LKS Zantyr Sztum (beta)


select Wybierz bieg


2019-02-10 Sztum - edycja: XX - 4 bieg - juniorzy, dystans: 4,600, startujących: 22 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Tyburski IgorM-1400:18:267 (22)2 (5) srebro
2Niemyjska BeataK-1800:18:489 (22)1 (2) złoto
3Rygielska AntoninaK-1400:20:3617 (22)3 (6) brąz

2019-02-09 Sztum - edycja: XX - 4 bieg, dystans: 9.200, startujących: 161 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Giembicki JanM-3000:33:4115 (161)5 (37)
2Klonowski MarcinM-3000:34:3819 (161)8 (37)
3Najda SławomirM-4000:34:5220 (161)7 (32)
4Cebula BogdanM-5000:35:2424 (161)4 (23)
5Lizińczyk RafałM-4000:36:0727 (161)9 (32)
6Tuwalska ElżbietaK-4000:36:2829 (161)1 (8) złoto
7Dmitrzak PiotrM-3000:38:3942 (161)16 (37)
8Kulas MarcinM-3000:39:2048 (161)18 (37)
9Kaźmierczak SzymonM-2000:39:4552 (161)7 (12)
10Lisogórski KrzysztofM-4000:39:5253 (161)14 (32)
11Piotrowski LechM-5000:39:5454 (161)6 (23)
12Zdziennicki BartekM-3000:40:5763 (161)23 (37)
13Sosiński DariuszM-4000:41:1967 (161)18 (32)
14Jażdżewski ZbigniewM-5000:41:2168 (161)7 (23)
15Pepliński GrzegorzM-4000:41:4972 (161)20 (32)
16Krawiec AndrzejM-5000:41:5773 (161)8 (23)
17Anaczkowski MirosławM-6000:42:0874 (161)4 (17)
18Markowski KamilM-3000:42:3176 (161)28 (37)
19Szot DawidM-2000:42:3578 (161)9 (12)
20Treć LeonM-6000:42:5382 (161)5 (17)
21Fila AntoniM-6000:43:0785 (161)6 (17)
22Doliński StanisławM-5000:43:1086 (161)9 (23)
23Babieczko AndrzejM-5000:45:27103 (161)13 (23)
24Tryba ZdzisławM-6000:47:16114 (161)8 (17)
25Ludwik AndrzejM-5000:48:25122 (161)18 (23)
26Bożykowski JanM-5000:51:07139 (161)20 (23)
27Wiechowski SławomirM-4000:53:42149 (161)31 (32)

2019-01-13 Sztum - edycja: XX - 3 bieg - juniorzy, dystans: 4.600, startujących: 27 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Tyburski IgorM-1400:18:184 (27)1 (8) złoto
2Wróbel MichałM-1800:18:275 (27)2 (4) srebro
3Niemyjska BeataK-1800:18:408 (27)1 (1) złoto
4Rygielska AntoninaK-1400:21:3619 (27)5 (8)

2019-01-12 Sztum - edycja: XX - 3 bieg, dystans: 9.200, startujących: 145 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-4000:30:521 (145) złoto1 (30) złoto
2Klonowski MarcinM-3000:34:4314 (145)3 (31) brąz
3Giembicki JanM-3000:34:5216 (145)4 (31)
4Cebula BogdanM-5000:36:3823 (145)3 (23) brąz
5Najda SławomirM-4000:36:4124 (145)8 (30)
6Tuwalska ElżbietaK-4000:37:2226 (145)1 (10) złoto
7Kaźmierczak SzymonM-2000:38:3934 (145)7 (12)
8Lizińczyk RafałM-4000:39:2740 (145)11 (30)
9Kulas MarcinM-3000:39:4945 (145)14 (31)
10Dmitrzak PiotrM-3000:40:2646 (145)15 (31)
11Piotrowski LechM-5000:41:4553 (145)7 (23)
12Jażdżewski ZbigniewM-5000:42:2960 (145)9 (23)
13Krawiec AndrzejM-5000:42:3863 (145)10 (23)
14Zdziennicki BartekM-3000:42:4064 (145)21 (31)
15Pepliński GrzegorzM-4000:42:4465 (145)18 (30)
16Rozenberg SławomirM-5000:43:2870 (145)11 (23)
17Anaczkowski MirosławM-6000:43:4371 (145)2 (13) srebro
18Sosiński DariuszM-4000:43:5273 (145)19 (30)
19Markowski KamilM-3000:44:1577 (145)23 (31)
20Fila AntoniM-6000:44:4081 (145)4 (13)
21Doliński StanisławM-5000:46:0597 (145)16 (23)
22Treć LeonM-6000:47:09101 (145)6 (13)
23Tryba ZdzisławM-6000:47:28105 (145)7 (13)
24Bożykowski JanM-5000:51:11118 (145)20 (23)
25Jurewicz MirosławM-5000:52:35122 (145)21 (23)

2018-12-09 Sztum - edycja: XX - 2 bieg - juniorzy, dystans: 4.600, startujących: 29 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Wróbel MichałM-1800:16:405 (29)2 (5) srebro
2Niemyjska BeataK-1800:18:1810 (29)1 (2) złoto
3Tyburski IgorM-1400:20:0618 (29)3 (5) brąz
4Rygielska AntoninaK-1400:21:2723 (29)3 (6) brąz
5Lisowska KarolinaK-1800:21:4325 (29)2 (2) srebro

2018-12-08 Sztum - edycja: XX - 2 bieg, dystans: 9.200, startujących: 148 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-4000:30:551 (148) złoto1 (31) złoto
2Klonowski MarcinM-3000:34:0310 (148)2 (30) srebro
3Giembicki JanM-3000:34:1612 (148)3 (30) brąz
4Cebula BogdanM-5000:35:3318 (148)3 (24) brąz
5Lisogórski KrzysztofM-4000:37:4833 (148)12 (31)
6Tuwalska ElżbietaK-4000:38:1037 (148)1 (8) złoto
7Dmitrzak PiotrM-3000:38:5544 (148)10 (30)
8Lizińczyk RafałM-4000:38:5945 (148)16 (31)
9Piotrowski LechM-5000:39:5451 (148)8 (24)
10Rozenberg SławomirM-5000:40:1254 (148)9 (24)
11Sosiński DariuszM-4000:42:1068 (148)21 (31)
12Krawiec AndrzejM-5000:42:4674 (148)10 (24)
13Treć LeonM-6000:43:2778 (148)3 (14) brąz
14Zdziennicki BartekM-3000:43:4380 (148)23 (30)
15Tabor LeszekM-6000:45:2491 (148)4 (14)
16Doliński StanisławM-5000:45:4293 (148)13 (24)
17Markowski KamilM-3000:45:5696 (148)26 (30)
18Tryba ZdzisławM-6000:47:47109 (148)6 (14)
19Jurewicz MirosławM-5000:48:04111 (148)18 (24)
20Ludwik AndrzejM-5000:48:30117 (148)20 (24)
21Wiechowski SławomirM-4000:53:03133 (148)30 (31)
22Babieczko AndrzejM-5000:53:11135 (148)22 (24)

2018-11-18 Sztum - edycja: XX - 1 bieg - juniorzy, dystans: 4.600, startujących: 29 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Wróbel MichałM-1800:15:532 (29) srebro2 (5) srebro
2Niemyjska BeataK-1800:18:137 (29)1 (4) złoto
3Lisowska KarolinaK-1800:21:0815 (29)2 (4) srebro
4Rygielska AntoninaK-1400:21:1516 (29)2 (6) srebro

2018-11-17 Sztum - edycja: XX - 1 bieg, dystans: 9.200, startujących: 173 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-4000:30:581 (173) złoto1 (33) złoto
2Klonowski MarcinM-3000:33:449 (173)3 (46) brąz
3Giembicki JanM-3000:33:5611 (173)4 (46)
4Cebula BogdanM-5000:34:3016 (173)3 (28) brąz
5Najda SławomirM-4000:34:3517 (173)7 (33)
6Tuwalska ElżbietaK-4000:36:5424 (173)1 (7) złoto
7Łukomski AndrzejM-6000:37:0526 (173)1 (13) złoto
8Lizińczyk RafałM-4000:37:3131 (173)10 (33)
9Lisogórski KrzysztofM-4000:37:3332 (173)11 (33)
10Kaźmierczak SzymonM-2000:38:3341 (173)6 (14)
11Kulas MarcinM-3000:39:2649 (173)18 (46)
12Dmitrzak PiotrM-3000:39:3752 (173)20 (46)
13Piotrowski LechM-5000:39:4153 (173)8 (28)
14Rozenberg SławomirM-5000:39:4955 (173)9 (28)
15Jażdżewski ZbigniewM-5000:41:0660 (173)10 (28)
16Pepliński GrzegorzM-4000:41:2964 (173)16 (33)
17Krawiec AndrzejM-5000:41:3966 (173)11 (28)
18Treć LeonM-6000:41:5469 (173)3 (13) brąz
19Dobrenko ArkadiuszM-4000:41:5670 (173)18 (33)
20Anaczkowski MirosławM-6000:42:0573 (173)4 (13)
21Zdziennicki BartekM-3000:42:2475 (173)28 (46)
22Sosiński DariuszM-4000:42:3277 (173)20 (33)
23Fila AntoniM-6000:43:1682 (173)5 (13)
24Parafiniuk KrzysztofaK-3000:43:3587 (173)3 (15) brąz
25Treć PawełM-3000:43:4988 (173)29 (46)
26Ludwik AndrzejM-5000:45:53108 (173)17 (28)
27Markowski KamilM-3000:46:26112 (173)36 (46)
28Najda MateuszM-3000:47:21120 (173)41 (46)
29Skoczyński LeszekM-4000:48:34130 (173)31 (33)
30Bożykowski JanM-5000:48:36131 (173)21 (28)
31Tryba ZdzisławM-6000:48:41133 (173)9 (13)
32Jurewicz MirosławM-5000:51:12149 (173)23 (28)
33Babieczko AndrzejM-5000:52:20158 (173)25 (28)

2018-02-17 Sztum - edycja: XIX - 3 bieg, dystans: 9.200, startujących: 270 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Garbowski KrzysztofM-3000:33:309 (270)4 (64)
2Chętnik RafałM-4000:34:0514 (270)5 (56)
3Giembicki JanM-3000:34:3322 (270)8 (64)
4Klonowski MarcinM-2000:34:3823 (270)8 (22)
5Tuwalska MałgorzataK-3000:35:2227 (270)1 (27) złoto
6Cebula BogdanM-5000:35:2628 (270)4 (33)
7Tuwalska ElżbietaK-3000:37:1042 (270)3 (27) brąz
8Treć JakubM-2000:37:1845 (270)10 (22)
9Kaźmierczak SzymonM-2000:37:1946 (270)11 (22)
10Lisogórski KrzysztofM-4000:37:1947 (270)13 (56)
11Kulas MarcinM-3000:37:2749 (270)16 (64)
12Sadowski AndrzejM-3000:39:1073 (270)28 (64)
13Dmitrzak PiotrM-3000:39:5885 (270)30 (64)
14Rozenberg SławomirM-5000:39:5987 (270)10 (33)
15Piotrowski LechM-5000:40:56101 (270)11 (33)
16Jażdżewski ZbigniewM-5000:41:06104 (270)13 (33)
17Dobrenko ArkadiuszM-4000:41:13105 (270)29 (56)
18Lizińczyk RafałM-4000:42:06120 (270)33 (56)
19Pepliński GrzegorzM-4000:42:30124 (270)34 (56)
20Sosiński DariuszM-4000:42:40126 (270)36 (56)
21Anaczkowski MirosławM-6000:42:48126 (270)5 (16)
22Tabor LeszekM-6000:43:42140 (270)7 (16)
23Treć LeonM-5000:43:43141 (270)15 (33)
24Żemetro RyszardM-5000:44:14148 (270)18 (33)
25Kołpak JanM-7000:44:21150 (270)1 (6) złoto
26Michoński SebastianM-4000:44:37153 (270)42 (56)
27Doliński StanisławM-5000:44:41156 (270)20 (33)
28Dobrenko MieczysławM-7000:45:45176 (270)2 (6) srebro
29Tryba ZdzisławM-6000:45:48178 (270)9 (16)
30Ludwik AndrzejM-5000:46:31187 (270)26 (33)
31Podolski MirosławM-6001:00:33262 (270)16 (16)

2018-01-20 Sztum - edycja: XIX - 2 bieg, dystans: 9.200, startujących: 275 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-4000:30:213 (275) brąz1 (54) złoto
2Garbowski KrzysztofM-3000:33:028 (275)2 (66) srebro
3Chętnik RafałM-4000:34:1016 (275)7 (54)
4Oliwiński PawełM-3000:34:3819 (275)7 (66)
5Klonowski MarcinM-2000:34:5623 (275)8 (29)
6Tuwalska MałgorzataK-3000:35:0025 (275)1 (25) złoto
7Najda SławomirM-4000:35:1827 (275)8 (54)
8Giembicki JanM-3000:35:2428 (275)9 (66)
9Cebula BogdanM-5000:35:3630 (275)4 (34)
10Kaźmierczak SzymonM-2000:36:5540 (275)10 (29)
11Tuwalska ElżbietaK-3000:37:1841 (275)2 (25) srebro
12Kulas MarcinM-3000:37:2745 (275)15 (66)
13Lisogórski KrzysztofM-4000:38:0756 (275)14 (54)
14Treć JakubM-2000:38:5660 (275)14 (29)
15Sadowski AndrzejM-3000:39:3671 (275)28 (66)
16Grzywiński WojciechM-2000:39:5579 (275)15 (29)
17Rozenberg SławomirM-5000:40:0283 (275)8 (34)
18Piotrowski LechM-5000:40:3892 (275)10 (34)
19Lizińczyk RafałM-4000:41:00100 (275)28 (54)
20Dobrenko ArkadiuszM-4000:41:07107 (275)30 (54)
21Jażdżewski ZbigniewM-5000:41:33111 (275)12 (34)
22Dmitrzak PiotrM-3000:41:49113 (275)40 (66)
23Zdziennicki BartekM-3000:41:56114 (275)41 (66)
24Sosiński DariuszM-4000:42:19120 (275)33 (54)
25Pepliński GrzegorzM-4000:42:22121 (275)34 (54)
26Treć LeonM-5000:42:45125 (275)14 (34)
27Żemetro RyszardM-5000:43:12132 (275)15 (34)
28Anaczkowski MirosławM-6000:43:31136 (275)5 (17)
29Kołpak JanM-7000:44:21153 (275)1 (5) złoto
30Tabor LeszekM-6000:45:40168 (275)7 (17)
31Michoński SebastianM-4000:45:53171 (275)45 (54)
32Tryba ZdzisławM-6000:45:55173 (275)9 (17)
33Ludwik AndrzejM-5000:46:17179 (275)23 (34)
34Dobrenko MieczysławM-7000:47:32194 (275)3 (5) brąz
35Markowski KamilM-3000:47:19194 (275)57 (66)
36Doliński StanisławM-5000:47:28195 (275)27 (34)
37Jurewicz MirosławM-5000:50:15221 (275)30 (34)
38Podolski MirosławM-6000:58:27260 (275)17 (17)

