LKS Zantyr Sztum (beta)


select Wybierz bieg


2017-05-28 Biała Góra - edycja: IV, dystans: 8,000, startujących: 47

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-100:28:071 (47) złoto1 (3) złoto
2Kosmala SzymonM-100:30:052 (47) srebro2 (3) srebro
3Kaźmierczak SzymonM-100:30:573 (47) brąz3 (3) brąz
4Giembicki JanM-1600:32:075 (47)1 (13) złoto
5Szymańska SaraK-100:32:136 (47)1 (11) złoto
6Cebula BogdanM-5000:32:187 (47)1 (11) złoto
7Najda SławomirM-3500:32:228 (47)1 (8) złoto
8Kucharski MirosławM-1600:33:229 (47)2 (13) srebro
9Nowosielski PiotrM-3500:34:3410 (47)2 (8) srebro
10Łukomski AndrzejM-5000:34:3811 (47)2 (11) srebro
11Grzywiński WojciechM-1600:35:1214 (47)4 (13)
12Lisogórski KrzysztofM-3500:36:5819 (47)3 (8) brąz
13Skoczyński LeszekM-3500:37:0020 (47)4 (8)
14Żemetro RyszardM-5000:37:2723 (47)3 (11) brąz
15Krawiec AndrzejM-5000:38:2426 (47)4 (11)
16Piotrowski LechM-5000:38:3927 (47)5 (11)
17Rozenberg SławomirM-5000:38:5728 (47)6 (11)
18Anaczkowski MirosławM-60+00:39:0029 (47)1 (1) złoto
19Jażdżewski ZbigniewM-5000:39:0530 (47)7 (11)
20Dmitrzak PiotrM-1600:39:2631 (47)8 (13)
21Treć LeonM-5000:39:5732 (47)8 (11)
22Lisowska KarolinaK-100:41:4334 (47)4 (11)
23Babieczko AndrzejM-5000:41:4935 (47)9 (11)
24Markowski KamilM-1600:42:1037 (47)9 (13)
25Najda MateuszM-1600:42:1338 (47)10 (13)
26Jurewicz MirosławM-5000:42:3139 (47)10 (11)
27Ludwik AndrzejM-5000:44:2141 (47)11 (11)

2016-06-18 Czernin - edycja: III, dystans: 8.000, startujących: 47

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Karwiński MichałM-100:27:221 (47) złoto1 (3) złoto
2Chętnik RafałM-100:29:352 (47) srebro2 (3) srebro
3Kosmala SzymonM-100:29:513 (47) brąz3 (3) brąz
4Giembicki JanM-1600:30:034 (47)1 (11) złoto
5Oliwiński PawełM-3500:30:125 (47)1 (9) złoto
6Klonowski MarcinM-1600:30:376 (47)2 (11) srebro
7Cebula BogdanM-5000:30:557 (47)1 (9) złoto
8Najda SławomirM-3500:31:058 (47)2 (9) srebro
9Grzywiński WojciechM-1600:33:4213 (47)4 (11)
10Nowosielski PiotrM-3500:33:4214 (47)4 (9)
11Bucewka MagdalenaK-100:34:5018 (47)2 (7) srebro
12Krawiec AndrzejM-5000:34:5419 (47)2 (9) srebro
13Treć LeonM-5000:35:1020 (47)3 (9) brąz
14Rozenberg SławomirM-5000:35:1721 (47)4 (9)
15Piotrowski LechM-5000:35:5023 (47)5 (9)
16Jażdżewski ZbigniewM-5000:37:2127 (47)6 (9)
17Dobrenko MieczysławM-60+00:38:0129 (47)1 (2) złoto
18Czaja JerzyM-60+00:40:0034 (47)2 (2) srebro
19Babieczko AndrzejM-5000:40:1535 (47)7 (9)
20Ludwik AndrzejM-5000:40:5336 (47)8 (9)
21Michoński SebastianM-3500:43:4238 (47)8 (9)

