LKS Zantyr Sztum (beta)


select Wybierz bieg


2019-06-28 Gdynia - edycja: XV, dystans: 10,000, startujących: 2740, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Klonowski MarcinM-3000:35:4643 (2740)11 (649)
2Tuwalska ElżbietaK-4000:41:03198 (2740)3 (257) brąz
3Marchewka EmilM-3000:44:28417 (2740)157 (649)
4Najda MateuszM-3000:52:431289 (2740)439 (649)

2018-06-22 Gdynia - edycja: XIV, dystans: 10.000, startujących: 3404, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Tuwalska MałgorzataK-3000:38:55113 (3404)2 (429) srebro
2Tuwalska ElżbietaK-3000:41:08219 (3404)3 (429) brąz

2017-06-09 Gdynia - edycja: XIII, dystans: 10.000, startujących: 4251 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Tuwalska MałgorzataK-3000:40:43184 (4251)3 (544) brąz

2016-06-17 Gdynia - edycja: XII, dystans: 10.000, startujących: 4712, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Piróg ArkadiuszM-3000:35:5934 (4712)10 (1196)
2Tuwalska ElżbietaK-3000:40:16197 (4712)8 (613)
3Tuwalska MałgorzataK-3000:40:37225 (4712)9 (613)
4Szymańska SaraK-2000:40:55246 (4712)10 (578)
5Kozłów WojciechM-5000:41:55314 (4712)5 (211)
6Dobrenko MieczysławM-7000:50:051671 (4712)1 (9) złoto
7Jurewicz MirosławM-5000:53:242341 (4712)110 (211)

2015-06-19 Gdynia - edycja: XI, dystans: 10.000, startujących: 6493, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Chętnik RafałM-3000:36:4268 (6493)19 (1764)
2Giembicki JanM-2000:37:2589 (6493)34 (1136)
3Cebula BogdanM-5000:37:49108 (6493)5 (284)
4Oliwiński PawełM-3000:38:02118 (6493)36 (1764)
5Tuwalska MałgorzataK-100:39:18198 (6493)10 (10)
6Tuwalska ElżbietaK-3000:40:23282 (6493)1 (835) złoto
7Bucewka MagdalenaK-3000:41:24390 (6493)5 (835)
8Piotrowski LechM-5000:44:31923 (6493)35 (284)
9Rozenberg SławomirM-5000:44:39952 (6493)36 (284)
10Szot DawidM-2000:44:591026 (6493)276 (1136)
11Dobrenko MieczysławM-7000:45:531222 (6493)2 (7) srebro
12Kamiński JakubM-3000:47:161553 (6493)612 (1764)
13Godlewski ŁukaszM-1600:47:181562 (6493)56 (112)
14Kosmala SzymonM-1600:47:471685 (6493)59 (112)
15Zdziennicki BartekM-3000:49:022077 (6493)796 (1764)
16Lisogórski KrzysztofM-3000:49:072103 (6493)804 (1764)
17Markowski KamilM-3000:49:072104 (6493)805 (1764)
18Jażdżewski SewerynM-2000:49:122126 (6493)533 (1136)
19Jażdżewska PatrycjaK-2000:49:122127 (6493)74 (798)
20Witczak MariuszM-3000:50:122448 (6493)915 (1764)
21Pyzik-Kapszewicz AngelikaK-2000:54:503747 (6493)250 (798)
22Rzatkowska JoannaK-4000:59:064907 (6493)176 (346)
23Ludwik AndrzejM-5001:07:536154 (6493)276 (284)

