Home
Zawodnicy
Rekordy
Biegi
Zawody
Wyniki
Starty
Artykuły
LKS
Zantyr
Sztum
Wybierz bieg
10 km Run Toruń
150 Maraton Mańka i 50 Maraton Harego
200 Maraton Antoniego Fili
366 Maratonów w 366 dni rolnika Ryszarda Kałaczyńskiego
7 MeilenLauf
Aarhus Night Trail
Abdijcross
Almond Blossom Cross Country
Antarctica Marathon
ANWIL Półmaraton Włocławek
Athens Marathon
Baikal Ice Marathon
Bałtycka Liga Biegowa
Bałtycki Maraton Brzegiem Morza
Berlin Marathon
Berliner Mannschafts - Halbmarathon
Beztlenowa Piątka
Bieg - Laury Morza Bałtyckiego
Bieg - Prześcignę Raka
Bieg - Wspólnie rozbiegajmy Górowo
Bieg "Aktywny Turysta"
Bieg "FINWALA"
Bieg "Gdańsk tętni dobrem"
Bieg "Piotr i Paweł"
Bieg "Policz się z cukrzycą"
Bieg "RAZEM DLA SARY"
Bieg "Uciekaj przed Mistrzem"
Bieg 10 Mostów
Bieg 5 mil - Gdyński Dywizjon Okrętów Bojowych
Bieg Akademi Morskiej
Bieg Arasmusa
Bieg Arkady
Bieg Bartbo z Nadleśnictwem Nowe Ramuki
Bieg BiegamBoLubię LASY
Bieg Bursztynowy
Bieg Charytartywny dla Malborskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt REKS
Bieg Charytatywny "Biegiem Niesiemy Pomoc"
Bieg Charytatywny "DLA NIKO"
Bieg charytatywny "Piątka dla Hani"
Bieg charytatywny w Gdańsku - "Biegniemy dla Michałka"
Bieg Chomiczówki
Bieg Cysterski
Bieg Cysterski - Pelplin
Bieg Czterech Jezior
Bieg Czyste Miasto Gdańsk
Bieg Do Pustego Grobu
Bieg do Ula
Bieg do Źródeł
Bieg Dobroczynny dla Bartka Tuchułki
Bieg Europejski
Bieg Filipidesa
Bieg Firmowy - Activy
Bieg Gniewski
Bieg Gór i Pogórza Kaczawskiego
Bieg Górski na Ślężę-Mistrzostwa Polski w Biegu Górskim
Bieg Grodzisko Cross
Bieg Halloweenowy
Bieg im. Bł. Edmunda Bojanowskiego
Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego
Bieg imienia Elżbiety Garduły
Bieg Instalatora
Bieg Jagiełkowskim Szlakiem
Bieg Jakubowy
Bieg Jesienny
Bieg Jurka przez Bory Tucholskie
Bieg Jurka przez Bory Tucholskie - Ultra
Bieg Kaszubski
Bieg Katorżnika
Bieg Kobiet zawsze pier(w)si
Bieg Kociewski
Bieg Konstytucji
Bieg Ku Słońcu
Bieg Laury Morza Bałtyckiego
Bieg Ląduj na Osowej
Bieg Lechitów
Bieg Leśny
Bieg Ludzi Teatru
Bieg Lwa
Bieg Marchewkowy
Bieg Mazurka Dąbrowskiego
Bieg Męczeństwa i Pamięci Narodowej
Bieg Mikołajkowy
Bieg Mikołajkowy Rady Dzielnicy
Bieg Morsa
Bieg Morskiego Komandosa - Hard Historyczny
Bieg Morskiego Komandosa - Sprint I
Bieg Morsów Króla Neptuna
Bieg na 10 km w hołdzie Kazimierzowi Piechowskiemu
Bieg na Babią Górę - Perć Akademików
Bieg na Piątkę
Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły - Półmaraton
Bieg Niepodległej
Bieg Niepodległości - Jelenia Góra
Bieg Niepodległości - Kosakowo
Bieg Niepodległości - Łubianka
Bieg Niepodległości - Malbork
Bieg Niepodległości - Smętowo Graniczne
Bieg Niepodległości - Warszawa
Bieg Niepodległości w Islandii
