LKS Zantyr Sztum (beta)


select Wybierz bieg


2019-05-03 Sztum - edycja: XXIX, dystans: 10,000, startujących: 261, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-100:33:362 (261) srebro2 (3) srebro
2Garbowski KrzysztofM-100:33:413 (261) brąz3 (3) brąz
3Klonowski MarcinM-3000:37:0913 (261)4 (61)
4Giembicki JanM-3000:38:0815 (261)5 (61)
5Najda SławomirM-4000:38:3120 (261)4 (57)
6Cebula BogdanM-5000:39:1925 (261)3 (32) brąz
7Kucharski MirosławM-3000:40:4039 (261)13 (61)
8Lizińczyk RafałM-4000:40:5344 (261)11 (57)
9Kulas MarcinM-3000:40:5846 (261)17 (61)
10Niemyjska BeataK-100:41:0447 (261)3 (3) brąz
11Szot DawidM-2000:41:0948 (261)8 (22)
12Tuwalska ElżbietaK-4000:41:1249 (261)1 (18) złoto
13Spalk KrzysztofM-2000:42:1257 (261)9 (22)
14Łukomski AndrzejM-6000:42:4760 (261)1 (17) złoto
15Kozłów WojciechM-5000:43:0862 (261)6 (32)
16Tuwalska MałgorzataK-4000:43:3666 (261)5 (18)
17Rozenberg SławomirM-5000:43:5070 (261)8 (32)
18Piotrowski LechM-5000:44:1079 (261)9 (32)
19Krawiec AndrzejM-5000:44:3482 (261)10 (32)
20Sosiński DariuszM-4000:45:2996 (261)25 (57)
21Zdziennicki BartekM-3000:45:3897 (261)33 (61)
22Lisogórski KrzysztofM-4000:45:5799 (261)27 (57)
23Treć LeonM-6000:46:03102 (261)2 (17) srebro
24Pepliński GrzegorzM-4000:46:07105 (261)31 (57)
25Fila AntoniM-6000:46:15106 (261)3 (17) brąz
26Wasiłowicz NataliaK-3000:47:48126 (261)1 (22) złoto
27Kiliszek MariuszM-5000:47:50127 (261)13 (32)
28Markowski KamilM-3000:47:59130 (261)40 (61)
29Żemetro RyszardM-5000:48:01132 (261)14 (32)
30Tabor LeszekM-6000:48:25136 (261)4 (17)
31Grzywiński WojciechM-2000:49:06147 (261)17 (22)
32Babieczko AndrzejM-5000:49:37158 (261)19 (32)
33Kamiński MarcinM-3000:49:49160 (261)48 (61)
34Michoński SebastianM-4000:50:06163 (261)41 (57)
35Skoczyński LeszekM-4000:50:31166 (261)43 (57)
36Duda TomaszM-3000:50:31167 (261)50 (61)
37Najda MateuszM-3000:52:09183 (261)52 (61)
38Tryba ZdzisławM-6000:52:35190 (261)7 (17)
39Jurewicz MirosławM-5000:52:47193 (261)27 (32)
40Jażdżewski ZbigniewM-5000:57:51229 (261)31 (32)

