LKS Zantyr Sztum (beta)


select Wybierz bieg


2019-04-14 Warszawa - edycja: VII, dystans: 42,195, startujących: 4698, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Tuwalska MałgorzataK-4003:19:31700 (4698)12 (279)

2018-04-22 Warszawa - edycja: VI, dystans: 42.195, startujących: 4445, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Kulas MarcinM-3003:46:271613 (4445)565 (1260)

2017-04-23 Warszawa - edycja: V, dystans: 42.195, startujących: 5519, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Sadowski AndrzejM-3003:11:36522 (5519)223 (1825)
2Sosiński DariuszM-4003:58:212898 (5519)965 (1680)
3Fila AntoniM-6004:19:353977 (5519)59 (115)

2016-04-24 Warszawa - edycja: IV, dystans: 42.195, startujących: 6591, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Sadowski AndrzejM-4003:16:59933 (6591)413 (1942)
2Najda SławomirM-4003:26:061424 (6591)467 (1942)
3Fila AntoniM-6004:18:075035 (6591)84 (133)

2015-04-26 Warszawa - edycja: III, dystans: 42.195, startujących: 7357, atest

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Sadowski AndrzejM-3003:20:32906 (7357)402 (2541)
2Kamiński FilipM-2003:21:49970 (7357)155 (1006)
3Rozenberg SławomirM-5003:43:212366 (7357)190 (634)
4Lisogórski KrzysztofM-3003:43:222367 (7357)956 (2541)
5Sosiński DariuszM-3004:04:354285 (7357)1650 (2541)
6Fila AntoniM-6004:36:046055 (7357)103 (143)

2014-04-13 Warszawa - edycja: II, dystans: 42.195, startujących: 5812, atest

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Kucharski MirosławM-3003:15:35537 (5812)217 (2067)
2Sadowski AndrzejM-2003:21:25693 (5812)149 (1078)
3Bucewka MagdalenaK-3003:26:27871 (5812)14 (288)
4Rozenberg SławomirM-4003:32:401172 (5812)317 (1440)
5Zdziennicki BartekM-3003:37:211391 (5812)546 (2067)
6Lisogórski KrzysztofM-3003:43:521746 (5812)692 (2067)
7Wolf MagdalenaK-3003:42:531759 (5812)37 (288)
8Anaczkowski MirosławM-5003:42:501760 (5812)146 (469)
9Jażdżewski SewerynM-2003:44:411892 (5812)382 (1078)
10Jażdżewska PatrycjaK-2003:44:411893 (5812)38 (185)
11Pipała PrzemysławM-2003:59:032828 (5812)573 (1078)
12Fila AntoniM-6004:55:355228 (5812)84 (112)

2013-04-21 Warszawa - edycja: I, dystans: 42.195, startujących: 3951, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Pepliński GrzegorzM-4003:56:511761 (3951)497 (1008)
2Jażdżewski SewerynM-2004:08:462254 (3951)406 (700)