LKS Zantyr Sztum (beta)


select Wybierz bieg


2019-09-21 Prabuty - edycja: XI, dystans: 5,500, startujących: 88 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Giembicki JanM-3000:19:4412 (88)1 (11) złoto
2Cebula BogdanM-5000:20:1918 (88)2 (13) srebro
3Nowosielski PiotrM-4000:21:1624 (88)3 (9) brąz
4Sadowski AndrzejM-3000:22:0630 (88)4 (11)
5Łukomski AndrzejM-60+00:22:2332 (88)1 (11) złoto
6Żemetro RyszardM-5000:23:3540 (88)7 (13)
7Treć LeonM-60+00:24:3551 (88)2 (11) srebro

2018-09-29 Prabuty - edycja: X, dystans: 4.700, startujących: 119 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Wróbel MichałM-1800:15:427 (119)1 (16) złoto
2Chętnik RafałM-4000:16:4719 (119)2 (15) srebro
3Giembicki JanM-3000:17:0424 (119)4 (23)
4Cebula BogdanM-5000:17:1832 (119)2 (13) srebro
5Lizińczyk RafałM-4000:18:1339 (119)7 (15)
6Łukomski AndrzejM-5000:18:2641 (119)4 (13)
7Nowosielski PiotrM-4000:19:0647 (119)9 (15)
8Lisowska KarolinaK-1800:21:2169 (119)4 (8)
9Żemetro RyszardM-5000:22:0584 (119)10 (13)

2017-09-30 Prabuty - edycja: IX, dystans: 5.500, startujących: 131 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Chętnik RafałM-4000:19:079 (131)1 (17) złoto
2Kaźmierczak SzymonM-1800:19:4115 (131)5 (29)
3Żemetro RyszardM-5000:24:3166 (131)8 (15)

2016-09-24 Prabuty - edycja: VIII, dystans: 5.500, startujących: 112 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Garbowski KrzysztofM-1800:18:088 (112)1 (19) złoto
2Oliwiński PawełM-3000:19:3716 (112)2 (17) srebro
3Giembicki JanM-3000:19:4319 (112)3 (17) brąz
4Sadowski AndrzejM-3000:22:1240 (112)9 (17)
5Czaja JerzyM-60+00:25:3366 (112)3 (7) brąz
6Sosiński DariuszM-4000:27:1488 (112)13 (15)

2015-09-26 Prabuty - edycja: VII, dystans: 5.500, startujących: 88 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Oliwiński PawełM-3000:20:1122 (88)3 (12) brąz
2Rozenberg SławomirM-5000:22:3837 (88)1 (12) złoto
3Treć LeonM-5000:22:4738 (88)2 (12) srebro

2014-09-27 Prabuty - edycja: VI, dystans: 5.500, startujących: 106 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Rogiewicz AndrzejM-100:16:121 (106) złoto1 (6) złoto
2Chętnik RafałM-3000:19:348 (106)1 (9) złoto
3Giembicki JanM-2000:19:4510 (106)2 (25) srebro
4Spalk KrzysztofM-2000:20:5020 (106)4 (25)
5Łukomski AndrzejM-5000:21:1825 (106)4 (21)
6Treć LeonM-5000:22:5834 (106)6 (21)

2013-09-28 Prabuty - edycja: V, dystans: 5.500, startujących: 89 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Rogiewicz AndrzejM-100:16:396 (89)6 (6)
2Kaliś KarolM-1600:16:477 (89)1 (17) złoto
3Grzywiński WojciechM-1600:19:5718 (89)5 (17)
4Cebula BogdanM-5100:20:1319 (89)1 (9) złoto
5Łukomski AndrzejM-5100:21:0326 (89)2 (9) srebro
6Zdziennicki BartekM-3100:21:5132 (89)4 (11)

2012-09-29 Prabuty - edycja: IV, dystans: 5.500, startujących: 111 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-100:16:305 (111)5 (111)
2Rogiewicz AndrzejM-100:16:386 (111)6 (111)
3Kowalski MariuszM-1600:17:449 (111)2 (21) srebro
4Jażdżewski SewerynM-1600:19:0519 (111)5 (21)
5Klonowski MarcinM-1600:19:3223 (111)6 (21)
6Cebula BogdanM-5000:19:3624 (111)2 (11) srebro
7Nowosielski PiotrM-3000:20:4932 (111)5 (22)
8Lisogórski KrzysztofM-3000:22:2651 (111)10 (22)
9Treć LeonM-5000:23:1258 (111)7 (11)
10Sosiński DariuszM-3000:23:4164 (111)13 (22)
11Giembicki JanM-1600:23:5667 (111)15 (21)
12Bucewka MagdalenaK-3000:23:5969 (111)2 (12) srebro
13Bożykowski JanM-4000:24:5175 (111)13 (18)
14Markowski KamilM-1600:27:0092 (111)18 (21)

2011-09-24 Prabuty - edycja: III, dystans: 5.500, startujących: 77 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-100:16:262 (77) srebro2 (77) srebro
2Rogiewicz AndrzejM-100:17:056 (77)6 (77)
3Kowalski MariuszM-2000:17:227 (77)1 (21) złoto
4Kaliś KarolM-2000:17:288 (77)2 (21) srebro
5Piróg ArkadiuszM-2000:18:2110 (77)4 (21)
6Cebula BogdanM-4000:19:5119 (77)2 (13) srebro
7Nowosielski PiotrM-3000:20:1721 (77)3 (12) brąz
8Wiśniewski PiotrM-2000:23:4545 (77)15 (21)
9Wiechowski SławomirM-3000:26:3967 (77)11 (12)
10Wiśniewska AgnieszkaK-2000:26:4468 (77)3 (7) brąz
11Bucewka MagdalenaK-2000:27:3273 (77)5 (7)

2010-09-25 Prabuty - edycja: II, dystans: 4.900, startujących: 61

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-100:13:535 (61)5 (61)
2Cebula BogdanM-4000:16:1912 (61)1 (11) złoto
3Jażdżewski SewerynM-2000:16:2013 (61)5 (13)
4Chętnik RafałM-3000:17:0517 (61)3 (10) brąz
5Nowosielski PiotrM-3000:17:2620 (61)4 (10)
6Dobrenko MieczysławM-60+00:19:3233 (61)1 (1) złoto

2009-09-26 Prabuty - edycja: I, dystans: 4.900, startujących: 56 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-100:14:102 (56) srebro2 (56) srebro
2Cebula BogdanM-4000:17:0520 (56)4 (12)
3Treć PawełM-2000:18:2527 (56)11 (20)
4Rozenberg SławomirM-4000:18:4730 (56)9 (12)
5Dobrenko MieczysławM-6000:00:0033 (56)2 (4) srebro
6Mróz MarekM-3000:00:0036 (56)5 (11)
7Babieczko AndrzejM-4000:00:0038 (56)10 (12)
8Nowosielski PiotrM-3000:00:0039 (56)6 (11)
9Treć LeonM-5000:19:2342 (56)3 (10) brąz
10Czaja JerzyM-5000:19:3143 (56)4 (10)
11Jurewicz MirosławM-4000:00:0048 (56)11 (12)
12Rosiak HieronimM-5000:00:0052 (56)6 (10)
13Ludwik AndrzejM-4000:00:0056 (56)12 (12)