2017-12-16 Sztum - edycja: XIX - 1 bieg, dystans: 9.200, startujących: 288 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-4000:29:484 (288)1 (61) złoto
2Garbowski KrzysztofM-3000:32:346 (288)1 (63) złoto
3Oliwiński PawełM-3000:35:0020 (288)6 (63)
4Klonowski MarcinM-2000:35:2623 (288)9 (32)
5Najda SławomirM-4000:35:2725 (288)7 (61)
6Chętnik RafałM-4000:35:3626 (288)8 (61)
7Giembicki JanM-3000:36:0228 (288)8 (63)
8Cebula BogdanM-5000:36:0629 (288)4 (35)
9Tuwalska MałgorzataK-3000:36:0930 (288)1 (31) złoto
10Tuwalska ElżbietaK-3000:37:1237 (288)2 (31) srebro
11Kaźmierczak SzymonM-2000:37:1438 (288)11 (32)
12Kulas MarcinM-3000:37:1539 (288)13 (63)
13Treć JakubM-2000:38:0351 (288)13 (32)
14Sadowski AndrzejM-3000:38:0652 (288)17 (63)
15Lisogórski KrzysztofM-4000:38:5859 (288)14 (61)
16Rozenberg SławomirM-5000:40:3388 (288)9 (35)
17Dobrenko ArkadiuszM-4000:41:15100 (288)31 (61)
18Dmitrzak PiotrM-3000:41:26101 (288)34 (63)
19Piotrowski LechM-5000:41:52108 (288)11 (35)
20Sosiński DariuszM-4000:42:10111 (288)34 (61)
21Pepliński GrzegorzM-4000:42:39116 (288)36 (61)
22Żemetro RyszardM-5000:42:57118 (288)13 (35)
23Treć LeonM-5000:43:41133 (288)14 (35)
24Anaczkowski MirosławM-6000:43:43134 (288)5 (15)
25Parafiniuk KrzysztofaK-3000:44:05142 (288)8 (31)
26Kołpak JanM-7000:44:18145 (288)1 (6) złoto
27Grzywiński WojciechM-2000:45:01155 (288)25 (32)
28Bożykowski JanM-5000:45:22159 (288)18 (35)
29Belzyt SzymonM-2000:45:26161 (288)26 (32)
30Michoński SebastianM-4000:46:38181 (288)53 (61)
31Jurewicz MirosławM-5000:46:44185 (288)23 (35)
32Ludwik AndrzejM-5000:46:44186 (288)24 (35)
33Najda MateuszM-2000:48:34210 (288)32 (32)
34Markowski KamilM-3000:49:01214 (288)58 (63)
35Dobrenko MieczysławM-7000:49:38221 (288)4 (6)
36Jażdżewski ZbigniewM-5000:54:18260 (288)33 (35)
37Podolski MirosławM-6000:55:32264 (288)15 (15)

2017-02-11 Sztum - edycja: XVIII - 3 bieg, dystans: 9.200, startujących: 242 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-4000:29:571 (242) złoto1 (53) złoto
2Rogiewicz AndrzejM-2000:31:222 (242) srebro1 (36) złoto
3Garbowski KrzysztofM-2000:33:2710 (242)6 (36)
4Chętnik RafałM-4000:34:3014 (242)6 (53)
5Kaźmierczak SzymonM-2000:34:3315 (242)7 (36)
6Giembicki JanM-3000:34:4718 (242)3 (46) brąz
7Cebula BogdanM-5000:35:2424 (242)4 (34)
8Oliwiński PawełM-3000:35:3927 (242)6 (46)
9Najda SławomirM-4000:35:4729 (242)10 (53)
10Kucharski MirosławM-3000:36:1833 (242)8 (46)
11Treć JakubM-2000:36:2234 (242)10 (36)
12Szymańska SaraK-2000:36:4136 (242)1 (12) złoto
13Karwiński MichałM-2000:36:4137 (242)11 (36)
14Tuwalska MałgorzataK-3000:37:2544 (242)1 (18) złoto
15Kopecki MarcinM-2000:37:4146 (242)13 (36)
16Spalk KrzysztofM-2000:37:4247 (242)14 (36)
17Sadowski AndrzejM-3000:39:1361 (242)18 (46)
18Dmitrzak PiotrM-3000:40:0170 (242)21 (46)
19Łukomski AndrzejM-5000:40:2474 (242)8 (34)
20Rozenberg SławomirM-5000:40:4080 (242)9 (34)
21Klonowski MarcinM-2000:40:4383 (242)19 (36)
22Pepliński GrzegorzM-4000:41:59105 (242)29 (53)
23Piotrowski LechM-5000:42:34112 (242)12 (34)
24Jażdżewski ZbigniewM-5000:43:15120 (242)13 (34)
25Zdziennicki BartekM-3000:43:29125 (242)34 (46)
26Sosiński DariuszM-4000:44:17137 (242)36 (53)
27Belzyt SzymonM-2000:44:33138 (242)28 (36)
28Treć LeonM-5000:45:03144 (242)18 (34)
29Krawiec AndrzejM-5000:45:06145 (242)19 (34)
30Czaja JerzyM-6000:45:17148 (242)4 (10)
31Dobrenko MieczysławM-7000:45:42152 (242)2 (2) srebro
32Kołpak JanM-6000:45:53155 (242)5 (10)
33Michoński SebastianM-4000:46:12160 (242)42 (53)
34Bożykowski JanM-5000:46:54169 (242)23 (34)
35Treć PawełM-2000:47:10174 (242)31 (36)
36Ludwik AndrzejM-5000:47:49182 (242)26 (34)
37Jurewicz MirosławM-5000:48:07184 (242)27 (34)
38Babieczko AndrzejM-5000:48:13186 (242)28 (34)

2016-12-10 Sztum - edycja: XVIII - 2 bieg, dystans: 9.200, startujących: 165

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Rogiewicz AndrzejM-1800:28:551 (165) złoto1 (19) złoto
2Mazerski BartoszM-4000:30:204 (165)1 (41) złoto
3Karwiński MichałM-1800:30:245 (165)4 (19)
4Garbowski KrzysztofM-1800:32:139 (165)6 (19)
5Chętnik RafałM-4000:33:0812 (165)6 (41)
6Giembicki JanM-3000:34:2319 (165)2 (28) srebro
7Kopecki MarcinM-1800:34:4722 (165)9 (19)
8Cebula BogdanM-5000:35:3426 (165)4 (22)
9Najda SławomirM-4000:35:4829 (165)9 (41)
10Treć JakubM-1800:36:5734 (165)12 (19)
11Kucharski MirosławM-3000:37:2136 (165)6 (28)
12Szymańska SaraK-1800:37:2537 (165)1 (9) złoto
13Tuwalska MałgorzataM-1800:38:0538 (165)1 (19) złoto
14Rozenberg SławomirM-5000:39:3751 (165)7 (22)
15Piotrowski LechM-5000:40:2659 (165)8 (22)
16Dmitrzak PiotrM-3000:41:0165 (165)14 (28)
17Anaczkowski MirosławM-6000:41:5277 (165)4 (12)
18Treć LeonM-5000:42:4586 (165)11 (22)
19Oliwiński PawełM-3000:45:02105 (165)21 (28)
20Sosiński DariuszM-4000:45:08107 (165)32 (41)
21Ludwik AndrzejM-5000:45:10108 (165)15 (22)
22Dobrenko MieczysławM-7000:45:31112 (165)2 (2) srebro
23Kołpak JanM-6000:45:36113 (165)7 (12)
24Michoński SebastianM-4000:45:45114 (165)34 (41)
25Bożykowski JanM-5000:45:58117 (165)16 (22)
26Parafiniuk KrzysztofaK-3000:46:04119 (165)9 (13)
27Markowski KamilM-3000:46:44123 (165)24 (28)
28Luterek MartynaK-3000:50:13145 (165)11 (13)
29Podolski MirosławM-6000:54:53156 (165)12 (12)

2016-11-19 Sztum - edycja: XVIII - 1 bieg, dystans: 9.200, startujących: 215 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Rogiewicz AndrzejM-1800:28:481 (215) złoto1 (28) złoto
2Mazerski BartoszM-4000:30:285 (215)2 (54) srebro
3Karwiński MichałM-1800:31:097 (215)5 (28)
4Chętnik RafałM-4000:32:4513 (215)6 (54)
5Garbowski KrzysztofM-1800:33:0415 (215)7 (28)
6Giembicki JanM-3000:34:1320 (215)3 (29) brąz
7Cebula BogdanM-5000:34:5726 (215)3 (25) brąz
8Klonowski MarcinM-1800:35:0127 (215)10 (28)
9Najda SławomirM-4000:35:3130 (215)10 (54)
10Spalk KrzysztofM-1800:35:3531 (215)12 (28)
11Szymańska SaraK-1800:36:3034 (215)1 (12) złoto
12Tuwalska MałgorzataK-3000:37:2138 (215)1 (22) złoto
13Dmitrzak PiotrM-3000:39:1155 (215)14 (29)
14Rozenberg SławomirM-5000:39:2958 (215)6 (25)
15Treć LeonM-5000:39:3760 (215)7 (25)
16Pepliński GrzegorzM-4000:39:4662 (215)22 (54)
17Lisogórski KrzysztofM-4000:40:3968 (215)25 (54)
18Piotrowski LechM-5000:40:3969 (215)8 (25)
19Krawiec AndrzejM-5000:40:5373 (215)10 (25)
20Anaczkowski MirosławM-6000:41:0276 (215)4 (14)
21Jażdżewski ZbigniewM-5000:41:4093 (215)14 (25)
22Kołpak JanM-6000:44:09120 (215)8 (14)
23Oliwiński PawełM-3000:44:18124 (215)23 (29)
24Michoński SebastianM-4000:44:30127 (215)39 (54)
25Dobrenko MieczysławM-7000:44:31128 (215)2 (3) srebro
26Ludwik AndrzejM-5000:44:42130 (215)18 (25)
27Belzyt SzymonM-1800:44:46131 (215)21 (28)
28Jurewicz MirosławM-5000:45:19138 (215)19 (25)
29Sosiński DariuszM-4000:46:05147 (215)45 (54)
30Parafiniuk KrzysztofaK-3000:47:38161 (215)10 (22)
31Markowski KamilM-3000:47:50163 (215)25 (29)
32Babieczko AndrzejM-5000:48:18167 (215)22 (25)
33Luterek MartynaK-3000:49:54179 (215)11 (22)
34Podolski MirosławM-6000:55:32202 (215)14 (14)

2016-02-06 Sztum - edycja: XVII - 3 bieg, dystans: 9.400, startujących: 229 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-4000:30:132 (229) srebro1 (47) złoto
2Sadowski RobertM-3000:31:154 (229)1 (44) złoto
3Karwiński MichałM-2000:31:576 (229)4 (38)
4Garbowski KrzysztofM-2000:32:299 (229)6 (38)
5Chętnik RafałM-3000:34:5516 (229)4 (44)
6Giembicki JanM-3000:35:0419 (229)5 (44)
7Klonowski MarcinM-2000:35:4021 (229)9 (38)
8Oliwiński PawełM-3000:36:0423 (229)7 (44)
9Cebula BogdanM-5000:36:0924 (229)2 (30) srebro
10Spalk KrzysztofM-2000:36:3927 (229)11 (38)
11Najda SławomirM-4000:37:2929 (229)7 (47)
12Grzywiński WojciechM-2000:38:1238 (229)16 (38)
13Kucharski MirosławM-3000:39:4553 (229)14 (44)
14Bucewka MagdalenaK-3000:39:5756 (229)1 (15) złoto
15Lisogórski KrzysztofM-3000:40:5465 (229)17 (44)
16Piotrowski LechM-5000:41:0569 (229)4 (30)
17Rozenberg SławomirM-5000:41:0872 (229)5 (30)
18Pepliński GrzegorzM-4000:41:5678 (229)21 (47)
19Treć LeonM-5000:42:2683 (229)7 (30)
20Anaczkowski MirosławM-6000:43:3296 (229)2 (14) srebro
21Dmitrzak PiotrM-3000:44:25108 (229)26 (44)
22Dobrenko MieczysławM-7000:44:53119 (229)1 (1) złoto
23Ludwik AndrzejM-5000:46:02134 (229)17 (30)
24Belzyt SzymonM-2000:46:31137 (229)31 (38)
25Markowski KamilM-3000:47:03141 (229)38 (44)
26Czaja JerzyM-6000:47:14142 (229)6 (14)
27Bożykowski JanM-5000:48:07163 (229)22 (30)
28Treć PawełM-2000:48:13164 (229)33 (38)
29Michoński SebastianM-4000:48:28168 (229)40 (47)
30Jurewicz MirosławM-5000:48:55171 (229)23 (30)
31Luterek MartynaK-2000:52:19193 (229)13 (15)
32Podolski MirosławM-6000:57:53222 (229)14 (14)