Bieg Niepodległości z Portem Gdańsk
Bieg o Puchar Decathlon Kartuska
Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie
Bieg o Puchar Radia RMF FM
Bieg o Puchar Rektora AWFiS
Bieg o Puchar Wójta Gminy Zblewo
Bieg o Złotą Górę
Bieg od Wolności do Miłości
Bieg Ognia i Wody
Bieg Oliwski - 10 km
Bieg Oliwski - 5 km
Bieg Orłowski
Bieg Orłów
Bieg Osiecki
Bieg Pamięci Bohaterów II Wojny Światowej
Bieg Pamięci o Janie Pawle II
Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem Wilczym"
Bieg Papieski
Bieg Papieski - Gdańsk
Bieg Papieski im. Jana Pawła II
Bieg Piastowski
Bieg Piaśnicki
Bieg Piracki
Bieg Plebiscytowy
Bieg Po Oddech
Bieg Po Rybę
Bieg Po Wichrowskich Lasach
Bieg po Zdrowie dla Sylwii i Patryka
Bieg po Złoto
Bieg Pocztowca
Bieg Pod Górę
Bieg Pokoju
Bieg Potrójnej Mili
Bieg Powstania Warszawskiego
Bieg Przełajowy "Uzdowo - na 5"
Bieg Przełajowy im. Ks. Józefa Dembińskiego
Bieg Przełajowy o Puchar Wojewody Pomorskiego
Bieg Przełajowy o Puchar Wójta Gminy Mikołajki Pomorskie
Bieg Przełajowy o Puchar Wójta Gminy Sadlinki
Bieg Przełajowy Susz - Iława "Zasuwaj"
Bieg Przyjaźni
Bieg Rozejm w Altmarku
Bieg Rusałka Zimą
Bieg Rycerski
Bieg Rzeźnika
Bieg Skalisty
Bieg Sokoła
Bieg Stolemów
Bieg Studenta - Delfinalia 2016
Bieg Swarków
Bieg Sylwestrowy
Bieg Sylwestrowy Biegamyrazem.pl
Bieg Sylwestrowy z Grupą Malbork
Bieg Szlak Trafi
Bieg Szlakiem Agatowym
Bieg Szlakiem Krutyni
Bieg Szlakiem Zwiniętych Torów
Bieg Szpęgawski
Bieg św. Mikołaja - Akcja dobroczynna na rzecz Hospicjum "Pomorze Dzieciom"
Bieg Świętego Dominika
Bieg Świętego Dominika - Elita
Bieg Świętego Dominika - kobiety
Bieg Świętego Dominika - Vipy
Bieg Świętego Huberta
Bieg Świętego Mikołaja
Bieg Tęczowe Łowisko u Źródeł Łyny z Nadleśnictwem Nidzica
Bieg Traktora
Bieg Tropem Wilczym - Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Bieg Trzech Plaż
Bieg Trzeźwości
Bieg Twardego
Bieg Uliczny
Bieg Uliczny im. Jana Kielasa
Bieg Uliczny im. Winanda Osińskiego
Bieg Uliczny Liwa - Cup
Bieg Uliczny o Memoriał Jana Schmeltera
Bieg Uliczny Szlakiem Morąskich Zabytków
Bieg Uliczny św. Jakuba Apostoła
Bieg Unijny
Bieg Uniwersytecki
Bieg Urodzinowy Gdyni
Bieg Walentynkowy
Bieg Wałami Von Plauena
Bieg Westerplatte
Bieg Wiatrakowy
Bieg Wilka Kociewskiego - Najszybsza Leśna 5-tka
Bieg Wiosenny im. Jerzego Żeligowskiego
Bieg Władysława Jagiełły
Bieg wokół Pasłęckich Murów Obronnych
Bieg z Historią w Tle - Muzeum Tradycji Szlacheckiej
Bieg z okazji 100-lecia Powstania Związku Polaków w Niemczech
Bieg z Okazji Dnia Kobiet
Bieg z okazji Narodowego Święta Niepodległości
Bieg z Okazji Święta Lotnictwa Polskiego
Bieg Zamkowy
Bieg Zaślubin Polski z Morzem "Od Hallera do Hallera"
Bieg Zdrowych Miast
Bieg Zimowy - Vinterlobet