2015-06-25 Sztum - edycja: II, dystans: 12.000, startujących: 34

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Urbanowski MarcinM-100:40:331 (34) złoto1 (3) złoto
2Chętnik RafałM-100:46:282 (34) srebro2 (3) srebro
3Spalk KrzysztofM-100:47:113 (34) brąz3 (3) brąz
4Rogiewicz AndrzejM-1600:47:124 (34)1 (14) złoto
5Giembicki JanM-1600:47:295 (34)2 (14) srebro
6Oliwiński PawełM-3500:47:426 (34)1 (5) złoto
7Cebula BogdanM-50+00:48:007 (34)1 (7) złoto
8Kucharski MirosławM-1600:49:098 (34)3 (14) brąz
9Nowosielski PiotrM-3500:52:2411 (34)3 (5) brąz
10Grzywiński WojciechM-1600:52:2512 (34)5 (14)
11Łukomski AndrzejM-50+00:52:4813 (34)2 (7) srebro
12Kosmala SzymonM-1600:53:2414 (34)6 (14)
13Treć LeonM-50+00:53:4015 (34)3 (7) brąz
14Zdziennicki BartekM-1600:53:5616 (34)7 (14)
15Kamiński MarcinM-1600:54:2417 (34)8 (14)
16Piotrowski LechM-50+00:54:2418 (34)4 (7)
17Rozenberg SławomirM-50+00:54:2419 (34)5 (7)
18Szot DawidM-1600:54:5020 (34)9 (14)
19Bucewka MagdalenaK-100:55:5721 (34)1 (5) złoto
20Pepliński GrzegorzM-3500:56:0222 (34)4 (5)
21Dmitrzak PiotrM-1600:57:1623 (34)10 (14)
22Anaczkowski MirosławM-50+00:57:5724 (34)6 (7)
23Skoczyński LeszekM-3501:00:0425 (34)5 (5)
24Urbanowska MagdalenaK-101:00:5826 (34)2 (5) srebro
25Witczak MariuszM-1601:01:4728 (34)11 (14)
26Ludwik AndrzejM-50+01:02:5230 (34)7 (7)
27Markowski KamilM-1601:05:2132 (34)14 (14)
28Pyzik-Kapszewicz AngelikaK-101:09:5533 (34)4 (5)
29Rzatkowska JoannaK-101:21:1434 (34)5 (5)

2014-06-23 Sztum - edycja: I, dystans: 8.000, startujących: 32

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Rogiewicz AndrzejM-100:27:201 (32) złoto1 (3) złoto
2Mazerski BartoszM-100:27:322 (32) srebro2 (3) srebro
3Grzywiński WojciechM-100:28:373 (32) brąz3 (3) brąz
4Giembicki JanM-40-00:29:454 (32)1 (8) złoto
5Kopecki MichałM-1900:30:125 (32)1 (4) złoto
6Kopecki MarcinM-1900:30:146 (32)2 (4) srebro
7Spalk KrzysztofM-40-00:30:287 (32)2 (8) srebro
8Kucharski MirosławM-40-00:30:368 (32)3 (8) brąz
9Kamiński FilipM-1900:31:219 (32)3 (4) brąz
10Łukomski AndrzejM-40+00:31:5510 (32)1 (14) złoto
11Jurewicz JakubM-1900:32:2111 (32)4 (4)
12Dmitrzak PiotrM-40-00:33:3812 (32)4 (8)
13Zdziennicki BartekM-40-00:33:5013 (32)5 (8)
14Lisogórski KrzysztofM-40-00:33:5414 (32)6 (8)
15Rozenberg SławomirM-40+00:34:0015 (32)2 (14) srebro
16Pepliński GrzegorzM-40+00:34:1316 (32)3 (14) brąz
17Piotrowski LechM-40+00:34:5217 (32)4 (14)
18Bucewka MagdalenaK-100:35:1318 (32)1 (3) złoto
19Babieczko AndrzejM-40+00:35:1719 (32)5 (14)
20Treć LeonM-40+00:35:2620 (32)6 (14)
21Kamiński KrzysztofM-40+00:35:3621 (32)7 (14)
22Bożykowski JanM-40+00:36:1822 (32)8 (14)
23Dobrenko MieczysławM-40+00:36:3323 (32)9 (14)
24Anaczkowski MirosławM-40+00:36:4624 (32)10 (14)
25Jurewicz MirosławM-40+00:37:1225 (32)11 (14)
26Kołpak JanM-40+00:37:1826 (32)12 (14)
27Ludwik AndrzejM-40+00:42:3627 (32)13 (14)
28Pyzik-Kapszewicz AngelikaK-100:45:0028 (32)2 (3) srebro
29Markowski KamilM-40-00:45:3629 (32)7 (8)
30Nowosielska MarlenaK-100:55:2830 (32)3 (3) brąz
31Wiechowski SławomirM-40-00:55:2831 (32)8 (8)
32Nowosielski PiotrM-40+00:55:2832 (32)14 (14)