LKS Zantyr Sztum (beta)


select Wybierz bieg


2019-10-13 Val de Reuil - edycja: XV, dystans: 42,195, startujących: 601, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Tuwalska MałgorzataK-4003:10:1166 (601)1 (47) złoto
2Rozenberg SławomirM-5003:40:17177 (601)30 (115)
3Anaczkowski MirosławM-6003:43:19187 (601)3 (23) brąz
4Piotrowski LechM-5003:54:59255 (601)44 (115)
5Treć LeonM-6004:21:49413 (601)14 (23)
6Duda TomaszM-2304:33:08473 (601)129 (139)
7Lisogórski KrzysztofM-4004:34:26478 (601)188 (217)

2018-10-14 Val de Reuil - edycja: XIV, dystans: 42.195, startujących: 709, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Garbowski KrzysztofM-2302:38:2614 (709)14 (186)
2Tuwalska MałgorzataK-2303:01:0251 (709)4 (34)
3Klonowski MarcinM-2303:01:3352 (709)26 (186)
4Mazur AndrzejM-4003:02:2156 (709)21 (266)
5Treć JakubM-2303:24:50139 (709)59 (186)
6Lisogórski KrzysztofM-4003:42:24229 (709)93 (266)
7Rozenberg SławomirM-5003:44:52248 (709)40 (120)
8Piotrowski LechM-5003:54:52308 (709)49 (120)
9Anaczkowski MirosławM-6003:55:31318 (709)10 (26)
10Treć LeonM-5004:19:48478 (709)79 (120)
11Krawiec AndrzejM-5004:33:50552 (709)90 (120)

2017-10-15 Val de Reuil - edycja: XIII, dystans: 42.195, startujących: 938, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Garbowski KrzysztofM-2302:38:4711 (938)11 (287)
2Klonowski MarcinM-2303:01:3466 (938)37 (287)
3Tuwalska MałgorzataK-2303:01:3767 (938)4 (55)
4Oliwiński PawełM-2303:09:44103 (938)49 (287)
5Najda SławomirM-4003:13:12123 (938)45 (335)
6Sadowski AndrzejM-2303:15:04140 (938)61 (287)
7Tuwalska ElżbietaK-2303:17:05151 (938)10 (55)
8Treć JakubM-1803:17:21153 (938)1 (8) złoto
9Nowosielski PiotrM-4003:32:04269 (938)100 (335)
10Rozenberg SławomirM-5003:33:01279 (938)43 (141)
11Lisogórski KrzysztofM-4003:33:39283 (938)106 (335)
12Anaczkowski MirosławM-6003:39:05321 (938)6 (23)
13Treć LeonM-5003:53:30456 (938)61 (141)
14Piotrowski LechM-5003:57:39500 (938)70 (141)
15Sosiński DariuszM-4003:58:34510 (938)196 (335)

2016-10-16 Val de Reuil - edycja: XII, dystans: 42.195, startujących: 860, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Garbowski KrzysztofM-2002:39:2612 (860)12 (247)
2Treć JakubM-1803:11:45102 (860)1 (6) złoto
3Lisogórski KrzysztofM-2003:28:45232 (860)80 (247)
4Rozenberg SławomirM-5003:29:58244 (860)40 (172)
5Piotrowski LechM-5003:29:58245 (860)41 (172)
6Anaczkowski MirosławM-6003:47:26399 (860)12 (34)
7Treć LeonM-5003:48:42415 (860)75 (172)
8Ludwik AndrzejM-5004:50:57810 (860)154 (172)
9Jurewicz MirosławM-5004:52:31813 (860)156 (172)

2015-10-18 Val de Reuil - edycja: XI, dystans: 42.195, startujących: 738, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-2002:29:395 (738)5 (229)
2Garbowski KrzysztofM-2002:40:2913 (738)8 (229)
3Klonowski MarcinM-2003:00:0557 (738)30 (229)
4Treć JakubM-1803:07:5890 (738)2 (9) srebro
5Bucewka MagdalenaK-2003:16:34142 (738)4 (24)
6Piotrowski LechM-5003:28:50239 (738)30 (130)
7Rozenberg SławomirM-5003:29:04245 (738)33 (130)
8Anaczkowski MirosławM-5003:33:24286 (738)44 (130)
9Treć LeonM-5003:48:00404 (738)69 (130)
10Fila AntoniM-6004:27:08660 (738)23 (29)

2014-10-19 Val de Reuil - edycja: X, dystans: 42.195, startujących: 683, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Garbowski KrzysztofM-2002:42:177 (683)4 (228)
2Nowosielski PiotrM-4003:29:00173 (683)79 (258)
3Mazerski BartoszM-2003:29:01174 (683)68 (228)
4Piotrowski LechM-5003:34:28212 (683)27 (107)
5Zdziennicki BartekM-2003:40:37251 (683)95 (228)
6Rozenberg SławomirM-4003:43:25266 (683)123 (258)
7Bucewka MagdalenaK-2003:44:22273 (683)4 (20)
8Treć LeonM-5003:55:18341 (683)46 (107)
9Pepliński GrzegorzM-4003:57:05359 (683)162 (258)
10Kamiński JakubM-2004:18:11493 (683)167 (228)
11Kamiński MarcinM-2004:20:34510 (683)173 (228)
12Dmitrzak PiotrM-2004:20:34511 (683)174 (228)
13Jażdżewski SewerynM-2004:26:11546 (683)191 (228)
14Jażdżewska PatrycjaK-2004:26:11547 (683)13 (20)
15Kołpak JanM-6004:38:31597 (683)16 (24)
16Ludwik AndrzejM-5004:52:27636 (683)98 (107)

