LKS Zantyr Sztum (beta)


select Wybierz bieg


2019-11-11 Malbork - edycja: XXIX, dystans: 10,000, startujących: 226 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Giembicki JanM-3000:36:449 (226)4 (61)
2Cebula BogdanM-5000:37:5512 (226)1 (27) złoto
3Piotrowski LechM-5000:44:1765 (226)9 (27)
4Rozenberg SławomirM-5000:44:1866 (226)10 (27)
5Sosiński DariuszM-4000:44:4472 (226)21 (39)
6Treć LeonM-60+00:45:4384 (226)2 (16) srebro
7Pepliński GrzegorzM-4000:46:2699 (226)25 (39)

2018-11-11 Malbork - edycja: XXVIII, dystans: 10.000, startujących: 219 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-100:32:472 (219) srebro2 (3) srebro
2Klonowski MarcinM-2400:36:298 (219)2 (15) srebro
3Wróbel MichałM-1800:36:5110 (219)1 (9) złoto
4Giembicki JanM-3000:37:2115 (219)4 (51)
5Cebula BogdanM-5000:38:2823 (219)5 (24)
6Lizińczyk RafałM-4000:41:2941 (219)12 (43)
7Lisogórski KrzysztofM-4000:41:3342 (219)13 (43)
8Piotrowski LechM-5000:43:1562 (219)9 (24)
9Rozenberg SławomirM-5000:43:1764 (219)10 (24)
10Jażdżewski ZbigniewM-5000:44:3376 (219)11 (24)
11Treć LeonM-5000:46:0590 (219)14 (24)
12Pepliński GrzegorzM-4000:46:1892 (219)21 (43)
13Sosiński DariuszM-4000:47:04100 (219)24 (43)

2017-11-11 Malbork - edycja: XXVII, dystans: 10.000, startujących: 158 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Giembicki JanM-3000:37:0312 (158)4 (48)
2Rozenberg SławomirM-5000:44:0750 (158)8 (23)
3Pepliński GrzegorzM-4000:45:1065 (158)14 (25)
4Piotrowski LechM-5000:45:4869 (158)12 (23)
5Żemetro RyszardM-5000:46:5179 (158)14 (23)
6Kołpak JanM-60+00:50:09102 (158)7 (8)
7Ludwik AndrzejM-5000:51:45116 (158)16 (23)
8Bożykowski JanM-5000:52:37121 (158)19 (23)

2016-11-11 Malbork - edycja: XXVI, dystans: 10.000, startujących: 173 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Rogiewicz AndrzejM-100:32:351 (173) złoto1 (3) złoto
2Chętnik RafałM-3000:35:357 (173)1 (41) złoto
3Kosmala SzymonM-1800:36:5313 (173)2 (7) srebro
4Giembicki JanM-3000:36:5414 (173)4 (41)
5Cebula BogdanM-5000:37:5120 (173)4 (26)
6Najda SławomirM-4000:39:1027 (173)7 (39)
7Rozenberg SławomirM-5000:42:3552 (173)8 (26)
8Treć LeonM-5000:42:5354 (173)9 (26)
9Piotrowski LechM-5000:43:4462 (173)11 (26)
10Pepliński GrzegorzM-4000:43:5363 (173)16 (39)
11Krawiec AndrzejM-5000:44:1569 (173)12 (26)
12Jażdżewski ZbigniewM-5000:45:0774 (173)13 (26)
13Ludwik AndrzejM-5000:48:22102 (173)18 (26)
14Bożykowski JanM-5000:51:17124 (173)20 (26)

2015-11-11 Malbork - edycja: XXV, dystans: 10.900, startujących: 141 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-100:36:251 (141) złoto1 (3) złoto
2Giembicki JanM-2000:41:3211 (141)3 (25) brąz
3Oliwiński PawełM-3000:42:0614 (141)3 (40) brąz
4Nowosielski PiotrM-4000:43:2120 (141)5 (28)
5Kaźmierczak SzymonM-2000:44:0823 (141)6 (25)
6Grzywiński WojciechM-2000:44:0924 (141)7 (25)
7Tuwalska ElżbietaK-100:44:4229 (141)1 (3) złoto
8Rozenberg SławomirM-5000:47:5948 (141)4 (17)
9Pepliński GrzegorzM-4000:48:0849 (141)13 (28)
10Treć LeonM-5000:48:2051 (141)5 (17)