2018-05-03 Sztum - edycja: XXVIII, dystans: 10.000, startujących: 244, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-100:34:192 (244) srebro2 (3) srebro
2Garbowski KrzysztofM-3000:35:224 (244)1 (58) złoto
3Chętnik RafałM-4000:37:379 (244)2 (52) srebro
4Klonowski MarcinM-2000:37:4710 (244)2 (17) srebro
5Wróbel MichałM-1600:39:3617 (244)1 (5) złoto
6Kaźmierczak SzymonM-2000:39:4320 (244)3 (17) brąz
7Cebula BogdanM-5000:39:4421 (244)2 (29) srebro
8Najda SławomirM-4000:39:5022 (244)7 (52)
9Tuwalska MałgorzataK-100:40:4426 (244)2 (3) srebro
10Treć JakubM-2000:41:3632 (244)4 (17)
11Tuwalska ElżbietaK-100:42:4938 (244)3 (3) brąz
12Lizińczyk RafałM-4000:43:1541 (244)14 (52)
13Grzywiński WojciechM-2000:43:2645 (244)6 (17)
14Lisogórski KrzysztofM-4000:45:1357 (244)20 (52)
15Rozenberg SławomirM-5000:45:5665 (244)7 (29)
16Dobrenko ArkadiuszM-4000:46:0768 (244)25 (52)
17Piotrowski LechM-5000:46:3072 (244)9 (29)
18Anaczkowski MirosławM-6000:46:4275 (244)2 (13) srebro
19Żemetro RyszardM-5000:46:4776 (244)10 (29)
20Treć LeonM-5000:47:4391 (244)14 (29)
21Zdziennicki BartekM-3000:47:5092 (244)25 (58)
22Dmitrzak PiotrM-3000:48:0295 (244)26 (58)
23Fila AntoniM-6000:48:1599 (244)3 (13) brąz
24Sosiński DariuszM-4000:49:09111 (244)33 (52)
25Markowski KamilM-3000:49:19112 (244)33 (58)
26Tryba ZdzisławM-6000:50:30117 (244)7 (13)
27Tabor LeszekM-6000:51:09123 (244)9 (13)
28Kołpak JanM-7000:52:30137 (244)3 (6) brąz
29Ludwik AndrzejM-5000:52:47139 (244)18 (29)
30Lisowska KarolinaK-1600:52:52140 (244)1 (3) złoto
31Parafiniuk KrzysztofaK-3000:53:05142 (244)5 (23)
32Skoczyński LeszekM-4000:54:57159 (244)39 (52)
33Jurewicz MirosławM-5000:55:42166 (244)20 (29)
34Jażdżewski ZbigniewM-5000:59:21194 (244)24 (29)
35Michoński SebastianM-4001:00:44200 (244)45 (52)
36Krawiec AndrzejM-5001:04:27218 (244)28 (29)
37Witczak MariuszM-3001:09:06235 (244)57 (58)

2017-05-03 Sztum - edycja: XXVII, dystans: 9.200, startujących: 282 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Chętnik RafałM-4000:32:1310 (282)3 (51) brąz
2Garbowski KrzysztofM-2000:32:5312 (282)2 (36) srebro
3Klonowski MarcinM-2000:33:3017 (282)4 (36)
4Giembicki JanM-3000:33:5319 (282)5 (67)
5Treć JakubM-2000:35:5933 (282)6 (36)
6Szymańska SaraK-100:36:0335 (282)1 (3) złoto
7Tuwalska MałgorzataK-100:36:3438 (282)3 (3) brąz
8Łukomski AndrzejM-5000:37:2249 (282)6 (27)
9Spalk KrzysztofM-2000:37:2850 (282)8 (36)
10Kozłów WojciechM-5000:39:0875 (282)8 (27)
11Grzywiński WojciechM-2000:40:0087 (282)17 (36)
12Dmitrzak PiotrM-3000:40:3992 (282)31 (67)
13Zdziennicki BartekM-3000:40:4194 (282)32 (67)
14Niemyjska BeataK-1600:40:4996 (282)1 (3) złoto
15Zdziennicki PawełM-3000:41:0899 (282)34 (67)
16Skoczyński LeszekM-4000:41:12103 (282)21 (51)
17Jażdżewski ZbigniewM-5000:41:15104 (282)11 (27)
18Pepliński GrzegorzM-4000:41:23105 (282)22 (51)
19Lisowska KarolinaK-1600:44:08134 (282)2 (3) srebro
20Najda MateuszM-2000:44:47147 (282)23 (36)
21Bożykowski JanM-5000:45:18153 (282)13 (27)
22Babieczko AndrzejM-5000:45:20154 (282)14 (27)
23Dobrenko MieczysławM-7000:45:26155 (282)3 (5) brąz
24Jurewicz MirosławM-5000:46:15164 (282)15 (27)
25Markowski KamilM-3000:47:07177 (282)54 (67)
26Tabor LeszekM-5000:47:23182 (282)17 (27)
27Lisogórski KrzysztofM-4000:47:30186 (282)40 (51)
28Rozenberg SławomirM-5000:51:44220 (282)23 (27)
29Treć LeonM-5000:51:48221 (282)24 (27)
30Piotrowski LechM-5000:53:20233 (282)25 (27)
31Fila AntoniM-6000:55:05248 (282)11 (13)
32Podolski MirosławM-6000:55:17249 (282)12 (13)