Bieg Żołnierzy Wyklętych pamięci Zdzisława Badochy ps. "Żelazny"
Biegacze w hołdzie Kazimierzowi Piechowskiemu
Biegi Górskie w Szczawnicy - Hardy Rolling
Biegi Parkowe
Biegi Uliczne im. Antoniego Nawrockiego
Biegi Uliczne Pamięci Jana Pawła II
Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska
BMW Półmaraton Praski
Borneńskie Biegi Uliczne
Borowiacka Dycha
Borówno Cross
Borsteler Volkswaldlauf
Bortexsport.pl Półmaraton
Braniewski Bieg Hozjusza
BRONEK RUN Forest Edition
Bursztynowy Festiwal Biegowy - Bursztynowa 20
Bydgoski Festiwal Biegów Ulicznych
Bydgoski Półmaraton
Bydgoszcz Na Start
Cartusia Półmaraton
Castle Triathlon Malbork
Charytatywny Bieg Dla Arturka
Charytatywny Bieg Fundacji "Przystań"
Chełmiński Bieg Jesienny
Chełmżyńska Dziesiątka
Chęć na Pięć
Chojnickie Biegi Strażackie
Chwaszczyńska 10
CITY TRAIL on Tour - Letni - Trójmiasto
CITY TRAIL z Nationale Nederlande-Trójmiasto
CKP Cena Nasavrk
Cork City Half Marathon
Cork City Marathon
Cracovia Maraton
Cross Country Bydgoszcz na start
Cross Góry Chełmskiej
Cross Henryka Szordykowskiego
Cross na Wrzosach
Cross Smętowski
Cross Sopień
CROSS-KAMUS for The Beatles
Cytadela by Night
Czteromaraton Bydgoski
Ćwierćmaraton Szwajcarii Kaszubskiej
Darłowska zaDyszka
Desert Half Marathon
Dobra 10 z Lasu
Dohrener Abendlauf SPVG Niedersachsen Dohren
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich-Bieg Ultra Trail
Dożynkowe Biegi Uliczne Pamięci Jana Pawła II
Drezdenecka Dycha
Duathlon - Przywidz - Bieg Przełajowy
Duathlon Tor Poznań
Dwumaraton Bydgoski
Dycha Anny Wazówny
Dycha Cy Nie Dycha ?
Dycha Kowalewska
Dycha na 100-lecie EATON
Dycha nad Wisłą - Pomorskie Święto Wisły
Dycha z Obkładem
Działdowski Bieg Niepodległości
Dziesiątka Unisławska
Dziesiątka WROACTIV
Dziesięciomaraton Bydgoski
Eilat Desert Marathon
Eilat Desert Marathon - 10 km
Ekologiczna 5-tka
Elbląski Bieg Niepodległości
Elbląski Półmaraton - Bażant
Elbląski Półmaraton Leśny z okazji Dnia Kobiet
Elbląski Uliczny Bieg Piekarczyka
Elbląski Uliczny Bieg Piekarczyka - bieg kobiet
Enea Bydgoszcz Triathlon
Eurostyl Bieg Rybno z Nadleśnictwem Lidzbark
Festiwal Biegowy Sandomierskim Szlakiem Winiarskim
Festiwal Leśny - 10 km
Festiwal Leśny - Maraton
Festiwal Leśny - Półmaraton
Firenze Marathon
Frombork Triathlon
Garmin Iron Triathlon
GARMIN Półmaraton Gdańsk
Garmin Ultra Race
Garmin Ultra Race Trójmiasto
Gdańsk Maraton
Gdańsk Maraton 5.5 Hybrydowy
Gdańsk na Piątkę
Gdański Bieg Lekarzy
Gdański Bieg Po Twierdzy
Gdańskie Biegi Leśne
Gdynia Półmaraton
Gdynia Trail Running
Gdyński Bieg Sylwestrowy
General Financing Traku Pusmaratonis
General Żwir Dąbrówieński Bieg Dwóch Jezior
GKM Łączy Pokolenia
Gminne Biegi z okazji Święta Niepodległości
Gnieźnieński Bieg Europejski
Goodvalley Triathlon Przechlewo
