LKS Zantyr Sztum (beta)


select Wybierz bieg


2019-09-14 Gdańsk - edycja: 57, dystans: 10,000, startujących: 3448, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Klonowski MarcinM-3000:35:3033 (3448)14 (834)
2Kozłów WojciechM-5000:42:40323 (3448)21 (235)
3Marchewka EmilM-3000:43:29400 (3448)158 (834)
4Krawiec AndrzejM-5000:47:24875 (3448)68 (235)

2018-09-23 Gdańsk - edycja: 56, dystans: 10.000, startujących: 3480, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Najda SławomirM-4000:39:22107 (3480)9 (787)
2Kozłów WojciechM-5000:44:19457 (3480)23 (199)
3Lisogórski KrzysztofM-4000:44:31488 (3480)133 (787)
4Rozenberg SławomirM-5000:44:32490 (3480)25 (199)
5Krawiec AndrzejM-5000:47:57914 (3480)56 (199)
6Markowski KamilM-3000:50:001265 (3480)433 (853)
7Najda MateuszM-2000:54:171940 (3480)281 (369)

2017-09-10 Gdańsk - edycja: 55, dystans: 10.000, startujących: 3454, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Tuwalska MałgorzataK-100:38:5985 (3454)3 (3) brąz
2Tuwalska ElżbietaK-3000:42:28308 (3454)4 (449)
3Kulas MarcinM-3000:42:44333 (3454)137 (889)

2016-09-10 Gdańsk - edycja: 54, dystans: 10.000, startujących: 3069, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Chętnik RafałM-3000:35:4421 (3069)4 (830)
2Oliwiński PawełM-3000:37:3353 (3069)16 (830)
3Cebula BogdanM-5000:38:0762 (3069)4 (165)
4Tuwalska MałgorzataK-3000:39:41121 (3069)3 (435) brąz
5Tuwalska ElżbietaK-3000:39:51133 (3069)4 (435)
6Szymańska SaraK-2000:41:07177 (3069)5 (255)
7Kozłów WojciechM-5000:42:23244 (3069)16 (165)
8Krawiec AndrzejM-5000:44:11393 (3069)23 (165)
9Klonowski MarcinM-2000:44:13398 (3069)97 (379)
10Dobrenko MieczysławM-7500:48:28915 (3069)2 (2) srebro
11Kamiński JakubM-3000:49:211059 (3069)396 (830)
12Krawiec AdamM-5000:55:311950 (3069)123 (165)
13Luterek MartynaK-2000:56:292077 (3069)116 (255)

2015-09-12 Gdańsk - edycja: 53, dystans: 10.000, startujących: 3150, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Klonowski MarcinM-2000:37:2853 (3150)23 (491)
2Tuwalska MałgorzataK-3000:39:50147 (3150)2 (428) srebro
3Tuwalska ElżbietaK-3000:42:14318 (3150)7 (428)
4Dobrenko MieczysławM-8000:45:41720 (3150)1 (5) złoto
5Kamiński JakubM-3000:46:22812 (3150)329 (878)
6Markowski KamilM-3000:48:191105 (3150)434 (878)
7Luterek MartynaK-2000:55:412274 (3150)162 (330)

2014-09-13 Gdańsk - edycja: 52, dystans: 9.700, startujących: 2559 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Rogiewicz AndrzejM-2000:30:333 (2559) brąz3 (456) brąz
2Giembicki JanM-2000:37:1343 (2559)18 (456)
3Spalk KrzysztofM-2000:38:2976 (2559)26 (456)
4Nowosielski PiotrM-4000:39:52125 (2559)26 (381)
5Zdziennicki BartekM-3000:41:39205 (2559)71 (762)
6Pepliński GrzegorzM-4000:41:46218 (2559)43 (381)
7Dobrenko MieczysławM-7000:45:57588 (2559)2 (4) srebro
8Kamiński JakubM-3000:47:00690 (2559)257 (762)
9Markowski KamilM-2000:49:521068 (2559)252 (456)

2013-09-14 Gdańsk - edycja: 51, dystans: 10.000, startujących: 2816, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Sadowski RobertM-2000:32:0610 (2816)2 (535) srebro
2Giembicki JanM-2000:37:3964 (2816)23 (535)
3Cebula BogdanM-5000:38:2280 (2816)4 (162)
4Zdziennicki BartekM-3000:41:06200 (2816)59 (900)
5Nowosielski PiotrM-4000:41:12210 (2816)38 (383)
6Skoczyński LeszekM-4000:41:25225 (2816)43 (383)
7Treć LeonM-5000:42:30292 (2816)19 (162)
8Piotrowski LechM-5000:43:44380 (2816)25 (162)
9Dobrenko MieczysławM-70+00:44:15427 (2816)2 (11) srebro
10Kamiński JakubM-3000:51:231397 (2816)544 (900)
11Jurewicz MirosławM-5000:51:451446 (2816)97 (162)
12Nowosielska MarlenaK-3000:54:351768 (2816)87 (296)