2016-01-16 Sztum - edycja: XVII - 2 bieg, dystans: 9.400, startujących: 194 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-4000:31:182 (194) srebro1 (41) złoto
2Sadowski RobertM-3000:32:354 (194)1 (42) złoto
3Karwiński MichałM-2000:33:406 (194)4 (29)
4Chętnik RafałM-3000:35:3516 (194)5 (42)
5Giembicki JanM-3000:36:3119 (194)7 (42)
6Klonowski MarcinM-2000:37:0222 (194)8 (29)
7Oliwiński PawełM-3000:37:0524 (194)8 (42)
8Bestvater MarcelM-2000:37:0625 (194)10 (29)
9Spalk KrzysztofM-2000:37:0826 (194)11 (29)
10Cebula BogdanM-5000:37:3229 (194)1 (21) złoto
11Treć JakubM-2000:37:3730 (194)13 (29)
12Tuwalska MałgorzataK-3000:38:4137 (194)1 (15) złoto
13Grzywiński WojciechM-2000:39:5548 (194)20 (29)
14Bucewka MagdalenaK-3000:41:1455 (194)2 (15) srebro
15Lisogórski KrzysztofM-3000:41:1756 (194)16 (42)
16Tuwalska ElżbietaK-3000:41:4964 (194)3 (15) brąz
17Rozenberg SławomirM-5000:42:3269 (194)4 (21)
18Piotrowski LechM-5000:42:3571 (194)5 (21)
19Pepliński GrzegorzM-4000:43:0779 (194)20 (41)
20Anaczkowski MirosławM-6000:43:5484 (194)2 (14) srebro
21Treć LeonM-5000:43:5586 (194)8 (21)
22Zdziennicki BartekM-3000:44:4093 (194)24 (42)
23Dobrenko MieczysławM-7000:45:38111 (194)1 (1) złoto
24Piróg ArkadiuszM-3000:45:40112 (194)28 (42)
25Kamiński JakubM-3000:46:03117 (194)30 (42)
26Markowski KamilM-3000:47:50132 (194)37 (42)
27Ludwik AndrzejM-5000:48:12133 (194)14 (21)
28Doliński StanisławM-5000:48:46141 (194)15 (21)
29Belzyt SzymonM-2000:49:26148 (194)26 (29)
30Michoński SebastianM-4000:50:05151 (194)36 (41)
31Luterek MartynaK-2000:52:39166 (194)11 (13)
32Podolski MirosławM-6000:59:12188 (194)14 (14)

2015-12-12 Sztum - edycja: XVII - 1 bieg, dystans: 9.400, startujących: 218 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Sadowski RobertM-3000:30:441 (218) złoto1 (50) złoto
2Karwiński MichałM-2000:30:462 (218) srebro1 (32) złoto
3Mazerski BartoszM-4000:31:165 (218)1 (41) złoto
4Garbowski KrzysztofM-2000:34:4613 (218)9 (32)
5Oliwiński PawełM-3000:36:0723 (218)5 (50)
6Klonowski MarcinM-2000:36:0724 (218)11 (32)
7Spalk KrzysztofM-2000:36:3928 (218)14 (32)
8Cebula BogdanM-5000:36:4329 (218)2 (27) srebro
9Bestvater MarcelM-2000:37:0330 (218)15 (32)
10Kucharski MirosławM-3000:37:1833 (218)7 (50)
11Giembicki JanM-3000:37:2435 (218)8 (50)
12Tuwalska MałgorzataK-3000:38:0840 (218)1 (19) złoto
13Grzywiński WojciechM-2000:39:1049 (218)18 (32)
14Chętnik RafałM-3000:39:1450 (218)14 (50)
15Łukomski AndrzejM-5000:39:1852 (218)4 (27)
16Bucewka MagdalenaK-3000:41:0770 (218)2 (19) srebro
17Zdziennicki BartekM-3000:41:2873 (218)20 (50)
18Dmitrzak PiotrM-3000:41:3074 (218)21 (50)
19Piotrowski LechM-5000:41:3476 (218)6 (27)
20Pepliński GrzegorzM-4000:41:4077 (218)19 (41)
21Treć LeonM-5000:42:2784 (218)7 (27)
22Anaczkowski MirosławM-6000:43:2198 (218)2 (14) srebro
23Tuwalska ElżbietaK-3000:43:28100 (218)4 (19)
24Lisogórski KrzysztofM-3000:43:32101 (218)28 (50)
25Fila AntoniM-6000:45:00118 (218)4 (14)
26Markowski KamilM-3000:46:04131 (218)39 (50)
27Kamiński JakubM-3000:46:09133 (218)40 (50)
28Witczak MariuszM-3000:46:10134 (218)41 (50)
29Dobrenko MieczysławM-7000:00:00135 (218)1 (1) złoto
30Bożykowski JanM-5000:46:22136 (218)15 (27)
31Ludwik AndrzejM-5000:47:07141 (218)16 (27)
32Michoński SebastianM-4000:47:36146 (218)33 (41)
33Luterek MartynaK-2000:50:43179 (218)12 (14)
34Podolski MirosławM-6000:58:09211 (218)13 (14)

2015-02-28 Sztum - edycja: XVI - 4 bieg, dystans: 9.400, startujących: 170 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Sadowski RobertM-3000:30:292 (170) srebro1 (51) złoto
2Garbowski KrzysztofM-2000:32:497 (170)4 (32)
3Piróg ArkadiuszM-3000:34:3514 (170)5 (51)
4Chętnik RafałM-3000:35:3019 (170)6 (51)
5Giembicki JanM-2000:35:3220 (170)9 (32)
6Spalk KrzysztofM-2000:35:3721 (170)10 (32)
7Cebula BogdanM-5000:35:3922 (170)3 (35) brąz
8Kowalski MariuszM-2000:35:4423 (170)11 (32)
9Oliwiński PawełM-3000:37:1128 (170)9 (51)
10Treć JakubM-2000:37:4731 (170)13 (32)
11Zdziennicki BartekM-3000:39:5645 (170)15 (51)
12Belzyt SzymonM-2000:41:1155 (170)18 (32)
13Piotrowski LechM-5000:41:1758 (170)7 (35)
14Pepliński GrzegorzM-4000:41:2960 (170)15 (38)
15Lisogórski KrzysztofM-3000:41:3563 (170)19 (51)
16Rozenberg SławomirM-5000:41:3664 (170)9 (35)
17Szot DawidM-2000:43:1889 (170)24 (32)
18Anaczkowski MirosławM-5000:43:3691 (170)12 (35)
19Treć LeonM-5000:44:0295 (170)15 (35)
20Dobrenko MieczysławM-7000:44:10100 (170)1 (1) złoto
21Fila AntoniM-6000:44:54106 (170)4 (11)
22Bożykowski JanM-4000:45:58116 (170)29 (38)
23Ludwik AndrzejM-5000:46:02118 (170)20 (35)
24Witczak MariuszM-3000:46:25121 (170)37 (51)
25Markowski KamilM-3000:51:08148 (170)46 (51)
26Dmitrzak PiotrM-3000:53:08155 (170)48 (51)
27Podolski MirosławM-6000:58:07166 (170)9 (11)

2015-02-27 Sztum - edycja: XVI - 4 bieg, dystans: 4.700, startujących: 53 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Tuwalska MałgorzataK-3000:18:211 (53) złoto1 (21) złoto
2Bucewka MagdalenaK-3000:19:063 (53) brąz2 (21) srebro
3Pyzik-Kapszewicz AngelikaK-2000:24:4031 (53)8 (21)
4Rzatkowska JoannaK-4000:26:4439 (53)10 (15)

2015-01-18 Sztum - edycja: XVI - 3 bieg, dystans: 4.700, startujących: 36 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Tuwalska MałgorzataK-3000:18:353 (36) brąz2 (9) srebro
2Bucewka MagdalenaK-3000:19:244 (36)3 (9) brąz
3Urbanowska MagdalenaK-3000:21:0110 (36)4 (9)
4Pyzik-Kapszewicz AngelikaK-2000:25:3632 (36)9 (9)

2015-01-17 Sztum - edycja: XVI - 3 bieg, dystans: 9.400, startujących: 148 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Sadowski RobertM-3000:29:451 (148) złoto1 (47) złoto
2Mazerski BartoszM-3000:30:133 (148) brąz2 (47) srebro
3Rogiewicz AndrzejM-2000:33:0011 (148)6 (27)
4Piróg ArkadiuszM-3000:34:2215 (148)5 (47)
5Grzywiński WojciechM-2000:34:2716 (148)9 (27)
6Giembicki JanM-2000:35:2922 (148)11 (27)
7Cebula BogdanM-5000:36:2225 (148)3 (33) brąz
8Łukomski AndrzejM-5000:37:5636 (148)6 (33)
9Treć JakubM-2000:38:1138 (148)12 (27)
10Zdziennicki BartekM-3000:40:1851 (148)18 (47)
11Klonowski MarcinM-2000:41:1059 (148)19 (27)
12Dmitrzak PiotrM-3000:41:1361 (148)23 (47)
13Rozenberg SławomirM-5000:41:1562 (148)10 (33)
14Piotrowski LechM-5000:41:1763 (148)11 (33)
15Kamiński MarcinM-3000:41:4665 (148)24 (47)
16Kiliszek MariuszM-5000:43:0178 (148)15 (33)
17Treć LeonM-5000:43:0779 (148)16 (33)
18Kołpak JanM-6000:43:2288 (148)3 (12) brąz
19Fila AntoniM-6000:44:2194 (148)4 (12)
20Bożykowski JanM-4000:44:2995 (148)17 (25)
21Witczak MariuszM-3000:44:3596 (148)33 (47)
22Anaczkowski MirosławM-5000:44:43100 (148)20 (33)
23Szot DawidM-2000:45:37105 (148)25 (27)
24Dobrenko MieczysławM-7000:45:47107 (148)2 (2) srebro
25Ludwik AndrzejM-5000:47:18117 (148)25 (33)
26Markowski KamilM-3000:50:12132 (148)42 (47)
27Wiśniewski PiotrM-3000:52:07137 (148)44 (47)

2014-12-14 Sztum - edycja: XVI - 2 bieg, dystans: 4.700, startujących: 42 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Tuwalska MałgorzataK-3000:19:004 (42)2 (12) srebro
2Bucewka MagdalenaK-3000:19:435 (42)3 (12) brąz
3Urbanowska MagdalenaK-3000:20:4810 (42)4 (12)
4Pyzik-Kapszewicz AngelikaK-2000:25:0532 (42)9 (11)

2014-12-13 Sztum - edycja: XVI - 2 bieg, dystans: 9.400, startujących: 135 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:31:511 (135) złoto1 (49) złoto
2Sadowski RobertM-3000:31:553 (135) brąz2 (49) srebro
3Grzywiński WojciechM-2000:34:4711 (135)4 (20)
4Giembicki JanM-2000:35:5717 (135)5 (20)
5Cebula BogdanM-5000:36:5521 (135)3 (24) brąz
6Spalk KrzysztofM-2000:37:3523 (135)7 (20)
7Łukomski AndrzejM-5000:39:0036 (135)4 (24)
8Treć JakubM-2000:39:3142 (135)9 (20)
9Zdziennicki BartekM-3000:40:3345 (135)19 (49)
10Piotrowski LechM-5000:40:3847 (135)6 (24)
11Rozenberg SławomirM-5000:40:4649 (135)7 (24)
12Pepliński GrzegorzM-4000:41:1151 (135)13 (26)
13Lisogórski KrzysztofM-3000:42:4665 (135)27 (49)
14Treć LeonM-5000:42:5368 (135)9 (24)
15Fila AntoniM-6000:44:2384 (135)6 (13)
16Dobrenko MieczysławM-7000:44:5690 (135)2 (3) srebro
17Kamiński MarcinM-3000:45:0091 (135)37 (49)
18Kołpak JanM-6000:45:1592 (135)7 (13)
19Jurewicz MirosławM-5000:45:58100 (135)16 (24)
20Bożykowski JanM-4000:46:07101 (135)19 (26)
21Ludwik AndrzejM-5000:46:36105 (135)17 (24)
22Witczak MariuszM-3000:46:41107 (135)43 (49)
23Duda SewerynM-3000:51:44125 (135)47 (49)
24Podolski MirosławM-6000:54:24130 (135)12 (13)

2014-11-15 Sztum - edycja: XVI - 1 bieg, dystans: 9.400, startujących: 185 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:30:352 (185) srebro1 (51) złoto
2Kowalski MariuszM-2000:32:597 (185)3 (22) brąz
3Grzywiński WojciechM-2000:33:5412 (185)5 (22)
4Giembicki JanM-2000:35:3620 (185)7 (22)
5Spalk KrzysztofM-2000:36:4326 (185)8 (22)
6Kucharski MirosławM-3000:36:5127 (185)8 (51)
7Cebula BogdanM-5000:37:0228 (185)4 (28)
8Łukomski AndrzejM-5000:38:5942 (185)6 (28)
9Treć JakubM-2000:39:4648 (185)11 (22)
10Zdziennicki BartekM-3000:40:0651 (185)17 (51)
11Pepliński GrzegorzM-4000:40:1752 (185)13 (30)
12Piotrowski LechM-5000:40:2853 (185)7 (28)
13Bucewka MagdalenaK-3000:41:1261 (185)3 (13) brąz
14Treć LeonM-5000:42:1173 (185)9 (28)
15Lisogórski KrzysztofM-3000:42:4779 (185)26 (51)
16Anaczkowski MirosławM-5000:43:4287 (185)11 (28)
17Bożykowski JanM-4000:43:4989 (185)20 (30)
18Urbanowska MagdalenaK-3000:44:0095 (185)4 (13)
19Witczak MariuszM-3000:44:48104 (185)33 (51)
20Dmitrzak PiotrM-3000:45:17106 (185)34 (51)
21Kołpak JanM-6000:45:17107 (185)4 (9)
22Jurewicz MirosławM-5000:45:30109 (185)17 (28)
23Piróg ArkadiuszM-3000:46:04116 (185)36 (51)
24Pyzik-Kapszewicz AngelikaK-2000:53:10166 (185)9 (11)
25Markowski KamilM-3000:53:10167 (185)49 (51)
26Podolski MirosławM-6000:53:53169 (185)7 (9)

