LKS Zantyr Sztum (beta)


select Wybierz bieg


2019-10-06 Starogard Gdański - edycja: XXVIII, dystans: 10,000, startujących: 390 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Nowosielski PiotrM-4000:40:3259 (390)15 (83)
2Łukomski AndrzejM-6000:41:3978 (390)2 (14) srebro

2018-10-06 Starogard Gdański - edycja: XXVII, dystans: 10.000, startujących: 410, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Tuwalska MałgorzataK-3000:38:5552 (410)2 (49) srebro
2Nowosielski PiotrM-4000:43:48119 (410)22 (80)

2017-10-07 Starogard Gdański - edycja: XXVI, dystans: 9.700, startujących: 316 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Pepliński GrzegorzM-4000:43:46112 (316)26 (58)
2Sosiński DariuszM-4000:45:18143 (316)33 (58)

2016-10-01 Starogard Gdański - edycja: XXV, dystans: 10.000, startujących: 382 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Tuwalska ElżbietaK-3000:40:0644 (382)1 (25) złoto
2Kozłów WojciechM-5000:42:3479 (382)8 (41)

2015-10-03 Starogard Gdański - edycja: XXIV, dystans: 10.000, startujących: 357, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Cebula BogdanM-5000:38:1240 (357)3 (37) brąz
2Tuwalska MałgorzataK-3000:40:1665 (357)2 (22) srebro
3Bucewka MagdalenaK-3000:42:1891 (357)3 (22) brąz
4Dobrenko MieczysławM-7000:46:06165 (357)1 (2) złoto
5Markowski KamilM-3000:47:49197 (357)49 (74)

2014-10-04 Starogard Gdański - edycja: XXIII, dystans: 10.000, startujących: 313, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Giembicki JanM-2000:37:5735 (313)9 (46)
2Pepliński GrzegorzM-4000:42:1680 (313)13 (55)
3Dobrenko MieczysławM-7000:47:59164 (313)2 (2) srebro

2013-10-05 Starogard Gdański - edycja: XXII, dystans: 10.000, startujących: 386, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:30:535 (386)1 (101) złoto
2Giembicki JanM-2000:36:4325 (386)5 (54)
3Kamiński MarcinM-3000:40:4471 (386)14 (101)
4Treć LeonM-5000:42:1490 (386)6 (47)
5Sadowski RobertM-2000:44:35140 (386)28 (54)
6Dobrenko MieczysławM-7000:45:04158 (386)2 (2) srebro

2012-10-06 Starogard Gdański - edycja: XXI, dystans: 10.000, startujących: 434, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:30:4911 (434)1 (100) złoto
2Łukomski AndrzejM-5000:40:3185 (434)6 (36)
3Pepliński GrzegorzM-4000:41:33100 (434)14 (66)
4Lisogórski KrzysztofM-3000:41:36101 (434)18 (100)
5Giembicki JanM-2000:44:05162 (434)34 (71)
6Dobrenko MieczysławM-7000:44:51192 (434)1 (1) złoto
7Bucewka MagdalenaK-3000:45:26203 (434)3 (22) brąz
8Sosiński DariuszM-3000:47:01247 (434)62 (100)

2011-10-01 Starogard Gdański - edycja: XX, dystans: 10.000, startujących: 397, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:31:064 (397)2 (103) srebro
2Kaliś KarolM-2000:33:0516 (397)3 (58) brąz
3Piróg ArkadiuszM-2000:35:1528 (397)10 (58)
4Jażdżewski SewerynM-2000:39:3971 (397)20 (58)
5Dobrenko MieczysławM-7000:45:01157 (397)1 (3) złoto
6Sosiński DariuszM-3000:45:16160 (397)40 (103)

2010-10-02 Starogard Gdański - edycja: XIX, dystans: 10.000, startujących: 233, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:30:323 (233) brąz2 (39) srebro
2Cebula BogdanM-4000:36:4433 (233)1 (36) złoto
3Nowosielski PiotrM-3000:38:1147 (233)13 (39)
4Treć LeonM-5000:43:36103 (233)13 (31)
5Dobrenko MieczysławM-7000:43:39104 (233)1 (4) złoto

