LKS Zantyr Sztum (beta)


select Wybierz bieg


2019-11-09 Tczew - edycja: XXIX, dystans: 10,000, startujących: 309 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Tuwalska ElżbietaK-4000:39:4137 (309)1 (26) złoto
2Tuwalska MałgorzataK-4000:40:0138 (309)2 (26) srebro

2018-11-03 Tczew - edycja: XXVIII, dystans: 10.000, startujących: 341, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Cebula BogdanM-5000:38:1424 (341)2 (30) srebro
2Kozłów WojciechM-5000:42:4072 (341)7 (30)
3Treć LeonM-5000:47:25142 (341)13 (30)
4Tuwalska MałgorzataK-3000:50:06182 (341)10 (41)

2017-11-04 Tczew - edycja: XXVII, dystans: 10.000, startujących: 358, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Kaźmierczak SzymonM-2000:38:2930 (358)5 (37)
2Tuwalska ElżbietaK-3000:40:5353 (358)3 (37) brąz
3Kozłów WojciechM-5000:41:1555 (358)4 (33)
4Pepliński GrzegorzM-4000:45:47121 (358)32 (74)
5Sosiński DariuszM-4000:46:38141 (358)37 (74)

2016-11-05 Tczew - edycja: XXVI, dystans: 10.000, startujących: 399 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Chętnik RafałM-3000:36:3212 (399)4 (122)
2Giembicki JanM-3000:37:5126 (399)8 (122)
3Cebula BogdanM-5000:38:4634 (399)4 (34)
4Kaźmierczak SzymonM-1600:39:1238 (399)8 (50)
5Tuwalska ElżbietaK-3000:40:3353 (399)1 (28) złoto
6Tuwalska MałgorzataK-3000:40:4655 (399)2 (28) srebro
7Kozłów WojciechM-5000:43:34102 (399)9 (34)
8Pepliński GrzegorzM-4000:45:09128 (399)28 (98)
9Parafiniuk KrzysztofaK-3000:50:39238 (399)14 (28)

2015-11-07 Tczew - edycja: XXV, dystans: 10.000, startujących: 397 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Cebula BogdanM-5000:38:0618 (397)3 (38) brąz
2Kaźmierczak SzymonM-1600:39:2528 (397)10 (70)
3Tuwalska MałgorzataK-3000:39:3629 (397)1 (28) złoto
4Najda SławomirM-4000:40:2340 (397)5 (78)
5Tuwalska ElżbietaK-3000:40:3942 (397)2 (28) srebro
6Treć LeonM-5000:44:1191 (397)11 (38)
7Pepliński GrzegorzM-4000:44:2093 (397)18 (78)
8Piotrowski LechM-5000:45:28119 (397)12 (38)
9Ludwik AndrzejM-5000:50:51228 (397)26 (38)

2014-11-08 Tczew - edycja: XXIV, dystans: 9.700, startujących: 251 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Garbowski KrzysztofM-2000:34:3916 (251)5 (46)
2Zdziennicki BartekM-3000:40:2951 (251)12 (66)
3Pepliński GrzegorzM-4000:41:2261 (251)9 (40)
4Bucewka MagdalenaK-3000:42:0672 (251)4 (18)
5Sosiński DariuszM-3000:46:26135 (251)39 (66)
6Witczak MariuszM-3000:47:45147 (251)43 (66)

2013-11-09 Tczew - edycja: XXIII, dystans: 5.700, startujących: 222 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:17:113 (222) brąz1 (44) złoto
2Garbowski KrzysztofM-2000:20:3024 (222)8 (41)
3Cebula BogdanM-5000:21:0931 (222)3 (30) brąz
4Spalk KrzysztofM-2000:23:2161 (222)18 (41)
5Treć LeonM-5000:23:4467 (222)6 (30)
6Sosiński DariuszM-3000:26:22116 (222)26 (44)

2012-11-10 Tczew - edycja: XXII, dystans: 5.600, startujących: 156 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Rogiewicz AndrzejM-1600:17:298 (156)3 (38) brąz
2Garbowski KrzysztofM-1600:20:5123 (156)9 (38)