2014-02-16 Sztum - edycja: XV - 4 bieg, dystans: 4.700, startujących: 94 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Karwiński MichałM-1800:16:005 (94)4 (9)
2Kopecki MichałM-1800:16:348 (94)5 (9)
3Kamiński FilipM-1600:17:4617 (94)9 (26)
4Bucewka MagdalenaK-3000:19:0929 (94)2 (11) srebro
5Dobrenko MieczysławM-7000:21:0646 (94)1 (2) złoto
6Urbanowska MagdalenaK-3000:21:1750 (94)4 (11)
7Brzustewicz AleksandraK-4000:24:4178 (94)10 (11)
8Luterek MartynaK-2000:25:1782 (94)8 (10)

2014-02-15 Sztum - edycja: XV - 4 bieg, dystans: 9.400, startujących: 154 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Rogiewicz AndrzejM-2000:30:031 (154) złoto1 (29) złoto
2Mazerski BartoszM-3000:30:082 (154) srebro1 (36) złoto
3Sadowski RobertM-2000:30:103 (154) brąz2 (29) srebro
4Kowalski MariuszM-2000:32:065 (154)4 (29)
5Grzywiński WojciechM-2000:32:578 (154)6 (29)
6Jażdżewski SewerynM-2000:33:3611 (154)7 (29)
7Garbowski KrzysztofM-2000:33:5213 (154)9 (29)
8Giembicki JanM-2000:35:3622 (154)13 (29)
9Cebula BogdanM-5000:36:0627 (154)2 (34) srebro
10Spalk KrzysztofM-2000:37:0730 (154)18 (29)
11Kucharski MirosławM-3000:37:5032 (154)6 (36)
12Łukomski AndrzejM-5000:38:3639 (154)5 (34)
13Jurewicz JakubM-2000:38:5541 (154)20 (29)
14Treć JakubM-2000:39:1844 (154)21 (29)
15Zdziennicki BartekM-3000:39:2847 (154)8 (36)
16Lisogórski KrzysztofM-3000:40:0355 (154)11 (36)
17Skoczyński LeszekM-4000:40:4661 (154)18 (38)
18Rozenberg SławomirM-4000:40:4962 (154)19 (38)
19Pipała PrzemysławM-2000:40:5063 (154)25 (29)
20Pepliński GrzegorzM-4000:41:1766 (154)20 (38)
21Bożykowski JanM-4000:41:2669 (154)21 (38)
22Treć LeonM-5000:42:3383 (154)9 (34)
23Piotrowski LechM-5000:42:3584 (154)10 (34)
24Anaczkowski MirosławM-5000:44:0495 (154)14 (34)
25Babieczko AndrzejM-5000:44:2897 (154)15 (34)
26Kołpak JanM-6000:44:2898 (154)4 (12)
27Krawiec AndrzejM-5000:44:39102 (154)16 (34)
28Sosiński DariuszM-3000:45:19110 (154)25 (36)
29Jurewicz MirosławM-5000:45:40116 (154)22 (34)
30Ludwik AndrzejM-5000:47:35125 (154)25 (34)
31Kamiński JakubM-3000:47:55126 (154)30 (36)
32Wiechowski SławomirM-3000:53:06149 (154)36 (36)

2014-01-12 Sztum - edycja: XV - 3 bieg, dystans: 4.700, startujących: 84 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Karwiński MichałM-1800:15:413 (84) brąz3 (10) brąz
2Kopecki MichałM-1800:17:0711 (84)8 (10)
3Bucewka MagdalenaK-3000:19:3121 (84)2 (9) srebro
4Jażdżewska PatrycjaK-2000:20:5434 (84)3 (12) brąz
5Dobrenko MieczysławM-7000:20:5735 (84)1 (2) złoto
6Brzustewicz AleksandraK-4000:26:3774 (84)11 (11)

2014-01-11 Sztum - edycja: XV - 3 bieg, dystans: 9.400, startujących: 127 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Rogiewicz AndrzejM-2000:29:471 (127) złoto1 (22) złoto
2Mazerski BartoszM-3000:29:592 (127) srebro1 (34) złoto
3Sadowski RobertM-2000:29:593 (127) brąz2 (22) srebro
4Kaliś KarolM-2000:31:405 (127)4 (22)
5Kowalski MariuszM-2000:32:326 (127)5 (22)
6Grzywiński WojciechM-2000:33:2011 (127)7 (22)
7Jażdżewski SewerynM-2000:34:1214 (127)9 (22)
8Garbowski KrzysztofM-2000:34:2915 (127)10 (22)
9Giembicki JanM-2000:35:4921 (127)11 (22)
10Spalk KrzysztofM-2000:36:5327 (127)14 (22)
11Cebula BogdanM-5000:36:5328 (127)2 (23) srebro
12Kucharski MirosławM-3000:36:5830 (127)7 (34)
13Chętnik RafałM-3000:37:2133 (127)9 (34)
14Łukomski AndrzejM-5000:38:3642 (127)4 (23)
15Treć JakubM-2000:39:4349 (127)18 (22)
16Zdziennicki BartekM-3000:40:0652 (127)15 (34)
17Lisogórski KrzysztofM-3000:40:3458 (127)17 (34)
18Rozenberg SławomirM-4000:40:3659 (127)18 (37)
19Pepliński GrzegorzM-4000:40:5663 (127)22 (37)
20Piotrowski LechM-5000:41:2568 (127)7 (23)
21Krawiec AndrzejM-5000:42:0172 (127)8 (23)
22Treć LeonM-5000:42:3777 (127)9 (23)
23Anaczkowski MirosławM-5000:43:4189 (127)12 (23)
24Sosiński DariuszM-3000:44:5798 (127)27 (34)
25Kołpak JanM-6000:45:22100 (127)5 (12)
26Tabor LeszekM-5000:46:39104 (127)17 (23)
27Wiechowski SławomirM-3000:53:26125 (127)34 (34)
28Podolski MirosławM-6000:54:49127 (127)12 (12)

2013-12-15 Sztum - edycja: XV - 2 bieg, dystans: 4.700, startujących: 87 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Karwiński MichałM-1800:15:242 (87) srebro2 (12) srebro
2Karwiński MichałM-1800:15:242 (87) srebro2 (12) srebro
3Kopecki MichałM-1800:16:4810 (87)5 (12)
4Kopecki MichałM-1800:16:4810 (87)5 (12)
5Kamiński FilipM-1600:19:0725 (87)9 (15)
6Bucewka MagdalenaK-3000:19:3829 (87)2 (8) srebro
7Jażdżewska PatrycjaK-2000:20:5740 (87)3 (12) brąz
8Dobrenko MieczysławM-7000:21:2545 (87)1 (2) złoto
9Brzustewicz AleksandraK-4000:26:5176 (87)12 (15)

2013-12-14 Sztum - edycja: XV - 2 bieg, dystans: 9.400, startujących: 130 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Rogiewicz AndrzejM-2000:29:341 (130) złoto1 (23) złoto
2Sadowski RobertM-2000:30:312 (130) srebro2 (23) srebro
3Kowalski MariuszM-2000:31:114 (130)4 (23)
4Kaliś KarolM-2000:31:545 (130)5 (23)
5Grzywiński WojciechM-2000:33:119 (130)6 (23)
6Garbowski KrzysztofM-2000:33:2911 (130)7 (23)
7Giembicki JanM-2000:35:0314 (130)8 (23)
8Cebula BogdanM-5000:35:4219 (130)3 (24) brąz
9Jażdżewski SewerynM-2000:36:3222 (130)10 (23)
10Kucharski MirosławM-3000:36:5325 (130)7 (33)
11Chętnik RafałM-3000:37:0526 (130)8 (33)
12Spalk KrzysztofM-2000:37:0827 (130)12 (23)
13Łukomski AndrzejM-5000:37:4236 (130)5 (24)
14Kamiński MarcinM-3000:38:5344 (130)12 (33)
15Lisogórski KrzysztofM-3000:39:2750 (130)16 (33)
16Zdziennicki BartekM-3000:39:4955 (130)19 (33)
17Bożykowski JanM-4000:39:5256 (130)15 (36)
18Rozenberg SławomirM-4000:40:0159 (130)18 (36)
19Pepliński GrzegorzM-4000:40:1660 (130)19 (36)
20Treć JakubM-2000:40:2961 (130)17 (23)
21Piotrowski LechM-5000:40:4065 (130)8 (24)
22Krawiec AndrzejM-5000:40:4567 (130)9 (24)
23Treć LeonM-5000:40:5468 (130)10 (24)
24Babieczko AndrzejM-5000:42:2380 (130)11 (24)
25Anaczkowski MirosławM-5000:43:2787 (130)14 (24)
26Kołpak JanM-6000:44:4498 (130)4 (14)
27Ludwik AndrzejM-5000:45:52104 (130)17 (24)
28Podolski MirosławM-6000:53:35124 (130)12 (14)

2013-11-24 Sztum - edycja: XV - 1 bieg, dystans: 4.700, startujących: 68 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Bucewka MagdalenaK-3000:19:4120 (68)2 (7) srebro
2Jażdżewska PatrycjaK-2000:20:3427 (68)4 (15)
3Brzustewicz AleksandraK-4000:27:0560 (68)6 (6)

2013-11-23 Sztum - edycja: XV - 1 bieg, dystans: 9.400, startujących: 125 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:30:241 (125) złoto1 (29) złoto
2Kaliś KarolM-2000:30:502 (125) srebro1 (25) złoto
3Kowalski MariuszM-2000:31:153 (125) brąz2 (25) srebro
4Grzywiński WojciechM-2000:34:3612 (125)5 (25)
5Jażdżewski SewerynM-2000:35:0514 (125)6 (25)
6Giembicki JanM-2000:35:5418 (125)9 (25)
7Cebula BogdanM-5000:36:0819 (125)2 (21) srebro
8Łukomski AndrzejM-5000:37:5827 (125)3 (21) brąz
9Kucharski MirosławM-3000:38:1830 (125)7 (29)
10Chętnik RafałM-3000:38:2431 (125)8 (29)
11Spalk KrzysztofM-2000:39:2138 (125)14 (25)
12Rozenberg SławomirM-4000:39:3241 (125)15 (39)
13Lisogórski KrzysztofM-3000:39:3742 (125)10 (29)
14Bożykowski JanM-4000:40:2851 (125)20 (39)
15Piotrowski LechM-5000:40:5658 (125)6 (21)
16Treć LeonM-5000:41:0159 (125)7 (21)
17Treć JakubM-2000:41:4867 (125)20 (25)
18Belzyt SzymonM-2000:41:5970 (125)19 (25)
19Babieczko AndrzejM-5000:43:0973 (125)9 (21)
20Kamiński JakubM-3000:44:2887 (125)21 (29)
21Sosiński DariuszM-3000:45:0193 (125)22 (29)
22Kołpak JanM-6000:45:0895 (125)4 (11)
23Ludwik AndrzejM-5000:46:0598 (125)15 (21)
24Podolski MirosławM-6000:53:14117 (125)10 (11)
25Wiechowski SławomirM-3000:53:46118 (125)29 (29)
26Markowski KamilM-2000:53:58119 (125)24 (25)

2013-02-03 Sztum - edycja: XIV - 3 bieg, dystans: 4.700, startujących: 80 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Bucewka MagdalenaK-3000:19:4434 (80)1 (4) złoto

2013-02-02 Sztum - edycja: XIV - 3 bieg, dystans: 9.400, startujących: 129 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:29:561 (129) złoto1 (36) złoto
2Rogiewicz AndrzejM-2000:31:083 (129) brąz2 (22) srebro
3Kowalski MariuszM-2000:32:497 (129)6 (22)
4Dębowski PiotrM-2000:33:4910 (129)7 (22)
5Garbowski KrzysztofM-2000:35:2916 (129)8 (22)
6Cebula BogdanM-5000:37:0323 (129)2 (31) srebro
7Dobrenko ArkadiuszM-4000:38:3229 (129)7 (29)
8Kucharski MirosławM-3000:38:5432 (129)8 (36)
9Lisogórski KrzysztofM-3000:39:2234 (129)9 (36)
10Kiliszek MariuszM-5000:40:2438 (129)4 (31)
11Pepliński GrzegorzM-4000:40:2739 (129)10 (29)
12Giembicki JanM-2000:41:0743 (129)16 (22)
13Piotrowski LechM-5000:41:1245 (129)5 (31)
14Rozenberg SławomirM-4000:41:1246 (129)12 (29)
15Zdziennicki BartekM-3000:41:3147 (129)13 (36)
16Krawiec AndrzejM-5000:41:4650 (129)7 (31)
17Bożykowski JanM-4000:42:3256 (129)14 (29)
18Babieczko AndrzejM-5000:42:3959 (129)10 (31)
19Tabor LeszekM-5000:42:4762 (129)11 (31)
20Jażdżewski SewerynM-2000:43:4676 (129)20 (22)
21Sosiński DariuszM-3000:43:5077 (129)20 (36)
22Anaczkowski MirosławM-5000:44:2181 (129)15 (31)
23Treć LeonM-5000:44:2384 (129)16 (31)
24Fila AntoniM-6000:46:0197 (129)5 (12)
25Jurewicz MirosławM-5000:46:24101 (129)20 (31)
26Kołpak JanM-6000:46:59105 (129)7 (12)
27Duda SewerynM-3000:47:24108 (129)34 (36)
28Ludwik AndrzejM-5000:47:54111 (129)22 (31)
29Wiechowski SławomirM-3000:48:27112 (129)35 (36)
30Markowski KamilM-2000:49:20113 (129)22 (22)
31Czaja JerzyM-6000:50:27118 (129)11 (12)

