LKS Zantyr Sztum (beta)


select Wybierz bieg


2019-04-14 Linia - edycja: XIV, dystans: 10,500, startujących: 119 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Cebula BogdanM-5000:43:0815 (119)5 (15)
2Łukomski AndrzejM-60+00:46:4032 (119)2 (8) srebro
3Treć LeonM-60+00:51:5464 (119)4 (8)

2018-04-22 Linia - edycja: XIII, dystans: 10.100, startujących: 155

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-4000:35:034 (155)1 (37) złoto
2Klonowski MarcinM-2000:39:4316 (155)6 (47)
3Chętnik RafałM-4000:40:2818 (155)7 (37)
4Cebula BogdanM-5000:40:5420 (155)2 (17) srebro
5Najda SławomirM-4000:41:2421 (155)9 (37)
6Lisowska KarolinaK-2000:48:3059 (155)4 (19)
7Anaczkowski MirosławM-60+00:48:5868 (155)3 (12) brąz
8Treć LeonM-5000:50:3879 (155)10 (17)

2017-04-23 Linia - edycja: XII, dystans: 10.100, startujących: 143 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Klonowski MarcinM-2000:39:026 (143)2 (47) srebro
2Oliwiński PawełM-2000:40:1311 (143)5 (47)
3Cebula BogdanM-5000:40:2513 (143)1 (13) złoto
4Najda SławomirM-4000:40:4015 (143)3 (28) brąz
5Piotrowski LechM-5000:48:2349 (143)7 (13)
6Czaja JerzyM-60+00:52:2781 (143)6 (13)
7Kołpak JanM-60+00:53:5390 (143)7 (13)

2016-04-17 Linia - edycja: XI, dystans: 10.100, startujących: 182 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Rogiewicz AndrzejM-100:33:001 (182) złoto1 (3) złoto
2Oliwiński PawełM-2000:39:0312 (182)5 (51)
3Giembicki JanM-2000:39:2216 (182)7 (51)
4Cebula BogdanM-5000:40:0823 (182)2 (19) srebro
5Spalk KrzysztofM-2000:40:5725 (182)12 (51)
6Anaczkowski MirosławM-60+00:47:1067 (182)3 (10) brąz
7Czaja JerzyM-60+00:51:36101 (182)6 (10)
8Bożykowski JanM-5000:54:43133 (182)14 (19)

2015-04-26 Linia - edycja: X, dystans: 10.100, startujących: 132 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Cebula BogdanM-5000:40:088 (132)1 (17) złoto
2Treć LeonM-5000:47:4253 (132)7 (17)
3Piotrowski LechM-5000:47:4354 (132)8 (17)
4Dobrenko MieczysławM-70+00:49:2267 (132)1 (1) złoto
5Czaja JerzyM-6000:52:2485 (132)5 (7)
6Bożykowski JanM-4000:53:1989 (132)21 (27)

2014-04-13 Linia - edycja: IX, dystans: 9.000, startujących: 135 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Spalk KrzysztofM-2000:35:1113 (135)9 (54)
2Cebula BogdanM-5000:35:1514 (135)2 (21) srebro
3Skoczyński LeszekM-4000:38:4932 (135)8 (28)
4Treć LeonM-5000:39:5541 (135)7 (21)
5Dmitrzak PiotrM-2000:40:2146 (135)22 (54)
6Piotrowski LechM-5000:41:1853 (135)9 (21)
7Jurewicz MirosławM-5000:42:4668 (135)14 (21)
8Bożykowski JanM-4000:42:4869 (135)16 (28)
9Sosiński DariuszM-2000:43:2274 (135)32 (54)
10Czaja JerzyM-60+00:46:2189 (135)5 (8)

2013-04-28 Linia - edycja: VIII, dystans: 7.800, startujących: 71

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Cebula BogdanM-5000:30:229 (71)1 (10) złoto
2Klonowski MarcinM-2000:32:3215 (71)11 (26)
3Piotrowski LechM-5000:34:5823 (71)5 (10)
4Bożykowski JanM-4000:36:3333 (71)7 (7)
5Anaczkowski MirosławM-5000:37:1038 (71)7 (10)
6Czaja JerzyM-60+00:37:5741 (71)2 (9) srebro
7Kołpak JanM-60+00:38:4444 (71)3 (9) brąz

2012-04-22 Linia - edycja: VII, dystans: 6.700, startujących: 51 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Cebula BogdanM-5000:25:3711 (51)1 (11) złoto
2Klonowski MarcinM-2000:27:2017 (51)11 (27)
3Skoczyński LeszekM-4000:28:2119 (51)5 (10)
4Piotrowski LechM-5000:30:1428 (51)5 (11)
5Treć LeonM-5000:31:1934 (51)6 (11)