LKS Zantyr Sztum (beta)


select Wybierz bieg


2019-08-03 Gdańsk - edycja: XXVI, dystans: 5,000, startujących: 496 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Nowosielski PiotrM-4500:19:38100 (496)12 (59)
2Łukomski AndrzejM-6000:20:07124 (496)3 (25) brąz

2018-08-04 Gdańsk - edycja: XXV, dystans: 5.000, startujących: 506 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Chętnik RafałM-4000:18:3757 (506)7 (82)
2Klonowski MarcinM-2500:19:1180 (506)14 (53)
3Jażdżewski ZbigniewM-5500:22:18208 (506)13 (36)
4Dobrenko MieczysławM-7500:24:34318 (506)2 (4) srebro
5Jurewicz MirosławM-5500:25:12348 (506)19 (36)

2017-08-05 Gdańsk - edycja: XXIV, dystans: 5.000, startujących: 493 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Chętnik RafałM-4000:17:3143 (493)4 (79)
2Jażdżewski ZbigniewM-5500:21:49209 (493)6 (31)
3Krawiec AndrzejM-5500:29:45477 (493)29 (31)

2016-08-06 Gdańsk - edycja: XXIII, dystans: 5.000, startujących: 465 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Karwiński MichałM-2000:15:294 (465)1 (27) złoto
2Piróg ArkadiuszM-3000:16:5928 (465)3 (67) brąz
3Chętnik RafałM-3500:17:1542 (465)6 (70)
4Kosmala SzymonM-1600:17:4256 (465)7 (15)
5Jażdżewski ZbigniewM-5000:22:28229 (465)14 (36)
6Dobrenko MieczysławM-75+00:23:11258 (465)1 (5) złoto
7Jurewicz MirosławM-5000:24:43317 (465)22 (36)

2015-08-01 Gdańsk - edycja: XXII, dystans: 5.000, startujących: 551 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Rogiewicz AndrzejM-2000:15:101 (551) złoto1 (30) złoto
2Mazerski BartoszM-3500:15:273 (551) brąz1 (113) złoto
3Karwiński MichałM-1600:15:568 (551)2 (10) srebro
4Kowalski MariuszM-2500:17:2028 (551)3 (57) brąz
5Chętnik RafałM-3500:17:3839 (551)5 (113)
6Giembicki JanM-2500:17:5846 (551)8 (57)
7Cebula BogdanM-5000:18:0950 (551)5 (41)
8Klonowski MarcinM-2500:18:1553 (551)9 (57)
9Skoczyński LeszekM-4000:21:00175 (551)32 (93)
10Zdziennicki BartekM-3000:21:34210 (551)41 (94)
11Dobrenko MieczysławM-75+00:22:22258 (551)1 (6) złoto
12Lisogórski KrzysztofM-3500:22:37286 (551)61 (113)
13Markowski KamilM-3000:23:19332 (551)63 (94)
14Ludwik AndrzejM-5000:24:04380 (551)24 (41)
15Kłopotowski RyszardM-5000:29:54533 (551)40 (41)

2014-08-02 Gdańsk - edycja: XXI, dystans: 5.000, startujących: 646 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Kowalski MariuszM-2500:16:4014 (646)3 (89) brąz
2Chętnik RafałM-3500:18:1136 (646)2 (104) srebro
3Zdziennicki BartekM-3000:20:58146 (646)27 (116)
4Dobrenko MieczysławM-7000:22:04239 (646)2 (5) srebro
5Bożykowski JanM-4500:22:34268 (646)20 (53)
6Markowski KamilM-2500:24:41416 (646)65 (89)
7Kłopotowski RyszardM-4500:27:28559 (646)41 (53)

2013-08-03 Gdańsk - edycja: XX, dystans: 5.000, startujących: 720 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Giembicki JanM-2500:18:3652 (720)8 (77)
2Bucewka MagdalenaK-3000:20:33132 (720)3 (44) brąz
3Dobrenko MieczysławM-7000:22:12216 (720)2 (2) srebro
4Jurewicz MirosławM-5000:24:42377 (720)20 (32)
5Markowski KamilM-2500:26:29489 (720)65 (77)

2012-08-04 Gdańsk - edycja: XIX, dystans: 5.200, startujących: 552 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Rogiewicz AndrzejM-1600:15:342 (552) srebro2 (11) srebro
2Cebula BogdanM-5000:17:5946 (552)3 (37) brąz
3Klonowski MarcinM-2000:18:1858 (552)9 (31)
4Chętnik RafałM-3500:18:4468 (552)8 (80)
5Skoczyński LeszekM-4000:20:15117 (552)11 (56)
6Lisogórski KrzysztofM-3500:20:38140 (552)17 (80)
7Krawiec AndrzejM-5000:20:54149 (552)14 (37)
8Dobrenko MieczysławM-7000:21:10167 (552)1 (2) złoto
9Bucewka MagdalenaK-3000:21:36182 (552)7 (29)
10Jurewicz MirosławM-4500:21:49194 (552)9 (26)
11Sosiński DariuszM-3500:22:35230 (552)33 (80)
12Markowski KamilM-2000:24:18319 (552)43 (31)
13Wiechowski SławomirM-3500:25:17380 (552)60 (80)
14Nowosielski PiotrM-3500:25:19382 (552)61 (80)

