LKS Zantyr Sztum (beta)


select Wybierz bieg


2019-03-17 Gdynia - edycja: IV, dystans: 21,097, startujących: 6237, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Najda SławomirM-4001:27:32253 (6237)58 (1609)
2Tuwalska ElżbietaK-4001:31:13437 (6237)1 (610) złoto
3Lisogórski KrzysztofM-4001:37:54911 (6237)286 (1609)
4Anaczkowski MirosławM-6001:40:301191 (6237)9 (101)
5Krawiec AndrzejM-5001:41:201276 (6237)78 (437)
6Szot DawidM-2001:42:311433 (6237)203 (585)
7Piotrowski LechM-5001:42:421458 (6237)90 (437)
8Kozłów WojciechM-5001:48:172150 (6237)154 (437)
9Markowski KamilM-3001:48:482219 (6237)817 (1645)
10Jażdżewski ZbigniewM-5001:49:242317 (6237)166 (437)
11Marchewka EmilM-3001:52:502729 (6237)971 (1645)
12Ludwik AndrzejM-5002:05:254385 (6237)319 (437)

2018-03-18 Gdynia - edycja: III, dystans: 21.097, startujących: 5889, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-4001:12:1413 (5889)1 (1510) złoto
2Tuwalska MałgorzataK-3001:24:07139 (5889)3 (703) brąz
3Klonowski MarcinM-2001:25:13163 (5889)41 (592)
4Chętnik RafałM-4001:25:21167 (5889)33 (1510)
5Tuwalska ElżbietaK-3001:27:25235 (5889)5 (703)
6Lisogórski KrzysztofM-4001:31:44450 (5889)119 (1510)
7Jażdżewski ZbigniewM-5001:41:561397 (5889)95 (378)
8Kozłów WojciechM-5001:43:471639 (5889)114 (378)
9Ludwik AndrzejM-5001:55:053252 (5889)235 (378)
10Markowski KamilM-3001:57:333574 (5889)1195 (1604)

2017-03-19 Gdynia - edycja: II, dystans: 21.097, startujących: 5896, atest

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Sadowski RobertM-3001:10:5910 (5896)1 (1761) złoto
2Chętnik RafałM-4001:24:42149 (5896)27 (1406)
3Cebula BogdanM-5001:24:50159 (5896)4 (321)
4Klonowski MarcinM-2001:26:19214 (5896)47 (678)
5Tuwalska MałgorzataK-3001:27:43263 (5896)8 (733)
6Kaźmierczak SzymonM-2001:28:37305 (5896)65 (678)
7Tuwalska ElżbietaK-3001:29:06334 (5896)10 (733)
8Najda SławomirM-4001:29:09340 (5896)86 (1406)
9Kozłów WojciechM-5001:36:50890 (5896)42 (321)
10Jażdżewski SewerynM-2001:39:001135 (5896)198 (678)
11Lisogórski KrzysztofM-4001:39:101150 (5896)328 (1406)
12Jażdżewski ZbigniewM-5001:44:281865 (5896)93 (321)
13Luterek MartynaK-3002:01:514320 (5896)353 (733)

2016-03-20 Gdynia - edycja: I, dystans: 21.097, startujących: 4125, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Garbowski KrzysztofM-2001:16:1721 (4125)10 (492)
2Piróg ArkadiuszM-3001:19:3848 (4125)25 (1342)
3Oliwiński PawełM-3001:23:30113 (4125)58 (1342)
4Tuwalska ElżbietaK-3001:28:31268 (4125)3 (424) brąz
5Tuwalska MałgorzataK-3001:29:05288 (4125)4 (424)
6Najda SławomirM-4001:29:18302 (4125)63 (989)
7Bestvater MarcelM-2001:31:58425 (4125)97 (492)
8Nowosielski PiotrM-4001:33:41518 (4125)129 (989)
9Bucewka MagdalenaK-3001:36:11665 (4125)16 (424)
10Kozłów WojciechM-5001:36:45710 (4125)33 (242)
11Anaczkowski MirosławM-6001:40:231051 (4125)7 (71)
12Lisogórski KrzysztofM-3001:40:561107 (4125)487 (1342)
13Szot DawidM-2001:41:491195 (4125)208 (492)
14Piotrowski LechM-5001:42:501295 (4125)65 (242)
15Treć LeonM-5001:48:111850 (4125)102 (242)
16Ludwik AndrzejM-5001:53:252359 (4125)143 (242)
17Luterek MartynaK-2002:01:153110 (4125)163 (291)