LKS Zantyr Sztum (beta)


select Wybierz bieg


2019-06-22 Sztum - edycja: III, dystans: 4,600, startujących: 134 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Klonowski MarcinM-100:15:363 (134) brąz3 (3) brąz
2Najda SławomirM-4000:16:155 (134)1 (21) złoto
3Tyburski IgorM-1600:16:226 (134)1 (3) złoto
4Giembicki JanM-3000:16:357 (134)1 (19) złoto
5Cebula BogdanM-5000:17:119 (134)2 (17) srebro
6Niemyjska BeataK-100:17:2912 (134)2 (3) srebro
7Lizińczyk RafałM-4000:17:3815 (134)2 (21) srebro
8Tuwalska MałgorzataK-4000:17:5717 (134)1 (16) złoto
9Tuwalska ElżbietaK-4000:18:1120 (134)3 (16) brąz
10Łukomski AndrzejM-6000:18:2521 (134)1 (11) złoto
11Żemetro RyszardM-5000:18:5227 (134)5 (17)
12Rozenberg SławomirM-5000:18:5729 (134)6 (17)
13Sosiński DariuszM-4000:20:2236 (134)6 (21)
14Doliński StanisławM-5000:20:2437 (134)8 (17)
15Treć LeonM-6000:20:2638 (134)3 (11) brąz
16Pepliński GrzegorzM-4000:20:2839 (134)7 (21)
17Treć PawełM-3000:20:5445 (134)10 (19)
18Lisogórski KrzysztofM-4000:20:5546 (134)9 (21)
19Tabor LeszekM-6000:21:3960 (134)6 (11)
20Jurewicz MirosławM-5000:22:3170 (134)11 (17)
21Ludwik AndrzejM-5000:22:5171 (134)12 (17)

2018-06-23 Sztum - edycja: II, dystans: 4.600, startujących: 178 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-100:14:191 (178) złoto1 (3) złoto
2Wróbel MichałM-1600:15:565 (178)2 (10) srebro
3Chętnik RafałM-4000:16:066 (178)1 (27) złoto
4Kaźmierczak SzymonM-2000:16:097 (178)1 (14) złoto
5Klonowski MarcinM-2000:16:199 (178)2 (14) srebro
6Najda SławomirM-4000:16:2210 (178)2 (27) srebro
7Giembicki JanM-3000:16:2811 (178)1 (31) złoto
8Kosmala SzymonM-2000:16:4813 (178)3 (14) brąz
9Cebula BogdanM-5000:16:5314 (178)1 (20) złoto
10Tyburski IgorM-1600:17:0015 (178)4 (10)
11Treć JakubM-2000:17:1216 (178)4 (14)
12Tuwalska MałgorzataK-100:17:1617 (178)1 (3) złoto
13Lizińczyk RafałM-4000:17:2718 (178)4 (27)
14Łukomski AndrzejM-5000:17:5221 (178)2 (20) srebro
15Tuwalska ElżbietaK-100:18:0723 (178)2 (3) srebro
16Lisogórski KrzysztofM-4000:18:3228 (178)6 (27)
17Żemetro RyszardM-5000:19:0034 (178)5 (20)
18Nowosielski PiotrM-4000:19:0335 (178)8 (27)
19Rozenberg SławomirM-5000:19:0636 (178)6 (20)
20Piotrowski LechM-5000:19:1537 (178)7 (20)
21Jażdżewski ZbigniewM-5000:19:4542 (178)9 (20)
22Lisowska KarolinaK-1600:19:5344 (178)1 (5) złoto
23Dmitrzak PiotrM-3000:20:1348 (178)12 (31)
24Krawiec AndrzejM-5000:20:2451 (178)10 (20)
25Markowski KamilM-3000:20:3953 (178)16 (31)
26Pepliński GrzegorzM-4000:20:5864 (178)12 (27)
27Kamiński MarcinM-3000:21:0865 (178)18 (31)
28Jurewicz MirosławM-5000:21:1368 (178)11 (20)
29Tryba ZdzisławM-6000:21:3973 (178)4 (9)
30Babieczko AndrzejM-5000:21:5381 (178)12 (20)
31Ludwik AndrzejM-5000:23:25100 (178)14 (20)
32Dobrenko MieczysławM-7500:23:37103 (178)1 (1) złoto
33Treć LeonM-5000:24:33115 (178)17 (20)
34Treć WojciechM-2000:24:34116 (178)11 (14)
35Najda MateuszM-2000:24:44117 (178)12 (14)
36Śmigowski WojciechM-4000:25:02123 (178)22 (27)
37Wiechowski SławomirM-4000:26:56148 (178)23 (27)
38Podolski MirosławM-6000:28:40164 (178)9 (9)

