LKS Zantyr Sztum (beta)


select Wybierz bieg


2019-09-11 Sztum - edycja: VI, dystans: 3,000, startujących: 12, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3600:09:271 (12) złoto1 (3) złoto
2Klonowski MarcinM-1600:10:004 (12)2 (5) srebro
3Giembicki JanM-1600:10:217 (12)5 (5)
4Cebula BogdanM-5000:10:598 (12)1 (3) złoto
5Piotrowski LechM-5000:12:1110 (12)2 (3) srebro
6Jażdżewski ZbigniewM-5000:12:2711 (12)3 (3) brąz
7Treć LeonM-60+00:13:0612 (12)1 (1) złoto

2018-09-12 Sztum - edycja: V, dystans: 3.000, startujących: 12, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3600:09:221 (12) złoto1 (4) złoto
2Chętnik RafałM-3600:10:317 (12)3 (4) brąz
3Giembicki JanM-1600:10:328 (12)5 (5)
4Cebula BogdanM-5000:11:119 (12)1 (3) złoto
5Piotrowski LechM-5000:12:2911 (12)2 (3) srebro

2017-09-14 Sztum - edycja: IV, dystans: 3.000, startujących: 13, atest

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3500:09:061 (13) złoto1 (6) złoto
2Chętnik RafałM-3500:10:024 (13)2 (6) srebro
3Klonowski MarcinM-1600:10:275 (13)3 (4) brąz
4Najda SławomirM-3500:10:316 (13)3 (6) brąz
5Giembicki JanM-1600:10:357 (13)4 (4)
6Cebula BogdanM-50+00:10:509 (13)1 (3) złoto
7Piotrowski LechM-50+00:12:2711 (13)2 (3) srebro
8Treć LeonM-50+00:12:3812 (13)3 (3) brąz
9Pepliński GrzegorzM-3500:12:5413 (13)6 (6)

2009-09-16 Sztum - edycja: III, dystans: 3.000, startujących: 15, atest

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Cebula BogdanM-3500:10:496 (15)5 (11)
2Nowosielski PiotrM-3500:11:018 (15)7 (11)
3Pepliński GrzegorzM-3500:11:249 (15)8 (11)
4Piotrowski LechM-3500:11:3610 (15)9 (11)
5Dobrenko MieczysławM-50+00:11:4711 (15)2 (4) srebro
6Babieczko AndrzejM-3500:11:5612 (15)10 (11)
7Treć LeonM-50+00:12:1413 (15)3 (4) brąz
8Jurewicz MirosławM-3500:13:0414 (15)11 (11)

2008-09-13 Sztum - edycja: II, dystans: 3.000, startujących: 9, atest

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Cebula BogdanM-100:10:321 (9) złoto1 (9) złoto
2Pepliński GrzegorzM-100:11:152 (9) srebro2 (9) srebro
3Rozenberg SławomirM-100:11:203 (9) brąz3 (9) brąz
4Babieczko AndrzejM-100:11:354 (9)4 (9)
5Krawiec AndrzejM-100:11:425 (9)5 (9)
6Treć LeonM-100:11:596 (9)6 (9)
7Dobrenko MieczysławM-100:12:307 (9)7 (9)
8Piotrowski LechM-100:12:408 (9)8 (9)
9Tabor LeszekM-100:12:449 (9)9 (9)