LKS Zantyr Sztum (beta)


select Wybierz bieg


2019-09-15 Gdańsk-Orunia-św.Wojciech - edycja: VII - 4 bieg, dystans: 5,000, startujących: 189 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Kozłów WojciechM-51+00:20:2725 (189)2 (15) srebro

2019-06-23 Gdańsk-Strzyża - edycja: VII - 3 bieg, dystans: 5.000, startujących: 191 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Tuwalska MałgorzataK-3100:20:0628 (191)1 (27) złoto
2Tuwalska ElżbietaK-3100:20:1432 (191)2 (27) srebro
3Kozłów WojciechM-51+00:20:5636 (191)2 (11) srebro

2019-05-18 Gdańsk-Zaspa Młyniec - edycja: VII - 2 bieg, dystans: 4.900, startujących: 173 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Tuwalska MałgorzataK-3100:19:1924 (173)1 (26) złoto
2Kozłów WojciechM-51+00:19:5935 (173)3 (14) brąz

2019-05-12 Gdańsk-Przymorze Wielkie - edycja: VII - 1 bieg, dystans: 5.000, startujących: 198 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Tuwalska MałgorzataK-3100:20:1522 (198)1 (33) złoto
2Kozłów WojciechM-51+00:21:1034 (198)1 (10) złoto

2018-09-22 Gdańsk-Orunia - edycja: VI - 4 bieg, dystans: 5.000, startujących: 171 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Niemyjska BeataK-1700:20:2619 (171)1 (21) złoto
2Kozłów WojciechM-51+00:21:1630 (171)3 (12) brąz

2018-06-24 Gdańsk-Wrzeszcz Dolny - edycja: VI - 3 bieg, dystans: 5.000, startujących: 237

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Kozłów WojciechM-51+00:20:3042 (237)4 (17)

2018-06-09 Gdańsk-Zaspa Młyniec - edycja: VI - 2 bieg, dystans: 5.000, startujących: 195

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Kozłów WojciechM-51+00:20:2827 (195)2 (10) srebro

2018-05-20 Gdańsk-Przymorze Wielkie - edycja: VI - 1 bieg, dystans: 5.000, startujących: 287

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Kozłów WojciechM-51+00:21:1648 (287)2 (15) srebro

2017-09-24 Gdańsk-Żabianka - edycja: V - 5 bieg, dystans: 5.000, startujących: 233

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Chętnik RafałM-3100:16:573 (233) brąz2 (72) srebro
2Krawiec AndrzejM-45+00:22:0462 (233)8 (27)

2017-09-17 Gdańsk-Siedlce - edycja: V - 4 bieg, dystans: 5.000, startujących: 197

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Kozłów WojciechM-45+00:18:5416 (197)2 (21) srebro
2Tuwalska ElżbietaK-3100:19:0320 (197)1 (42) złoto
3Krawiec AndrzejM-45+00:22:2661 (197)5 (21)

2017-06-25 Gdańsk-Wrzeszcz Górny - edycja: V - 3 bieg, dystans: 5.000, startujących: 271

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Tuwalska MałgorzataK-3100:19:4416 (271)1 (54) złoto
2Krawiec AndrzejM-45+00:22:5570 (271)9 (34)

2017-06-03 Gdańsk-Zaspa Młyniec - edycja: V - 2 bieg, dystans: 5.000, startujących: 236

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Tuwalska MałgorzataK-3100:20:1529 (236)1 (46) złoto
2Krawiec AndrzejM-45+00:21:4847 (236)6 (27)

2017-05-21 Gdańsk-Kiełpino Górne - edycja: V - 1 bieg, dystans: 5.000, startujących: 273

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Tuwalska MałgorzataK-3100:20:2025 (273)1 (59) złoto
2Krawiec AndrzejM-45+00:22:2154 (273)5 (32)
3Tuwalska ElżbietaK-3100:26:31127 (273)9 (59)

2015-09-27 Strzyża Brętowo - edycja: III, dystans: 5.000, startujących: 136

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Tuwalska MałgorzataK-3100:18:3722 (136)1 (22) złoto
2Tuwalska ElżbietaK-3100:19:3229 (136)2 (22) srebro

2015-06-21 Wrzeszcz Górny - edycja: III, dystans: 5.000, startujących: 205

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Tuwalska MałgorzataK-3100:18:3824 (205)1 (33) złoto
2Tuwalska ElżbietaK-3100:19:1838 (205)2 (33) srebro

2015-06-13 Zaspa Młyniec - edycja: III, dystans: 5.000, startujących: 190

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Tuwalska MałgorzataK-3100:20:0019 (190)1 (28) złoto
2Tuwalska ElżbietaK-3100:20:1925 (190)2 (28) srebro