LKS Zantyr Sztum (beta)


select Wybierz bieg


2019-05-11 Stare Pole - edycja: IV, dystans: 5,200, startujących: 78 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Klonowski MarcinM-1600:18:071 (78) złoto1 (12) złoto
2Giembicki JanM-3100:18:576 (78)2 (19) srebro
3Lizińczyk RafałM-4100:20:018 (78)3 (17) brąz
4Sosiński DariuszM-4100:22:4622 (78)6 (17)
5Treć LeonM-5100:23:0824 (78)3 (8) brąz
6Wasiłowicz NataliaK-3100:23:1125 (78)1 (7) złoto
7Żemetro RyszardM-5100:23:3027 (78)4 (8)
8Doliński StanisławM-5100:24:0835 (78)6 (8)
9Markowski KamilM-3100:24:1937 (78)12 (19)

2018-05-12 Stare Pole - edycja: III, dystans: 5.200, startujących: 98 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Giembicki JanM-3100:18:404 (98)2 (16) srebro
2Grzywiński WojciechM-1600:20:0112 (98)3 (15) brąz
3Nowosielski PiotrM-4100:21:4718 (98)7 (18)
4Treć LeonM-5100:23:2228 (98)3 (9) brąz
5Klonowski MarcinM-1600:23:2529 (98)6 (15)
6Lisowska KarolinaK-1600:23:3933 (98)1 (5) złoto
7Żemetro RyszardM-5100:23:5435 (98)4 (9)
8Tryba ZdzisławM-61+00:25:1546 (98)1 (6) złoto

2017-05-13 Stare Pole - edycja: II, dystans: 5.200, startujących: 96 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-4100:16:451 (96) złoto1 (21) złoto
2Giembicki JanM-3100:18:535 (96)2 (18) srebro
3Cebula BogdanM-5100:19:1510 (96)1 (8) złoto
4Nowosielski PiotrM-4100:19:4012 (96)6 (21)
5Grzywiński WojciechM-1600:19:4213 (96)2 (12) srebro
6Żemetro RyszardM-5100:22:3827 (96)4 (8)
7Jażdżewski ZbigniewM-5100:22:4429 (96)5 (8)
8Parafiniuk KrzysztofaK-3100:25:5856 (96)5 (16)

2016-04-30 Stare Pole - edycja: I, dystans: 5.200, startujących: 100 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Rogiewicz AndrzejM-1600:16:341 (100) złoto1 (16) złoto
2Giembicki JanM-1600:18:336 (100)3 (16) brąz
3Oliwiński PawełM-3100:18:468 (100)3 (30) brąz
4Kosmala SzymonM-1600:19:1612 (100)4 (16)
5Spalk KrzysztofM-1600:19:2513 (100)5 (16)
6Cebula BogdanM-5100:19:2614 (100)1 (7) złoto
7Bucewka MagdalenaK-3100:21:1223 (100)2 (13) srebro
8Dmitrzak PiotrM-3100:22:0429 (100)12 (30)
9Dobrenko MieczysławM-61+00:23:3842 (100)1 (5) złoto
10Czaja JerzyM-61+00:24:1248 (100)2 (5) srebro