2014-06-20 Gdynia - edycja: X, dystans: 10.000, startujących: 6199, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Kaliś KarolM-2000:31:5017 (6199)10 (1300)
2Jażdżewski SewerynM-2000:35:4364 (6199)37 (1300)
3Giembicki JanM-2000:37:1098 (6199)48 (1300)
4Owczarek MateuszM-2000:38:42170 (6199)70 (1300)
5Bucewka MagdalenaK-3000:41:10369 (6199)5 (694)
6Dmitrzak PiotrM-3000:42:25519 (6199)196 (1656)
7Nowosielski PiotrM-4000:42:44566 (6199)107 (825)
8Treć LeonM-5000:43:15652 (6199)20 (285)
9Rozenberg SławomirM-4000:43:37711 (6199)130 (825)
10Piotrowski LechM-5000:44:56968 (6199)38 (285)
11Kamiński JakubM-3000:45:081014 (6199)380 (1656)
12Dobrenko MieczysławM-7000:45:571238 (6199)1 (6) złoto
13Kamiński KrzysztofM-4000:47:151557 (6199)277 (825)
14Jurewicz MirosławM-5000:47:161560 (6199)66 (285)
15Bożykowski JanM-4000:47:211586 (6199)282 (825)
16Anaczkowski MirosławM-5000:47:241599 (6199)68 (285)
17Pipała PrzemysławM-1600:48:521989 (6199)70 (124)
18Jażdżewska PatrycjaK-2000:50:172428 (6199)102 (802)
19Ludwik AndrzejM-5000:51:042677 (6199)127 (285)
20Zdziennicki BartekM-3000:58:024487 (6199)1377 (1656)
21Luterek MartynaK-2000:58:094504 (6199)397 (802)
22Markowski KamilM-2000:59:494889 (6199)1149 (1300)
23Pyzik-Kapszewicz AngelikaK-2001:01:205161 (6199)545 (802)
24Wiechowski SławomirM-3001:03:045405 (6199)1550 (1656)
25Nowosielska MarlenaK-4001:04:585640 (6199)222 (278)

2013-06-21 Gdynia - edycja: IX, dystans: 10.000, startujących: 4363, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Kaliś KarolM-2000:32:1015 (4363)3 (1008) brąz
2Jażdżewski SewerynM-2000:36:2059 (4363)26 (1008)
3Cebula BogdanM-5000:36:5270 (4363)2 (181) srebro
4Giembicki JanM-2000:37:2478 (4363)33 (1008)
5Nowosielski PiotrM-4000:39:29155 (4363)20 (551)
6Bucewka MagdalenaK-3000:42:40370 (4363)6 (406)
7Piotrowski LechM-5000:43:25437 (4363)18 (181)
8Babieczko AndrzejM-5000:45:52737 (4363)31 (181)
9Dobrenko MieczysławM-7000:46:11784 (4363)2 (11) srebro
10Kamiński JakubM-3000:47:39987 (4363)373 (1293)
11Jurewicz MirosławM-5000:49:521337 (4363)66 (181)
12Ludwik AndrzejM-5000:49:571349 (4363)74 (181)
13Markowski KamilM-2000:53:551993 (4363)674 (1008)
14Zdziennicki BartekM-3000:55:102201 (4363)862 (1293)
15Lisogórski KrzysztofM-3000:55:112202 (4363)865 (1293)
16Nowosielska MarlenaK-3000:57:072516 (4363)127 (406)

2012-07-07 Gdynia - edycja: VIII, dystans: 10.000, startujących: 1950 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Kaliś KarolM-2000:32:1916 (1950)12 (389)
2Cebula BogdanM-5000:37:1567 (1950)2 (115) srebro
3Dobrenko ArkadiuszM-4000:37:5777 (1950)10 (300)
4Kamiński MarcinM-2000:42:39242 (1950)80 (389)
5Lisogórski KrzysztofM-3000:42:44246 (1950)75 (641)
6Kiliszek MariuszM-4000:42:46249 (1950)47 (300)
7Krawiec AndrzejM-5000:43:03262 (1950)13 (115)
8Babieczko AndrzejM-4000:43:23282 (1950)56 (300)
9Dobrenko MieczysławM-7000:44:09326 (1950)1 (10) złoto
10Piotrowski LechM-5000:44:28350 (1950)21 (115)
11Treć LeonM-5000:45:07403 (1950)23 (115)
12Rozenberg SławomirM-4000:45:11411 (1950)84 (300)
13Bucewka MagdalenaK-3000:45:14417 (1950)12 (180)
14Sosiński DariuszM-3000:46:17488 (1950)173 (641)
15Jurewicz MirosławM-4000:49:00710 (1950)133 (300)
16Giembicki JanM-2000:50:14881 (1950)222 (389)
17Ludwik AndrzejM-5000:51:43957 (1950)64 (115)
18Markowski KamilM-2000:53:171095 (1950)267 (389)

