LKS Zantyr Sztum (beta)


select Wybierz bieg


2019-12-30 Sztum - edycja: IV, dystans: 4,800, startujących: 215 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Tyburski IgorM-1600:17:179 (215)1 (6) złoto
2Giembicki JanM-3000:17:3412 (215)2 (51) srebro
3Najda SławomirM-4000:17:3613 (215)7 (35)
4Niemyjska BeataK-100:18:0614 (215)1 (3) złoto
5Cebula BogdanM-5000:18:2916 (215)1 (22) złoto
6Łukomski AndrzejM-6000:19:1023 (215)1 (9) złoto
7Dmitrzak PiotrM-3000:19:2827 (215)7 (51)
8Lizińczyk RafałM-4000:19:3228 (215)9 (35)
9Rozenberg SławomirM-5000:19:4934 (215)2 (22) srebro
10Piotrowski LechM-5000:20:3650 (215)5 (22)
11Belzyt SzymonM-2000:21:4263 (215)7 (13)
12Treć LeonM-6000:21:4464 (215)2 (9) srebro
13Doliński StanisławM-5000:21:5968 (215)10 (22)
14Lewandowski OskarM-1600:22:2172 (215)3 (6) brąz
15Tabor LeszekM-6000:23:2192 (215)5 (9)
16Korda OliwiaK-1600:23:3695 (215)3 (4) brąz
17Żemetro RyszardM-5000:23:3896 (215)12 (22)
18Mazerski BartoszM-4000:23:3997 (215)21 (35)
19Tryba ZdzisławM-6000:23:58101 (215)6 (9)
20Michoński SebastianM-4000:24:19106 (215)22 (35)
21Zdziennicki BartekM-3000:24:25108 (215)29 (51)
22Najda MateuszM-3000:24:35113 (215)30 (51)
23Pepliński GrzegorzM-4000:24:50114 (215)24 (35)
24Bożykowski JanM-5000:25:56123 (215)13 (22)
25Jurewicz MirosławM-5000:25:33128 (215)15 (22)
26Krawiec AndrzejM-5000:26:27142 (215)17 (22)
27Babieczko AndrzejM-5000:26:27143 (215)18 (22)

2018-12-30 Sztum - edycja: III, dystans: 4.600, startujących: 236 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-100:14:471 (236) złoto1 (3) złoto
2Klonowski MarcinM-2000:16:116 (236)2 (25) srebro
3Wróbel MichałM-1600:16:288 (236)1 (8) złoto
4Giembicki JanM-3000:16:3711 (236)2 (43) srebro
5Najda SławomirM-4000:16:5614 (236)4 (42)
6Cebula BogdanM-5000:17:3716 (236)1 (21) złoto
7Oliwiński PawełM-3000:17:4418 (236)4 (43)
8Kaźmierczak SzymonM-2000:17:5121 (236)5 (25)
9Niemyjska BeataK-100:17:5222 (236)1 (3) złoto
10Kulas MarcinM-3000:18:1424 (236)5 (43)
11Lizińczyk RafałM-4000:18:2827 (236)6 (42)
12Dmitrzak PiotrM-3000:18:5933 (236)10 (43)
13Rozenberg SławomirM-5000:19:1435 (236)4 (21)
14Piotrowski LechM-5000:19:1436 (236)5 (21)
15Tyburski IgorM-1600:19:1538 (236)4 (8)
16Lisogórski KrzysztofM-4000:19:1639 (236)7 (42)
17Szot DawidM-2000:19:5449 (236)8 (25)
18Krawiec AndrzejM-5000:20:2858 (236)7 (21)
19Treć LeonM-5000:20:4061 (236)8 (21)
20Zdziennicki BartekM-3000:20:4564 (236)20 (43)
21Jażdżewski ZbigniewM-5000:20:4866 (236)9 (21)
22Pepliński GrzegorzM-4000:20:4967 (236)13 (42)
23Anaczkowski MirosławM-6000:20:5268 (236)2 (11) srebro
24Markowski KamilM-3000:21:1878 (236)22 (43)
25Tabor LeszekM-6000:21:3079 (236)3 (11) brąz
26Śmigowska NadiaK-1600:22:0594 (236)2 (6) srebro
27Kamiński MarcinM-3000:22:0896 (236)24 (43)
28Babieczko AndrzejM-5000:22:1098 (236)12 (21)
29Ludwik AndrzejM-5000:22:58117 (236)14 (21)
30Bożykowski JanM-5000:23:23123 (236)15 (21)
31Tryba ZdzisławM-6000:23:46127 (236)7 (11)
32Najda MateuszM-2000:23:52128 (236)23 (25)
33Jurewicz MirosławM-5000:23:54129 (236)18 (21)
34Nowosielski PiotrM-4000:25:13144 (236)26 (42)

