LKS Zantyr Sztum (beta)


select Wybierz bieg


2019-08-15 Gdańsk - edycja: XXV, dystans: 42,195, startujących: 686, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Tuwalska MałgorzataK-4003:12:4047 (686)1 (33) złoto
2Tuwalska ElżbietaK-4003:15:1754 (686)2 (33) srebro
3Kozłów WojciechM-5003:57:37245 (686)36 (107)
4Jażdżewski ZbigniewM-5004:04:22291 (686)46 (107)
5Fila AntoniM-6004:05:44300 (686)16 (56)

2018-08-15 Gdańsk - edycja: XXIV, dystans: 42.195, startujących: 610, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Garbowski KrzysztofM-102:41:434 (610)4 (6)
2Tuwalska MałgorzataK-103:05:3421 (610)3 (6) brąz
3Tuwalska ElżbietaK-3003:24:4253 (610)1 (32) złoto
4Fila AntoniM-6004:16:07337 (610)16 (51)

2017-08-15 Gdańsk - edycja: XXIII, dystans: 42.195, startujących: 738, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Tuwalska MałgorzataK-103:14:3047 (738)5 (6)
2Tuwalska ElżbietaK-3003:36:36136 (738)4 (46)
3Lisogórski KrzysztofM-4003:53:27241 (738)75 (214)
4Rozenberg SławomirM-5003:58:22286 (738)34 (96)
5Kulas MarcinM-3004:01:44307 (738)95 (176)
6Krawiec AndrzejM-5004:03:47319 (738)37 (96)
7Piotrowski LechM-5004:14:00384 (738)49 (96)
8Treć LeonM-5004:24:52469 (738)57 (96)
9Fila AntoniM-6004:30:46510 (738)26 (58)

2016-08-15 Gdańsk - edycja: XXII, dystans: 42.195, startujących: 630, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Tuwalska MałgorzataK-3003:14:0238 (630)3 (39) brąz
2Tuwalska ElżbietaK-3003:20:0151 (630)4 (39)
3Treć LeonM-5003:46:44163 (630)23 (92)
4Kozłów WojciechM-5003:54:13212 (630)33 (92)
5Fila AntoniM-6004:22:25411 (630)20 (51)

2015-08-15 Gdańsk - edycja: XXI, dystans: 42.195, startujących: 722, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Garbowski KrzysztofM-2002:44:357 (722)3 (92) brąz
2Tuwalska MałgorzataK-3003:12:3535 (722)3 (35) brąz
3Treć LeonM-5503:56:07247 (722)12 (41)
4Witczak MariuszM-3004:29:06477 (722)159 (210)
5Fila AntoniM-6504:54:53621 (722)11 (15)

2014-08-15 Gdańsk - edycja: XX, dystans: 42.195, startujących: 877, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Kamiński MarcinM-3003:47:01226 (877)83 (279)
2Treć LeonM-5503:57:05320 (877)13 (58)
3Fila AntoniM-6004:19:20554 (877)18 (33)

2013-08-15 Gdańsk - edycja: XIX, dystans: 42.195, startujących: 739, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3002:29:086 (739)2 (224) srebro
2Treć LeonM-5003:29:51131 (739)11 (53)
3Rozenberg SławomirM-4503:38:08176 (739)22 (60)
4Kamiński MarcinM-3003:54:14309 (739)107 (224)
5Fila AntoniM-6004:02:08400 (739)10 (31)

2012-08-15 Gdańsk - edycja: XVIII, dystans: 42.195, startujących: 627, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Treć LeonM-5003:36:04151 (627)17 (50)
2Fila AntoniM-6004:10:22374 (627)12 (27)
3Wolf MagdalenaK-3004:31:45503 (627)19 (27)

2011-08-15 Gdańsk - edycja: XVII, dystans: 42.195, startujących: 587, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Jażdżewski SewerynM-2003:07:1537 (587)5 (106)
2Klonowski MarcinM-2003:29:59110 (587)21 (106)
3Skoczyński LeszekM-3003:33:23128 (587)41 (164)
4Treć LeonM-5003:37:47154 (587)15 (55)
5Tabor LeszekM-5003:45:14201 (587)22 (55)
6Kucharski MirosławM-2003:48:01224 (587)38 (106)
7Wolf MagdalenaK-3004:07:50348 (587)9 (16)
8Fila AntoniM-6004:22:03417 (587)20 (28)

2010-08-15 Gdańsk - edycja: XVI, dystans: 42.195, startujących: 465, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Rzeszewicz KarolM-102:26:442 (465) srebro2 (3) srebro
2Cebula BogdanM-4503:23:0432 (465)6 (47)
3Chętnik RafałM-3003:23:0533 (465)10 (139)
4Kucharski MirosławM-1803:42:5869 (465)16 (70)
5Treć LeonM-5003:47:2384 (465)10 (52)
6Rozenberg SławomirM-4503:49:4694 (465)19 (47)
7Fila AntoniM-6003:58:27130 (465)2 (24) srebro

2009-08-15 Gdańsk - edycja: XV, dystans: 42.195, startujących: 506, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Fila AntoniM-5503:41:58158 (506)8 (35)
2Treć LeonM-5003:44:41169 (506)28 (63)
3Jażdżewski SewerynM-2003:45:50175 (506)24 (77)

2008-08-15 Gdańsk - edycja: XIV, dystans: 42.195, startujących: 344, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Treć LeonM-4003:33:31110 (344)38 (98)
2Treć PawełM-2003:48:42166 (344)16 (38)
3Fila AntoniM-5004:09:08239 (344)53 (80)

2007-08-15 Gdańsk - edycja: XIII, dystans: 42.195, startujących: 293, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Klonowski MarcinM-2004:33:01207 (293)26 (37)

2006-08-15 Gdańsk - edycja: XII, dystans: 42.195, startujących: 260, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Fila AntoniM-5003:48:56101 (260)22 (60)

2005-08-15 Gdańsk - edycja: XI, dystans: 42.195, startujących: 326, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Rosiak HieronimM-5003:27:3466 (326)10 (75)