2014-11-11 Malbork - edycja: XXIV, dystans: 8.500, startujących: 91

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Karwiński MichałM-1800:27:182 (91) srebro1 (5) złoto
2Garbowski KrzysztofM-2200:31:4813 (91)4 (23)
3Cebula BogdanM-5000:32:3415 (91)3 (10) brąz
4Oliwiński PawełM-3000:34:3018 (91)3 (21) brąz
5Pepliński GrzegorzM-4000:35:4423 (91)6 (15)
6Treć LeonM-5000:37:0532 (91)5 (10)
7Belzyt SzymonM-2200:37:5132 (91)10 (23)
8Witczak MariuszM-3000:42:1964 (91)16 (21)
9Treć PawełM-2200:44:4374 (91)21 (23)

2013-11-11 Malbork - edycja: XXIII, dystans: 8.500, startujących: 76

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Kowalski MariuszM-2200:28:184 (76)1 (17) złoto
2Garbowski KrzysztofM-2200:30:438 (76)2 (17) srebro
3Grzywiński WojciechM-1800:31:3412 (76)1 (4) złoto
4Cebula BogdanM-5000:31:5014 (76)2 (12) srebro
5Łukomski AndrzejM-2200:33:0519 (76)3 (17) brąz
6Kucharski MirosławM-3000:34:0621 (76)5 (18)
7Treć JakubM-1800:35:2828 (76)3 (4) brąz
8Treć LeonM-5000:35:3129 (76)5 (12)
9Treć WojciechM-2200:41:2759 (76)14 (17)

2012-11-11 Malbork - edycja: XXII, dystans: 8.500, startujących: 58

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3100:26:331 (58) złoto1 (15) złoto
2Kowalski MariuszM-2200:28:133 (58) brąz2 (16) srebro
3Dębowski PiotrM-2200:29:586 (58)4 (16)
4Jażdżewski SewerynM-2200:30:117 (58)5 (16)
5Rozenberg SławomirM-4100:34:3718 (58)8 (17)
6Treć LeonM-5100:35:1419 (58)1 (4) złoto
7Piotrowski LechM-4100:36:2124 (58)10 (17)
8Bożykowski JanM-4100:36:5427 (58)11 (17)
9Bucewka MagdalenaK-100:37:3434 (58)6 (18)
10Sosiński DariuszM-3100:38:2135 (58)8 (15)
11Duda SewerynM-3100:38:5938 (58)9 (15)
12Wolf MagdalenaK-100:39:5441 (58)8 (18)
13Ludwik AndrzejM-4100:40:5446 (58)16 (17)

2011-11-11 Malbork - edycja: XXI, dystans: 8.500, startujących: 86 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:25:531 (86) złoto1 (27) złoto
2Kowalski MariuszM-2000:28:375 (86)1 (21) złoto
3Dębowski PiotrM-2000:29:238 (86)3 (21) brąz
4Jażdżewski SewerynM-2000:29:369 (86)4 (21)
5Dębowski TomaszM-2000:29:4111 (86)5 (21)
6Piróg ArkadiuszM-2000:30:0115 (86)6 (21)
7Cebula BogdanM-5000:30:3619 (86)1 (11) złoto
8Nowosielski PiotrM-3000:31:3822 (86)4 (27)
9Łukomski AndrzejM-5000:33:1128 (86)2 (11) srebro
10Rozenberg SławomirM-4000:33:2430 (86)10 (20)
11Pepliński GrzegorzM-3000:33:2631 (86)7 (27)
12Treć JakubM-2000:34:4933 (86)10 (21)
13Piotrowski LechM-4000:34:5934 (86)11 (20)
14Skoczyński LeszekM-3000:35:1335 (86)9 (27)
15Treć LeonM-5000:36:2242 (86)3 (11) brąz
16Dobrenko MieczysławM-70+00:36:3244 (86)1 (2) złoto
17Wolf MagdalenaK-100:37:0350 (86)5 (19)
18Ludwik AndrzejM-4000:39:4871 (86)17 (20)
19Podolski MirosławM-5000:47:0784 (86)10 (11)