2013-01-13 Sztum - edycja: XIV - 2 bieg, dystans: 4.700, startujących: 76

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Bucewka MagdalenaK-3000:21:0335 (76)1 (6) złoto
2Dobrenko MieczysławM-70+00:22:1746 (76)1 (2) złoto

2013-01-12 Sztum - edycja: XIV - 2 bieg, dystans: 9.400, startujących: 109 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:31:311 (109) złoto1 (30) złoto
2Rogiewicz AndrzejM-2000:32:363 (109) brąz2 (21) srebro
3Kowalski MariuszM-2000:34:147 (109)6 (21)
4Dębowski PiotrM-2000:34:4210 (109)7 (21)
5Garbowski KrzysztofM-2000:37:2819 (109)9 (21)
6Cebula BogdanM-5000:37:4721 (109)2 (24) srebro
7Jażdżewski SewerynM-2000:38:5626 (109)14 (21)
8Łukomski AndrzejM-5000:40:0030 (109)3 (24) brąz
9Dobrenko ArkadiuszM-4000:40:0431 (109)5 (23)
10Kucharski MirosławM-3000:40:1732 (109)9 (30)
11Kiliszek MariuszM-5000:40:2333 (109)4 (24)
12Lisogórski KrzysztofM-3000:41:3038 (109)10 (30)
13Piotrowski LechM-5000:42:1742 (109)6 (24)
14Krawiec AndrzejM-5000:42:2343 (109)7 (24)
15Rozenberg SławomirM-4000:42:3045 (109)9 (23)
16Klonowski MarcinM-2000:42:3046 (109)17 (21)
17Kamiński MarcinM-3000:42:3147 (109)13 (30)
18Pepliński GrzegorzM-4000:42:3248 (109)10 (23)
19Babieczko AndrzejM-5000:42:5149 (109)8 (24)
20Bożykowski JanM-4000:42:5950 (109)11 (23)
21Giembicki JanM-2000:43:2653 (109)18 (21)
22Tabor LeszekM-5000:45:0366 (109)12 (24)
23Treć LeonM-5000:45:2871 (109)13 (24)
24Sosiński DariuszM-3000:45:3372 (109)19 (30)
25Kołpak JanM-6000:47:2485 (109)6 (11)
26Anaczkowski MirosławM-5000:47:2986 (109)16 (24)
27Jurewicz MirosławM-5000:47:2987 (109)17 (24)
28Kamiński JakubM-3000:48:2991 (109)25 (30)
29Duda SewerynM-3000:48:2992 (109)26 (30)
30Fila AntoniM-6000:49:4196 (109)9 (11)
31Wiechowski SławomirM-3000:53:04100 (109)30 (30)
32Ludwik AndrzejM-3000:58:48107 (109)24 (30)

2012-12-15 Sztum - edycja: XIV - 1 bieg, dystans: 4.700, startujących: 169 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Rogiewicz AndrzejM-2000:14:321 (169) złoto1 (23) złoto
2Mazerski BartoszM-3000:14:362 (169) srebro1 (34) złoto
3Dębowski PiotrM-2000:15:589 (169)6 (23)
4Kowalski MariuszM-2000:16:0110 (169)7 (23)
5Karwiński MichałM-1600:17:0420 (169)3 (20) brąz
6Grzywiński WojciechM-1800:17:3024 (169)3 (9) brąz
7Cebula BogdanM-5000:17:3125 (169)1 (23) złoto
8Garbowski KrzysztofM-2000:17:3226 (169)10 (23)
9Kopecki MichałM-1600:17:3427 (169)5 (20)
10Dobrenko ArkadiuszM-4000:18:3351 (169)7 (26)
11Łukomski AndrzejM-5000:18:5255 (169)3 (23) brąz
12Kucharski MirosławM-3000:18:5957 (169)8 (34)
13Lisogórski KrzysztofM-3000:19:0759 (169)9 (34)
14Kiliszek MariuszM-5000:19:1460 (169)5 (23)
15Piotrowski LechM-5000:19:3667 (169)6 (23)
16Treć JakubM-1800:19:3969 (169)8 (9)
17Krawiec AndrzejM-5000:19:4271 (169)7 (23)
18Babieczko AndrzejM-5000:19:4472 (169)8 (23)
19Giembicki JanM-2000:19:4874 (169)15 (23)
20Skoczyński LeszekM-4000:19:5978 (169)10 (26)
21Bucewka MagdalenaK-3000:20:0981 (169)2 (5) srebro
22Bożykowski JanM-4000:20:1483 (169)11 (26)
23Zdziennicki BartekM-3000:20:1686 (169)13 (34)
24Treć LeonM-5000:20:55105 (169)10 (23)
25Dobrenko MieczysławM-70+00:20:58108 (169)1 (4) złoto
26Sosiński DariuszM-3000:21:04111 (169)19 (34)
27Fila AntoniM-6000:21:35123 (169)5 (14)
28Anaczkowski MirosławM-5000:22:04138 (169)17 (23)
29Kołpak JanM-6000:22:06139 (169)7 (14)
30Ludwik AndrzejM-5000:22:40150 (169)19 (23)
31Wiśniewski PiotrM-3000:23:59164 (169)31 (34)
32Klonowski MarcinM-2000:23:59165 (169)20 (23)
33Wiechowski SławomirM-3000:23:59166 (169)32 (34)
34Markowski KamilM-2000:24:00167 (169)21 (23)
35Jażdżewski SewerynM-2000:24:58172 (169)22 (23)
36Duda SewerynM-3000:25:23174 (169)33 (34)
37Czaja JerzyM-6000:34:40197 (169)14 (14)

2012-02-18 Sztum - edycja: XIII - 3 bieg, dystans: 4.700, startujących: 193 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Rogiewicz AndrzejM-1700:15:131 (193) złoto1 (21) złoto
2Kaliś KarolM-2000:15:554 (193)3 (27) brąz
3Piróg ArkadiuszM-3000:16:076 (193)1 (42) złoto
4Kowalski MariuszM-2000:16:2311 (193)7 (27)
5Jażdżewski SewerynM-2000:16:3614 (193)9 (27)
6Dębowski TomaszM-2000:16:4115 (193)10 (27)
7Cebula BogdanM-5000:17:5935 (193)3 (28) brąz
8Dobrenko ArkadiuszM-4000:19:0353 (193)6 (28)
9Skoczyński LeszekM-4000:19:0754 (193)7 (28)
10Treć JakubM-1700:19:1055 (193)12 (21)
11Klonowski MarcinM-2000:19:4364 (193)19 (27)
12Rozenberg SławomirM-4000:19:4767 (193)10 (28)
13Pepliński GrzegorzM-4000:19:4868 (193)11 (28)
14Treć WojciechM-2000:19:5671 (193)20 (27)
15Nowosielski PiotrM-3000:20:0174 (193)12 (42)
16Krawiec AndrzejM-5000:20:0876 (193)9 (28)
17Łukomski AndrzejM-5000:20:1277 (193)10 (28)
18Piotrowski LechM-5000:20:3788 (193)12 (28)
19Kiliszek MariuszM-4000:20:3789 (193)16 (28)
20Lisogórski KrzysztofM-3000:20:3890 (193)14 (42)
21Tabor LeszekM-5000:20:4192 (193)14 (28)
22Wolf MagdalenaK-3000:20:4695 (193)4 (11)
23Sosiński DariuszM-3000:20:57100 (193)16 (42)
24Bucewka MagdalenaK-3000:21:17106 (193)5 (11)
25Dobrenko MieczysławM-70+00:21:19107 (193)1 (3) złoto
26Jurewicz MirosławM-4000:21:36115 (193)20 (28)
27Treć LeonM-5000:21:37116 (193)17 (28)
28Wiśniewski PiotrM-3000:21:44121 (193)22 (42)
29Anaczkowski MirosławM-5000:22:48138 (193)22 (28)
30Wiśniewska AgnieszkaK-3000:23:57165 (193)9 (11)
31Kołpak JanM-6000:24:10170 (193)7 (7)
32Wiechowski SławomirM-3000:24:47174 (193)40 (42)
33Markowski KamilM-2000:26:29183 (193)26 (27)

2012-01-14 Sztum - edycja: XIII - 2 bieg, dystans: 4.700, startujących: 177 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Kaliś KarolM-2000:16:063 (177) brąz3 (26) brąz
2Piróg ArkadiuszM-3000:16:084 (177)1 (35) złoto
3Kowalski MariuszM-2000:16:319 (177)5 (26)
4Jażdżewski SewerynM-2000:16:3712 (177)7 (26)
5Dębowski TomaszM-2000:16:4013 (177)8 (26)
6Dębowski PiotrM-2000:17:0618 (177)9 (26)
7Cebula BogdanM-5000:18:1636 (177)2 (24) srebro
8Dobrenko ArkadiuszM-4000:18:5142 (177)8 (28)
9Kiliszek MariuszM-4000:18:5344 (177)9 (28)
10Treć JakubM-1700:18:5848 (177)13 (18)
11Łukomski AndrzejM-5000:19:0151 (177)4 (24)
12Pepliński GrzegorzM-4000:19:2756 (177)12 (28)
13Nowosielski PiotrM-3000:19:2959 (177)10 (35)
14Rozenberg SławomirM-4000:19:2960 (177)13 (28)
15Skoczyński LeszekM-4000:19:4366 (177)16 (28)
16Belzyt SzymonM-2000:20:1872 (177)15 (26)
17Krawiec AndrzejM-5000:20:1973 (177)9 (24)
18Dobrenko MieczysławM-70+00:21:0086 (177)1 (4) złoto
19Bucewka MagdalenaK-3000:21:31100 (177)4 (7)
20Sosiński DariuszM-3000:21:33102 (177)20 (35)
21Kamiński MarcinM-2000:21:41105 (177)19 (26)
22Treć LeonM-5000:22:01113 (177)17 (24)
23Giembicki JanM-2000:22:07116 (177)21 (26)
24Anaczkowski MirosławM-5000:22:22123 (177)18 (24)
25Wiśniewska AgnieszkaK-3000:22:59136 (177)6 (7)
26Wiśniewski PiotrM-3000:23:00137 (177)31 (35)
27Klonowski MarcinM-2000:23:01138 (177)24 (26)
28Wiechowski SławomirM-3000:23:40149 (177)34 (35)
29Kołpak JanM-6000:24:00155 (177)7 (9)
30Podolski MirosławM-5000:27:02167 (177)24 (24)

2011-12-10 Sztum - edycja: XIII - 1 bieg, dystans: 4.700, startujących: 190 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:14:491 (190) złoto1 (38) złoto
2Kaliś KarolM-2000:15:443 (190) brąz2 (28) srebro
3Dębowski TomaszM-2000:16:068 (190)6 (28)
4Kowalski MariuszM-2000:16:109 (190)7 (28)
5Piróg ArkadiuszM-3000:16:4316 (190)5 (38)
6Jażdżewski SewerynM-2000:16:5322 (190)12 (28)
7Dębowski PiotrM-2000:16:5923 (190)13 (28)
8Chętnik RafałM-3000:17:2330 (190)8 (38)
9Cebula BogdanM-5000:17:4234 (190)2 (28) srebro
10Garbowski KrzysztofM-2000:17:5335 (190)15 (28)
11Nowosielski PiotrM-3000:18:2046 (190)12 (38)
12Dobrenko ArkadiuszM-4000:18:3052 (190)9 (25)
13Treć PawełM-2000:18:4758 (190)16 (28)
14Treć JakubM-1700:18:4358 (190)11 (19)
15Pepliński GrzegorzM-4000:18:5161 (190)11 (25)
16Rozenberg SławomirM-4000:18:5862 (190)12 (25)
17Łukomski AndrzejM-5000:19:0064 (190)4 (28)
18Piotrowski LechM-5000:19:4080 (190)9 (28)
19Krawiec AndrzejM-5000:20:1593 (190)14 (28)
20Klonowski MarcinM-2000:20:2396 (190)21 (28)
21Belzyt SzymonM-2000:20:3099 (190)22 (28)
22Wolf MagdalenaK-3000:20:31100 (190)4 (11)
23Dobrenko MieczysławM-70+00:20:35102 (190)1 (4) złoto
24Skoczyński LeszekM-4000:20:36103 (190)19 (25)
25Treć LeonM-5000:21:06112 (190)17 (28)
26Lisogórski KrzysztofM-3000:21:11114 (190)22 (38)
27Anaczkowski MirosławM-5000:22:15131 (190)22 (28)
28Wiśniewska AgnieszkaK-3000:22:46141 (190)6 (11)
29Ludwik AndrzejM-5000:22:55146 (190)23 (28)
30Wiechowski SławomirM-3000:23:06151 (190)35 (38)
31Bucewka MagdalenaK-3000:23:19158 (190)7 (11)
32Giembicki JanM-2000:23:48160 (190)25 (28)
33Markowski KamilM-2000:25:49178 (190)27 (28)
34Podolski MirosławM-5000:26:19182 (190)28 (28)

2011-02-19 Sztum - edycja: XII - 4 bieg, dystans: 5.000, startujących: 117

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Rogiewicz AndrzejM-1600:00:003 (117) brąz2 (11) srebro
2Jażdżewski SewerynM-2000:17:5013 (117)7 (19)
3Chętnik RafałM-3000:18:0416 (117)3 (21) brąz
4Cebula BogdanM-5000:18:1320 (117)1 (14) złoto
5Łukomski AndrzejM-5000:00:0030 (117)2 (14) srebro
6Rozenberg SławomirM-4000:19:4532 (117)4 (16)
7Pepliński GrzegorzM-3000:19:5535 (117)6 (21)
8Szymańska SaraK-1600:00:0038 (117)2 (6) srebro
9Treć JakubM-1600:00:0039 (117)10 (11)
10Piotrowski LechM-4000:00:0044 (117)7 (16)
11Klonowski MarcinM-2000:00:0045 (117)15 (19)
12Babieczko AndrzejM-4000:00:0048 (117)8 (16)
13Skoczyński LeszekM-3000:00:0057 (117)13 (21)
14Tabor LeszekM-5000:00:0059 (117)6 (14)
15Dobrenko MieczysławM-70+00:00:0064 (117)1 (3) złoto
16Treć LeonM-5000:22:5467 (117)8 (14)

