LKS Zantyr Sztum (beta)


select Wybierz bieg


2019-04-07 Starogard Gdański - edycja: XXXVI, dystans: 5,800, startujących: 586 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Najda SławomirM-4000:21:2036 (586)11 (113)
2Cebula BogdanM-5000:21:4944 (586)3 (48) brąz
3Lizińczyk RafałM-4000:22:1355 (586)17 (113)
4Tuwalska MałgorzataK-100:22:2359 (586)4 (6)
5Nowosielski PiotrM-4000:22:4268 (586)20 (113)
6Niemyjska BeataK-1600:22:5272 (586)1 (9) złoto
7Łukomski AndrzejM-6000:23:2989 (586)2 (28) srebro
8Zdziennicki BartekM-3000:24:31123 (586)35 (117)
9Jażdżewski ZbigniewM-5000:25:30160 (586)14 (48)
10Treć LeonM-6000:25:51173 (586)6 (28)
11Doliński StanisławM-5000:27:01218 (586)23 (48)

2018-04-08 Starogard Gdański - edycja: XXXV, dystans: 5.800, startujących: 589 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Chętnik RafałM-4000:20:5518 (589)3 (110) brąz
2Giembicki JanM-3000:21:1925 (589)7 (127)
3Cebula BogdanM-5000:21:4231 (589)3 (57) brąz
4Najda SławomirM-4000:21:5333 (589)9 (110)
5Grzywiński WojciechM-2000:23:0155 (589)7 (53)
6Lisogórski KrzysztofM-4000:23:1662 (589)13 (110)
7Lizińczyk RafałM-4000:23:5484 (589)18 (110)
8Niemyjska BeataK-1600:24:1299 (589)1 (9) złoto
9Jażdżewski ZbigniewM-5000:25:03137 (589)19 (57)
10Zdziennicki BartekM-3000:25:43164 (589)50 (127)
11Sosiński DariuszM-4000:26:31193 (589)50 (110)
12Treć LeonM-5000:27:31245 (589)30 (57)
13Markowski KamilM-3000:27:36247 (589)77 (127)
14Nowosielski PiotrM-4000:27:50259 (589)66 (110)
15Lisowska KarolinaK-1600:27:50260 (589)2 (9) srebro
16Pepliński GrzegorzM-4000:27:54265 (589)68 (110)
17Dobrenko MieczysławM-7500:29:14322 (589)2 (2) srebro

2017-04-01 Starogard Gdański - edycja: XXXIV, dystans: 5.800, startujących: 474 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Kosmala SzymonM-1600:19:3019 (474)1 (28) złoto
2Chętnik RafałM-4000:20:3535 (474)6 (83)
3Cebula BogdanM-5000:21:3749 (474)8 (44)
4Najda SławomirM-4000:21:4151 (474)10 (83)
5Nowosielski PiotrM-4000:21:4855 (474)11 (83)
6Szymańska SaraK-2000:22:0058 (474)1 (22) złoto
7Giembicki JanM-3000:22:0259 (474)10 (92)
8Tuwalska ElżbietaK-3000:22:2265 (474)1 (37) złoto
9Tuwalska MałgorzataK-3000:22:3469 (474)2 (37) srebro
10Sadowski AndrzejM-3000:22:4473 (474)16 (92)
11Dmitrzak PiotrM-3000:24:06108 (474)29 (92)
12Pepliński GrzegorzM-4000:25:19163 (474)35 (83)
13Zdziennicki BartekM-3000:25:41174 (474)50 (92)
14Sosiński DariuszM-4000:25:57186 (474)41 (83)
15Dobrenko MieczysławM-7500:28:17280 (474)2 (2) srebro
16Czaja JerzyM-6000:28:42294 (474)12 (23)