Gothaer Citylauf
Górskie Mistrzostwa Polski w stylu alpejskim
Grand Marathon International de Casablanca
Grand Prix Cross Polska
Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich
Grand Prix Elbląga w Biegach Przełajowych
Grand Prix Gdyni w Biegach Górskich
Grand Prix Poznania
Grand Prix Sopotu w Biegach Przełajowych po plaży
Grand Prix Tczewa w Biegach Przełajowych
Grand Prix Trójmiasta
Gryficka Dziesiątka
Half Marathon Liverpool
Halowe Mistrzostwa Europy Weteranów LA
Halowe Mistrzostwa Polski
Halowe Mistrzostwa Polski Masters
Halowe Mistrzostwa Świata w Lekkiej Atletyce Masters
Haspa Marathon Hamburg
Hennefer Europawochelanf
HVB CityLauf
IAAF ING - Eurocross
Iławska 10 w Centrum - BRICOMARCHE
Iławski Bieg na Dychę z BricoMarche
Iławski Półmaraton LA RIVE
Inca Trail Marathon
International Warandecross Tilburg
Internationaler Alsterlauf
IPB Nocny Bieg
Janikowska Dyszka
Jantarowy Przełaj - 10 km
Jantarowy Przełaj - Półmaraton
Jedlicka Siódemka
Jeleniogórska Dziesiątka
Jesienny Bieg Gburów
Jesienny Bieg Niepodległości
Jesienny Ogólnopolski Bieg na Jedną Milę
Jesteburg Volkslauf
Kamus Maraton
Karnawałowa Leśna Dziesiątka
Karnawałowy Trail Półmaraton
Karnawałowy Trial Półmaraton
Kartuska 10
Kartuski Półmaraton
Karwiny Biegają
Kaszubska Piętnastka
Kaszubska Poniewierka
Kaszubski Bieg Lesoków
Kavarna Marathon
Kielder Marathon
Kisielicka Piątka
Kiszewski Bieg Przełajowy
Kobieta w Biegu
Kociewski Bieg Niepodległości
Kogucia Dycha
Kolbudzka 10
Kolbudzka 5
Korona Północy Polski
Kościerskie Biegi Uliczne
Krokowska 10
Kros Smętowski
Kurdeszowa (Za)Dyszka
Kwidzyńska Biegowa Piona
Kwidzyńska ZaDyszka
Kwidzyński Bieg Papiernika
LA RIVE TRIATHLON Grudziądz
Ladies Run
Ląduj na Osowej
Ledwie Dycha - RuneXTreme
Legionowska Dycha
Lekkoatletyczne Mistrzostwa Europy U23
Leśne Spotkanie Biegowe
Leśne Wandry
Leśniewska Dycha
Leśny Bieg
Leśny Cross Maraton
Leśny Cross Półmaraton
Leśny Półmaraton
Leśny Rajd na Oriętację zButa
Letni Bieg Hamera
Letni Dylewski Cross Sasinów
Lichtenauer Halbmarathon
Lidzbarski Bieg Uliczny
Lisewski Bieg Jaszczurczy
Livestrong Austin Marathon
Lotto CrossCup de Hannut
LOTTO Triathlon Energy
Lubawska Dycha
Lubiszewska DYCHA
Luboński Bieg Niepodległości
Lubuski Maraton Szlakiem Wina i Miodu
Luner Hanselauf
Luzińska 10
Łasińska Siódemka
Łowicki Półmaraton Jesieni
Majowy Bieg Przełajowy - Legnickie Pole
Malborska Liga Biegowa
Malborska Muzyczna Ósemka
Mały Wielki Bieg - Ultramaraton
Maniacka Dziesiątka
Marathon Bonn
Marathon Bremen - 10 km der Deutschen Bank Bremen
Marathon Bremen - AOK Halbmarathon
Marathon de la Liberte
Marathon de La Rochelle
Marathon de Normandie
Marathon des Alpes-Maritmes
Marathon Sein - Eure - Duo
Marathon Sein - Eure - Ekiden
Marathon Seine - Eure