2009-10-03 Starogard Gdański - edycja: XVIII, dystans: 8.900, startujących: 222 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:26:145 (222)2 (40) srebro
2Cebula BogdanM-4000:31:5539 (222)4 (28)
3Nowosielski PiotrM-3000:34:0662 (222)14 (40)
4Dobrenko MieczysławM-6000:35:0374 (222)2 (13) srebro
5Mróz MarekM-3000:36:3597 (222)22 (40)
6Treć LeonM-5000:39:25125 (222)12 (24)
7Rosiak HieronimM-5000:40:47155 (222)18 (24)

2008-10-04 Starogard Gdański - edycja: XVII, dystans: 8.900, startujących: 196 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:25:574 (196)2 (18) srebro
2Treć LeonM-4000:36:2474 (196)11 (21)
3Treć JakubM-1600:38:54109 (196)12 (28)

2007-10-06 Starogard Gdański - edycja: XVI, dystans: 8.900, startujących: 230 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:25:296 (230)3 (30) brąz
2Cebula BogdanM-4000:31:2441 (230)5 (26)
3Doliński StanisławM-4000:37:2699 (230)15 (26)
4Rosiak HieronimM-5000:39:52129 (230)21 (28)

2006-10-07 Starogard Gdański - edycja: XV, dystans: 8.900, startujących: 170 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:26:165 (170)3 (23) brąz
2Pepliński GrzegorzM-3000:34:5651 (170)15 (23)
3Rozenberg SławomirM-4000:35:4562 (170)10 (25)
4Doliński StanisławM-4000:36:2675 (170)14 (25)
5Dobrenko MieczysławM-6000:36:4777 (170)3 (6) brąz
6Rosiak HieronimM-5000:40:35103 (170)16 (22)

2005-10-01 Starogard Gdański - edycja: XIV, dystans: 8.900, startujących: 115

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Cebula BogdanM-4000:31:5235 (115)10 (18)
2Rozenberg SławomirM-4000:35:5258 (115)12 (18)
3Rosiak HieronimM-5000:35:5961 (115)7 (14)
4Doliński StanisławM-4000:36:0262 (115)13 (18)
5Dobrenko MieczysławM-6000:36:5969 (115)2 (5) srebro

2004-10-02 Starogard Gdański - edycja: XIII, dystans: 9.600, startujących: 138

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-2000:28:265 (138)2 (24) srebro
2Cebula BogdanM-4000:34:5636 (138)6 (20)
3Pepliński GrzegorzM-3000:37:1760 (138)12 (19)
4Rozenberg SławomirM-3000:38:2472 (138)14 (19)
5Rosiak HieronimM-5000:38:4776 (138)10 (18)

2003-10-04 Starogard Gdański - edycja: XII, dystans: 9.300, startujących: 155

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-2000:27:5116 (155)9 (31)
2Pepliński GrzegorzM-3000:34:2158 (155)14 (20)
3Czaja JerzyM-5000:35:4772 (155)8 (14)
4Rozenberg SławomirM-3000:35:5373 (155)16 (20)
5Rosiak HieronimM-5000:35:5874 (155)9 (14)

2002-10-05 Starogard Gdański - edycja: XI, dystans: 9.300, startujących: 118

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-2000:27:2714 (118)10 (23)
2Pepliński GrzegorzM-3000:34:5059 (118)14 (20)
3Rosiak HieronimM-5000:36:0967 (118)8 (12)
4Rozenberg SławomirM-3000:37:0475 (118)15 (20)

2001-10-06 Starogard Gdański - edycja: X, dystans: 9.300, startujących: 96

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-2000:25:585 (96)2 (26) srebro
2Rosiak HieronimM-5000:35:1847 (96)7 (14)
3Czaja JerzyM-4000:36:3056 (96)8 (14)
4Rozenberg SławomirM-3000:38:4167 (96)13 (18)