LKS Zantyr Sztum (beta)


select Wybierz bieg


2019-07-06 Skórcz - edycja: XII, dystans: 15,000, startujących: 420 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Garbowski KrzysztofM-3000:54:499 (420)2 (83) srebro
2Klonowski MarcinM-3000:55:4210 (420)3 (83) brąz
3Najda SławomirM-4000:58:0423 (420)6 (99)
4Cebula BogdanM-5000:59:4429 (420)1 (54) złoto
5Tuwalska ElżbietaK-101:03:3956 (420)5 (6)
6Tuwalska MałgorzataK-4001:05:2972 (420)1 (35) złoto
7Krawiec AndrzejM-5001:39:07389 (420)51 (54)

2018-07-07 Skórcz - edycja: XI, dystans: 15.000, startujących: 376 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Klonowski MarcinM-2000:59:0414 (376)2 (32) srebro
2Cebula BogdanM-5001:01:0124 (376)3 (47) brąz
3Nowosielski PiotrM-4001:07:4873 (376)13 (72)

2017-07-08 Skórcz - edycja: X, dystans: 15.000, startujących: 417 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Garbowski KrzysztofM-100:53:253 (417) brąz3 (6) brąz
2Klonowski MarcinM-2000:57:3814 (417)2 (40) srebro
3Najda SławomirM-4001:01:4737 (417)5 (89)
4Tuwalska MałgorzataK-101:04:0554 (417)5 (6)
5Parafiniuk KrzysztofaK-3001:19:56249 (417)17 (42)

2016-07-09 Skórcz - edycja: IX, dystans: 15.000, startujących: 374 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Garbowski KrzysztofM-100:52:402 (374) srebro2 (6) srebro
2Chętnik RafałM-3000:57:027 (374)1 (98) złoto
3Kosmala SzymonM-1600:57:5211 (374)1 (5) złoto
4Klonowski MarcinM-2000:58:3615 (374)3 (31) brąz
5Cebula BogdanM-5000:59:1318 (374)2 (52) srebro
6Giembicki JanM-3001:01:0726 (374)10 (98)
7Szymańska SaraK-101:03:5839 (374)1 (6) złoto
8Bucewka MagdalenaK-101:05:3754 (374)2 (6) srebro
9Piotrowski LechM-5001:09:0590 (374)10 (52)
10Treć LeonM-5001:10:57118 (374)15 (52)
11Krawiec AndrzejM-5001:11:19127 (374)18 (52)
12Dobrenko MieczysławM-70+01:15:42192 (374)1 (3) złoto

2015-07-11 Skórcz - edycja: VIII, dystans: 15.000, startujących: 402 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-100:51:486 (402)6 (6)
2Giembicki JanM-2000:58:0824 (402)6 (39)
3Cebula BogdanM-5000:59:0929 (402)3 (59) brąz
4Klonowski MarcinM-2000:59:1830 (402)7 (39)
5Treć JakubM-2000:59:2431 (402)8 (39)
6Tuwalska MałgorzataK-101:00:1834 (402)3 (6) brąz
7Owczarek MateuszM-2001:02:4747 (402)12 (39)
8Nowosielski PiotrM-4001:03:3054 (402)8 (75)
9Tuwalska ElżbietaK-101:04:4364 (402)4 (6)
10Bucewka MagdalenaK-101:06:0472 (402)5 (6)
11Kamiński MarcinM-3001:06:2775 (402)22 (105)
12Piotrowski LechM-5001:07:2488 (402)12 (59)
13Treć LeonM-5001:07:3995 (402)15 (59)
14Rozenberg SławomirM-5001:10:04123 (402)18 (59)
15Anaczkowski MirosławM-5001:10:18130 (402)21 (59)
16Dobrenko MieczysławM-70+01:11:31146 (402)1 (3) złoto
17Markowski KamilM-3001:18:12241 (402)74 (105)
18Treć PawełM-2001:18:24245 (402)28 (39)