2011-01-08 Sztum - edycja: XII - 3 bieg, dystans: 5.000, startujących: 85

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:15:101 (85) złoto1 (15) złoto
2Rogiewicz AndrzejM-1600:15:483 (85) brąz2 (11) srebro
3Cebula BogdanM-5000:18:1318 (85)1 (12) złoto
4Łukomski AndrzejM-5000:19:0823 (85)2 (12) srebro
5Pepliński GrzegorzM-3000:19:4029 (85)8 (15)
6Rozenberg SławomirM-4000:20:0033 (85)8 (10)
7Treć PawełM-2000:20:1134 (85)6 (9)
8Szymańska SaraK-1600:20:1535 (85)2 (5) srebro
9Skoczyński LeszekM-3000:20:3037 (85)9 (15)
10Fila AntoniM-6000:20:3239 (85)1 (6) złoto
11Tabor LeszekM-5000:21:1643 (85)6 (12)
12Dobrenko MieczysławM-70+00:21:4444 (85)1 (3) złoto
13Treć LeonM-5000:22:3651 (85)8 (12)
14Jurewicz MirosławM-4000:22:4052 (85)9 (10)
15Giembicki JanM-2000:23:1456 (85)9 (9)

2010-12-11 Sztum - edycja: XII - 2 bieg, dystans: 5.000, startujących: 100

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:17:011 (100) złoto1 (12) złoto
2Rogiewicz AndrzejM-1600:18:346 (100)3 (13) brąz
3Cebula BogdanM-5000:19:1511 (100)1 (10) złoto
4Jażdżewski SewerynM-2000:19:1612 (100)3 (10) brąz
5Chętnik RafałM-3000:19:5521 (100)5 (12)
6Łukomski AndrzejM-5000:20:5027 (100)2 (10) srebro
7Rozenberg SławomirM-4000:21:2131 (100)6 (16)
8Pepliński GrzegorzM-3000:21:2832 (100)6 (12)
9Babieczko AndrzejM-4000:22:2143 (100)11 (16)
10Skoczyński LeszekM-3000:22:2644 (100)8 (12)
11Piotrowski LechM-4000:22:3045 (100)12 (16)
12Szymańska SaraK-1600:22:5046 (100)4 (7)
13Treć JakubM-1600:23:0147 (100)12 (13)
14Fila AntoniM-6000:23:2348 (100)2 (8) srebro
15Dobrenko MieczysławM-70+00:00:0051 (100)1 (4) złoto
16Jurewicz MirosławM-4000:00:0059 (100)14 (16)
17Treć LeonM-5000:24:4960 (100)7 (10)
18Ludwik AndrzejM-4000:00:0065 (100)15 (16)
19Giembicki JanM-2000:00:0066 (100)10 (10)

2010-11-20 Sztum - edycja: XII - 1 bieg, dystans: 5.000, startujących: 90 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:14:361 (90) złoto1 (22) złoto
2Rogiewicz AndrzejM-1600:15:112 (90) srebro1 (16) złoto
3Jażdżewski SewerynM-2000:16:4310 (90)2 (11) srebro
4Cebula BogdanM-5000:17:1717 (90)1 (12) złoto
5Chętnik RafałM-3000:17:3718 (90)5 (22)
6Nowosielski PiotrM-3000:18:3628 (90)7 (22)
7Łukomski AndrzejM-5000:18:4735 (90)4 (12)
8Rozenberg SławomirM-4000:18:5138 (90)7 (16)
9Pepliński GrzegorzM-3000:19:0141 (90)8 (22)
10Szymańska SaraK-1600:19:2044 (90)2 (11) srebro
11Babieczko AndrzejM-4000:19:3246 (90)10 (16)
12Fila AntoniM-6000:19:4149 (90)2 (9) srebro
13Skoczyński LeszekM-3000:19:4350 (90)11 (22)
14Piotrowski LechM-4000:20:0154 (90)14 (16)
15Treć JakubM-1600:20:0555 (90)14 (16)
16Treć LeonM-5000:20:1157 (90)7 (12)
17Dobrenko MieczysławM-70+00:20:1258 (90)1 (4) złoto
18Tabor LeszekM-5000:20:5061 (90)8 (12)
19Giembicki JanM-2000:22:2477 (90)10 (11)
20Ludwik AndrzejM-4000:22:5079 (90)16 (16)

2010-02-13 Sztum - edycja: XI - 3 bieg, dystans: 5.000, startujących: 113

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:00:001 (113) złoto1 (18) złoto
2Dębowski PiotrM-2000:00:008 (113)2 (13) srebro
3Cebula BogdanM-4000:19:0121 (113)3 (11) brąz
4Chętnik RafałM-3000:19:0522 (113)6 (18)
5Łukomski AndrzejM-5000:00:0028 (113)1 (12) złoto
6Nowosielski PiotrM-3000:00:0030 (113)8 (18)
7Pepliński GrzegorzM-3000:20:0932 (113)9 (18)
8Jażdżewski SewerynM-2000:00:0037 (113)8 (13)
9Skoczyński LeszekM-3000:00:0043 (113)11 (18)
10Dobrenko MieczysławM-7000:00:0045 (113)1 (4) złoto
11Piotrowski LechM-4000:00:0046 (113)6 (11)
12Babieczko AndrzejM-4000:00:0047 (113)7 (11)
13Treć LeonM-5000:22:4056 (113)7 (12)
14Tabor LeszekM-5000:00:0058 (113)8 (12)
15Jurewicz MirosławM-4000:00:0063 (113)9 (11)

2010-01-16 Sztum - edycja: XI - 2 bieg, dystans: 5.000, startujących: 85

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:15:142 (85) srebro1 (14) złoto
2Dębowski PiotrM-2000:16:355 (85)3 (11) brąz
3Cebula BogdanM-4000:18:0619 (85)3 (16) brąz
4Chętnik RafałM-3000:19:1731 (85)6 (14)
5Pepliński GrzegorzM-3000:19:2134 (85)7 (14)
6Rozenberg SławomirM-4000:19:3137 (85)8 (16)
7Łukomski AndrzejM-5000:19:4841 (85)2 (11) srebro
8Nowosielski PiotrM-3000:20:2145 (85)10 (14)
9Jażdżewski SewerynM-2000:20:2546 (85)10 (11)
10Dobrenko MieczysławM-7000:20:5252 (85)1 (3) złoto
11Babieczko AndrzejM-4000:21:2054 (85)10 (16)
12Skoczyński LeszekM-3000:21:5960 (85)13 (14)
13Piotrowski LechM-4000:21:5961 (85)12 (16)
14Treć LeonM-5000:22:0563 (85)6 (11)
15Tabor LeszekM-5000:22:4666 (85)7 (11)
16Jurewicz MirosławM-4000:22:5867 (85)13 (16)
17Ludwik AndrzejM-4000:26:3580 (85)16 (16)

2009-12-12 Sztum - edycja: XI - 1 bieg, dystans: 5.000, startujących: 113 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:14:571 (113) złoto1 (18) złoto
2Dębowski PiotrM-2000:00:004 (113)2 (13) srebro
3Rogiewicz AndrzejM-1600:00:0015 (113)5 (19)
4Cebula BogdanM-4000:17:1028 (113)4 (17)
5Jażdżewski SewerynM-2000:00:0030 (113)8 (13)
6Chętnik RafałM-3000:00:0037 (113)8 (18)
7Pepliński GrzegorzM-3000:18:3742 (113)9 (18)
8Łukomski AndrzejM-5000:18:4645 (113)1 (13) złoto
9Nowosielski PiotrM-3000:18:4646 (113)11 (18)
10Rozenberg SławomirM-4000:18:4647 (113)9 (17)
11Dobrenko MieczysławM-7000:00:0049 (113)1 (4) złoto
12Piotrowski LechM-4000:19:2053 (113)10 (17)
13Fila AntoniM-6000:00:0059 (113)2 (10) srebro
14Babieczko AndrzejM-4000:00:0061 (113)11 (17)
15Treć LeonM-5000:20:0267 (113)6 (13)
16Tabor LeszekM-5000:00:0076 (113)9 (13)
17Rosiak HieronimM-6000:00:0077 (113)6 (10)
18Ludwik AndrzejM-4000:00:0086 (113)16 (17)

2009-02-28 Sztum - edycja: X - 3 bieg, dystans: 5.400, startujących: 137 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:16:262 (137) srebro1 (18) złoto
2Rzeszewicz KarolM-2000:00:003 (137) brąz2 (21) srebro
3Dębowski TomaszM-2000:00:008 (137)7 (21)
4Cebula BogdanM-4000:21:0737 (137)6 (21)
5Treć PawełM-2000:00:0040 (137)14 (21)
6Krawiec AndrzejM-4000:21:4042 (137)7 (21)
7Rozenberg SławomirM-4000:21:4543 (137)8 (21)
8Pepliński GrzegorzM-3000:22:1046 (137)8 (18)
9Piotrowski LechM-4000:00:0048 (137)9 (21)
10Babieczko AndrzejM-4000:00:0050 (137)11 (21)
11Dobrenko MieczysławM-6000:00:0052 (137)1 (3) złoto
12Treć LeonM-5000:22:5356 (137)3 (14) brąz
13Mróz MarekM-3000:00:0057 (137)10 (18)
14Tabor LeszekM-5000:00:0072 (137)6 (14)
15Treć JakubM-1700:00:0080 (137)19 (24)
16Czaja JerzyM-5000:00:0081 (137)7 (14)
17Treć WojciechM-1700:00:0087 (137)20 (24)
18Jurewicz MirosławM-4000:00:00102 (137)20 (21)

2009-01-17 Sztum - edycja: X - 2 bieg, dystans: 5.400, startujących: 133 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:17:141 (133) złoto1 (14) złoto
2Rzeszewicz KarolM-2000:17:173 (133) brąz2 (26) srebro
3Dębowski TomaszM-2000:17:407 (133)6 (26)
4Dębowski PiotrM-2000:18:5214 (133)11 (26)
5Treć PawełM-2000:22:1144 (133)18 (26)
6Rozenberg SławomirM-4000:22:1545 (133)8 (20)
7Pepliński GrzegorzM-3000:22:1848 (133)6 (14)
8Babieczko AndrzejM-4000:22:4049 (133)9 (20)
9Treć LeonM-5000:22:4250 (133)2 (13) srebro
10Piotrowski LechM-4000:22:5554 (133)11 (20)
11Dobrenko MieczysławM-6000:23:1559 (133)3 (5) brąz
12Łukomski AndrzejM-5000:23:4964 (133)3 (13) brąz
13Mróz MarekM-3000:24:0969 (133)10 (14)
14Treć JakubM-1700:24:2771 (133)18 (21)
15Tabor LeszekM-5000:24:3572 (133)4 (13)
16Krawiec AdamM-5000:00:0091 (133)10 (13)

2008-12-13 Sztum - edycja: X - 1 bieg, dystans: 5.400, startujących: 150 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:16:591 (150) złoto1 (19) złoto
2Rzeszewicz KarolM-2000:00:002 (150) srebro1 (22) złoto
3Dębowski TomaszM-2000:00:005 (150)4 (22)
4Cebula BogdanM-4000:20:2136 (150)4 (18)
5Jażdżewski SewerynM-2000:00:0050 (150)12 (22)
6Pepliński GrzegorzM-3000:21:3551 (150)10 (19)
7Treć PawełM-2000:00:0052 (150)13 (22)
8Rozenberg SławomirM-4000:21:3853 (150)8 (18)
9Krawiec AndrzejM-4000:00:0055 (150)9 (18)
10Babieczko AndrzejM-4000:00:0057 (150)10 (18)
11Treć LeonM-5000:22:2063 (150)3 (16) brąz
12Piotrowski LechM-4000:00:0065 (150)11 (18)
13Dobrenko MieczysławM-6000:00:0067 (150)3 (5) brąz
14Mróz MarekM-3000:00:0068 (150)13 (19)
15Fila AntoniM-5000:00:0071 (150)4 (16)
16Tabor LeszekM-5000:00:0073 (150)5 (16)
17Treć JakubM-1700:00:0079 (150)24 (28)
18Treć WojciechM-1700:00:0095 (150)27 (28)
19Krawiec AdamM-5000:00:00100 (150)13 (16)

2008-02-23 Sztum - edycja: IX - 3 bieg, dystans: 5.400, startujących: 112 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Urbanowski MarcinM-2000:16:352 (112) srebro2 (15) srebro
2Mazerski BartoszM-3000:16:393 (112) brąz1 (13) złoto
3Krupa MateuszM-1700:18:4114 (112)2 (27) srebro
4Cebula BogdanM-4000:20:0727 (112)2 (17) srebro
5Pepliński GrzegorzM-3000:22:3249 (112)9 (13)
6Rozenberg SławomirM-4000:22:3650 (112)8 (17)
7Mróz MarekM-3000:23:0652 (112)10 (13)
8Krawiec AndrzejM-4000:23:1955 (112)10 (17)
9Dobrenko MieczysławM-6000:23:2956 (112)2 (5) srebro
10Manteufel AgataK-1700:23:5158 (112)3 (7) brąz
11Treć JakubM-1700:25:1067 (112)24 (27)
12Treć LeonM-4000:25:1669 (112)12 (17)
13Klonowski MarcinM-1700:25:2070 (112)25 (27)
14Babieczko AndrzejM-4000:25:2571 (112)13 (17)
15Piotrowski LechM-4000:25:2772 (112)14 (17)
16Owsiana ElżbietaK-1700:26:3677 (112)6 (7)
17Tabor LeszekM-4000:28:2178 (112)15 (17)