Marathon Seine - Eure = Semi-Marathon
Maraton - Latający Olęder
Maraton Bursztynowy
Maraton Dębno
Maraton Dolnego Powiśla
Maraton Ekologiczny
Maraton Fundacji "Daszrade" im. Barbary Karaczyńskiej
Maraton Jastrowski
Maraton Komandosa
Maraton Leśny
Maraton Lubelski
Maraton Łódzki
Maraton Metropolii
Maraton Metropolii - Półmaraton
Maraton Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły
Maraton Ostrowski im. Marka Jakowczyka
Maraton Północy "Bieg Czterech Latarni"
Maraton Solidarności
Maraton Warszawski
Maraton Wigry
Maraton z okazji ukończenia 60 lat przez Andrzeja Ludwika
Marbruk Triathlon Charzykowy
Memoriał J. Żylewicza
Memoriał Janusza Kusocińskiego
Memoriał Janusza Sidły - Grand Prix Sopotu
Memoriał Wiesława Murawskiego
Memoriał Wiesława Murawskiego - 1 mila
Memoriał Wiesława Murawskiego - kobiety
Midnaeturhlaup Suzuki
Międzynarodowa Mila ROL LAND pamięci Olimpijczyka P. Gładkiego
Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Policji w Półmaratonie
Międzynarodowe Uliczne Biegi Sylwestrowe
Międzynarodowy Bieg Jakuba Wejhera
Międzynarodowy Bieg o Memoriał Mariana Śmigielskiego
Międzynarodowy Bieg Po Plaży
Międzynarodowy Bieg Solidarności
Międzynarodowy Bieg Uliczny - Mila Hydrotoru
Międzynarodowy Bieg Uliczny im. B. Malinowskiego
Międzynarodowy Bieg Warciański
Międzynarodowy Bieg Zaślubin
Międzynarodowy Kołczyński Bieg Olimpijski
Międzynarodowy Kościański Półmaraton
Międzynarodowy Maraton Świnoujście - Wolgast
Międzynarodowy Półmaraton Philipsa i Mistrzostwa Polski
Międzynarodowy Rudzki Bieg 12 H
Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności
Międzyrzecka Dziesiątka
Mikołajkowy Bieg Dobroczynny dla Artura
Mistrzostwa Amatorów w Biegach Przełajowych
Mistrzostwa Europy w Biegach Przełajowych
Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS
Mistrzostwa LKS ZANTYR Sztum w Biegach Przełajowych
Mistrzostwa Normandii w Biegach Przełajowych
Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego - U 18, U 20
Mistrzostwa Okręgu w Biegach Przełajowych
Mistrzostwa Polski Masters w Biegach Przełajowych
Mistrzostwa Polski Seniorów w Biegach Przełajowych
Mistrzostwa Polski U20
Mistrzostwa Polski U23
Mistrzostwa Polski w Biegach Górskich
Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych
Mistrzostwa Polski w biegu 24-godzinnym
Mistrzostwa Polski w biegu na 10 km
Mistrzostwa Polski w Półmaratonie
Mistrzostwa Polski Weteranów Lekkiej Atletyki
Mistrzostwa Polski Weteranów w Biegach Przełajowych
Mistrzostwa Sił Powietrznych w Biegach Przełajowych
Mistrzostwa Służby Więziennej w Biegach Przełajowych
Mistrzostwa Służby Więziennej w Biegach Przełajowych o Puchar Ministra Sprawiedliwości
Mistrzostwa Świata Masters
Mistrzostwa Świata w Półmaratonie
Mistrzostwa Świata Weteranów