2011-08-06 Gdańsk - edycja: XVIII, dystans: 4.800, startujących: 498 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Jażdżewski SewerynM-2000:16:0635 (498)8 (30)
2Cebula BogdanM-5000:16:2846 (498)3 (30) brąz
3Chętnik RafałM-3000:16:4652 (498)2 (50) srebro
4Nowosielski PiotrM-3500:17:3680 (498)10 (68)
5Tabor LeszekM-5000:18:10107 (498)8 (30)
6Skoczyński LeszekM-3500:18:32122 (498)21 (68)
7Dobrenko MieczysławM-70+00:19:32164 (498)1 (4) złoto
8Giembicki JanM-2500:20:38220 (498)29 (50)
9Wiechowski SławomirM-3500:23:38366 (498)58 (68)

2010-08-07 Gdańsk - edycja: XVII, dystans: 3.740, startujących: 227 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:11:161 (227) złoto1 (30) złoto
2Cebula BogdanM-4500:13:2244 (227)5 (21)
3Chętnik RafałM-3000:13:2647 (227)5 (30)
4Jażdżewski SewerynM-2000:13:3149 (227)12 (24)
5Nowosielski PiotrM-3500:14:3379 (227)8 (26)
6Treć LeonM-5000:15:05101 (227)16 (30)
7Jurewicz MirosławM-4500:15:47125 (227)14 (21)
8Dobrenko MieczysławM-7000:15:49127 (227)1 (5) złoto

2009-08-08 Gdańsk - edycja: XVI, dystans: 3.740, startujących: 217 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Jażdżewski SewerynM-2000:13:1046 (217)12 (22)
2Cebula BogdanM-4500:13:2453 (217)6 (26)
3Nowosielski PiotrM-3500:14:2283 (217)11 (30)
4Rozenberg SławomirM-4000:14:3594 (217)6 (21)
5Mróz MarekM-3000:14:4299 (217)6 (19)
6Dobrenko MieczysławM-6500:14:43100 (217)1 (5) złoto
7Treć LeonM-5000:15:30126 (217)15 (24)
8Jurewicz MirosławM-4500:17:39185 (217)22 (26)
9Rosiak HieronimM-5500:17:45188 (217)8 (11)

2008-08-02 Gdańsk - edycja: XV, dystans: 3.740, startujących: 188 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Cebula BogdanM-4500:13:2449 (188)6 (24)
2Rozenberg SławomirM-4000:14:3385 (188)7 (15)
3Pepliński GrzegorzM-3500:14:4288 (188)15 (25)
4Krawiec AndrzejM-4500:14:5095 (188)12 (24)
5Mróz MarekM-3000:14:5699 (188)11 (20)
6Dobrenko MieczysławM-6500:15:05101 (188)2 (6) srebro

2007-08-04 Gdańsk - edycja: XIV, dystans: 3.740, startujących: 171 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Cebula BogdanM-4500:13:1652 (171)7 (20)
2Pepliński GrzegorzM-3500:14:1886 (171)9 (18)
3Rozenberg SławomirM-4000:14:4889 (171)9 (12)
4Dobrenko MieczysławM-6500:15:55117 (171)1 (5) złoto
5Rosiak HieronimM-5500:16:17124 (171)4 (6)

2006-08-05 Gdańsk - edycja: XIII, dystans: 3.740, startujących: 135 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Cebula BogdanM-4000:13:1341 (135)10 (34)
2Pepliński GrzegorzM-3000:14:4075 (135)14 (26)
3Rozenberg SławomirM-4000:14:4877 (135)22 (34)
4Dobrenko MieczysławM-6000:15:0885 (135)2 (7) srebro
5Rosiak HieronimM-5000:16:20102 (135)9 (15)

2005-08-06 Gdańsk - edycja: XII, dystans: 3.740, startujących: 126 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Cebula BogdanM-4000:13:0646 (126)9 (22)
2Pepliński GrzegorzM-3000:15:0274 (126)43 (57)
3Rozenberg SławomirM-4000:15:1378 (126)14 (22)
4Rosiak HieronimM-5000:15:3884 (126)9 (17)
5Dobrenko MieczysławM-6000:17:1495 (126)5 (8)

2004-08-07 Gdańsk - edycja: XI, dystans: 3.740, startujących: 130 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Rozenberg SławomirM-3000:15:0776 (130)16 (21)
2Rosiak HieronimM-5000:15:3585 (130)13 (23)

2003-08-02 Gdańsk - edycja: X, dystans: 3.740, startujących: 127

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Rosiak HieronimM-5000:14:3964 (127)7 (19)
2Czaja JerzyM-5000:14:4567 (127)8 (19)

2002-08-03 Gdańsk - edycja: IX, dystans: 3.740, startujących: 116

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Rosiak HieronimM-5000:14:4066 (116)9 (18)
2Czaja JerzyM-5000:15:2375 (116)11 (18)