkadiuszM-2000:36:1116 (222)9 (46)
6Cebula BogdanM-5000:37:4327 (222)1 (24) złoto
7Chętnik RafałM-3000:39:1635 (222)10 (60)
8Nowosielski PiotrM-3000:39:2637 (222)12 (60)
9Klonowski MarcinM-2000:41:3556 (222)18 (46)
10Kiliszek MariuszM-4000:42:3468 (222)19 (45)
11Dobrenko MieczysławM-60+00:44:4392 (222)2 (11) srebro
12Wiechowski SławomirM-3000:50:45153 (222)40 (60)
13Wiśniewska AgnieszkaK-2000:54:40186 (222)8 (10)
14Wiśniewski PiotrM-3000:54:40187 (222)53 (60)
15Nowosielska MarlenaK-3000:54:42188 (222)5 (7)