LKS Zantyr Sztum (beta)


select Wybierz bieg


2019-05-11 Pasłęk - edycja: XIV, dystans: 10,000, startujących: 212, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Łukomski AndrzejM-6000:42:3261 (212)1 (11) złoto
2Krawiec AndrzejM-5000:45:3995 (212)12 (27)

2018-05-26 Pasłęk - edycja: XIII, dystans: 10.000, startujących: 160, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-100:33:473 (160) brąz3 (3) brąz
2Giembicki JanM-3000:38:4318 (160)6 (40)
3Cebula BogdanM-5000:38:5921 (160)1 (6) złoto
4Najda SławomirM-4000:39:0022 (160)4 (46)

2017-06-03 Pasłęk - edycja: XII, dystans: 10.000, startujących: 203, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-4000:32:325 (203)1 (45) złoto
2Kosmala SzymonM-1600:35:219 (203)1 (7) złoto
3Chętnik RafałM-4000:36:2112 (203)3 (45) brąz
4Klonowski MarcinM-2000:38:0124 (203)4 (15)
5Szymańska SaraK-2000:38:2830 (203)1 (13) złoto
6Giembicki JanM-3000:38:5031 (203)13 (49)
7Cebula BogdanM-5000:38:5732 (203)2 (16) srebro

2016-06-04 Pasłęk - edycja: XI, dystans: 10.000, startujących: 235, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Piróg ArkadiuszM-3000:36:349 (235)1 (64) złoto
2Tuwalska ElżbietaK-3000:41:3538 (235)1 (27) złoto
3Tuwalska MałgorzataK-3000:42:5051 (235)2 (27) srebro
4Piotrowski LechM-5000:45:5176 (235)5 (20)

2015-06-06 Pasłęk - edycja: X, dystans: 10.000, startujących: 282, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:34:254 (282)3 (81) brąz
2Dobrenko MieczysławM-70+00:48:53104 (282)1 (3) złoto

2014-06-07 Pasłęk - edycja: IX, dystans: 10.000, startujących: 261, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Kaliś KarolM-2000:33:0210 (261)3 (31) brąz
2Giembicki JanM-2000:39:0536 (261)11 (31)
3Owczarek MateuszM-2000:40:1145 (261)14 (31)
4Bucewka MagdalenaK-3000:44:0977 (261)3 (17) brąz
5Treć LeonM-5000:45:4395 (261)10 (37)

2013-06-08 Pasłęk - edycja: VIII, dystans: 10.000, startujących: 349, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:31:493 (349) brąz1 (92) złoto
2Giembicki JanM-2000:39:4721 (349)2 (50) srebro
3Nowosielski PiotrM-4000:41:2136 (349)12 (79)
4Bucewka MagdalenaK-3000:43:1666 (349)1 (23) złoto
5Treć LeonM-5000:44:3578 (349)10 (36)
6Dobrenko MieczysławM-70+00:47:25137 (349)2 (3) srebro
7Kamiński MarcinM-3000:49:55180 (349)47 (92)
8Wolf MagdalenaK-3000:49:55181 (349)6 (23)
9Lisogórski KrzysztofM-3000:50:39200 (349)54 (92)
10Markowski KamilM-2000:57:44309 (349)45 (50)
11Nowosielska MarlenaK-3000:59:22323 (349)18 (23)

2012-06-09 Pasłęk - edycja: VII, dystans: 10.000, startujących: 407, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Cebula BogdanM-5000:37:2134 (407)2 (55) srebro
2Nowosielski PiotrM-3000:40:1364 (407)19 (107)
3Dobrenko MieczysławM-70+00:44:39133 (407)1 (7) złoto
4Wolf MagdalenaK-3000:46:03161 (407)8 (32)
5Sosiński DariuszM-3000:48:18215 (407)64 (107)
6Wiechowski SławomirM-3000:54:14291 (407)92 (107)
7Lisogórski KrzysztofM-3000:54:25292 (407)93 (107)
8Markowski KamilM-2000:54:25293 (407)48 (50)

2011-06-11 Pasłęk - edycja: VI, dystans: 10.000, startujących: 297, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:31:557 (297)2 (76) srebro
2Piróg ArkadiuszM-2000:37:0832 (297)10 (58)
3Cebula BogdanM-5000:37:3436 (297)3 (42) brąz
4Nowosielski PiotrM-3000:40:1467 (297)16 (76)
5Klonowski MarcinM-2000:43:36111 (297)29 (58)
6Wolf MagdalenaK-3000:44:18122 (297)3 (14) brąz
7Treć LeonM-5000:44:32127 (297)21 (42)
8Nowosielska MarlenaK-3000:53:24248 (297)9 (14)

2010-05-29 Pasłęk - edycja: V, dystans: 10.000, startujących: 154 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:31:322 (154) srebro1 (44) złoto
2Nowosielski PiotrM-3000:39:5837 (154)14 (44)
3Treć LeonM-5000:42:5554 (154)11 (21)
4Dobrenko MieczysławM-7000:43:0756 (154)1 (3) złoto
5Mróz MarekM-3000:43:4465 (154)23 (44)
6Babieczko AndrzejM-4000:43:4466 (154)15 (27)
7Jurewicz MirosławM-4000:46:0590 (154)19 (27)

2009-05-23 Pasłęk - edycja: IV, dystans: 10.000, startujących: 146 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:31:272 (146) srebro2 (31) srebro
2Cebula BogdanM-4000:38:5434 (146)7 (29)
3Rozenberg SławomirM-4000:42:0959 (146)13 (29)
4Nowosielski PiotrM-3000:42:1360 (146)16 (31)
5Dobrenko MieczysławM-6000:42:2464 (146)2 (4) srebro
6Treć LeonM-5000:44:0278 (146)10 (23)
7Mróz MarekM-3000:44:2281 (146)20 (31)
8Tabor LeszekM-5000:45:3289 (146)12 (23)
9Rosiak HieronimM-5000:50:12111 (146)18 (23)

2008-06-07 Pasłęk - edycja: III, dystans: 10.000, startujących: 79 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:33:225 (79)4 (15)
2Dobrenko MieczysławM-6000:42:3438 (79)1 (5) złoto
3Mróz MarekM-3000:46:5353 (79)14 (15)

2007-06-02 Pasłęk - edycja: II, dystans: 10.000, startujących: 78

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:00:001 (78) złoto1 (0) złoto
2Cebula BogdanM-4000:37:2415 (78)4 (15)
3Rozenberg SławomirM-4000:43:4528 (78)8 (15)
4Dobrenko MieczysławM-6000:44:0233 (78)2 (6) srebro

2006-05-20 Pasłęk - edycja: I, dystans: 10.000, startujących: 49 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:31:411 (49) złoto1 (13) złoto
2Cebula BogdanM-4000:37:2515 (49)2 (9) srebro
3Rozenberg SławomirM-4000:42:1528 (49)5 (9)
4Rosiak HieronimM-5000:44:3930 (49)8 (14)