LKS Zantyr Sztum (beta)


select Wybierz bieg


2019-04-07 Dębno - edycja: 46, dystans: 42,195, startujących: 2294, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Klonowski MarcinM-3003:07:5898 (2294)50 (685)

2016-04-03 Dębno - edycja: 43, dystans: 42.195, startujących: 2102, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Klonowski MarcinM-2003:10:11122 (2102)21 (212)
2Piotrowski LechM-5003:48:10704 (2102)37 (170)

2015-04-12 Dębno - edycja: 42, dystans: 42.195, startujących: 1820, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Anaczkowski MirosławM-5003:38:43522 (1820)32 (146)
2Fila AntoniM-60+04:52:211734 (1820)46 (52)

2013-04-07 Dębno - edycja: XL, dystans: 42.195, startujących: 1340, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Lisogórski KrzysztofM-3003:28:58229 (1340)88 (451)
2Rozenberg SławomirM-4003:28:58230 (1340)68 (379)
3Fila AntoniM-60+05:01:481296 (1340)61 (65)

2012-04-15 Dębno - edycja: XXXIX, dystans: 42.195, startujących: 1091, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Piróg ArkadiuszM-3002:46:0028 (1091)13 (378)
2Jażdżewski SewerynM-2002:56:1147 (1091)14 (149)
3Fila AntoniM-60+04:13:02819 (1091)25 (46)

2011-04-10 Dębno - edycja: XXXVIII, dystans: 42.195, startujących: 806, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Cebula BogdanM-5003:01:1950 (806)3 (99) brąz
2Rozenberg SławomirM-4003:23:58146 (806)42 (207)
3Kucharski MirosławM-2003:27:14167 (806)25 (103)
4Skoczyński LeszekM-3003:33:06215 (806)90 (306)
5Pepliński GrzegorzM-3003:42:57288 (806)122 (306)
6Fila AntoniM-60+03:46:00315 (806)7 (32)

2010-10-24 Dębno - edycja: XXXVII, dystans: 42.195, startujących: 976, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Cebula BogdanM-4003:06:0392 (976)21 (277)
2Rozenberg SławomirM-4003:29:56271 (976)75 (277)
3Treć LeonM-5003:39:25376 (976)55 (156)
4Skoczyński LeszekM-3003:48:44487 (976)174 (329)
5Fila AntoniM-6003:50:38509 (976)11 (41)
6Mróz MarekM-3003:53:11530 (976)185 (329)
7Piotrowski LechM-4003:56:53573 (976)168 (277)

2009-04-19 Dębno - edycja: XXXVI, dystans: 42.195, startujących: 751, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3002:22:2110 (751)4 (218)

2008-04-13 Dębno - edycja: XXXV, dystans: 42.195, startujących: 713, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Cebula BogdanM-4002:59:2664 (713)22 (216)
2Krawiec AndrzejM-4003:39:30344 (713)118 (216)
3Rozenberg SławomirM-4003:40:34356 (713)125 (216)

2007-04-15 Dębno - edycja: XXXIV, dystans: 42.195, startujących: 450, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Cebula BogdanM-4002:59:0655 (450)9 (138)
2Rozenberg SławomirM-4003:46:49253 (450)76 (138)

2006-04-09 Dębno - edycja: XXXIII, dystans: 42.195, startujących: 434, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Cebula BogdanM-4003:00:4276 (434)16 (140)
2Rosiak HieronimM-5003:26:18180 (434)26 (84)
3Rozenberg SławomirM-4003:27:40192 (434)55 (140)
4Pepliński GrzegorzM-3003:31:34218 (434)73 (120)

2005-04-10 Dębno - edycja: XXXII, dystans: 42.195, startujących: 520, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-2002:24:088 (520)3 (83) brąz
2Cebula BogdanM-4003:00:4890 (520)28 (175)
3Rosiak HieronimM-5003:22:03205 (520)29 (96)
4Rozenberg SławomirM-4003:23:17211 (520)82 (175)
5Pepliński GrzegorzM-3003:24:26216 (520)55 (117)

2002-04-14 Dębno - edycja: XXIX, dystans: 42.195, startujących: 247, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-2002:19:467 (247)3 (24) brąz