Mistrzostwa Zrzeszenia LZS U23
Miting Lekkoatletyczny im. Zdzisława Krzyszkowiaka
Mityng Kwalifikacyjny - U 18, U 20
Moesgaard Trail Run
Niepodległa Piątka na PGE Narodowym
Nocna Dycha
Nocny Bieg Bachusa
Nocny Bieg Komtura Dzierzgońskiego
Nocny Bieg Świętojański
Nocny Bieg Uliczny Night Run
Nocny Maraton Kanału Bydgoskiego
Nocny Maraton Świętojański
Nocny Półmaraton Bulwarem przy Zamku w Malborku
Nocny Półmaraton Świętojański
Nowodworski Bieg Niepodległości
Nutripol Bieg o Puchar Burmistrza Olsztynka
Ogólnopolski Bieg Ekologiczny Zielone Błonia Wisły
Ogólnopolski Bieg im. Tomasza Hopfera
Ogólnopolski Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie
Ogólnopolski Bieg Orłów
Ogólnopolski Bieg Po Muszlę Świetego Jakuba
Ogólnopolski Bieg Przełajowy
Ogólnopolski Bieg Przełajowy o Puchar Leśny pamięci T.Hopfera
Ogólnopolski Bieg Samorządowy - Bursztyn Jarosławca
Ogólnopolski Bieg Szlakiem Trzech Wież Nad Borami
Ogólnopolski Bieg Tura
Ogólnopolski Bieg Uliczny - Dycha z Kanionem
Ogólnopolski Bieg Uliczny im. Braci Mikrut
Ogólnopolski Bieg Uliczny im. Konstytucji 3 Maja
Ogólnopolski Bieg Uliczny o Błękitną Wstęge
Ogólnopolski Bieg Ułański
Ogólnopolski Bieg Wokół Twierdzy Zamość
Ogólnopolski Festiwal Biegowy o Puchar BRICOMARCHE
Ogólnopolskie Biegi Lewarta
Ogólnopolskie Biegi Przełajowe
Ogólnopolskie Biegi Przełajowe - bieg kobiet
Okonińska Pętla
Oksywie Biega
Olsztyński Bieg Niepodległości
Olsztyński Bieg Uliczny im. Świętego Jakuba
Oostvaardersrun
Opłatkowy Bieg o Puchar Księży Pallotynów
ORiSTO Bieg Stolarski o Złoty Hebel
Orlen Warsaw Marathon
Orlen Warsaw Marathon - 10 km
Ostródzki Półmaraton Świętego Jerzego
Ostródzkie Biegi Uliczne
Otwarte Mistrzostwa 49 Bazy Lotniczej w Biegach
Otwarte Mistrzostwa Polski Kobiet-Niepodległa Piątka na PGE Narodowym
Parkowa 5 z Grupą Malbork
Parkrun Dzierzgoń
Parkrun Gdańsk Południe
Parkrun Jezioro Swarzędzkie
Parkrun Jezioro Zatorze
Parkrun Poznań
Parkrun Zalew Wrzesiński
Parkrun Zamek w Malborku
Pętla Tuszkowska Matka
Phenian Marathon
Piątka dla Moniki
Piątka dla Niepodległej
Piekło Północy
Piknik Biegowy - "DLA AUTYZMU"
Piknik Biegowy - Pobiegnij Półmaraton w Sztumie
Piknik Biegowy z Grupą Malbork
Piwna Mila
PKO Białystok Półmaraton
PKO Bydgoski Festiwal Biegowy
PKO Mała Pętla Izerska
PKO Poznań Półmaraton
Plenerowa Impreza Dobroczynna "Wszyscy Razem dla Lenki"
Pokonaj Nawałnicę
Poland Business Run
Pomerania Trail
Pomocna dłoń dla Kubusia
Pomorski Bieg Walki o Pamięć - Bieg Inki
Powiatowy Bieg Przełajowy
Poznań Maraton
Poznański Bieg Niepodległości
Półmaraton Bydgoski
Półmaraton Bydgoski - Biegaj z Nami na 5 km
Półmaraton Chełmżyński
Półmaraton Dwóch Mostów
Półmaraton Dwóch Zamków
Półmaraton Fundacji DASZRADE
Półmaraton Gochów
