LKS Zantyr Sztum (beta)


select Wybierz bieg


2019-07-28 Parpary - edycja: III, dystans: 21,097, startujących: 148 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Garbowski KrzysztofM-101:21:131 (148) złoto1 (3) złoto
2Klonowski MarcinM-101:22:362 (148) srebro2 (3) srebro
3Cebula BogdanM-42+01:29:415 (148)1 (53) złoto
4Najda SławomirM-42+01:31:028 (148)3 (53) brąz
5Tuwalska ElżbietaK-101:38:3216 (148)2 (3) srebro
6Tuwalska MałgorzataK-3301:48:1035 (148)2 (18) srebro
7Anaczkowski MirosławM-42+01:52:0844 (148)17 (53)
8Jażdżewski ZbigniewM-42+01:59:4268 (148)25 (53)
9Treć LeonM-42+02:02:0074 (148)27 (53)
10Duda TomaszM-1802:31:29129 (148)30 (34)

2018-07-29 Parpary - edycja: II, dystans: 21.097, startujących: 115 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-101:23:591 (115) złoto1 (3) złoto
2Klonowski MarcinM-1801:31:386 (115)2 (29) srebro
3Cebula BogdanM-44+01:34:328 (115)3 (28) brąz
4Chętnik RafałM-3601:37:5712 (115)2 (31) srebro
5Kaźmierczak SzymonM-1801:38:0513 (115)5 (29)
6Najda SławomirM-44+01:40:1215 (115)4 (28)
7Tuwalska ElżbietaK-101:43:0817 (115)1 (3) złoto
8Lizińczyk RafałM-3601:54:4437 (115)13 (31)
9Żemetro RyszardM-44+01:58:0545 (115)10 (28)
10Nowosielski PiotrM-44+02:00:0549 (115)11 (28)
11Piotrowski LechM-44+02:03:5257 (115)13 (28)
12Jurewicz MirosławM-44+02:16:3975 (115)18 (28)

2017-07-23 Parpary - edycja: I, dystans: 21.097, startujących: 135 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Cebula BogdanM-43+01:28:187 (135)1 (36) złoto
2Chętnik RafałM-3701:28:558 (135)1 (32) złoto
3Oliwiński PawełM-3701:30:539 (135)2 (32) srebro
4Najda SławomirM-43+01:30:5410 (135)2 (36) srebro
5Tuwalska MałgorzataK-101:34:3515 (135)1 (3) złoto
6Nowosielski PiotrM-43+01:36:2520 (135)3 (36) brąz
7Tuwalska ElżbietaK-3301:43:3646 (135)1 (11) złoto
8Żemetro RyszardM-43+01:47:0553 (135)11 (36)
9Krawiec AndrzejM-43+01:48:1861 (135)15 (36)
10Treć LeonM-43+01:50:3669 (135)19 (36)
11Lizińczyk RafałM-3701:50:5771 (135)23 (32)