2016-05-03 Sztum - edycja: XXVI, dystans: 10.000, startujących: 326 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Rogiewicz AndrzejM-100:31:302 (326) srebro2 (5) srebro
2Karwiński MichałM-100:33:104 (326)4 (5)
3Sadowski RobertM-100:33:175 (326)5 (5)
4Garbowski KrzysztofM-1800:34:478 (326)2 (56) srebro
5Piróg ArkadiuszM-3000:36:5316 (326)4 (85)
6Kowalski MariuszM-1800:36:5918 (326)5 (56)
7Chętnik RafałM-3000:37:2221 (326)6 (85)
8Bestvater MarcelM-1800:37:3123 (326)6 (56)
9Giembicki JanM-3000:37:4827 (326)7 (85)
10Oliwiński PawełM-3000:37:5529 (326)9 (85)
11Klonowski MarcinM-1800:38:1833 (326)9 (56)
12Cebula BogdanM-5000:38:3335 (326)3 (33) brąz
13Spalk KrzysztofM-1800:39:1541 (326)14 (56)
14Kosmala SzymonM-1800:39:2545 (326)15 (56)
15Kucharski MirosławM-3000:39:3951 (326)18 (85)
16Treć JakubM-1800:39:4052 (326)16 (56)
17Najda SławomirM-4000:39:4153 (326)8 (67)
18Tuwalska ElżbietaK-100:40:1857 (326)3 (5) brąz
19Tuwalska MałgorzataK-100:40:3661 (326)4 (5)
20Kozłów WojciechM-5000:41:4675 (326)5 (33)
21Bucewka MagdalenaK-100:42:2383 (326)5 (5)
22Piotrowski LechM-5000:43:30102 (326)6 (33)
23Rozenberg SławomirM-5000:43:45109 (326)8 (33)
24Krawiec AndrzejM-5000:44:05116 (326)9 (33)
25Lisogórski KrzysztofM-3000:44:26125 (326)41 (85)
26Szot DawidM-1800:44:33129 (326)32 (56)
27Pepliński GrzegorzM-4000:44:50134 (326)30 (67)
28Treć LeonM-5000:44:54136 (326)11 (33)
29Grzywiński WojciechM-1800:45:03141 (326)36 (56)
30Anaczkowski MirosławM-6000:45:56155 (326)5 (16)
31Fila AntoniM-6000:47:02172 (326)6 (16)
32Dobrenko MieczysławM-7000:47:08174 (326)1 (4) złoto
33Jażdżewski ZbigniewM-5000:47:29177 (326)18 (33)
34Treć PawełM-1800:47:53181 (326)40 (56)
35Dmitrzak PiotrM-3000:48:33195 (326)63 (85)
36Tabor LeszekM-5000:48:33196 (326)21 (33)
37Kamiński JakubM-3000:49:06200 (326)64 (85)
38Babieczko AndrzejM-5000:50:42225 (326)26 (33)
39Ludwik AndrzejM-5000:51:33235 (326)28 (33)
40Michoński SebastianM-4000:51:50238 (326)54 (67)
41Luterek MartynaK-1800:54:53271 (326)10 (12)
42Witczak MariuszM-3000:55:04272 (326)79 (85)
43Podolski MirosławM-6001:03:46315 (326)15 (16)