2008-01-12 Sztum - edycja: IX - 2 bieg, dystans: 5.400, startujących: 96 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:17:081 (96) złoto1 (10) złoto
2Krupa MateuszM-1700:18:407 (96)2 (21) srebro
3Cebula BogdanM-4000:20:0818 (96)2 (19) srebro
4Rozenberg SławomirM-4000:22:0938 (96)9 (19)
5Pepliński GrzegorzM-3000:22:4141 (96)8 (10)
6Manteufel AgataK-1700:22:5344 (96)3 (4) brąz
7Fila AntoniM-5000:23:1045 (96)3 (10) brąz
8Dobrenko MieczysławM-6000:23:5351 (96)2 (5) srebro
9Owsiana ElżbietaK-1700:23:5952 (96)4 (4)
10Mróz MarekM-3000:24:1053 (96)10 (10)
11Treć WojciechM-1700:24:3456 (96)19 (21)
12Treć LeonM-4000:25:1158 (96)14 (19)
13Piotrowski LechM-4000:25:2259 (96)15 (19)
14Babieczko AndrzejM-4000:25:5163 (96)17 (19)
15Treć JakubM-1700:26:0666 (96)20 (21)
16Tabor LeszekM-4000:27:3472 (96)18 (19)

2007-12-15 Sztum - edycja: IX - 1 bieg, dystans: 5.400, startujących: 103 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:16:432 (103) srebro1 (11) złoto
2Krupa MateuszM-1700:18:087 (103)2 (29) srebro
3Cebula BogdanM-4000:19:5922 (103)3 (14) brąz
4Klonowski MarcinM-1700:21:4040 (103)17 (29)
5Pepliński GrzegorzM-3000:21:4542 (103)8 (11)
6Rozenberg SławomirM-4000:21:4543 (103)8 (14)
7Manteufel AgataK-1700:22:3950 (103)3 (10) brąz
8Dobrenko MieczysławM-6000:22:5651 (103)2 (5) srebro
9Mróz MarekM-3000:23:5854 (103)10 (11)
10Czaja JerzyM-5000:24:0156 (103)6 (11)
11Owsiana ElżbietaK-1700:24:2760 (103)7 (10)
12Babieczko AndrzejM-4000:25:1365 (103)12 (14)
13Szpak JustynaK-1700:25:5070 (103)8 (10)
14Treć LeonM-4000:27:2674 (103)13 (14)

2007-03-24 Sztum - edycja: VIII - 5 bieg, dystans: 5.400, startujących: 61

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Cebula BogdanM-4000:19:5318 (61)2 (13) srebro
2Pepliński GrzegorzM-3000:22:0328 (61)6 (6)
3Rozenberg SławomirM-4000:22:0329 (61)5 (13)
4Dobrenko MieczysławM-6000:00:0034 (61)1 (3) złoto
5Doliński StanisławM-4000:00:0036 (61)8 (13)
6Treć JakubM-1600:00:0040 (61)11 (11)
7Piotrowski LechM-4000:00:0043 (61)11 (13)
8Treć LeonM-4000:00:0045 (61)12 (13)
9Tabor LeszekM-4000:00:0046 (61)13 (13)

2007-02-03 Sztum - edycja: VIII - 4 bieg, dystans: 5.400, startujących: 82

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:00:001 (82) złoto1 (9) złoto
2Cebula BogdanM-4000:19:4621 (82)4 (16)
3Pepliński GrzegorzM-3000:22:0540 (82)8 (9)
4Rozenberg SławomirM-4000:22:2042 (82)10 (16)
5Doliński StanisławM-4000:00:0045 (82)11 (16)
6Dobrenko MieczysławM-6000:00:0046 (82)2 (4) srebro
7Czaja JerzyM-5000:00:0048 (82)3 (8) brąz
8Rosiak HieronimM-5000:00:0049 (82)4 (8)
9Piotrowski LechM-4000:00:0053 (82)15 (16)
10Treć JakubM-1600:00:0055 (82)10 (11)
11Treć PawełM-1800:00:0056 (82)9 (9)
12Treć WojciechM-1600:00:0058 (82)11 (11)
13Treć LeonM-4000:00:0059 (82)16 (16)
14Konefał JowitaK-3000:00:0061 (82)3 (3) brąz

2007-01-13 Sztum - edycja: VIII - 3 bieg, dystans: 5.400, startujących: 83

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:00:001 (83) złoto1 (9) złoto
2Urbanowski MarcinM-2000:00:002 (83) srebro1 (4) złoto
3Cebula BogdanM-4000:19:5820 (83)2 (17) srebro
4Pepliński GrzegorzM-3000:21:4738 (83)7 (9)
5Szpak JustynaK-1600:00:0040 (83)3 (7) brąz
6Rozenberg SławomirM-4000:22:4641 (83)10 (17)
7Doliński StanisławM-4000:00:0045 (83)11 (17)
8Manteufel AgataK-1800:00:0047 (83)3 (3) brąz
9Rosiak HieronimM-5000:00:0049 (83)5 (6)
10Piotrowski LechM-4000:00:0050 (83)13 (17)
11Tabor LeszekM-4000:00:0052 (83)14 (17)
12Treć JakubM-1600:00:0056 (83)11 (11)
13Treć LeonM-4000:00:0057 (83)17 (17)

2006-12-16 Sztum - edycja: VIII - 2 bieg, dystans: 5.400, startujących: 75

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Urbanowski MarcinM-2000:16:551 (75) złoto1 (6) złoto
2Cebula BogdanM-4000:19:5020 (75)6 (18)
3Pepliński GrzegorzM-3000:21:0727 (75)4 (7)
4Rozenberg SławomirM-4000:21:5231 (75)11 (18)
5Dobrenko MieczysławM-6000:23:5838 (75)2 (7) srebro
6Szpak JustynaK-1600:00:0039 (75)2 (5) srebro
7Piotrowski LechM-4000:25:0445 (75)15 (18)
8Tabor LeszekM-4000:25:0547 (75)17 (18)
9Treć LeonM-4000:00:0051 (75)18 (18)
10Konefał JowitaK-3000:00:0058 (75)2 (2) srebro

2006-11-18 Sztum - edycja: VIII - 1 bieg, dystans: 5.400, startujących: 88

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:00:001 (88) złoto1 (8) złoto
2Urbanowski MarcinM-2000:00:002 (88) srebro1 (5) złoto
3Cebula BogdanM-4000:19:4715 (88)4 (16)
4Rozenberg SławomirM-4000:21:4627 (88)8 (16)
5Pepliński GrzegorzM-3000:21:5328 (88)5 (8)
6Owsiana ElżbietaK-1600:00:0033 (88)3 (8) brąz
7Doliński StanisławM-4000:00:0037 (88)11 (16)
8Dobrenko MieczysławM-6000:00:0038 (88)2 (5) srebro
9Czaja JerzyM-5000:00:0042 (88)4 (7)
10Piotrowski LechM-4000:00:0049 (88)15 (16)
11Tabor LeszekM-4000:00:0050 (88)16 (16)
12Konefał JowitaK-3000:00:0061 (88)2 (2) srebro

2006-04-08 Sztum - edycja: VII - 5 bieg, dystans: 5.400, startujących: 56

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Urbanowski MarcinM-1600:00:002 (56) srebro1 (8) złoto
2Fila AntoniM-5000:00:0022 (56)2 (5) srebro
3Dobrenko MieczysławM-6000:00:0028 (56)2 (2) srebro
4Piotrowski LechM-4000:00:0036 (56)6 (7)
5Tabor LeszekM-4000:00:0037 (56)7 (7)

2006-02-19 Sztum - edycja: VII - 4 bieg, dystans: 5.300, startujących: 31

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Manteufel AgataK-1600:00:005 (31)2 (7) srebro
2Owsiana ElżbietaK-1600:00:007 (31)3 (7) brąz

2006-02-18 Sztum - edycja: VII - 4 bieg, dystans: 10.200, startujących: 73

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:00:001 (73) złoto1 (4) złoto
2Cebula BogdanM-4000:39:255 (73)3 (10) brąz
3Doliński StanisławM-4000:00:009 (73)6 (10)
4Rozenberg SławomirM-4000:44:4011 (73)7 (10)
5Rosiak HieronimM-5000:00:0012 (73)1 (5) złoto
6Dobrenko MieczysławM-6000:00:0013 (73)1 (1) złoto
7Piotrowski LechM-4000:00:0017 (73)10 (10)

2006-01-14 Sztum - edycja: VII - 3 bieg, dystans: 5.400, startujących: 81

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:00:001 (81) złoto1 (6) złoto
2Krupa MateuszM-1600:00:0011 (81)2 (10) srebro
3Cebula BogdanM-4000:21:0224 (81)6 (14)
4Doliński StanisławM-4000:00:0035 (81)8 (14)
5Pepliński GrzegorzM-3000:22:3636 (81)5 (6)
6Rozenberg SławomirM-4000:23:0139 (81)10 (14)
7Rosiak HieronimM-5000:00:0041 (81)3 (9) brąz
8Manteufel AgataK-1600:00:0044 (81)3 (7) brąz
9Dobrenko MieczysławM-6000:00:0048 (81)2 (2) srebro
10Fila AntoniM-5000:00:0050 (81)4 (9)
11Tabor LeszekM-4000:00:0051 (81)11 (14)
12Piotrowski LechM-4000:00:0056 (81)14 (14)
13Grochowska MarzenaK-1600:00:0057 (81)6 (7)

2005-12-10 Sztum - edycja: VII - 2 bieg, dystans: 5.400, startujących: 85

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:16:461 (85) złoto1 (6) złoto
2Urbanowski MarcinM-1800:17:315 (85)1 (13) złoto
3Krupa MateuszM-1600:19:1613 (85)9 (23)
4Cebula BogdanM-4000:20:2120 (85)3 (11) brąz
5Pepliński GrzegorzM-3000:21:5833 (85)4 (6)
6Doliński StanisławM-4000:22:1737 (85)6 (11)
7Rozenberg SławomirM-4000:22:3738 (85)7 (11)
8Rosiak HieronimM-5000:23:1642 (85)3 (9) brąz
9Dobrenko MieczysławM-6000:23:1947 (85)2 (2) srebro
10Tabor LeszekM-4000:23:5254 (85)9 (11)
11Piotrowski LechM-4000:00:0057 (85)11 (11)
12Konefał JowitaK-3000:00:0067 (85)2 (3) srebro
13Grochowska MarzenaK-1600:00:0069 (85)5 (8)

2005-11-19 Sztum - edycja: VII - 1 bieg, dystans: 5.400, startujących: 82

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Urbanowski MarcinM-1800:00:001 (82) złoto1 (8) złoto
2Cebula BogdanM-4000:19:5619 (82)4 (14)
3Pepliński GrzegorzM-4000:21:3528 (82)5 (14)
4Doliński StanisławM-4000:00:0030 (82)7 (14)
5Rosiak HieronimM-5000:00:0035 (82)2 (7) srebro
6Dobrenko MieczysławM-6000:00:0037 (82)2 (2) srebro
7Owsiana ElżbietaK-1600:00:0040 (82)2 (10) srebro
8Tabor LeszekM-4000:00:0043 (82)9 (14)
9Piotrowski LechM-4000:00:0052 (82)11 (14)
10Ludwik AndrzejM-4000:00:0060 (82)14 (14)

2005-03-05 Sztum - edycja: VI - 5 bieg, dystans: 5.400, startujących: 40

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Cebula BogdanM-4000:20:2311 (40)4 (10)
2Pepliński GrzegorzM-3000:21:5515 (40)3 (4) brąz
3Rozenberg SławomirM-4000:00:0020 (40)6 (10)
4Rosiak HieronimM-5000:00:0021 (40)2 (6) srebro
5Doliński StanisławM-4000:00:0025 (40)7 (10)
6Piotrowski LechM-4000:00:0027 (40)8 (10)
7Tabor LeszekM-4000:00:0030 (40)9 (10)
8Treć PawełM-1600:00:0034 (40)9 (9)

2005-02-12 Sztum - edycja: VI - 4 bieg, dystans: 5.500, startujących: 69

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Cebula BogdanM-4000:20:5511 (69)4 (12)
2Pepliński GrzegorzM-3000:21:5616 (69)3 (4) brąz
3Rosiak HieronimM-5000:00:0018 (69)1 (6) złoto
4Rozenberg SławomirM-4000:00:0019 (69)5 (12)
5Doliński StanisławM-4000:00:0026 (69)9 (12)
6Piotrowski LechM-4000:00:0034 (69)10 (12)
7Tabor LeszekM-4000:00:0040 (69)11 (12)
8Treć PawełM-1600:00:0041 (69)17 (18)

2005-01-08 Sztum - edycja: VI - 3 bieg, dystans: 5.500, startujących: 70

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-2000:00:001 (70) złoto1 (3) złoto
2Cebula BogdanM-4000:21:1715 (70)5 (11)
3Pepliński GrzegorzM-3000:22:0822 (70)5 (6)
4Rozenberg SławomirM-4000:00:0023 (70)7 (11)
5Rosiak HieronimM-5000:00:0025 (70)2 (6) srebro
6Piotrowski LechM-4000:00:0039 (70)9 (11)
7Doliński StanisławM-4000:00:0040 (70)10 (11)
8Tabor LeszekM-4000:00:0044 (70)11 (11)

2004-12-11 Sztum - edycja: VI - 2 bieg, dystans: 5.400, startujących: 58

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-2000:17:182 (58) srebro1 (3) złoto
2Cebula BogdanM-4000:20:4213 (58)4 (10)
3Pepliński GrzegorzM-3000:21:1215 (58)3 (3) brąz
4Rozenberg SławomirM-4000:00:0022 (58)5 (10)
5Doliński StanisławM-4000:00:0035 (58)8 (10)
6Piotrowski LechM-4000:00:0038 (58)9 (10)
7Tabor LeszekM-4000:00:0040 (58)10 (10)