2016-04-02 Starogard Gdański - edycja: XXXIII, dystans: 5.800, startujących: 467 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Rogiewicz AndrzejM-100:16:425 (467)5 (10)
2Kopecki MarcinM-1600:20:0530 (467)1 (40) złoto
3Giembicki JanM-3000:20:4640 (467)6 (70)
4Oliwiński PawełM-3000:20:5744 (467)7 (70)
5Spalk KrzysztofM-2000:21:2758 (467)20 (69)
6Tuwalska ElżbietaK-3000:21:5367 (467)1 (37) złoto
7Tuwalska MałgorzataK-3000:21:5768 (467)2 (37) srebro
8Dmitrzak PiotrM-3000:23:59130 (467)24 (70)
9Zdziennicki BartekM-3000:25:04175 (467)32 (70)
10Treć LeonM-5000:25:26190 (467)21 (48)
11Dobrenko MieczysławM-7600:25:41200 (467)1 (1) złoto
12Jażdżewski ZbigniewM-5000:26:01207 (467)23 (48)
13Czaja JerzyM-6000:26:27224 (467)9 (22)
14Jurewicz MirosławM-5000:26:59244 (467)29 (48)
15Skoczyński LeszekM-4000:27:25259 (467)46 (74)

2015-04-11 Starogard Gdański - edycja: XXXII, dystans: 5.800, startujących: 511 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-100:17:265 (511)5 (10)
2Giembicki JanM-2000:20:3331 (511)9 (75)
3Chętnik RafałM-3000:20:3532 (511)2 (86) srebro
4Spalk KrzysztofM-2000:20:5839 (511)11 (75)
5Cebula BogdanM-5000:21:0741 (511)4 (38)
6Tuwalska MałgorzataK-100:21:4250 (511)6 (6)
7Oliwiński PawełM-3000:21:5052 (511)5 (86)
8Tuwalska ElżbietaK-3000:22:5874 (511)1 (32) złoto
9Dmitrzak PiotrM-3000:23:5298 (511)15 (86)
10Pepliński GrzegorzM-4000:24:00105 (511)22 (79)
11Lisogórski KrzysztofM-3000:24:05117 (511)20 (86)
12Rozenberg SławomirM-5000:24:11123 (511)10 (38)
13Kosmala SzymonM-1600:24:24132 (511)16 (51)
14Zdziennicki BartekM-3000:24:27134 (511)25 (86)
15Dobrenko MieczysławM-7000:25:45177 (511)2 (4) srebro
16Bożykowski JanM-4000:26:35216 (511)42 (79)
17Ludwik AndrzejM-5000:27:23253 (511)25 (38)
18Czaja JerzyM-6000:27:49269 (511)9 (20)
19Markowski KamilM-3000:29:57338 (511)69 (86)
20Rzatkowska JoannaK-4000:32:46420 (511)10 (23)

2014-04-05 Starogard Gdański - edycja: XXXI, dystans: 5.800, startujących: 438 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Rogiewicz AndrzejM-2000:17:184 (438)3 (74) brąz
2Kaliś KarolM-2000:17:456 (438)4 (74)
3Giembicki JanM-2000:20:4135 (438)11 (74)
4Cebula BogdanM-5000:21:1242 (438)5 (44)
5Spalk KrzysztofM-2000:21:1843 (438)14 (74)
6Łukomski AndrzejM-5000:22:5282 (438)10 (44)
7Skoczyński LeszekM-4000:22:5486 (438)9 (49)
8Lisogórski KrzysztofM-3000:23:0490 (438)12 (69)
9Zdziennicki BartekM-3000:23:1497 (438)14 (69)
10Pepliński GrzegorzM-4000:23:33108 (438)14 (49)
11Dobrenko MieczysławM-7000:24:38151 (438)2 (5) srebro
12Jurewicz MirosławM-5000:24:58164 (438)20 (44)
13Bożykowski JanM-4000:25:00166 (438)23 (49)
14Dmitrzak PiotrM-3000:25:50196 (438)38 (69)
15Czaja JerzyM-6000:26:58239 (438)12 (23)
16Ludwik AndrzejM-5000:27:14249 (438)31 (44)
17Luterek MartynaK-2000:30:34335 (438)18 (44)

