LKS Zantyr Sztum (beta)


select Wybierz bieg


2019-12-01 Toruń - edycja: XVII, dystans: 21,097, startujących: 950 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Sosiński DariuszM-4001:37:36167 (950)40 (150)

2017-12-03 Toruń - edycja: XV, dystans: 21.097, startujących: 1755 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Garbowski KrzysztofM-2501:17:299 (1755)5 (127)

2015-12-06 Toruń - edycja: XIII, dystans: 21.097, startujących: 2935 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Garbowski KrzysztofM-1801:17:318 (2935)6 (489)
2Pyzik-Kapszewicz AngelikaK-1802:06:002035 (2935)128 (257)
3Szot DawidM-1802:06:532037 (2935)379 (489)
4Urbanowska MagdalenaK-3002:30:552804 (2935)274 (291)

2013-12-08 Toruń - edycja: XI, dystans: 21.097, startujących: 3669 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Wolf MagdalenaK-3001:45:32814 (3669)11 (138)
2Sadowski AndrzejM-2501:46:32885 (3669)125 (446)
3Anaczkowski MirosławM-5501:50:211184 (3669)35 (106)

2012-12-02 Toruń - edycja: X, dystans: 21.095, startujących: 2390 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Kaliś KarolM-2001:11:345 (2390)3 (179) brąz
2Garbowski KrzysztofM-2001:21:0336 (2390)10 (179)
3Bucewka MagdalenaK-3001:43:35717 (2390)5 (76)
4Anaczkowski MirosławM-5501:43:59736 (2390)20 (91)
5Wolf MagdalenaK-3001:57:271571 (2390)31 (76)

2011-12-04 Toruń - edycja: IX, dystans: 21.097, startujących: 1720 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Kaliś KarolM-2001:13:472 (1720) srebro2 (353) srebro
2Kiliszek MariuszM-4001:41:43313 (1720)64 (321)
3Wolf MagdalenaK-2001:41:44315 (1720)8 (135)
4Babieczko AndrzejM-4001:43:37392 (1720)75 (321)
5Jurewicz MirosławM-4001:52:23704 (1720)151 (321)

2010-12-05 Toruń - edycja: VIII, dystans: 21.097, startujących: 1328 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Babieczko AndrzejM-4001:41:35178 (1328)32 (221)
2Piotrowski LechM-4001:48:25339 (1328)67 (221)
3Mróz MarekM-3001:55:13544 (1328)171 (380)
4Ludwik AndrzejM-4002:05:45851 (1328)157 (221)

2009-12-06 Toruń - edycja: VII, dystans: 21.097, startujących: 1390 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Nowosielski PiotrM-3001:34:36158 (1390)56 (432)
2Rozenberg SławomirM-4001:35:22169 (1390)31 (245)
3Piotrowski LechM-4001:36:37199 (1390)40 (245)
4Babieczko AndrzejM-4001:43:20359 (1390)75 (245)
5Mróz MarekM-3001:45:08415 (1390)142 (432)
6Rosiak HieronimM-5001:52:55649 (1390)88 (167)
7Treć PawełM-2001:54:24705 (1390)160 (281)
8Skoczyński LeszekM-3002:13:221201 (1390)395 (432)

2008-12-06 Toruń - edycja: VI, dystans: 21.097, startujących: 1076 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Krawiec AndrzejM-4001:34:06150 (1076)35 (204)
2Treć LeonM-4001:34:48163 (1076)39 (204)
3Rozenberg SławomirM-4001:36:34191 (1076)46 (204)
4Treć PawełM-2001:41:19287 (1076)86 (259)
5Tabor LeszekM-5001:41:21288 (1076)29 (127)
6Mróz MarekM-3001:46:51420 (1076)119 (291)

2007-12-08 Toruń - edycja: V, dystans: 21.097, startujących: 657 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mróz MarekM-3001:55:44389 (657)88 (139)