2011-06-18 Gdynia - edycja: VII, dystans: 10.000, startujących: 1077 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Nowosielski PiotrM-3000:38:1256 (1077)17 (374)
2Giembicki JanM-2000:44:42279 (1077)71 (239)
3Jurewicz MirosławM-4000:46:16360 (1077)65 (158)
4Nowosielska MarlenaK-3000:52:07727 (1077)27 (72)
5Wiechowski SławomirM-3000:55:09872 (1077)337 (374)

2010-06-19 Gdynia - edycja: VI, dystans: 10.000, startujących: 821 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Rzeszewicz KarolM-2000:31:037 (821)5 (166)
2Mazerski BartoszM-3000:31:588 (821)3 (245) brąz
3Cebula BogdanM-4000:37:1851 (821)6 (128)
4Chętnik RafałM-3000:37:4456 (821)15 (245)
5Nowosielski PiotrM-3000:38:5474 (821)19 (245)
6Rozenberg SławomirM-4000:41:34128 (821)20 (128)
7Skoczyński LeszekM-3000:41:48133 (821)42 (245)
8Treć LeonM-5000:43:12169 (821)12 (67)
9Mróz MarekM-3000:43:44188 (821)60 (245)
10Babieczko AndrzejM-4000:44:03197 (821)33 (128)
11Dobrenko MieczysławM-7000:44:20204 (821)1 (7) złoto
12Piotrowski LechM-4000:45:17233 (821)39 (128)
13Jurewicz MirosławM-4000:47:56341 (821)62 (128)
14Ludwik AndrzejM-4000:51:38502 (821)92 (128)

2009-06-06 Gdynia - edycja: V, dystans: 9.327, startujących: 269 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Dębowski TomaszM-100:31:225 (269)5 (10)
2Dębowski PiotrM-2000:32:2811 (269)1 (44) złoto
3Dobrenko MieczysławM-6000:39:0652 (269)1 (7) złoto
4Treć LeonM-5000:41:4485 (269)7 (18)

2008-06-21 Gdynia - edycja: IV, dystans: 9.330, startujących: 185

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Cebula BogdanM-4000:35:0216 (185)2 (26) srebro
2Rozenberg SławomirM-4000:38:2941 (185)6 (26)
3Krawiec AndrzejM-4000:38:3943 (185)8 (26)
4Dobrenko MieczysławM-6000:39:2150 (185)1 (6) złoto
5Treć LeonM-4000:40:5963 (185)10 (26)

2007-06-23 Gdynia - edycja: III, dystans: 10.219, startujących: 185 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:32:481 (185) złoto1 (31) złoto
2Cebula BogdanM-4000:39:4124 (185)4 (30)
3Dobrenko MieczysławM-6000:47:0863 (185)2 (4) srebro

2006-06-24 Gdynia - edycja: II, dystans: 9.330, startujących: 128

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:29:082 (128) srebro2 (18) srebro
2Cebula BogdanM-4000:35:1121 (128)5 (20)
3Rozenberg SławomirM-4000:39:4439 (128)11 (20)
4Dobrenko MieczysławM-6000:40:0441 (128)3 (6) brąz
5Rosiak HieronimM-5000:41:1446 (128)6 (21)
6Czaja JerzyM-5000:41:5848 (128)8 (21)

2005-06-18 Gdynia - edycja: I, dystans: 10.000, startujących: 177, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Rozenberg SławomirM-4000:41:5179 (177)10 (27)
2Rosiak HieronimM-5000:42:0080 (177)8 (20)
3Konefał JowitaK-2000:55:11155 (177)3 (5) brąz