LKS Zantyr Sztum (beta)


select Wybierz bieg


2019-06-02 Bytów - edycja: XXXIX, dystans: 21,097, startujących: 215 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Tuwalska ElżbietaK-101:33:4532 (215)2 (3) srebro
2Tuwalska MałgorzataK-101:34:1733 (215)3 (3) brąz
3Marchewka EmilM-3001:44:2482 (215)14 (30)

2018-06-03 Bytów - edycja: XXXVIII, dystans: 21.097, startujących: 325 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Chętnik RafałM-4001:25:5818 (325)1 (49) złoto

2015-06-13 Bytów - edycja: XXXV, dystans: 21.097, startujących: 206 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Tuwalska MałgorzataK-101:32:2320 (206)2 (3) srebro
2Tuwalska ElżbietaK-101:35:3730 (206)3 (3) brąz

2013-06-01 Bytów - edycja: XXXIII, dystans: 21.097, startujących: 350 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Cebula BogdanM-5001:26:1013 (350)3 (48) brąz
2Giembicki JanM-1801:35:4744 (350)12 (47)
3Treć LeonM-5001:37:5259 (350)12 (48)
4Bucewka MagdalenaK-3001:39:5270 (350)1 (16) złoto
5Piotrowski LechM-5001:43:37108 (350)18 (48)
6Ludwik AndrzejM-5001:56:58219 (350)32 (48)

2012-06-02 Bytów - edycja: XXXII, dystans: 21.097, startujących: 352 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Cebula BogdanM-5001:22:4010 (352)1 (51) złoto
2Skoczyński LeszekM-4001:34:2659 (352)20 (85)
3Piotrowski LechM-5001:38:26100 (352)18 (51)
4Treć LeonM-5001:38:26101 (352)19 (51)
5Dobrenko MieczysławM-70+01:40:00117 (352)1 (5) złoto

2011-06-04 Bytów - edycja: XXXI, dystans: 21.097, startujących: 354 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3001:12:432 (354) srebro1 (107) złoto
2Cebula BogdanM-5001:24:2910 (354)1 (59) złoto
3Piróg ArkadiuszM-2001:25:2612 (354)7 (42)
4Tabor LeszekM-5001:35:1950 (354)9 (59)
5Nowosielski PiotrM-3001:36:4557 (354)13 (107)
6Rozenberg SławomirM-4001:39:2679 (354)24 (81)
7Skoczyński LeszekM-3001:39:4480 (354)24 (107)
8Piotrowski LechM-4001:42:53107 (354)32 (81)
9Babieczko AndrzejM-4001:43:37111 (354)35 (81)
10Treć LeonM-5001:47:57150 (354)18 (59)
11Jurewicz MirosławM-4001:56:43223 (354)59 (81)
12Ludwik AndrzejM-4002:05:23276 (354)71 (81)
13Nowosielska MarlenaK-3002:06:35285 (354)11 (21)

2010-06-06 Bytów - edycja: XXX, dystans: 21.097, startujących: 244 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3001:15:212 (244) srebro1 (72) złoto
2Cebula BogdanM-4001:24:0214 (244)3 (54) brąz
3Babieczko AndrzejM-4001:44:4592 (244)26 (54)
4Skoczyński LeszekM-3001:47:28113 (244)33 (72)
5Jurewicz MirosławM-4001:48:30116 (244)30 (54)
6Mróz MarekM-3001:51:27128 (244)36 (72)

2009-06-07 Bytów - edycja: XXIX, dystans: 21.097, startujących: 143, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Cebula BogdanM-4001:25:1213 (143)5 (39)
2Krawiec AndrzejM-4001:32:1733 (143)14 (39)
3Rozenberg SławomirM-4001:34:3741 (143)16 (39)
4Piotrowski LechM-4001:36:3753 (143)22 (39)
5Treć LeonM-5001:50:40103 (143)20 (29)

2008-06-08 Bytów - edycja: XXVIII, dystans: 21.097, startujących: 140, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Cebula BogdanM-4001:28:5920 (140)3 (32) brąz
2Krawiec AndrzejM-4001:37:1340 (140)8 (32)
3Rozenberg SławomirM-4001:39:4050 (140)11 (32)
4Treć LeonM-4001:49:4986 (140)23 (32)

2004-06-06 Bytów - edycja: XXIV, dystans: 21.097, startujących: 111, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Cebula BogdanM-4001:27:2823 (111)10 (35)
2Rosiak HieronimM-5001:36:1254 (111)8 (29)
3Rozenberg SławomirM-3001:36:5557 (111)12 (17)
4Czaja JerzyM-5001:37:3861 (111)11 (29)