LKS Zantyr Sztum (beta)


select Wybierz bieg


2019-04-14 Gdańsk - edycja: V, dystans: 42,195, startujących: 1970, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Najda SławomirM-4003:10:22124 (1970)57 (657)
2Rozenberg SławomirM-5003:33:29484 (1970)46 (218)
3Anaczkowski MirosławM-6003:34:15498 (1970)5 (41)
4Kozłów WojciechM-5003:37:14533 (1970)55 (218)
5Krawiec AndrzejM-5003:40:09583 (1970)63 (218)
6Piotrowski LechM-5003:55:24968 (1970)112 (218)
7Marchewka EmilM-3003:58:521076 (1970)334 (538)
8Sosiński DariuszM-4004:04:051178 (1970)442 (657)
9Pepliński GrzegorzM-4004:07:311226 (1970)458 (657)
10Lisogórski KrzysztofM-4004:08:171239 (1970)464 (657)
11Fila AntoniM-6004:19:551459 (1970)24 (41)

2018-04-15 Gdańsk - edycja: IV, dystans: 42.195, startujących: 1701, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Tuwalska MałgorzataK-102:59:1752 (1701)3 (3) brąz
2Klonowski MarcinM-2003:01:5861 (1701)10 (161)
3Tuwalska ElżbietaK-3003:10:05113 (1701)2 (112) srebro
4Rozenberg SławomirM-5003:35:57405 (1701)33 (162)
5Lisogórski KrzysztofM-4003:40:33469 (1701)174 (542)
6Kozłów WojciechM-5003:52:11687 (1701)65 (162)
7Jażdżewski ZbigniewM-5003:57:15782 (1701)75 (162)
8Piotrowski LechM-5004:07:34975 (1701)95 (162)
9Sosiński DariuszM-4004:09:521014 (1701)351 (542)
10Treć LeonM-5004:11:481051 (1701)108 (162)
11Fila AntoniM-6004:28:331310 (1701)23 (42)
12Ludwik AndrzejM-5005:00:091614 (1701)155 (162)

2017-04-09 Gdańsk - edycja: III, dystans: 42.195, startujących: 2375, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Tuwalska MałgorzataK-3003:06:44141 (2375)5 (149)
2Kaźmierczak SzymonM-2003:07:29149 (2375)21 (219)
3Tuwalska ElżbietaK-3003:12:08190 (2375)7 (149)
4Anaczkowski MirosławM-6003:38:53700 (2375)6 (54)
5Kozłów WojciechM-5003:43:13828 (2375)73 (219)
6Jażdżewski ZbigniewM-5003:55:131204 (2375)101 (219)
7Lisogórski KrzysztofM-4003:57:151293 (2375)465 (744)
8Piotrowski LechM-5003:59:361413 (2375)120 (219)
9Ludwik AndrzejM-5004:09:091625 (2375)137 (219)
10Rozenberg SławomirM-5004:12:321691 (2375)144 (219)
11Kołpak JanM-6004:21:121866 (2375)35 (54)
12Fila AntoniM-6004:22:491896 (2375)36 (54)

2016-05-15 Gdańsk - edycja: II, dystans: 42.195, startujących: 1562, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Garbowski KrzysztofM-2002:39:172 (1562) srebro1 (213) złoto
2Piróg ArkadiuszM-3002:43:596 (1562)2 (488) srebro
3Oliwiński PawełM-3002:58:3531 (1562)16 (488)
4Tuwalska ElżbietaK-3003:10:2581 (1562)2 (88) srebro
5Tuwalska MałgorzataK-3003:11:4989 (1562)3 (88) brąz
6Kaźmierczak SzymonM-2003:15:05119 (1562)22 (213)
7Rozenberg SławomirM-5003:27:25246 (1562)18 (129)
8Kozłów WojciechM-5003:29:05289 (1562)22 (129)
9Piotrowski LechM-5003:35:48360 (1562)28 (129)
10Anaczkowski MirosławM-6003:40:00451 (1562)4 (34)
11Lisogórski KrzysztofM-3003:54:16722 (1562)264 (488)
12Treć LeonM-5003:57:49809 (1562)65 (129)
13Ludwik AndrzejM-5004:32:131327 (1562)110 (129)

2015-05-17 Gdańsk - edycja: I, dystans: 42.195, startujących: 1809, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Tuwalska MałgorzataK-3003:05:0543 (1809)1 (116) złoto
2Cebula BogdanM-5003:12:3374 (1809)8 (148)
3Treć JakubM-2003:23:50184 (1809)30 (239)
4Rozenberg SławomirM-5003:37:38392 (1809)37 (148)
5Piotrowski LechM-5003:40:37448 (1809)43 (148)
6Lisogórski KrzysztofM-3003:43:30499 (1809)220 (637)
7Treć LeonM-5003:48:54627 (1809)56 (148)
8Pepliński GrzegorzM-4004:10:111114 (1809)307 (465)
9Ludwik AndrzejM-5004:33:561520 (1809)123 (148)
10Fila AntoniM-6004:45:561657 (1809)32 (43)
11Urbanowska MagdalenaK-3004:54:121699 (1809)98 (116)