2015-05-03 Sztum - edycja: XXV, dystans: 10.000, startujących: 251 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Sadowski RobertM-100:32:574 (251)4 (6)
2Mazerski BartoszM-100:32:575 (251)5 (6)
3Garbowski KrzysztofM-2000:35:0610 (251)3 (40) brąz
4Giembicki JanM-2000:37:2220 (251)5 (40)
5Spalk KrzysztofM-2000:38:2223 (251)6 (40)
6Cebula BogdanM-5000:38:2424 (251)3 (27) brąz
7Oliwiński PawełM-3000:39:0728 (251)5 (81)
8Tuwalska MałgorzataK-100:39:1029 (251)4 (6)
9Treć JakubM-2000:39:3134 (251)7 (40)
10Klonowski MarcinM-2000:40:0835 (251)8 (40)
11Tuwalska ElżbietaK-100:41:1143 (251)5 (6)
12Dmitrzak PiotrM-3000:42:1047 (251)11 (81)
13Zdziennicki BartekM-3000:42:2449 (251)13 (81)
14Najda SławomirM-4000:43:0765 (251)16 (42)
15Lisogórski KrzysztofM-3000:43:0966 (251)18 (81)
16Bucewka MagdalenaK-3000:43:1067 (251)1 (12) złoto
17Krawiec AndrzejM-5000:43:1771 (251)7 (27)
18Treć LeonM-5000:43:2574 (251)8 (27)
19Piotrowski LechM-5000:43:2575 (251)9 (27)
20Pepliński GrzegorzM-4000:43:4581 (251)19 (42)
21Szot DawidM-2000:43:5082 (251)15 (40)
22Belzyt SzymonM-2000:43:5183 (251)16 (40)
23Rozenberg SławomirM-5000:43:5385 (251)10 (27)
24Kamiński MarcinM-3000:45:20105 (251)32 (81)
25Urbanowska MagdalenaK-3000:45:54110 (251)3 (12) brąz
26Fila AntoniM-6000:46:05111 (251)3 (12) brąz
27Dobrenko MieczysławM-7000:46:25125 (251)1 (1) złoto
28Sosiński DariuszM-3000:46:52130 (251)41 (81)
29Kosmala SzymonM-2000:47:40139 (251)24 (40)
30Ludwik AndrzejM-5000:48:44147 (251)17 (27)
31Bożykowski JanM-4000:49:43159 (251)34 (42)
32Kamiński JakubM-3000:50:13163 (251)50 (81)
33Kołpak JanM-6000:50:35165 (251)7 (12)
34Witczak MariuszM-3000:50:38167 (251)52 (81)
35Anaczkowski MirosławM-5000:51:22177 (251)18 (27)
36Markowski KamilM-3000:52:52195 (251)65 (81)
37Treć PawełM-2000:53:24197 (251)36 (40)
38Pyzik-Kapszewicz AngelikaK-2000:54:10203 (251)8 (12)
39Babieczko AndrzejM-5000:54:36208 (251)20 (27)
40Jurewicz MirosławM-5000:56:44223 (251)21 (27)
41Rzatkowska JoannaK-4000:57:43226 (251)7 (8)
42Podolski MirosławM-6000:59:36235 (251)10 (12)
43Wiechowski SławomirM-3001:07:07246 (251)80 (81)
44Kłopotowski RyszardM-5001:11:37250 (251)27 (27)

2014-05-03 Sztum - edycja: XXIV, dystans: 9.900, startujących: 248 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-100:31:236 (248)6 (6)
2Sadowski RobertM-1700:32:067 (248)1 (54) złoto
3Kowalski MariuszM-1700:33:339 (248)3 (54) brąz
4Grzywiński WojciechM-1700:35:1215 (248)4 (54)
5Garbowski KrzysztofM-1700:35:3316 (248)5 (54)
6Jażdżewski SewerynM-1700:36:0119 (248)6 (54)
7Giembicki JanM-1700:37:0624 (248)8 (54)
8Cebula BogdanM-5000:38:0033 (248)2 (26) srebro
9Spalk KrzysztofM-1700:38:2335 (248)13 (54)
10Piróg ArkadiuszM-3000:38:4436 (248)5 (57)
11Kucharski MirosławM-3000:39:0840 (248)6 (57)
12Łukomski AndrzejM-5000:40:0247 (248)3 (26) brąz
13Chętnik RafałM-3000:40:2352 (248)8 (57)
14Klonowski MarcinM-1700:41:2063 (248)21 (54)
15Bucewka MagdalenaK-100:41:2565 (248)4 (6)
16Kamiński FilipM-1700:41:3270 (248)24 (54)
17Treć JakubM-1700:41:3671 (248)25 (54)
18Zdziennicki BartekM-3000:41:4172 (248)15 (57)
19Rozenberg SławomirM-4000:41:5076 (248)18 (47)
20Skoczyński LeszekM-4000:42:2078 (248)19 (47)
21Dobrenko ArkadiuszM-4000:42:3079 (248)20 (47)
22Treć LeonM-5000:43:0188 (248)5 (26)
23Piotrowski LechM-5000:43:2393 (248)6 (26)
24Krawiec AndrzejM-5000:43:2695 (248)7 (26)
25Wolf MagdalenaK-3000:43:3598 (248)1 (10) złoto
26Dmitrzak PiotrM-3000:43:52101 (248)22 (57)
27Kamiński MarcinM-3000:44:16103 (248)24 (57)
28Jurewicz MirosławM-5000:44:45115 (248)8 (26)
29Babieczko AndrzejM-5000:44:54123 (248)11 (26)
30Fila AntoniM-6000:44:55124 (248)4 (12)
31Dobrenko MieczysławM-70+00:45:42130 (248)2 (4) srebro
32Anaczkowski MirosławM-5000:45:56132 (248)12 (26)
33Sosiński DariuszM-3000:45:57133 (248)32 (57)
34Kamiński JakubM-3000:46:16137 (248)34 (57)
35Lisogórski KrzysztofM-3000:46:25139 (248)36 (57)
36Tabor LeszekM-5000:46:52146 (248)13 (26)
37Urbanowska MagdalenaK-3000:47:10152 (248)3 (10) brąz
38Ludwik AndrzejM-5000:47:57160 (248)15 (26)
39Treć PawełM-1700:49:03168 (248)43 (54)
40Wiśniewski PiotrM-3000:55:53214 (248)51 (57)
41Wiechowski SławomirM-3000:57:01219 (248)53 (57)
42Markowski KamilM-1700:57:02220 (248)50 (54)
43Luterek MartynaK-1700:57:23224 (248)13 (20)
44Podolski MirosławM-6000:59:45230 (248)11 (12)
45Pipała PrzemysławM-1701:02:37237 (248)53 (54)