2017-06-24 Sztum - edycja: I, dystans: 4.600, startujących: 211 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3500:14:121 (211) złoto1 (55) złoto
2Kosmala SzymonM-1600:15:524 (211)1 (58) złoto
3Chętnik RafałM-3500:16:025 (211)3 (55) brąz
4Klonowski MarcinM-1600:16:096 (211)2 (58) srebro
5Grzywiński WojciechM-1600:16:198 (211)4 (58)
6Najda SławomirM-3500:16:2710 (211)4 (55)
7Kaźmierczak SzymonM-1600:16:3311 (211)6 (58)
8Nierzwicki GrzegorzM-3500:16:5914 (211)6 (55)
9Wróbel MichałM-1600:17:0515 (211)8 (58)
10Cebula BogdanM-5000:17:0916 (211)2 (19) srebro
11Nowosielski PiotrM-3500:17:1417 (211)7 (55)
12Spalk KrzysztofM-1600:17:3818 (211)9 (58)
13Łukomski AndrzejM-5000:17:3919 (211)3 (19) brąz
14Giembicki JanM-1600:17:4220 (211)10 (58)
15Kulas MarcinM-1600:17:4321 (211)11 (58)
16Tyburski IgorM-1600:17:5123 (211)12 (58)
17Oliwiński PawełM-3500:18:0124 (211)9 (55)
18Lisogórski KrzysztofM-3500:18:3134 (211)13 (55)
19Kowalski MariuszM-1600:18:4936 (211)18 (58)
20Zdziennicki PawełM-1600:19:1244 (211)21 (58)
21Żemetro RyszardM-5000:19:1345 (211)5 (19)
22Skoczyński LeszekM-3500:19:1546 (211)18 (55)
23Piotrowski LechM-5000:19:4147 (211)6 (19)
24Lisowska KarolinaK-1600:19:4349 (211)3 (33) brąz
25Jażdżewski ZbigniewM-5000:19:5251 (211)7 (19)
26Krawiec AndrzejM-5000:20:0254 (211)8 (19)
27Rozenberg SławomirM-5000:20:5669 (211)10 (19)
28Bożykowski JanM-5000:21:2177 (211)11 (19)
29Babieczko AndrzejM-5000:21:2378 (211)12 (19)
30Jurewicz MirosławM-5000:21:2781 (211)13 (19)
31Najda MateuszM-1600:21:2882 (211)33 (58)
32Kamiński MarcinM-1600:21:4585 (211)35 (58)
33Michoński SebastianM-3500:21:5186 (211)29 (55)
34Parafiniuk KrzysztofaK-3500:22:2096 (211)3 (32) brąz
35Czaja JerzyM-60+00:22:29100 (211)3 (6) brąz
36Dobrenko MieczysławM-60+00:23:32116 (211)5 (6)
37Ludwik AndrzejM-5000:24:17134 (211)17 (19)
38Podolski MirosławM-60+00:26:39172 (211)6 (6)
39Krawiec AdamM-5000:26:40174 (211)18 (19)
40Wiechowski SławomirM-3500:28:12192 (211)53 (55)
41Dmitrzak PiotrM-1600:29:08198 (211)58 (58)