LKS Zantyr Sztum (beta)


select Wybierz bieg


2019-02-17 Gdynia - dystans: 10,000, startujących: 2532, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazur AndrzejM-4000:39:25146 (2532)31 (482)
2Tuwalska ElżbietaK-4000:40:13185 (2532)4 (189)
3Kucharski MirosławM-3000:40:32196 (2532)84 (672)
4Kozłów WojciechM-5000:43:32370 (2532)17 (184)
5Szot DawidM-2000:44:49491 (2532)97 (292)
6Wasiłowicz NataliaK-3000:48:47904 (2532)37 (321)
7Najda MateuszM-3000:53:041386 (2532)453 (672)

2018-02-18 Gdynia - dystans: 10.000, startujących: 3338, atest

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Tuwalska MałgorzataK-100:38:42155 (3338)7 (10)
2Mazur AndrzejM-4000:40:27261 (3338)58 (693)
3Tuwalska ElżbietaK-3000:40:40274 (3338)1 (380) złoto
4Kulas MarcinM-3000:41:13310 (3338)129 (881)
5Kozłów WojciechM-5000:44:35623 (3338)30 (212)

2017-02-12 Gdynia - dystans: 10.000, startujących: 4192, atest

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Rogiewicz AndrzejM-2000:31:104 (4192)3 (581) brąz
2Sadowski RobertM-3000:32:279 (4192)2 (1138) srebro
3Kosmala SzymonM-1600:35:1534 (4192)1 (67) złoto
4Tuwalska MałgorzataK-3000:40:25233 (4192)2 (486) srebro
5Tuwalska ElżbietaK-3000:40:28239 (4192)3 (486) brąz
6Kozłów WojciechM-5000:44:50650 (4192)29 (216)
7Dobrenko MieczysławM-7000:50:291602 (4192)3 (10) brąz
8Jurewicz MirosławM-5000:59:463202 (4192)173 (216)

2016-02-13 Gdynia - dystans: 10.000, startujących: 4517, atest

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Rogiewicz AndrzejM-2000:30:494 (4517)3 (668) brąz
2Klonowski MarcinM-2000:36:4770 (4517)29 (668)
3Tuwalska MałgorzataK-3000:38:56167 (4517)3 (571) brąz
4Tuwalska ElżbietaK-3000:40:20261 (4517)6 (571)
5Dobrenko MieczysławM-7000:47:411313 (4517)1 (10) złoto
6Markowski KamilM-3000:47:511339 (4517)544 (1292)
7Ludwik AndrzejM-5000:48:001462 (4517)64 (228)
8Jurewicz MirosławM-5000:50:231848 (4517)91 (228)
9Luterek MartynaK-2000:55:012805 (4517)181 (444)

2015-02-21 Gdynia - dystans: 10.000, startujących: 5694

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Sadowski RobertM-3000:32:1412 (5694)1 (1653) złoto
2Piróg ArkadiuszM-3000:36:2964 (5694)14 (1653)
3Giembicki JanM-2000:37:3590 (5694)42 (1004)
4Cebula BogdanM-5000:38:00106 (5694)8 (278)
5Tuwalska MałgorzataK-3000:39:34184 (5694)2 (663) srebro
6Jażdżewski SewerynM-2000:39:40192 (5694)71 (1004)
7Spalk KrzysztofM-2000:39:48212 (5694)73 (1004)
8Tuwalska ElżbietaK-3000:41:28359 (5694)3 (663) brąz
9Dmitrzak PiotrM-3000:41:43393 (5694)148 (1653)
10Bucewka MagdalenaK-3000:41:48400 (5694)4 (663)
11Nowosielski PiotrM-4000:43:59719 (5694)131 (876)
12Zdziennicki BartekM-3000:44:31824 (5694)339 (1653)
13Kosmala SzymonM-1600:44:47870 (5694)30 (110)
14Lisogórski KrzysztofM-3000:45:341010 (5694)424 (1653)
15Anaczkowski MirosławM-5000:46:101139 (5694)55 (278)
16Dobrenko MieczysławM-7000:46:211173 (5694)1 (4) złoto
17Piotrowski LechM-5000:46:371242 (5694)58 (278)
18Witczak MariuszM-3000:47:341477 (5694)587 (1653)
19Szot DawidM-2000:48:041601 (5694)389 (1004)
20Jażdżewska PatrycjaK-2000:48:421765 (5694)67 (600)
21Ludwik AndrzejM-5000:49:472058 (5694)102 (278)
22Pyzik-Kapszewicz AngelikaK-2000:54:233257 (5694)191 (600)
23Markowski KamilM-2000:56:573890 (5694)814 (1004)
24Rzatkowska JoannaK-4001:02:214839 (5694)192 (290)