2013-05-03 Sztum - edycja: XXIII, dystans: 9.900, startujących: 226 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Sadowski RobertM-2000:32:006 (226)3 (44) brąz
2Kaliś KarolM-2000:33:328 (226)2 (44) srebro
3Piróg ArkadiuszM-3000:35:2314 (226)1 (48) złoto
4Garbowski KrzysztofM-2000:35:4716 (226)4 (44)
5Cebula BogdanM-5000:37:3525 (226)2 (28) srebro
6Klonowski MarcinM-2000:38:1826 (226)10 (44)
7Giembicki JanM-2000:39:0730 (226)12 (44)
8Treć JakubM-2000:39:2331 (226)13 (44)
9Dobrenko ArkadiuszM-4000:39:4335 (226)5 (45)
10Lisogórski KrzysztofM-3000:41:0559 (226)10 (48)
11Pepliński GrzegorzM-4000:41:2362 (226)15 (45)
12Kamiński MarcinM-3000:41:2963 (226)11 (48)
13Rozenberg SławomirM-4000:41:3064 (226)16 (45)
14Zdziennicki BartekM-3000:41:4467 (226)14 (48)
15Krawiec AndrzejM-5000:41:5570 (226)5 (28)
16Bucewka MagdalenaK-3000:42:1374 (226)4 (13)
17Piotrowski LechM-5000:42:2278 (226)6 (28)
18Treć LeonM-5000:42:2979 (226)7 (28)
19Babieczko AndrzejM-5000:42:5885 (226)8 (28)
20Skoczyński LeszekM-4000:43:5598 (226)22 (45)
21Bożykowski JanM-4000:44:12103 (226)23 (45)
22Fila AntoniM-6000:45:29125 (226)4 (9)
23Jurewicz MirosławM-5000:45:54129 (226)12 (28)
24Wolf MagdalenaK-3000:45:54130 (226)5 (13)
25Kołpak JanM-6000:45:58131 (226)5 (9)
26Anaczkowski MirosławM-5000:46:08133 (226)14 (28)
27Sosiński DariuszM-3000:46:10134 (226)29 (48)
28Dobrenko MieczysławM-70+00:46:11135 (226)1 (3) złoto
29Tabor LeszekM-5000:46:58143 (226)16 (28)
30Ludwik AndrzejM-5000:48:29154 (226)19 (28)
31Markowski KamilM-2000:48:36157 (226)35 (44)
32Wiechowski SławomirM-3000:49:49167 (226)38 (48)
33Kamiński JakubM-3000:51:10178 (226)42 (48)
34Duda SewerynM-3000:51:10179 (226)43 (48)
35Treć PawełM-2001:03:33220 (226)43 (44)