Półmaraton Górski "Z flagą na Trójgarbie"
Półmaraton Górski Długa Góra
Półmaraton Grudziądz - Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego
Półmaraton Henrykowski
Półmaraton Jakubowy
Półmaraton Ku Słońcu
Półmaraton Kurpiowski
Półmaraton Leśny
Półmaraton Lipcowy
Półmaraton Mondi
Półmaraton po Puszczy Niepołomickiej
Półmaraton Pruszcz Gdański
Półmaraton Słowiński
Półmaraton Szlakiem Bielika
Półmaraton Szlakiem Świętego Jakuba
Półmaraton Ślężański
Półmaraton Świętych Mikołajów
Półmaraton Termy - Uzdrowisko
Półmaraton Toruński
Półmaraton Traktora
Półmaraton Unisławski
Półmaraton Warszawski
Półmaraton Wiązowski
Półmaraton Wyspy Sobieszewskiej
Półmaraton z okazji ukończenia 60 lat przez Andrzeja Ludwika
Półmaraton Zielonogórski
Półmaraton Ziemi Puckiej
Prabucki Bieg Przełajowy "Wokół Komina"
Pruszcz dla Niepodległej
Pruszczański Bieg Gotów
Pruszczański Bieg Niepodległości
Przełajowy Bieg Doliną Radości
Pszczewska Dwudziestka
PZLA Mistrzostwa Polski
PZLA Mistrzostwa Polski w biegu na 10 km kobiet
PZU Alpin Sport Tatrzański Bieg Pod Górę
PZU Bieg Nowych Idei
Redzki Bieg o Puchar Marszałka Województwa Pomorskiego
Regionaux Cross de Normandie
Rekordowa Dziesiątka
Rekreacyjny Bieg Sylwestrowy
Renta Oberelbe Marathon
Rocky Run
Rodzinny Bieg - Czyste Miasto Gdańsk
Rodzinny Bieg Studio S7
Rozbiegana Gmina Marciszów - Wieściszowice z widokiem na kolorowe jeziora
Run Warsaw
Run Warsaw - 5km
RunGDN
Runmageddon Rekrut
Rypiński Bieg Po Zdrowie
Rzeźnik Sky
Samsung Półmaraton
Santa RUN Kartuzy
Schneider Electric Marathon de Paris
Semi Marathon Tout Rennes Court
Semi-Marathon de Lorraine
Semi-Marathon International de Rabat
Semi-Marathon Marvejols-Mende
Sierakowicka 15
Sierpecki Minimaraton
SILGAN - Ćwierćmaraton
SKYWAYRUN Gdańsk-Airport
Słupski Półmaraton - Biegiem Do Jantara
Sopocki Bieg Po Plaży
Sopockie 4 Pory Roku - Jesień
Sopockie 4 Pory Roku - Wiosna na 5
Sopockie 4 Pory Roku - Zima
Sopockie Lato na Łysej Górze
Sparda-Bank City Marathon Bremerhaven
Sparda-Bank City Marathon Bremerhaven-10 km
Sparda-Bank City Marathon Bremerhaven-Halbmarathon
Spontaniczny Koleżeński Maraton Antycovidowy
Spontaniczny Koleżeński Półmaraton Antycovidowy
Spontaniczny Triatlon Koleżeński - LKS Zantyr Sztum
Sportisimo Prague Half Marathon
Spreewald Marathon
Stadionfets - Konigs Wusterhausen in Zusammenarbeit
Stadionowa Piątka
Star Challenge-bieg po schodach-Star Sprint
Staropolski Bieg
Steinhuder Meer Lauf
Supermaraton Kalisia
Supermaraton Stulecia
Suski Bieg Majowy o Puchar Burmistrza
Suski Bieg Niepodległości
Sylwestrowe Zawody Biegowe Biegamyrazem.pl
Sylwestrowy Bieg
Szczecinecki Weekend Biegowy
Szczeciński Półmaraton Gryfa
Sztumski Aquathlon
Sztumski Leśny Przełaj
Sztumski Nocny Bieg Świętojański
Sztumski Sylwestrowy Bieg Wieczorny