2011-11-12 Tczew - edycja: XXI, dystans: 5.600, startujących: 176 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Sosiński DariuszM-3000:24:1988 (176)12 (26)

2010-11-06 Tczew - edycja: XX, dystans: 5.600, startujących: 147 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Cebula BogdanM-4000:20:2130 (147)4 (20)
2Chętnik RafałM-3000:20:5538 (147)2 (19) srebro
3Ludwik AndrzejM-4000:27:21114 (147)19 (20)

2009-11-07 Tczew - edycja: XIX, dystans: 5.600, startujących: 157 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:17:362 (157) srebro1 (22) złoto
2Rzeszewicz KarolM-1600:17:593 (157) brąz2 (51) srebro
3Nowosielski PiotrM-3000:22:4046 (157)8 (22)

2008-11-08 Tczew - edycja: XVIII, dystans: 5.600, startujących: 105 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:16:411 (105) złoto1 (24) złoto
2Dębowski TomaszM-1600:18:0613 (105)8 (22)
3Cebula BogdanM-4000:20:4924 (105)3 (17) brąz
4Rozenberg SławomirM-4000:22:3045 (105)6 (17)
5Treć LeonM-4000:22:4849 (105)8 (17)
6Dobrenko MieczysławM-6000:22:5453 (105)2 (10) srebro
7Krawiec AndrzejM-4000:23:5258 (105)10 (17)

2007-11-10 Tczew - edycja: XVII, dystans: 5.600, startujących: 83 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:16:422 (83) srebro1 (15) złoto
2Cebula BogdanM-4000:20:4525 (83)4 (13)
3Rozenberg SławomirM-4000:22:5238 (83)8 (13)
4Rosiak HieronimM-5000:25:1352 (83)6 (11)

2006-11-04 Tczew - edycja: XVI, dystans: 5.600, startujących: 124

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:16:558 (124)5 (19)
2Cebula BogdanM-4000:20:1044 (124)6 (20)
3Rozenberg SławomirM-4000:22:0572 (124)11 (20)
4Doliński StanisławM-4000:23:1484 (124)12 (20)

2005-11-12 Tczew - edycja: XV, dystans: 5.800, startujących: 73

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Cebula BogdanM-4000:21:0418 (73)6 (15)
2Pepliński GrzegorzM-3000:22:4629 (73)5 (8)
3Rozenberg SławomirM-4000:22:5830 (73)8 (15)
4Doliński StanisławM-4000:23:1533 (73)9 (15)
5Rosiak HieronimM-5000:23:3936 (73)3 (10) brąz

2004-11-06 Tczew - edycja: XIV, dystans: 5.600, startujących: 100

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-2000:17:5813 (100)10 (21)
2Cebula BogdanM-4000:20:4538 (100)7 (14)
3Pepliński GrzegorzM-3000:21:4145 (100)8 (10)
4Rozenberg SławomirM-3000:22:4252 (100)9 (10)
5Rosiak HieronimM-5000:24:1963 (100)11 (16)

2003-11-08 Tczew - edycja: XIII, dystans: 5.600, startujących: 113

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-2000:17:0512 (113)6 (23)
2Pepliński GrzegorzM-3000:21:2357 (113)16 (21)
3Rosiak HieronimM-5000:22:1463 (113)5 (15)
4Czaja JerzyM-5000:22:3166 (113)7 (15)
5Rozenberg SławomirM-3000:22:4769 (113)17 (21)

2002-11-09 Tczew - edycja: XII, dystans: 5.600, startujących: 101

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-2000:16:537 (101)4 (25)
2Rosiak HieronimM-5000:22:4956 (101)9 (18)
3Czaja JerzyM-5000:23:3561 (101)10 (18)
4Rozenberg SławomirM-3000:24:0566 (101)15 (18)

2001-11-03 Tczew - edycja: XI, dystans: 5.600, startujących: 87

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-2000:16:567 (87)4 (20)
2Rosiak HieronimM-5000:22:1353 (87)7 (15)
3Czaja JerzyM-4000:23:3564 (87)8 (16)
4Rozenberg SławomirM-3000:24:1068 (87)14 (18)