2012-05-03 Sztum - edycja: XXII, dystans: 9.900, startujących: 271 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Kaliś KarolM-2000:33:419 (271)3 (42) brąz
2Kowalski MariuszM-2000:34:0110 (271)4 (42)
3Jażdżewski SewerynM-2000:36:1817 (271)9 (42)
4Cebula BogdanM-5000:37:0325 (271)2 (41) srebro
5Piróg ArkadiuszM-3000:38:0232 (271)2 (60) srebro
6Dobrenko ArkadiuszM-4000:40:3846 (271)7 (51)
7Klonowski MarcinM-2000:40:5653 (271)16 (42)
8Treć JakubM-1700:42:3969 (271)3 (10) brąz
9Skoczyński LeszekM-4000:42:4170 (271)12 (51)
10Pepliński GrzegorzM-4000:42:4271 (271)13 (51)
11Krawiec AndrzejM-5000:42:5976 (271)8 (41)
12Dobrenko MieczysławM-70+00:43:2481 (271)1 (7) złoto
13Piotrowski LechM-5000:42:1291 (271)12 (41)
14Tabor LeszekM-5000:44:2195 (271)13 (41)
15Lisogórski KrzysztofM-3000:44:34100 (271)23 (60)
16Treć LeonM-5000:45:15110 (271)15 (41)
17Babieczko AndrzejM-4000:45:18111 (271)22 (51)
18Rozenberg SławomirM-4000:45:31115 (271)24 (51)
19Wolf MagdalenaK-3000:45:36117 (271)1 (14) złoto
20Sosiński DariuszM-3000:45:47121 (271)27 (60)
21Wiśniewski PiotrM-3000:47:40149 (271)39 (60)
22Anaczkowski MirosławM-5000:47:55157 (271)21 (41)
23Jurewicz MirosławM-4000:48:18164 (271)38 (51)
24Bucewka MagdalenaK-3000:48:59174 (271)6 (14)
25Kołpak JanM-6000:50:59195 (271)7 (11)
26Giembicki JanM-2000:52:45220 (271)35 (42)
27Wiśniewska AgnieszkaK-3000:52:47222 (271)12 (14)
28Wiechowski SławomirM-3000:55:14239 (271)57 (60)
29Treć PawełM-2000:55:14240 (271)38 (42)
30Markowski KamilM-2000:55:23242 (271)39 (42)

2011-05-03 Sztum - edycja: XXI, dystans: 9.900, startujących: 306 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Dębowski PiotrM-2000:34:0814 (306)4 (39)
2Piróg ArkadiuszM-2000:36:0119 (306)5 (39)
3Cebula BogdanM-5000:36:3524 (306)2 (40) srebro
4Chętnik RafałM-3000:37:1732 (306)7 (80)
5Nowosielski PiotrM-3000:38:4351 (306)15 (80)
6Jażdżewski SewerynM-2000:38:5052 (306)12 (39)
7Rozenberg SławomirM-4000:40:0665 (306)11 (57)
8Tabor LeszekM-5000:40:2872 (306)6 (40)
9Pepliński GrzegorzM-3000:40:5275 (306)24 (80)
10Skoczyński LeszekM-3000:41:0983 (306)26 (80)
11Treć JakubM-1700:41:4290 (306)8 (16)
12Piotrowski LechM-4000:41:5997 (306)19 (57)
13Babieczko AndrzejM-4000:42:0298 (306)20 (57)
14Fila AntoniM-6000:42:30107 (306)2 (14) srebro
15Wolf MagdalenaK-3000:43:10116 (306)3 (16) brąz
16Treć LeonM-5000:43:42130 (306)15 (40)
17Dobrenko MieczysławM-70+00:43:57137 (306)1 (3) złoto
18Giembicki JanM-2000:45:24159 (306)25 (39)
19Jurewicz MirosławM-4000:46:14184 (306)36 (57)
20Treć WojciechM-2000:47:55211 (306)33 (39)
21Ludwik AndrzejM-4000:50:53252 (306)46 (57)
22Wiechowski SławomirM-3000:55:46284 (306)76 (80)

2010-05-03 Sztum - edycja: XX, dystans: 6.600, startujących: 203 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:19:575 (203)3 (39) brąz
2Cebula BogdanM-4000:24:4345 (203)7 (34)
3Chętnik RafałM-3000:24:4546 (203)11 (39)
4Nowosielski PiotrM-3000:24:5348 (203)12 (39)
5Treć PawełM-2000:26:1565 (203)13 (25)
6Rozenberg SławomirM-4000:26:2067 (203)11 (34)
7Pepliński GrzegorzM-3000:26:2871 (203)16 (39)
8Jażdżewski SewerynM-2000:27:1485 (203)15 (25)
9Skoczyński LeszekM-3000:27:2988 (203)19 (39)
10Dobrenko MieczysławM-7000:27:3189 (203)1 (2) złoto
11Mróz MarekM-3000:27:5594 (203)21 (39)
12Piotrowski LechM-4000:28:0697 (203)15 (34)
13Fila AntoniM-6000:28:20100 (203)2 (11) srebro
14Krawiec AndrzejM-4000:28:25106 (203)16 (34)
15Babieczko AndrzejM-4000:28:42108 (203)17 (34)
16Treć JakubM-1600:28:48109 (203)18 (26)
17Treć LeonM-5000:28:53112 (203)10 (22)
18Tabor LeszekM-5000:29:14122 (203)12 (22)
19Jurewicz MirosławM-4000:30:24141 (203)23 (34)
20Ludwik AndrzejM-4000:34:00181 (203)30 (34)

