LKS Zantyr Sztum (beta)


select Wybierz bieg


2019-07-27 Puck - edycja: XI, dystans: 21,097, startujących: 307, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazur AndrzejM-3501:24:2014 (307)6 (126)
2Tuwalska MałgorzataK-101:32:4941 (307)2 (3) srebro
3Kozłów WojciechM-5001:38:3773 (307)8 (58)
4Marchewka EmilM-1601:43:4998 (307)27 (57)

2018-07-28 Puck - edycja: X, dystans: 21.097, startujących: 358, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Tuwalska MałgorzataK-101:28:4622 (358)3 (6) brąz
2Kozłów WojciechM-5001:48:19146 (358)16 (39)

2017-07-29 Puck - edycja: IX, dystans: 21.097, startujących: 447, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Tuwalska MałgorzataK-3001:30:5341 (447)3 (27) brąz
2Tuwalska ElżbietaK-3001:39:3096 (447)5 (27)
3Kozłów WojciechM-5001:45:07151 (447)13 (42)

2016-07-23 Puck - edycja: VIII, dystans: 21.097, startujących: 473, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Sadowski RobertM-3001:14:177 (473)1 (65) złoto
2Oliwiński PawełM-3501:25:0723 (473)3 (80) brąz
3Tuwalska MałgorzataK-3001:30:3653 (473)2 (35) srebro
4Tuwalska ElżbietaK-3001:31:0157 (473)3 (35) brąz
5Kozłów WojciechM-5501:34:0771 (473)5 (16)

2015-07-25 Puck - edycja: VII, dystans: 21.097, startujących: 501, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Sadowski RobertM-3001:16:5410 (501)3 (74) brąz
2Tuwalska MałgorzataK-3001:28:5949 (501)2 (36) srebro
3Tuwalska ElżbietaK-3001:34:3791 (501)4 (36)

2014-07-26 Puck - edycja: VI, dystans: 21.097, startujących: 569, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3501:11:011 (569) złoto1 (116) złoto

2012-07-28 Puck - edycja: IV, dystans: 21.097, startujących: 717, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Wolf MagdalenaK-3001:51:36213 (717)6 (35)

2011-07-30 Puck - edycja: III, dystans: 21.097, startujących: 660, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Cebula BogdanM-5001:26:2039 (660)4 (52)
2Tabor LeszekM-5001:32:2575 (660)11 (52)
3Wolf MagdalenaK-3001:40:47196 (660)2 (30) srebro
4Jurewicz MirosławM-4501:51:19354 (660)28 (48)

2010-07-31 Puck - edycja: II, dystans: 21.097, startujących: 481, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Cebula BogdanM-4501:23:4437 (481)5 (49)
2Rozenberg SławomirM-4501:36:57124 (481)20 (49)
3Nowosielski PiotrM-3501:39:48163 (481)24 (67)
4Treć LeonM-5001:40:55177 (481)21 (57)
5Jurewicz MirosławM-4501:47:48250 (481)33 (49)

2009-07-25 Puck - edycja: I, dystans: 21.097, startujących: 326, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3001:08:113 (326) brąz2 (37) srebro
2Mróz MarekM-3001:33:16108 (326)15 (37)