2010-11-11 Malbork - edycja: XX, dystans: 8.500, startujących: 67 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Jażdżewski SewerynM-2000:31:298 (67)2 (17) srebro
2Chętnik RafałM-3000:32:0810 (67)1 (15) złoto
3Łukomski AndrzejM-5000:34:2317 (67)2 (6) srebro
4Pepliński GrzegorzM-3000:34:2518 (67)2 (15) srebro
5Rozenberg SławomirM-4000:34:4819 (67)6 (15)
6Klonowski MarcinM-2000:36:5629 (67)12 (17)
7Skoczyński LeszekM-3000:37:0332 (67)7 (15)
8Piotrowski LechM-4000:37:1133 (67)9 (15)
9Mróz MarekM-3000:37:2434 (67)8 (15)
10Ludwik AndrzejM-4000:41:3747 (67)12 (15)

2009-11-11 Malbork - edycja: XIX, dystans: 8.500, startujących: 65 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:27:181 (65) złoto1 (18) złoto
2Cebula BogdanM-4000:31:4610 (65)3 (14) brąz
3Jażdżewski SewerynM-2000:31:5111 (65)2 (19) srebro
4Nowosielski PiotrM-3000:32:1513 (65)2 (18) srebro
5Chętnik RafałM-3000:34:0218 (65)7 (18)
6Rozenberg SławomirM-4000:34:2019 (65)5 (14)
7Dobrenko MieczysławM-6000:34:2721 (65)1 (3) złoto
8Piotrowski LechM-4000:35:0123 (65)7 (14)
9Mróz MarekM-3000:36:0428 (65)10 (18)
10Babieczko AndrzejM-4000:36:0529 (65)8 (14)
11Skoczyński LeszekM-3000:37:3937 (65)14 (18)
12Treć LeonM-5000:38:3344 (65)3 (9) brąz
13Jurewicz MirosławM-4000:39:0846 (65)11 (14)
14Rosiak HieronimM-5000:40:1652 (65)7 (9)

2008-11-11 Malbork - edycja: XVIII, dystans: 7.200, startujących: 56 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Dębowski TomaszM-100:24:003 (56) brąz3 (3) brąz
2Cebula BogdanM-4000:26:5914 (56)2 (15) srebro
3Rozenberg SławomirM-4000:29:1927 (56)7 (15)
4Babieczko AndrzejM-4000:29:2428 (56)8 (15)
5Pepliński GrzegorzM-3000:29:2529 (56)19 (33)
6Piotrowski LechM-4000:31:5439 (56)10 (15)

2007-11-11 Malbork - edycja: XVII, dystans: 6.000, startujących: 33

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:20:151 (33) złoto1 (14) złoto
2Cebula BogdanM-4000:22:3810 (33)3 (16) brąz
3Rozenberg SławomirM-4000:25:5221 (33)8 (16)
4Dobrenko MieczysławM-6000:26:1423 (33)2 (2) srebro

2006-11-11 Malbork - edycja: XVI, dystans: 5.600, startujących: 29

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Cebula BogdanM-4000:21:308 (29)1 (9) złoto

2005-11-11 Malbork - edycja: XV, dystans: 10.400, startujących: 67

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-2000:31:403 (67) brąz2 (15) srebro
2Cebula BogdanM-4000:39:0318 (67)6 (17)
3Rozenberg SławomirM-4000:43:0435 (67)13 (17)
4Rosiak HieronimM-5000:43:2436 (67)2 (12) srebro
5Dobrenko MieczysławM-6000:44:1338 (67)2 (6) srebro

2004-11-11 Malbork - edycja: XIV, dystans: 10.400, startujących: 73

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-2000:32:443 (73) brąz3 (16) brąz
2Cebula BogdanM-4000:39:2126 (73)8 (16)
3Pepliński GrzegorzM-3000:40:5733 (73)7 (14)
4Rosiak HieronimM-5000:42:3637 (73)6 (14)

2003-11-11 Malbork - edycja: XIII, dystans: 10.400, startujących: 57

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-2000:32:312 (57) srebro1 (12) złoto
2Pepliński GrzegorzM-3000:40:1725 (57)4 (8)
3Rozenberg SławomirM-3000:43:3335 (57)6 (8)
4Konefał JowitaK-100:56:3552 (57)4 (6)

2002-11-11 Malbork - edycja: XII, dystans: 10.400, startujących: 70

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-2000:31:572 (70) srebro1 (15) złoto
2Pepliński GrzegorzM-3000:41:1030 (70)6 (10)

1999-11-11 Malbork - edycja: X, dystans: 10.400, startujących: 71

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-1800:31:589 (71)3 (15) brąz