2009-05-03 Sztum - edycja: XIX, dystans: 6.600, startujących: 193 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:20:064 (193)3 (28) brąz
2Dębowski TomaszM-2000:22:029 (193)3 (21) brąz
3Dębowski PiotrM-2000:22:2011 (193)5 (21)
4Cebula BogdanM-4000:25:2035 (193)4 (34)
5Jażdżewski SewerynM-2000:25:3839 (193)10 (21)
6Treć PawełM-2000:26:1044 (193)11 (21)
7Krawiec AndrzejM-4000:26:2849 (193)9 (34)
8Rozenberg SławomirM-4000:26:4053 (193)11 (34)
9Pepliński GrzegorzM-3000:26:4554 (193)13 (28)
10Piotrowski LechM-4000:27:0658 (193)13 (34)
11Dobrenko MieczysławM-6000:27:1059 (193)1 (9) złoto
12Babieczko AndrzejM-4000:27:2963 (193)14 (34)
13Treć LeonM-5000:27:4366 (193)7 (21)
14Fila AntoniM-5000:27:5167 (193)8 (21)
15Mróz MarekM-3000:28:2575 (193)16 (28)
16Nowosielski PiotrM-3000:28:4882 (193)17 (28)
17Tabor LeszekM-5000:28:5285 (193)10 (21)
18Skoczyński LeszekM-3000:31:46121 (193)23 (28)
19Jurewicz MirosławM-4000:31:50122 (193)28 (34)

2008-05-03 Sztum - edycja: XVIII, dystans: 6.000, startujących: 91 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:00:003 (91) brąz2 (12) srebro
2Cebula BogdanM-4000:19:3719 (91)5 (25)
3Rozenberg SławomirM-4000:21:3332 (91)10 (25)
4Treć PawełM-2000:00:0036 (91)11 (17)
5Krawiec AndrzejM-4000:00:0038 (91)11 (25)
6Pepliński GrzegorzM-3000:22:0140 (91)9 (12)
7Mróz MarekM-3000:00:0043 (91)10 (12)
8Babieczko AndrzejM-4000:00:0044 (91)13 (25)
9Treć JakubM-1600:00:0045 (91)4 (8)
10Dobrenko MieczysławM-6000:00:0046 (91)1 (5) złoto
11Treć LeonM-4000:23:4047 (91)14 (25)
12Piotrowski LechM-4000:00:0056 (91)17 (25)
13Tabor LeszekM-5000:00:0061 (91)6 (8)
14Ludwik AndrzejM-4000:00:0065 (91)20 (25)

2007-05-03 Sztum - edycja: XVII, dystans: 5.400, startujących: 100

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:16:361 (100) złoto1 (20) złoto
2Cebula BogdanM-4000:19:5019 (100)4 (25)
3Rozenberg SławomirM-4000:21:4240 (100)9 (25)
4Fila AntoniM-5000:21:5542 (100)3 (14) brąz
5Pepliński GrzegorzM-3000:22:0445 (100)10 (20)
6Dobrenko MieczysławM-6000:00:0053 (100)3 (6) brąz
7Konefał JowitaK-2000:00:0058 (100)3 (6) brąz
8Piotrowski LechM-4000:00:0059 (100)13 (25)
9Tabor LeszekM-4000:00:0063 (100)15 (25)
10Treć LeonM-4000:00:0065 (100)16 (25)

2005-05-03 Sztum - edycja: XVI, dystans: 6.100, startujących: 77

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-2000:19:123 (77) brąz1 (14) złoto
2Cebula BogdanM-4000:22:1015 (77)3 (7) brąz
3Pepliński GrzegorzM-3000:23:5926 (77)2 (11) srebro
4Rozenberg SławomirM-4000:24:4531 (77)4 (7)
5Rosiak HieronimM-50+00:25:1334 (77)1 (8) złoto
6Piotrowski LechM-4000:00:0046 (77)6 (7)
7Konefał JowitaK-2000:00:0047 (77)1 (5) złoto
8Dobrenko MieczysławM-50+00:00:0054 (77)7 (8)
9Tabor LeszekM-4000:00:0055 (77)7 (7)