2004-11-13 Sztum - edycja: VI - 1 bieg, dystans: 5.400, startujących: 33

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-2000:00:001 (33) złoto1 (2) złoto
2Cebula BogdanM-4000:19:556 (33)2 (8) srebro
3Pepliński GrzegorzM-3000:21:1410 (33)2 (3) srebro
4Rozenberg SławomirM-4000:00:0014 (33)4 (8)
5Rosiak HieronimM-5000:00:0015 (33)2 (7) srebro
6Doliński StanisławM-4000:00:0025 (33)7 (8)
7Tabor LeszekM-4000:00:0029 (33)8 (8)

2004-03-21 Sztum - edycja: V - 5 bieg, dystans: 4.800, startujących: 47

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Urbanowski MarcinM-1600:00:009 (47)4 (18)
2Belzyt AndrzejM-4000:00:0020 (47)4 (9)
3Cebula BogdanM-4000:18:3823 (47)6 (9)
4Rozenberg SławomirM-4000:00:0026 (47)7 (9)
5Rosiak HieronimM-5000:00:0028 (47)1 (5) złoto
6Czaja JerzyM-5000:00:0030 (47)2 (5) srebro

2004-02-07 Sztum - edycja: V - 4 bieg, dystans: 4.800, startujących: 36

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-2000:00:001 (36) złoto1 (3) złoto
2Urbanowski MarcinM-1600:00:007 (36)2 (9) srebro
3Belzyt AndrzejM-4000:00:0012 (36)3 (8) brąz
4Cebula BogdanM-4000:18:3516 (36)4 (8)
5Pepliński GrzegorzM-3000:18:4417 (36)5 (6)
6Fila AntoniM-5000:00:0018 (36)1 (4) złoto
7Rosiak HieronimM-5000:00:0019 (36)2 (4) srebro
8Czaja JerzyM-5000:00:0020 (36)3 (4) brąz
9Rozenberg SławomirM-4000:00:0023 (36)5 (8)
10Tabor LeszekM-4000:00:0029 (36)8 (8)

2004-01-10 Sztum - edycja: V - 3 bieg, dystans: 4.800, startujących: 50

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-2000:00:001 (50) złoto1 (4) złoto
2Urbanowski MarcinM-1600:00:008 (50)3 (14) brąz
3Belzyt AndrzejM-4000:00:0018 (50)5 (11)
4Cebula BogdanM-4000:19:0327 (50)8 (11)
5Rosiak HieronimM-5000:00:0028 (50)1 (5) złoto
6Czaja JerzyM-5000:00:0030 (50)2 (5) srebro
7Rozenberg SławomirM-4000:00:0031 (50)9 (11)

2003-12-06 Sztum - edycja: V - 2 bieg, dystans: 4.800, startujących: 55

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Urbanowski MarcinM-1600:00:009 (55)4 (19)
2Belzyt AndrzejM-4000:00:0019 (55)4 (11)
3Pepliński GrzegorzM-3000:18:0823 (55)6 (7)
4Fila AntoniM-5000:00:0027 (55)1 (7) złoto
5Rosiak HieronimM-5000:00:0030 (55)2 (7) srebro
6Cebula BogdanM-4000:18:4431 (55)7 (11)
7Rozenberg SławomirM-4000:18:5533 (55)8 (11)
8Czaja JerzyM-5000:00:0035 (55)3 (7) brąz
9Tabor LeszekM-4000:00:0047 (55)10 (11)

2003-11-15 Sztum - edycja: V - 1 bieg, dystans: 4.800, startujących: 45

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-2000:00:001 (45) złoto1 (7) złoto
2Pepliński GrzegorzM-3000:18:0622 (45)5 (7)
3Belzyt AndrzejM-4000:00:0023 (45)5 (10)
4Fila AntoniM-5000:00:0024 (45)1 (6) złoto
5Rosiak HieronimM-5000:00:0026 (45)2 (6) srebro
6Rozenberg SławomirM-4000:19:0527 (45)6 (10)
7Cebula BogdanM-4000:19:5629 (45)7 (10)

2003-03-01 Sztum - edycja: IV - 5 bieg, dystans: 4.800, startujących: 48

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-2000:00:001 (48) złoto1 (7) złoto
2Pepliński GrzegorzM-3000:17:5414 (48)3 (8) brąz
3Belzyt AndrzejM-4000:00:0015 (48)1 (5) złoto
4Czaja JerzyM-5000:00:0019 (48)1 (6) złoto
5Rosiak HieronimM-5000:00:0020 (48)2 (6) srebro
6Rozenberg SławomirM-3000:19:4524 (48)6 (8)
7Fila AntoniM-5000:00:0026 (48)3 (6) brąz

2003-02-08 Sztum - edycja: IV - 4 bieg, dystans: 4.800, startujących: 49

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Belzyt AndrzejM-4000:00:0012 (49)1 (5) złoto
2Pepliński GrzegorzM-3000:18:5014 (49)3 (7) brąz
3Czaja JerzyM-5000:00:0016 (49)1 (6) złoto
4Rosiak HieronimM-5000:00:0017 (49)2 (6) srebro
5Rozenberg SławomirM-3000:20:4022 (49)5 (7)
6Cebula BogdanM-4000:00:0023 (49)2 (5) srebro

2003-01-11 Sztum - edycja: IV - 3 bieg, dystans: 4.800, startujących: 50

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-2000:00:001 (50) złoto1 (7) złoto
2Pepliński GrzegorzM-3000:19:0313 (50)3 (5) brąz
3Belzyt AndrzejM-4000:00:0014 (50)1 (5) złoto
4Czaja JerzyM-5000:00:0016 (50)1 (3) złoto
5Rosiak HieronimM-5000:00:0018 (50)2 (3) srebro
6Cebula BogdanM-4000:00:0021 (50)2 (5) srebro
7Rozenberg SławomirM-3000:21:0023 (50)5 (5)
8Tabor LeszekM-4000:00:0031 (50)5 (5)

2002-12-07 Sztum - edycja: IV - 2 bieg, dystans: 4.800, startujących: 49

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-2000:00:001 (49) złoto1 (8) złoto
2Pepliński GrzegorzM-3000:18:5017 (49)3 (5) brąz
3Fila AntoniM-5000:00:0020 (49)1 (4) złoto
4Cebula BogdanM-4000:00:0024 (49)1 (2) złoto
5Rosiak HieronimM-5000:00:0025 (49)2 (4) srebro
6Rozenberg SławomirM-3000:20:2029 (49)5 (5)

2002-11-16 Sztum - edycja: IV - 1 bieg, dystans: 4.800, startujących: 36

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-2000:00:001 (36) złoto1 (6) złoto
2Pepliński GrzegorzM-3000:18:0715 (36)3 (5) brąz
3Fila AntoniM-5000:00:0017 (36)1 (4) złoto
4Rosiak HieronimM-5000:00:0019 (36)2 (4) srebro
5Czaja JerzyM-5000:00:0023 (36)3 (4) brąz
6Rozenberg SławomirM-3000:20:2528 (36)5 (5)

2002-03-09 Sztum - edycja: III - 5 bieg, dystans: 4.800, startujących: 38

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Belzyt AndrzejM-4000:00:0018 (38)2 (4) srebro
2Rosiak HieronimM-5000:00:0019 (38)3 (5) brąz
3Pepliński GrzegorzM-3000:19:0220 (38)6 (9)
4Czaja JerzyM-5000:00:0021 (38)4 (5)
5Rozenberg SławomirM-3000:20:2030 (38)7 (9)

2002-02-23 Sztum - edycja: III - 4 bieg, dystans: 4.800, startujących: 43

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-2000:00:001 (43) złoto1 (4) złoto
2Rosiak HieronimM-5000:00:0020 (43)3 (5) brąz
3Pepliński GrzegorzM-3000:19:5021 (43)7 (8)
4Czaja JerzyM-5000:00:0023 (43)4 (5)
5Rozenberg SławomirM-3000:20:4027 (43)8 (8)

2002-01-19 Sztum - edycja: III - 3 bieg, dystans: 4.800, startujących: 31

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Belzyt AndrzejM-4000:00:0018 (31)2 (3) srebro
2Rosiak HieronimM-5000:00:0019 (31)2 (4) srebro
3Czaja JerzyM-5000:00:0022 (31)3 (4) brąz
4Rozenberg SławomirM-3000:25:3024 (31)6 (6)

2001-12-15 Sztum - edycja: III - 2 bieg, dystans: 4.800, startujących: 51

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-2000:00:001 (51) złoto1 (4) złoto
2Rosiak HieronimM-5000:00:0015 (51)2 (3) srebro
3Pepliński GrzegorzM-3000:19:3019 (51)7 (9)
4Czaja JerzyM-5000:00:0021 (51)3 (3) brąz
5Rozenberg SławomirM-3000:20:2023 (51)8 (9)

2001-11-10 Sztum - edycja: III - 1 bieg, dystans: 4.800, startujących: 49

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-2000:00:001 (49) złoto1 (4) złoto
2Belzyt AndrzejM-4000:00:0019 (49)2 (4) srebro
3Rosiak HieronimM-5000:00:0020 (49)2 (4) srebro
4Czaja JerzyM-5000:00:0025 (49)3 (4) brąz
5Pepliński GrzegorzM-3000:19:2926 (49)5 (6)
6Rozenberg SławomirM-3000:19:4528 (49)6 (6)

2001-02-24 Sztum - edycja: II - 5 bieg, dystans: 4.800, startujących: 38

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Belzyt AndrzejM-4000:00:0012 (38)1 (4) złoto
2Rosiak HieronimM-5000:00:0021 (38)2 (3) srebro
3Tabor LeszekM-4000:00:0029 (38)4 (4)

2001-01-20 Sztum - edycja: II - 4 bieg, dystans: 4.800, startujących: 45

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Belzyt AndrzejM-4000:00:0012 (45)2 (5) srebro
2Rosiak HieronimM-5000:00:0022 (45)2 (4) srebro
3Czaja JerzyM-4000:20:2024 (45)5 (5)
4Pepliński GrzegorzM-2000:20:2625 (45)5 (5)

2000-12-16 Sztum - edycja: II - 3 bieg, dystans: 4.800, startujących: 40

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-2000:00:001 (40) złoto1 (4) złoto
2Piróg ArkadiuszM-2000:00:0012 (40)4 (4)
3Belzyt AndrzejM-4000:00:0017 (40)1 (3) złoto
4Czaja JerzyM-4000:00:0023 (40)3 (3) brąz
5Rosiak HieronimM-5000:00:0024 (40)3 (4) brąz

2000-11-25 Sztum - edycja: II - 2 bieg, dystans: 4.800, startujących: 38

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-2000:00:001 (38) złoto1 (5) złoto
2Piróg ArkadiuszM-2000:00:009 (38)4 (5)
3Fila AntoniM-5000:00:0016 (38)2 (5) srebro
4Pepliński GrzegorzM-2000:19:5622 (38)5 (5)
5Rosiak HieronimM-5000:20:1523 (38)4 (5)
6Czaja JerzyM-4000:20:2024 (38)4 (4)

2000-10-29 Sztum - edycja: II - 1 bieg, dystans: 4.800, startujących: 25

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-2000:00:001 (25) złoto1 (4) złoto
2Piróg ArkadiuszM-2000:00:007 (25)4 (4)
3Belzyt AndrzejM-4000:00:008 (25)3 (4) brąz
4Rosiak HieronimM-5000:00:0011 (25)2 (2) srebro
5Czaja JerzyM-4000:00:0012 (25)4 (4)
6Rozenberg SławomirM-3000:20:5014 (25)1 (1) złoto

2000-02-26 Sztum - edycja: I - 5 bieg, dystans: 4.800, startujących: 36

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-2000:00:001 (36) złoto1 (3) złoto
2Belzyt AndrzejM-4000:00:0013 (36)1 (1) złoto
3Urbanowska MagdalenaK-1500:00:0025 (36)5 (9)

2000-01-22 Sztum - edycja: I - 4 bieg, dystans: 4.800, startujących: 30

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-2000:00:001 (30) złoto1 (3) złoto
2Piróg ArkadiuszM-1500:00:0012 (30)7 (10)
3Urbanowska MagdalenaK-1500:00:0015 (30)2 (4) srebro
4Fila AntoniM-5000:00:0018 (30)1 (4) złoto

1999-12-11 Sztum - edycja: I - 3 bieg, dystans: 4.800, startujących: 35

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Piróg ArkadiuszM-1500:00:0012 (35)8 (13)
2Belzyt AndrzejM-4000:00:0013 (35)1 (3) złoto
3Fila AntoniM-5000:00:0015 (35)1 (4) złoto
4Urbanowska MagdalenaK-1500:00:0020 (35)1 (5) złoto
5Tabor LeszekM-4000:00:0021 (35)3 (3) brąz

1999-11-27 Sztum - edycja: I - 2 bieg, dystans: 4.800, startujących: 28

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-2000:00:002 (28) srebro2 (4) srebro
2Piróg ArkadiuszM-1500:00:0011 (28)5 (8)
3Belzyt AndrzejM-4000:00:0013 (28)1 (2) złoto
4Fila AntoniM-5000:00:0014 (28)1 (4) złoto

1999-10-23 Sztum - edycja: I - 1 bieg, dystans: 4.800, startujących: 25

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-2000:00:001 (25) złoto1 (5) złoto
2Belzyt AndrzejM-4000:00:006 (25)1 (3) złoto
3Piróg ArkadiuszM-1500:00:007 (25)3 (7) brąz
4Tabor LeszekM-4000:00:0016 (25)3 (3) brąz
5Urbanowska MagdalenaK-1500:00:0017 (25)1 (3) złoto