2014-02-08 Gdynia - dystans: 10.000, startujących: 4199, atest

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:30:553 (4199) brąz1 (1322) złoto
2Sadowski RobertM-2000:31:136 (4199)3 (819) brąz
3Kaliś KarolM-2000:31:397 (4199)4 (819)
4Giembicki JanM-2000:37:1274 (4199)41 (819)
5Cebula BogdanM-5000:37:4687 (4199)3 (214) brąz
6Spalk KrzysztofM-2000:39:58191 (4199)78 (819)
7Lisogórski KrzysztofM-3000:40:50253 (4199)89 (1322)
8Bucewka MagdalenaK-3000:41:43345 (4199)3 (431) brąz
9Pipała PrzemysławM-1600:42:20384 (4199)17 (60)
10Nowosielski PiotrM-4000:42:25395 (4199)81 (654)
11Zdziennicki BartekM-3000:42:29399 (4199)148 (1322)
12Skoczyński LeszekM-4000:42:52438 (4199)87 (654)
13Piotrowski LechM-5000:42:54439 (4199)20 (214)
14Dobrenko MieczysławM-7000:44:41672 (4199)2 (7) srebro
15Bożykowski JanM-4000:44:50693 (4199)141 (654)
16Anaczkowski MirosławM-5000:46:22906 (4199)47 (214)
17Sosiński DariuszM-3000:46:561004 (4199)409 (1322)
18Jurewicz MirosławM-5000:50:381656 (4199)101 (214)
19Ludwik AndrzejM-5000:51:361803 (4199)116 (214)
20Brzustewicz AleksandraK-4000:57:563115 (4199)80 (176)
21Luterek MartynaK-2000:58:043131 (4199)201 (382)
22Nowosielska MarlenaK-4001:00:513481 (4199)102 (176)

2013-02-09 Gdynia - dystans: 10.000, startujących: 2240 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:30:432 (2240) srebro2 (784) srebro
2Dobrenko ArkadiuszM-4000:39:19105 (2240)17 (380)
3Giembicki JanM-2000:42:40272 (2240)78 (404)
4Bucewka MagdalenaK-3000:42:55280 (2240)6 (178)
5Zdziennicki BartekM-3000:44:25409 (2240)138 (784)
6Sosiński DariuszM-3000:45:16472 (2240)154 (784)
7Lisogórski KrzysztofM-3000:45:25489 (2240)161 (784)
8Markowski KamilM-2000:51:081089 (2240)248 (404)

2012-02-25 Gdynia - dystans: 10.000, startujących: 1482 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Rzeszewicz KarolM-2000:31:456 (1482)5 (312)
2Kaliś KarolM-2000:32:5414 (1482)9 (312)
3Jażdżewski SewerynM-2000:35:1333 (1482)22 (312)
4Wolf MagdalenaK-3000:43:41268 (1482)6 (98)
5Jurewicz MirosławM-4000:47:12504 (1482)105 (240)
6Giembicki JanM-2000:50:40823 (1482)210 (312)

2010-02-06 Gdynia - dystans: 10.000, startujących: 382

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:32:412 (382) srebro2 (128) srebro
2Dobrenko MieczysławM-7000:44:10114 (382)1 (4) złoto
3Mróz MarekM-3000:47:50187 (382)53 (128)
4Jurewicz MirosławM-4000:53:24273 (382)49 (65)

2009-02-22 Gdynia - dystans: 10.000, startujących: 389

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Treć LeonM-5000:43:40113 (389)11 (36)
2Dobrenko MieczysławM-6000:43:52119 (389)4 (17)
3Tabor LeszekM-5000:45:43148 (389)13 (36)
4Mróz MarekM-3000:47:46189 (389)53 (102)

2008-02-09 Gdynia - dystans: 10.000, startujących: 282

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:31:193 (282) brąz2 (63) srebro
2Cebula BogdanM-4000:38:0336 (282)6 (50)
3Rozenberg SławomirM-4000:42:4679 (282)17 (50)
4Dobrenko MieczysławM-6000:44:07103 (282)2 (14) srebro
5Mróz MarekM-3000:45:28124 (282)29 (63)
6Krawiec AndrzejM-4000:45:34127 (282)20 (50)
7Treć LeonM-4000:47:12150 (282)24 (50)

2007-02-10 Gdynia - dystans: 10.000, startujących: 194

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:31:301 (194) złoto1 (53) złoto

2006-02-11 Gdynia - dystans: 10.000, startujących: 145

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:31:182 (145) srebro2 (31) srebro
2Cebula BogdanM-4000:38:2933 (145)7 (35)
3Pepliński GrzegorzM-3000:41:3553 (145)17 (31)
4Rosiak HieronimM-5000:41:4755 (145)8 (28)
5Czaja JerzyM-5000:46:2488 (145)16 (28)