2004-05-03 Sztum - edycja: XV, dystans: 6.100, startujących: 100

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-2000:18:471 (100) złoto1 (11) złoto
2Cebula BogdanM-4000:23:0223 (100)4 (9)
3Pepliński GrzegorzM-3000:23:5128 (100)4 (15)
4Fila AntoniM-5000:24:1731 (100)1 (12) złoto
5Rosiak HieronimM-5000:24:2232 (100)2 (12) srebro
6Rozenberg SławomirM-3000:24:3434 (100)5 (15)
7Piotrowski LechM-4000:28:2052 (100)7 (9)
8Konefał JowitaK-2000:28:4155 (100)1 (4) złoto
9Tabor LeszekM-4000:29:5470 (100)8 (9)

2003-05-03 Sztum - edycja: XIV, dystans: 6.100, startujących: 114

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-2000:18:301 (114) złoto1 (19) złoto
2Belzyt AndrzejM-4000:22:0012 (114)1 (10) złoto
3Fila AntoniM-5000:23:2025 (114)1 (8) złoto
4Pepliński GrzegorzM-3000:23:3427 (114)4 (15)
5Rosiak HieronimM-5000:24:1534 (114)2 (8) srebro
6Cebula BogdanM-4000:24:3536 (114)3 (10) brąz
7Rozenberg SławomirM-3000:25:3043 (114)6 (15)
8Piotrowski LechM-4000:00:0062 (114)5 (10)
9Konefał JowitaK-2000:00:0063 (114)1 (4) złoto
10Tabor LeszekM-4000:00:0083 (114)8 (10)
11Ludwik AndrzejM-4000:00:0089 (114)9 (10)

2002-05-03 Sztum - edycja: XIII, dystans: 6.100, startujących: 123

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-2000:00:001 (123) złoto1 (7) złoto
2Belzyt AndrzejM-4000:00:0016 (123)3 (18) brąz
3Pepliński GrzegorzM-3000:24:2427 (123)7 (13)
4Rosiak HieronimM-5000:00:0031 (123)3 (9) brąz
5Cebula BogdanM-4000:25:2532 (123)5 (18)
6Rozenberg SławomirM-3000:26:0340 (123)8 (13)
7Konefał JowitaK-2000:00:0069 (123)5 (9)
8Ludwik AndrzejM-4000:00:0093 (123)13 (18)
9Tabor LeszekM-4000:00:0098 (123)14 (18)

2001-05-03 Sztum - edycja: XII, dystans: 6.100, startujących: 145

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-2000:18:481 (145) złoto1 (15) złoto
2Belzyt AndrzejM-4000:21:5017 (145)2 (20) srebro
3Fila AntoniM-5000:23:3528 (145)1 (10) złoto
4Pepliński GrzegorzM-2000:24:3734 (145)8 (15)
5Rosiak HieronimM-5000:25:0939 (145)2 (10) srebro
6Czaja JerzyM-4000:26:1248 (145)8 (20)
7Rozenberg SławomirM-3000:27:5563 (145)9 (20)
8Piotrowski LechM-4000:27:5665 (145)10 (20)
9Konefał JowitaK-2000:28:3573 (145)4 (7)
10Ludwik AndrzejM-4000:00:00109 (145)18 (20)

2000-05-03 Sztum - edycja: XI, dystans: 6.100, startujących: 100

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-2000:00:002 (100) srebro2 (30) srebro
2Pepliński GrzegorzM-2000:25:5440 (100)10 (30)
3Cebula BogdanM-3000:26:3048 (100)6 (20)
4Rozenberg SławomirM-3000:27:0052 (100)7 (20)

1999-05-03 Sztum - edycja: X, dystans: 6.100, startujących: 100

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-2000:00:001 (100) złoto1 (30) złoto
2Pepliński GrzegorzM-2000:25:4041 (100)15 (30)

1998-05-03 Sztum - edycja: IX, dystans: 6.100, startujących: 100

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-2000:00:002 (100) srebro0 (30)
2Pepliński GrzegorzM-2000:25:3643 (100)19 (30)
3Rozenberg SławomirM-3000:26:3050 (100)9 (30)

1997-05-03 Sztum - edycja: VIII, dystans: 6.100, startujących: 100

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Pepliński GrzegorzM-2000:26:1344 (100)19 (30)