LKS Zantyr Sztum (beta)


select Wybierz bieg


2019-03-10 Malbork - edycja: VI, dystans: 5,300, startujących: 250 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Cebula BogdanM-5000:21:5513 (250)2 (24) srebro
2Zdziennicki BartekM-3000:24:1336 (250)13 (41)
3Piotrowski LechM-5000:24:4543 (250)5 (24)
4Treć LeonM-60+00:25:0956 (250)2 (10) srebro
5Markowski KamilM-3000:25:4976 (250)22 (41)

2018-03-11 Malbork - edycja: V, dystans: 5.200, startujących: 346 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-4000:16:531 (346) złoto1 (30) złoto
2Chętnik RafałM-4000:19:5516 (346)3 (30) brąz
3Wróbel MichałM-1600:21:5930 (346)1 (2) złoto
4Niemyjska BeataK-1600:22:0234 (346)1 (3) złoto
5Dmitrzak PiotrM-3500:22:0836 (346)6 (37)
6Piotrowski LechM-5500:23:0859 (346)3 (12) brąz
7Anaczkowski MirosławM-60+00:23:2565 (346)1 (14) złoto
8Żemetro RyszardM-5000:23:5876 (346)6 (12)
9Treć LeonM-5500:25:09113 (346)4 (12)

2016-03-13 Malbork - edycja: IV, dystans: 5.300, startujących: 292

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Bestvater MarcelM-2500:19:116 (292)3 (19) brąz
2Klonowski MarcinM-2500:19:2210 (292)4 (19)
3Chętnik RafałM-3500:19:2211 (292)1 (28) złoto
4Oliwiński PawełM-3500:19:4213 (292)2 (28) srebro
5Spalk KrzysztofM-2500:20:1118 (292)5 (19)
6Piotrowski LechM-5000:22:4349 (292)3 (16) brąz
7Treć LeonM-5500:23:4668 (292)3 (14) brąz
8Dmitrzak PiotrM-3000:24:4297 (292)16 (34)

2015-03-08 Malbork - edycja: III, dystans: 5.300, startujących: 369 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Chętnik RafałM-3500:19:3312 (369)1 (47) złoto
2Giembicki JanM-2500:19:5920 (369)7 (27)
3Oliwiński PawełM-3500:20:1821 (369)3 (47) brąz
4Cebula BogdanM-5000:20:2122 (369)2 (18) srebro
5Spalk KrzysztofM-2000:20:2623 (369)2 (6) srebro
6Łukomski AndrzejM-5500:21:1831 (369)1 (16) złoto
7Zdziennicki BartekM-3000:22:0143 (369)6 (53)
8Dmitrzak PiotrM-3000:23:1270 (369)15 (53)
9Lisogórski KrzysztofM-3500:23:1974 (369)14 (47)
10Piotrowski LechM-5000:23:2075 (369)5 (18)
11Treć LeonM-5500:23:3981 (369)3 (16) brąz
12Bożykowski JanM-4500:24:45121 (369)11 (15)
13Markowski KamilM-3000:27:29202 (369)36 (53)
14Pyzik-Kapszewicz AngelikaK-2500:28:24231 (369)10 (21)
15Rzatkowska JoannaK-4000:30:47284 (369)14 (23)

2014-03-09 Malbork - edycja: II, dystans: 5.000, startujących: 288 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Kaliś KarolM-1600:15:222 (288) srebro2 (19) srebro
2Giembicki JanM-2500:18:0420 (288)6 (24)
3Cebula BogdanM-5000:18:0922 (288)2 (14) srebro
4Spalk KrzysztofM-1600:18:1423 (288)6 (19)
5Chętnik RafałM-3500:18:2326 (288)4 (37)
6Łukomski AndrzejM-5500:19:2840 (288)1 (12) złoto
7Lisogórski KrzysztofM-3500:19:3943 (288)9 (37)
8Zdziennicki BartekM-3000:19:5047 (288)5 (30)
9Bucewka MagdalenaK-3000:19:5649 (288)1 (15) złoto
10Treć LeonM-5500:20:2762 (288)3 (12) brąz
11Piotrowski LechM-5000:20:5070 (288)4 (14)
12Sosiński DariuszM-3500:21:3195 (288)17 (37)
13Dobrenko MieczysławM-7000:21:3297 (288)1 (2) złoto
14Nowosielski PiotrM-4000:25:43210 (288)31 (33)
15Luterek MartynaK-2500:25:53218 (288)7 (16)
16Nowosielska MarlenaK-4000:29:31272 (288)9 (11)

2013-03-10 Malbork - edycja: I, dystans: 5.000, startujących: 226 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Cebula BogdanM-5000:18:3230 (226)3 (16) brąz
2Kiliszek MariuszM-5000:19:0943 (226)4 (16)
3Lisogórski KrzysztofM-3500:19:2948 (226)12 (28)
4Nowosielski PiotrM-4000:19:4250 (226)6 (23)
5Giembicki JanM-2500:19:3851 (226)9 (24)
6Bucewka MagdalenaK-3000:19:5254 (226)2 (12) srebro
7Zdziennicki BartekM-3000:19:5757 (226)7 (31)
8Sosiński DariuszM-3500:20:5687 (226)15 (28)
9Babieczko AndrzejM-5000:21:0788 (226)6 (16)
10Markowski KamilM-2500:23:19129 (226)22 (24)
11Piotrowski LechM-5000:23:19130 (226)10 (16)
12Ludwik AndrzejM-5000:23:48139 (226)12 (16)