2014-07-12 Skórcz - edycja: VII, dystans: 15.000, startujących: 455 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:49:512 (455) srebro1 (116) złoto
2Jażdżewski SewerynM-2000:56:2312 (455)8 (53)
3Giembicki JanM-2000:59:2429 (455)11 (53)
4Spalk KrzysztofM-2001:02:0345 (455)13 (53)
5Nowosielski PiotrM-4001:04:0267 (455)19 (85)
6Treć LeonM-5001:06:50115 (455)17 (67)
7Kamiński KrzysztofM-4001:08:41137 (455)38 (85)
8Dobrenko MieczysławM-70+01:11:48186 (455)1 (5) złoto
9Jażdżewska PatrycjaK-2001:12:43206 (455)7 (24)
10Bożykowski JanM-4001:15:08247 (455)62 (85)
11Dmitrzak PiotrM-3001:19:19301 (455)86 (116)

2013-07-13 Skórcz - edycja: VI, dystans: 15.000, startujących: 356 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Piróg ArkadiuszM-3000:54:099 (356)1 (74) złoto
2Jażdżewski SewerynM-2000:57:3320 (356)3 (50) brąz
3Giembicki JanM-2000:58:4824 (356)5 (50)
4Bucewka MagdalenaK-3001:05:3767 (356)2 (25) srebro
5Kamiński MarcinM-3001:07:0386 (356)20 (74)
6Zdziennicki BartekM-3001:07:1488 (356)21 (74)
7Bożykowski JanM-4001:09:10113 (356)30 (71)
8Dobrenko MieczysławM-70+01:10:58133 (356)2 (6) srebro
9Czaja JerzyM-6001:14:42197 (356)7 (21)

2012-07-14 Skórcz - edycja: V, dystans: 15.000, startujących: 293 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:48:443 (293) brąz1 (51) złoto
2Rogiewicz AndrzejM-1900:49:455 (293)1 (16) złoto
3Kowalski MariuszM-2000:54:0310 (293)4 (30)
4Klonowski MarcinM-2000:58:0429 (293)8 (30)
5Cebula BogdanM-5000:58:2330 (293)2 (52) srebro
6Kamiński MarcinM-2001:06:5269 (293)13 (30)
7Krawiec AndrzejM-5001:07:4082 (293)10 (52)
8Dobrenko MieczysławM-70+01:08:2589 (293)1 (4) złoto
9Treć LeonM-5001:08:4994 (293)12 (52)
10Babieczko AndrzejM-4001:09:0598 (293)26 (68)
11Bucewka MagdalenaK-3001:11:47128 (293)2 (13) srebro
12Jurewicz MirosławM-4001:13:49148 (293)45 (68)
13Ludwik AndrzejM-5001:21:01217 (293)35 (52)
14Markowski KamilM-2001:23:06231 (293)24 (30)

2011-07-30 Skórcz - edycja: IV, dystans: 15.000, startujących: 252 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Klonowski MarcinM-2001:02:0940 (252)8 (25)
2Wiśniewski PiotrM-3001:18:15175 (252)47 (64)

2010-07-18 Skórcz - edycja: III, dystans: 15.000, startujących: 264 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:50:481 (264) złoto1 (63) złoto
2Cebula BogdanM-4000:58:2821 (264)1 (55) złoto
3Nowosielski PiotrM-3001:02:1942 (264)9 (63)
4Skoczyński LeszekM-3001:09:17110 (264)24 (63)
5Treć LeonM-3001:10:29121 (264)20 (63)

2009-07-19 Skórcz - edycja: II, dystans: 15.000, startujących: 252 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Dębowski PiotrM-2000:53:457 (252)1 (14) złoto
2Cebula BogdanM-4001:00:1425 (252)8 (52)
3Rozenberg SławomirM-4001:05:4770 (252)21 (52)
4Dobrenko MieczysławM-6001:05:5874 (252)3 (25) brąz
5Babieczko AndrzejM-4001:06:5382 (252)23 (52)
6Mróz MarekM-3001:08:0790 (252)28 (60)
7Treć LeonM-5001:13:10134 (252)20 (43)
8Ludwik AndrzejM-4001:25:23222 (252)50 (52)
9Rosiak HieronimM-5001:27:26228 (252)40 (43)

2008-07-20 Skórcz - edycja: I, dystans: 15.000, startujących: 161 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Cebula BogdanM-4000:59:3124 (161)6 (34)
2Krawiec AndrzejM-4001:05:0254 (161)16 (34)
3Dobrenko MieczysławM-6001:06:0160 (161)2 (14) srebro
4Treć LeonM-4001:08:5973 (161)21 (34)
5Mróz MarekM-3001:11:2191 (161)18 (24)