2013-10-20 Val de Reuil - edycja: IX, dystans: 42.195, startujących: 645, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Garbowski KrzysztofM-2002:48:3020 (645)13 (198)
2Cebula BogdanM-5002:57:3445 (645)4 (105)
3Lisogórski KrzysztofM-2003:25:22188 (645)73 (198)
4Kamiński MarcinM-2003:26:12198 (645)76 (198)
5Rozenberg SławomirM-4003:27:04207 (645)92 (255)
6Piotrowski LechM-5003:28:02213 (645)27 (105)
7Treć LeonM-5003:29:41234 (645)30 (105)
8Bucewka MagdalenaK-2003:43:45322 (645)7 (22)
9Bożykowski JanM-4004:12:03507 (645)223 (255)
10Babieczko AndrzejM-5004:12:04508 (645)74 (105)
11Jurewicz MirosławM-5004:12:48514 (645)75 (105)

2012-10-21 Val de Reuil - edycja: VIII, dystans: 42.195, startujących: 597, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-2002:24:432 (597) srebro2 (168) srebro
2Lisogórski KrzysztofM-2003:27:03201 (597)67 (168)
3Piotrowski LechM-5003:27:15204 (597)23 (109)
4Pepliński GrzegorzM-4003:29:31233 (597)112 (236)
5Rozenberg SławomirM-4003:29:43235 (597)114 (236)
6Treć LeonM-5003:30:56240 (597)31 (109)
7Babieczko AndrzejM-4003:38:58301 (597)137 (236)
8Kamiński MarcinM-2003:51:53379 (597)116 (168)
9Fila AntoniM-6003:52:27384 (597)10 (17)
10Jurewicz MirosławM-4003:52:36385 (597)170 (236)
11Kamiński JakubM-2004:04:27454 (597)136 (168)
12Duda SewerynM-2004:05:24459 (597)138 (168)
13Kiliszek MariuszM-4004:08:03472 (597)202 (236)
14Bożykowski JanM-4004:11:30488 (597)211 (236)

2011-10-16 Val de Reuil - edycja: VII, dystans: 42.195, startujących: 466, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3002:24:512 (466) srebro2 (145) srebro
2Piróg ArkadiuszM-3002:44:5716 (466)10 (145)
3Cebula BogdanM-5002:52:5624 (466)3 (72) brąz
4Nowosielski PiotrM-3003:09:3280 (466)34 (145)
5Jażdżewski SewerynM-2003:15:06105 (466)2 (4) srebro
6Rozenberg SławomirM-4003:16:06117 (466)60 (194)
7Treć LeonM-5003:24:42160 (466)16 (72)
8Piotrowski LechM-4003:32:39221 (466)103 (194)
9Tabor LeszekM-5003:32:39222 (466)28 (72)
10Pepliński GrzegorzM-3003:34:11230 (466)80 (145)
11Skoczyński LeszekM-3003:39:05249 (466)87 (145)
12Treć PawełM-3003:40:10256 (466)93 (145)
13Babieczko AndrzejM-4003:42:38268 (466)118 (194)
14Treć WojciechM-2003:54:00327 (466)3 (4) brąz
15Ludwik AndrzejM-4004:06:33379 (466)162 (194)

2009-10-18 Val de Reuil - edycja: V, dystans: 42.195, startujących: 582, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3002:25:445 (582)5 (167)
2Nowosielski PiotrM-3003:12:46133 (582)57 (167)
3Rozenberg SławomirM-4003:27:42239 (582)104 (248)
4Piotrowski LechM-4003:29:49255 (582)114 (248)
5Treć LeonM-5003:35:27302 (582)41 (100)
6Treć PawełM-2003:53:16411 (582)6 (9)
7Babieczko AndrzejM-4004:15:43518 (582)223 (248)
8Ludwik AndrzejM-4004:16:25522 (582)225 (248)

2008-10-12 Val de Reuil - edycja: IV, dystans: 42.195, startujących: 473, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3002:24:462 (473) srebro2 (129) srebro
2Cebula BogdanM-4003:07:3793 (473)39 (193)
3Krawiec AndrzejM-4003:24:53162 (473)67 (193)
4Treć LeonM-5003:25:03163 (473)21 (87)
5Rozenberg SławomirM-4003:29:32193 (473)81 (193)
6Treć PawełM-2003:42:05264 (473)3 (6) brąz
7Piotrowski LechM-4003:55:46340 (473)149 (193)
8Tabor LeszekM-5004:02:21372 (473)59 (87)
9Mróz MarekM-3004:31:01443 (473)125 (129)

2007-10-14 Val de Reuil - edycja: III, dystans: 42.195, startujących: 478, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3002:26:001 (478) złoto1 (142) złoto
2Cebula BogdanM-4002:56:3328 (478)12 (195)
3Rozenberg SławomirM-4003:30:57198 (478)87 (195)
4Pepliński GrzegorzM-3003:34:03218 (478)78 (142)
5Rosiak HieronimM-5004:03:01373 (478)57 (80)
6Tabor LeszekM-5004:27:16438 (478)72 (80)