LKS Zantyr Sztum (beta)


select Wybierz bieg


2019-11-17 Gdańsk - edycja: VI, dystans: 21,097, startujących: 3165, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Najda SławomirM-4501:24:42109 (3165)13 (357)
2Lizińczyk RafałM-4001:34:51448 (3165)99 (497)
3Lisogórski KrzysztofM-4001:44:161010 (3165)209 (497)
4Krawiec AndrzejM-5502:29:063060 (3165)102 (104)

2018-10-28 Gdańsk - edycja: V, dystans: 21.097, startujących: 3368, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Najda SławomirM-4501:26:23120 (3368)7 (322)
2Tuwalska MałgorzataK-3501:32:09312 (3368)3 (216) brąz
3Lisogórski KrzysztofM-4001:33:31360 (3368)71 (524)
4Lizińczyk RafałM-4001:35:34498 (3368)99 (524)
5Kozłów WojciechM-5501:35:42503 (3368)10 (74)
6Anaczkowski MirosławM-6001:43:521056 (3368)6 (40)
7Markowski KamilM-3001:49:281516 (3368)219 (386)

2017-11-05 Gdańsk - edycja: IV, dystans: 21.097, startujących: 3674, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Tuwalska MałgorzataK-3501:25:19107 (3674)2 (234) srebro
2Tuwalska ElżbietaK-3501:33:15321 (3674)6 (234)
3Kulas MarcinM-3001:33:22393 (3674)76 (465)
4Lisogórski KrzysztofM-4001:34:23396 (3674)72 (597)

2016-10-16 Gdańsk - edycja: III, dystans: 21.097, startujących: 3215, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Tuwalska ElżbietaK-3501:26:52101 (3215)2 (172) srebro
2Tuwalska MałgorzataK-3501:27:02107 (3215)3 (172) brąz
3Kozłów WojciechM-5501:35:10389 (3215)5 (67)
4Sadowski RobertM-3001:36:32484 (3215)91 (431)
5Kamiński JakubM-3501:51:031556 (3215)354 (558)
6Luterek MartynaK-2501:57:562213 (3215)68 (161)

2015-10-25 Gdańsk - edycja: II, dystans: 21.097, startujących: 3249, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Chętnik RafałM-3501:19:0128 (3249)4 (580)
2Ludwik AndrzejM-5001:50:371586 (3249)61 (106)
3Lisogórski KrzysztofM-3501:51:061626 (3249)349 (580)
4Pyzik-Kapszewicz AngelikaK-2502:05:172558 (3249)98 (165)
5Luterek MartynaK-2502:07:062660 (3249)108 (165)

2014-10-26 Gdańsk - edycja: I, dystans: 21.097, startujących: 1981, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Kaliś KarolM-1801:10:226 (1981)1 (101) złoto
2Chętnik RafałM-3501:23:0535 (1981)3 (333) brąz