LKS Zantyr Sztum (beta)


select Wybierz bieg


2017-08-27 Malbork - edycja: IV, dystans: 10,000, startujących: 288 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Kaźmierczak SzymonM-2000:37:5510 (288)3 (30) brąz
2Nierzwicki GrzegorzM-4000:40:5521 (288)5 (64)
3Piotrowski LechM-5000:45:4068 (288)7 (25)
4Żemetro RyszardM-5000:47:1891 (288)9 (25)

2015-08-30 Malbork - edycja: III, dystans: 10.000, startujących: 302 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Klonowski MarcinM-2000:38:3414 (302)6 (44)
2Cebula BogdanM-5000:38:5416 (302)2 (29) srebro
3Piotrowski LechM-5000:43:3248 (302)3 (29) brąz
4Zdziennicki BartekM-3000:43:3850 (302)18 (87)
5Treć LeonM-5000:43:4151 (302)4 (29)
6Bestvater MarcelM-2000:44:4470 (302)17 (44)
7Dmitrzak PiotrM-3000:47:23107 (302)44 (87)
8Markowski KamilM-3000:50:33162 (302)64 (87)
9Pyzik-Kapszewicz AngelikaK-2000:56:13238 (302)13 (25)

2014-08-31 Malbork - edycja: II, dystans: 10.000, startujących: 321 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Kowalski MariuszM-2500:35:173 (321) brąz2 (33) srebro
2Chętnik RafałM-3500:37:4213 (321)2 (53) srebro
3Giembicki JanM-2500:38:4520 (321)4 (33)
4Łukomski AndrzejM-5500:41:0733 (321)2 (12) srebro
5Jażdżewski SewerynM-2500:43:2858 (321)10 (33)
6Zdziennicki BartekM-3000:43:4660 (321)8 (57)
7Piotrowski LechM-5000:44:3469 (321)3 (16) brąz
8Rozenberg SławomirM-4500:44:3970 (321)5 (18)
9Treć LeonM-5500:47:02106 (321)4 (12)
10Witczak MariuszM-3000:47:47121 (321)23 (57)
11Sosiński DariuszM-3500:48:26129 (321)28 (53)
12Lisogórski KrzysztofM-3500:49:25148 (321)31 (53)
13Jażdżewska PatrycjaK-2500:49:33151 (321)1 (10) złoto
14Markowski KamilM-2500:51:25182 (321)26 (33)

2013-08-31 Malbork - edycja: I, dystans: 10.000, startujących: 326 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Rogiewicz AndrzejM-2000:33:141 (326) złoto1 (20) złoto
2Kaliś KarolM-2000:33:182 (326) srebro2 (20) srebro
3Piróg ArkadiuszM-3000:36:115 (326)2 (54) srebro
4Giembicki JanM-2500:39:5024 (326)2 (34) srebro
5Nowosielski PiotrM-4000:41:1947 (326)6 (33)
6Zdziennicki BartekM-3000:41:3349 (326)9 (54)
7Bucewka MagdalenaK-3000:42:3061 (326)2 (12) srebro
8Piotrowski LechM-5000:44:0678 (326)3 (20) brąz
9Klonowski MarcinM-2000:45:37107 (326)8 (20)
10Ludwik AndrzejM-5000:48:25161 (326)8 (20)
11Sosiński DariuszM-3500:50:50207 (326)45 (55)
12Nowosielska MarlenaK-3500:57:34285 (326)9 (13)