2013-04-06 Starogard Gdański - edycja: XXX, dystans: 5.800, startujących: 366 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:17:136 (366)3 (52) brąz
2Sadowski RobertM-2000:17:349 (366)3 (54) brąz
3Cebula BogdanM-5000:21:2347 (366)2 (40) srebro
4Dobrenko ArkadiuszM-4000:21:2348 (366)5 (47)
5Giembicki JanM-2000:22:2676 (366)18 (54)
6Nowosielski PiotrM-4000:22:5286 (366)12 (47)
7Bucewka MagdalenaK-3000:23:2098 (366)4 (12)
8Zdziennicki BartekM-3000:23:28102 (366)11 (52)
9Treć LeonM-5000:24:26121 (366)13 (40)
10Piotrowski LechM-5000:25:07141 (366)16 (40)
11Sosiński DariuszM-3000:25:20151 (366)21 (52)
12Czaja JerzyM-6000:26:44196 (366)8 (22)
13Dobrenko MieczysławM-7000:26:58202 (366)2 (3) srebro
14Kołpak JanM-6000:26:59203 (366)10 (22)
15Markowski KamilM-2000:28:54258 (366)45 (54)

2012-04-14 Starogard Gdański - edycja: XXIX, dystans: 5.600, startujących: 379 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Cebula BogdanM-5000:19:5642 (379)1 (41) złoto
2Chętnik RafałM-3000:20:0745 (379)4 (53)
3Nowosielski PiotrM-3000:20:3557 (379)6 (53)
4Klonowski MarcinM-2000:20:5465 (379)19 (46)
5Kiliszek MariuszM-4000:21:2778 (379)11 (38)
6Lisogórski KrzysztofM-3000:22:2598 (379)15 (53)
7Dobrenko MieczysławM-7000:23:21120 (379)1 (4) złoto
8Kamiński MarcinM-2000:23:31124 (379)28 (46)
9Treć LeonM-5000:23:32125 (379)13 (41)
10Sosiński DariuszM-3000:24:17151 (379)26 (53)
11Bucewka MagdalenaK-3000:24:22156 (379)2 (15) srebro
12Markowski KamilM-2000:28:40276 (379)41 (46)

2011-04-02 Starogard Gdański - edycja: XXVIII, dystans: 5.600, startujących: 445 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Cebula BogdanM-5000:19:4553 (445)2 (26) srebro
2Chętnik RafałM-3000:20:1561 (445)10 (47)
3Nowosielski PiotrM-3000:21:1279 (445)17 (47)
4Rozenberg SławomirM-4000:21:2785 (445)10 (31)
5Łukomski AndrzejM-5000:21:3691 (445)7 (26)
6Skoczyński LeszekM-3000:21:4194 (445)19 (47)
7Pepliński GrzegorzM-3000:21:59103 (445)22 (47)
8Dobrenko MieczysławM-7000:23:20141 (445)1 (4) złoto

2010-05-15 Starogard Gdański - edycja: XXVII, dystans: 5.600, startujących: 254 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:16:303 (254) brąz3 (30) brąz
2Cebula BogdanM-4000:19:5128 (254)5 (32)
3Chętnik RafałM-3000:20:0429 (254)4 (30)
4Nowosielski PiotrM-3000:20:2330 (254)5 (30)
5Rozenberg SławomirM-4000:21:2846 (254)9 (32)
6Jażdżewski SewerynM-2000:21:3447 (254)11 (29)
7Skoczyński LeszekM-3000:21:4249 (254)7 (30)
8Dobrenko MieczysławM-7000:22:0255 (254)1 (5) złoto
9Mróz MarekM-3000:22:4071 (254)10 (30)
10Babieczko AndrzejM-4000:23:0076 (254)13 (32)
11Treć LeonM-5000:23:4193 (254)10 (21)
12Jurewicz MirosławM-4000:00:00109 (254)19 (32)

2009-04-04 Starogard Gdański - edycja: XXVI, dystans: 5.600, startujących: 501 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Rzeszewicz KarolM-2000:16:345 (501)5 (49)
2Dębowski TomaszM-2000:17:4318 (501)14 (49)
3Dębowski PiotrM-2000:18:0921 (501)16 (49)
4Cebula BogdanM-4000:20:0355 (501)6 (39)
5Krawiec AndrzejM-4000:21:1183 (501)10 (39)
6Pepliński GrzegorzM-3000:21:2189 (501)17 (39)
7Rozenberg SławomirM-4000:21:2492 (501)11 (39)
8Dobrenko MieczysławM-6000:21:48109 (501)1 (16) złoto
9Treć LeonM-5000:22:42126 (501)12 (38)
10Mróz MarekM-3000:24:14161 (501)30 (39)