2017-12-30 Sztum - edycja: II, dystans: 4.600, startujących: 233 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-100:14:051 (233) złoto1 (3) złoto
2Garbowski KrzysztofM-100:15:233 (233) brąz3 (3) brąz
3Klonowski MarcinM-1600:16:2812 (233)3 (44) brąz
4Oliwiński PawełM-3500:16:3313 (233)7 (70)
5Giembicki JanM-1600:16:3615 (233)4 (44)
6Chętnik RafałM-3500:16:3816 (233)8 (70)
7Najda SławomirM-3500:16:3817 (233)9 (70)
8Kucharski MirosławM-3500:17:2619 (233)10 (70)
9Cebula BogdanM-5000:17:4022 (233)2 (23) srebro
10Kulas MarcinM-1600:17:4324 (233)6 (44)
11Wróbel MichałM-1600:17:5225 (233)7 (44)
12Grzywiński WojciechM-1600:17:5726 (233)8 (44)
13Łukomski AndrzejM-5000:18:0528 (233)3 (23) brąz
14Tyburski IgorM-1600:18:0829 (233)10 (44)
15Spalk KrzysztofM-1600:18:2934 (233)14 (44)
16Rozenberg SławomirM-5000:18:5043 (233)4 (23)
17Piotrowski LechM-5000:18:5948 (233)5 (23)
18Niemyjska BeataK-100:19:0249 (233)1 (3) złoto
19Lisowska KarolinaK-100:19:0853 (233)2 (3) srebro
20Jażdżewski ZbigniewM-5000:19:1658 (233)6 (23)
21Dobrenko ArkadiuszM-3500:19:2363 (233)34 (70)
22Dmitrzak PiotrM-1600:19:4968 (233)18 (44)
23Żemetro RyszardM-5000:19:5671 (233)8 (23)
24Zdziennicki BartekM-3500:20:3678 (233)40 (70)
25Treć LeonM-5000:20:3779 (233)10 (23)
26Nowosielski PiotrM-3500:20:3880 (233)41 (70)
27Anaczkowski MirosławM-60+00:20:4081 (233)1 (10) złoto
28Pepliński GrzegorzM-3500:20:5386 (233)42 (70)
29Kołpak JanM-60+00:21:1694 (233)5 (10)
30Treć PawełM-1600:21:1895 (233)23 (44)
31Parafiniuk KrzysztofaK-3500:21:48107 (233)4 (37)
32Markowski KamilM-1600:22:21112 (233)32 (44)
33Dobrenko MieczysławM-60+00:22:54119 (233)6 (10)
34Tabor LeszekM-5000:23:21128 (233)14 (23)
35Sosiński DariuszM-3500:23:29131 (233)50 (70)
36Najda MateuszM-1600:23:49135 (233)37 (44)
37Doliński StanisławM-5000:24:33143 (233)15 (23)
38Krawiec AndrzejM-5000:24:34144 (233)16 (23)
39Jurewicz MirosławM-5000:25:13158 (233)18 (23)
40Ludwik AndrzejM-5000:25:13159 (233)19 (23)
41Podolski MirosławM-60+00:28:26198 (233)8 (10)
42Wiechowski SławomirM-3500:29:23204 (233)69 (70)

2016-12-30 Sztum - edycja: I, dystans: 4.500, startujących: 190 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3500:14:141 (190) złoto1 (42) złoto
2Karwiński MichałM-1600:14:172 (190) srebro1 (63) złoto
3Kosmala SzymonM-1600:15:374 (190)3 (63) brąz
4Giembicki JanM-1600:16:3311 (190)7 (63)
5Oliwiński PawełM-3500:16:4112 (190)4 (42)
6Klonowski MarcinM-1600:16:5814 (190)9 (63)
7Spalk KrzysztofM-1600:17:1117 (190)11 (63)
8Najda SławomirM-3500:17:1420 (190)6 (42)
9Cebula BogdanM-5000:17:1921 (190)3 (19) brąz
10Kucharski MirosławM-1600:17:3323 (190)13 (63)
11Grzywiński WojciechM-1600:18:2130 (190)16 (63)
12Kopecki MarcinM-1600:18:3332 (190)18 (63)
13Szymańska SaraK-1600:18:3433 (190)1 (32) złoto
14Dmitrzak PiotrM-1600:18:4838 (190)21 (63)
15Piotrowski LechM-5000:19:0143 (190)4 (19)
16Rozenberg SławomirM-5000:19:0645 (190)5 (19)
17Jażdżewski SewerynM-1600:19:2050 (190)27 (63)
18Lisogórski KrzysztofM-3500:19:5463 (190)17 (42)
19Nowosielski PiotrM-3500:20:0469 (190)20 (42)
20Pepliński GrzegorzM-3500:20:1071 (190)21 (42)
21Krawiec AndrzejM-5000:20:1272 (190)7 (19)
22Anaczkowski MirosławM-60+00:21:0180 (190)2 (10) srebro
23Jażdżewski ZbigniewM-5000:21:1484 (190)10 (19)
24Markowski KamilM-1600:21:3490 (190)43 (63)
25Zdziennicki BartekM-1600:21:4694 (190)45 (63)
26Treć LeonM-5000:22:0098 (190)11 (19)
27Jurewicz MirosławM-5000:22:02100 (190)12 (19)
28Belzyt AndrzejM-5000:22:05102 (190)13 (19)
29Czaja JerzyM-60+00:22:13103 (190)5 (10)
30Parafiniuk KrzysztofaK-35+00:22:26109 (190)4 (24)
31Dobrenko MieczysławM-60+00:23:24123 (190)6 (10)
32Babieczko AndrzejM-5000:23:30126 (190)17 (19)
33Treć WojciechM-1600:23:33128 (190)54 (63)
34Luterek MartynaK-1600:24:09137 (190)18 (32)
35Bożykowski JanM-5000:25:09143 (190)18 (19)
36Podolski MirosławM-60+00:33:27189 (190)9 (10)