2012-09-08 Gdańsk - edycja: 50, dystans: 10.000, startujących: 940 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Kowalski MariuszM-2000:33:5313 (940)8 (166)
2Dobrenko ArkadiuszM-4000:38:4955 (940)6 (138)
3Chętnik RafałM-3000:41:39105 (940)28 (301)
4Lisogórski KrzysztofM-3000:42:01118 (940)33 (301)
5Babieczko AndrzejM-4000:43:45184 (940)33 (138)
6Dobrenko MieczysławM-7000:44:52229 (940)1 (12) złoto
7Giembicki JanM-2000:45:45270 (940)63 (166)
8Jurewicz MirosławM-4000:46:41310 (940)50 (138)

2011-09-03 Gdańsk - edycja: 49, dystans: 10.000, startujących: 1176, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:31:053 (1176) brąz1 (369) złoto
2Kowalski MariuszM-2000:33:2919 (1176)9 (215)
3Piróg ArkadiuszM-2000:35:4542 (1176)19 (215)
4Cebula BogdanM-5000:37:0858 (1176)2 (118) srebro
5Jażdżewski SewerynM-2000:37:5271 (1176)27 (215)
6Chętnik RafałM-3000:39:0185 (1176)20 (369)
7Nowosielski PiotrM-3000:40:10106 (1176)28 (369)
8Klonowski MarcinM-2000:41:10142 (1176)46 (215)
9Skoczyński LeszekM-3000:41:33157 (1176)44 (369)
10Treć PawełM-2000:42:00171 (1176)51 (215)
11Treć LeonM-5000:42:16183 (1176)19 (118)
12Babieczko AndrzejM-4000:42:41201 (1176)33 (181)
13Krawiec AndrzejM-5000:43:07228 (1176)26 (118)
14Dobrenko MieczysławM-7000:43:48262 (1176)1 (12) złoto
15Piotrowski LechM-4000:43:59273 (1176)49 (181)
16Wolf MagdalenaK-3000:44:25293 (1176)4 (66)
17Treć WojciechM-2000:45:18349 (1176)86 (215)
18Giembicki JanM-2000:46:20392 (1176)94 (215)
19Wiśniewski PiotrM-3000:48:00490 (1176)159 (369)
20Wiechowski SławomirM-3000:53:40829 (1176)286 (369)
21Wiśniewska AgnieszkaK-2000:58:371005 (1176)34 (55)

2010-09-04 Gdańsk - edycja: 48, dystans: 10.000, startujących: 688, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Rzeszewicz KarolM-100:30:183 (688) brąz3 (3) brąz
2Cebula BogdanM-4000:36:4044 (688)7 (93)
3Chętnik RafałM-3000:38:0062 (688)9 (202)
4Jażdżewski SewerynM-2000:38:1970 (688)22 (139)
5Klonowski MarcinM-2000:42:16147 (688)37 (139)
6Treć PawełM-2000:42:23151 (688)38 (139)
7Skoczyński LeszekM-3000:42:24152 (688)36 (202)
8Babieczko AndrzejM-4000:42:24153 (688)25 (93)
9Dobrenko MieczysławM-7000:42:31159 (688)1 (6) złoto
10Treć LeonM-5000:43:46194 (688)16 (70)
11Treć JakubM-1600:46:35300 (688)2 (4) srebro
12Krawiec AndrzejM-4000:52:33516 (688)78 (93)
13Treć WojciechM-2000:53:18536 (688)119 (139)

2009-09-05 Gdańsk - edycja: 47, dystans: 10.000, startujących: 459, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Cebula BogdanM-4000:37:5440 (459)10 (80)
2Dobrenko MieczysławM-6000:41:0988 (459)2 (24) srebro
3Treć PawełM-2000:43:41137 (459)61 (189)
4Treć LeonM-5000:45:14178 (459)21 (63)
5Czaja JerzyM-5000:46:36214 (459)31 (63)
6Rosiak HieronimM-5000:48:29269 (459)41 (63)

2008-09-06 Gdańsk - edycja: 46, dystans: 10.000, startujących: 152, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Dobrenko MieczysławM-6000:42:1653 (152)3 (13) brąz

2006-09-09 Gdańsk - edycja: 44, dystans: 10.000, startujących: 130, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-2000:31:274 (130)3 (43) brąz
2Cebula BogdanM-4000:37:5130 (130)5 (22)
3Rozenberg SławomirM-4000:42:2767 (130)15 (22)
4Dobrenko MieczysławM-6000:42:4070 (130)3 (11) brąz
5Doliński StanisławM-4000:44:2480 (130)18 (22)
6Rosiak HieronimM-5000:46:1089 (130)13 (20)

2005-09-03 Gdańsk - edycja: 43, dystans: 10.000, startujących: 188, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Cebula BogdanM-4000:37:3535 (188)9 (31)
2Rosiak HieronimM-5000:42:5779 (188)7 (26)
3Rozenberg SławomirM-4000:43:1582 (188)18 (31)
4Dobrenko MieczysławM-6000:44:2292 (188)2 (19) srebro
5Konefał JowitaK-2000:55:16165 (188)11 (14)

2003-08-06 Gdańsk - edycja: 41, dystans: 10.000, startujących: 112 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Czaja JerzyM-5000:41:5058 (112)7 (18)
2Rosiak HieronimM-5000:43:0771 (112)9 (18)

2002-09-07 Gdańsk - edycja: 40, dystans: 10.000, startujących: 120

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Rozenberg SławomirM-3000:44:3080 (120)10 (20)