2008-04-05 Starogard Gdański - edycja: XXV, dystans: 5.600, startujących: 441 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:16:055 (441)1 (30) złoto
2Urbanowski MarcinM-2000:16:3510 (441)7 (50)
3Dębowski TomaszM-1600:17:4414 (441)1 (103) złoto
4Dębowski PiotrM-2000:18:3224 (441)14 (50)
5Cebula BogdanM-4000:19:4244 (441)7 (25)
6Rozenberg SławomirM-4000:21:5582 (441)14 (25)
7Krawiec AndrzejM-4000:22:0484 (441)15 (25)
8Pepliński GrzegorzM-3000:22:1088 (441)17 (30)
9Mróz MarekM-3000:22:30100 (441)20 (30)
10Dobrenko MieczysławM-6000:23:00114 (441)2 (11) srebro

2007-03-31 Starogard Gdański - edycja: XXIV, dystans: 5.600, startujących: 510 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:15:584 (510)1 (38) złoto
2Cebula BogdanM-4000:19:3457 (510)8 (28)
3Rozenberg SławomirM-4000:21:34109 (510)13 (28)
4Dobrenko MieczysławM-6000:23:18161 (510)3 (10) brąz
5Doliński StanisławM-4000:23:19162 (510)19 (28)
6Rosiak HieronimM-5000:24:47211 (510)27 (35)
7Mróz MarekM-3000:26:59247 (510)35 (38)

2006-04-01 Starogard Gdański - edycja: XXIII, dystans: 5.600, startujących: 510

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:16:052 (510) srebro1 (34) złoto
2Cebula BogdanM-4000:19:3556 (510)8 (30)
3Pepliński GrzegorzM-3000:21:11104 (510)20 (34)
4Rozenberg SławomirM-4000:21:38118 (510)16 (30)
5Rosiak HieronimM-5000:22:15131 (510)11 (30)
6Dobrenko MieczysławM-6000:22:45145 (510)2 (5) srebro
7Czaja JerzyM-5000:23:30178 (510)18 (30)

2005-04-02 Starogard Gdański - edycja: XXII, dystans: 5.600, startujących: 439

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Cebula BogdanM-4000:19:2057 (439)9 (32)
2Pepliński GrzegorzM-3000:20:59106 (439)21 (37)
3Rozenberg SławomirM-4000:21:14114 (439)18 (32)
4Rosiak HieronimM-5000:21:34121 (439)11 (33)
5Czaja JerzyM-5000:23:11164 (439)18 (33)

2004-04-03 Starogard Gdański - edycja: XXI, dystans: 5.600, startujących: 395

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-2000:16:086 (395)4 (52)
2Cebula BogdanM-4000:20:5975 (395)10 (28)
3Pepliński GrzegorzM-3000:21:1783 (395)18 (37)
4Czaja JerzyM-5000:21:53104 (395)12 (29)
5Rosiak HieronimM-5000:22:01108 (395)13 (29)
6Rozenberg SławomirM-3000:22:02109 (395)24 (37)

2003-04-05 Starogard Gdański - edycja: XX, dystans: 5.700, startujących: 399

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-2000:15:555 (399)2 (53) srebro
2Belzyt AndrzejM-4000:20:1877 (399)16 (35)
3Pepliński GrzegorzM-3000:21:1399 (399)18 (38)
4Rosiak HieronimM-5000:21:57122 (399)9 (29)
5Rozenberg SławomirM-3000:22:45141 (399)25 (38)

2002-04-06 Starogard Gdański - edycja: XIX, dystans: 5.700, startujących: 391

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-2000:15:455 (391)2 (42) srebro
2Rosiak HieronimM-5000:21:0288 (391)6 (22)
3Czaja JerzyM-5000:22:47133 (391)13 (22)
4Rozenberg SławomirM-3000:22:48134 (391)27 (45)