2023-09-02 Gniew - edycja: IX, dystans: 10,000, startujących: 132 - wyniki
Lp. | Zawodnik | Kategoria | Czas | Miejsce open | Miejsce w kategorii |
---|---|---|---|---|---|
1 | Garbowski Krzysztof | M-1 | 00:35:03 | 3 (132) | 3 (3) |
2022-09-03 Gniew - edycja: VIII, dystans: 10.000, startujących: 121 - wyniki
Lp. | Zawodnik | Kategoria | Czas | Miejsce open | Miejsce w kategorii |
---|---|---|---|---|---|
1 | Garbowski Krzysztof | M-1 | 00:34:48 | 2 (121) | 2 (3) |
2 | Drzycimska Małgorzata - (Tuwalska) | K-1 | 00:43:58 | 17 (121) | 1 (3) |
3 | Łukomski Andrzej | M-60 | 00:46:23 | 36 (121) | 2 (9) |
2019-09-21 Gniew - edycja: VI, dystans: 10.000, startujących: 210 - wyniki
Lp. | Zawodnik | Kategoria | Czas | Miejsce open | Miejsce w kategorii |
---|---|---|---|---|---|
1 | Drzycimska Małgorzata - (Tuwalska) | K-1 | 00:39:48 | 15 (210) | 3 (3) |
2 | Sadowski Andrzej | M-30 | 00:41:21 | 22 (210) | 8 (41) |
2018-09-22 Gniew - edycja: V, dystans: 10.000, startujących: 324 - wyniki
Lp. | Zawodnik | Kategoria | Czas | Miejsce open | Miejsce w kategorii |
---|---|---|---|---|---|
1 | Chętnik Rafał | M-40 | 00:38:42 | 11 (324) | 1 (72) |
2 | Drzycimska Małgorzata - (Tuwalska) | K-1 | 00:40:50 | 21 (324) | 3 (3) |
3 | Nowosielski Piotr | M-40 | 00:43:00 | 32 (324) | 9 (72) |
4 | Krawiec Andrzej | M-50 | 00:48:17 | 108 (324) | 8 (25) |
2017-09-23 Gniew - edycja: IV, dystans: 10.000, startujących: 374 - wyniki
Lp. | Zawodnik | Kategoria | Czas | Miejsce open | Miejsce w kategorii |
---|---|---|---|---|---|
1 | Mazerski Bartosz | M-1 | 00:34:26 | 2 (374) | 2 (3) |
2 | Bestvater Marcel | M-16 | 00:41:22 | 38 (374) | 9 (46) |
3 | Drzycimska Małgorzata - (Tuwalska) | K-1 | 00:41:38 | 39 (374) | 2 (3) |
4 | Kaźmierczak Szymon | M-16 | 00:42:30 | 44 (374) | 10 (46) |
5 | Kuschbik Elżbieta - (Tuwalska) | K-30 | 00:43:23 | 52 (374) | 1 (52) |
6 | Krawiec Adam | M-50 | 01:05:46 | 332 (374) | 25 (28) |
7 | Krawiec Andrzej | M-50 | 01:05:50 | 335 (374) | 26 (28) |
2016-09-24 Gniew - edycja: III, dystans: 10.000, startujących: 338 - wyniki
Lp. | Zawodnik | Kategoria | Czas | Miejsce open | Miejsce w kategorii |
---|---|---|---|---|---|
1 | Mazerski Bartosz | M-1 | 00:35:17 | 1 (338) | 1 (3) |
2 | Piróg Arkadiusz | M-30 | 00:37:40 | 8 (338) | 3 (84) |
3 | Kuschbik Elżbieta - (Tuwalska) | K-1 | 00:40:27 | 21 (338) | 1 (3) |
4 | Szymańska Sara | K-1 | 00:40:50 | 24 (338) | 2 (3) |
5 | Drzycimska Małgorzata - (Tuwalska) | K-1 | 00:41:12 | 29 (338) | 3 (3) |
6 | Sadowski Andrzej | M-30 | 00:43:32 | 47 (338) | 16 (84) |
7 | Kozłów Wojciech | M-50 | 00:44:49 | 61 (338) | 3 (29) |
8 | Krawiec Andrzej | M-50 | 00:45:44 | 73 (338) | 4 (29) |
9 | Sosiński Dariusz | M-40 | 00:52:58 | 196 (338) | 41 (72) |
2015-09-26 Gniew - edycja: II, dystans: 10.000, startujących: 200 - wyniki
Lp. | Zawodnik | Kategoria | Czas | Miejsce open | Miejsce w kategorii |
---|---|---|---|---|---|
1 | Piróg Arkadiusz | M-30 | 00:36:33 | 4 (200) | 1 (43) |
2 | Nowosielski Piotr | M-40 | 00:39:55 | 13 (200) | 1 (39) |
2014-09-27 Gniew - edycja: I, dystans: 10.000, startujących: 170 - wyniki
Lp. | Zawodnik | Kategoria | Czas | Miejsce open | Miejsce w kategorii |
---|---|---|---|---|---|
1 | Garbowski Krzysztof | M-20 | 00:36:32 | 7 (170) | 2 (24) |
2 | Witczak Mariusz | M-30 | 00:48:08 | 75 (170) | 18 (37) |