Śliwicka Dyszka
Świder Trail Marathon
Tczew na "5" z atestem
Terenowa Gehenna
The Malta International Challenge Marathon
The Tony Barnes Memorial
Tirana Half Marathon
Top Cross - 100 edycja
Top-Cross Torunia
Toruń Maraton
Toruń Półmaraton
Toruński Top-Cross Maraton
Trail Running - Bieg Pod Bursztynową Komnatę
Trakai Half Marathon
Triada - Ultra - Zimowa
Triathlon Przechlewo
TriCity Trail-Półmaraton
Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Tropem Wilczym-Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Trójmiejski Ultra Track - Gruba Piętnastka+
Trójmiejski Ultra Track - Trailowa Dycha
Trójmiejski Ultra Track - Zima
Uliczny Bieg Mikołajkowy
Uliczny Bieg Sambora
Ultra Bladzina
Ultra Mazury
Ultramaraton Chudy Wawrzyniec
Ultramaraton Kaszubska Poniewierka - 100 km
Ultramaraton Warmiński - Warneland
Ultras Oliwski - Bieg Wokół Radości
Unijny Ogólnopolski Bieg Uliczny
Urodzinowa Działdowska Dycha
Urodzinowa Piątka
Veolia Run - 5 km biegiem po Gniewie
Verve 10K Run Sopot
VITASPORT Dziesiątki Grudziądzkiej
Volkswagen Prague Marathon
Wałecki Bieg Uliczny
Wdzydzka 10
Wdzydzka 15
Widecka Dziesiątka
Wielkanocny Bieg o Puchar Marszałka Województwa Pomorskiego
Wilcza Dycha - Piknik Sportowy - Marsz i Bieg Po Zdrowie
Wilczym Tropem
Wiosenny Półmaraton Elaktywnych
Witunia Weekend Maraton
Witunia Weekend Maraton - 200 maraton Dariusza Darowskiego
Witunia Weekend Maraton - 200 maraton Dariusza Slotały
Witunia Weekend Maraton - Dwumaraton Lutowy
Witunia Weekend Maraton - Dwumaraton Mikołajkowy
Witunia Weekend Maraton - Dziesięciomaraton na raty
Witunia Weekend Maraton - Dziesięciomaraton Zimowy
Witunia Weekend Maraton - Korona Wituńska
Witunia Weekend Maraton - Maraton Opłatkowy
Witunia Weekend Maraton - Maraton Walentynkowy
Witunia Weekend Maraton-371 Rocznicowy Maraton Ryszarda Kołaczyńskiego
Wizz Air Katowice Half Marathon
Wojewódzki Bieg Doliną Raduni
Wojewódzki Bieg Żuławski Brzegiem Motławy
Wojewódzki Kaszubski Bieg Przełajowy
Wojewódzki Kaszubski Bieg Przełajowy - bieg kobiet
Wojewódzkie Biegi Przełajowe "Szlakami Jana z Janii"
Wrocław Maraton
Wysokogórski Bieg im. druha Franciszka Marduły
ZaDyszka Bydgoska
Zajezierski Trening Covidowy - Hybrydowy
Zakopiański Bieg Sylwestrowy
Zawody Lekkoatletyczne im. Eugeniusza Lokajskiego
Zielonka Challenge
Zimowe Biegi Uliczne o Memoriał J.Schmeltera
Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych
Zimowy Bieg Dębowy
Zimowy Bieg dla WOŚP
Zimowy bieg po plaży o Grand Prix Sopotu TIMEX CUP 2015
Zimowy Bieg Trzech Jezior
ZooKarina Dog Race
Żukowska 10
Żukowska 5
Żukowskie Biegi Przełajowe
Żuławski Bieg im. Błogosławionej Doroty
Żuławski Bieg Wielkanocny
Żuławski Bieg z okazji Dnia Kobiet
Żwirowa Gehenna
Życiowa Dziesiątka