LKS Zantyr Sztum (beta)


select Wybierz bieg


2019-06-02 Elbląg - edycja: XI, dystans: 10,000, startujących: 806, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Klonowski MarcinM-3000:36:1512 (806)5 (210)
2Najda SławomirM-4000:38:1524 (806)6 (213)
3Łukomski AndrzejM-6000:42:3988 (806)2 (18) srebro
4Żemetro RyszardM-5000:46:10184 (806)20 (62)

2018-06-03 Elbląg - edycja: X, dystans: 10.000, startujących: 833 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Tuwalska MałgorzataK-100:39:0028 (833)5 (6)
2Tuwalska ElżbietaK-3000:42:0961 (833)1 (83) złoto
3Nowosielski PiotrM-4000:46:10165 (833)50 (194)
4Kozłów WojciechM-5000:46:28176 (833)8 (52)
5Jażdżewski ZbigniewM-5000:46:37180 (833)10 (52)

2017-06-04 Elbląg - edycja: IX, dystans: 9.700, startujących: 732 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Dmitrzak PiotrM-3000:42:25107 (732)32 (183)

2016-06-26 Elbląg - edycja: VIII, dystans: 10.000, startujących: 539, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Tuwalska ElżbietaK-100:41:2627 (539)4 (6)
2Tuwalska MałgorzataK-100:42:0935 (539)5 (6)
3Kozłów WojciechM-5000:44:1551 (539)7 (40)
4Jażdżewski ZbigniewM-5000:48:27126 (539)17 (40)

2015-06-14 Elbląg - edycja: VII, dystans: 10.000, startujących: 431, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-100:34:084 (431)4 (6)
2Tuwalska MałgorzataK-100:41:0924 (431)4 (6)
3Tuwalska ElżbietaK-100:42:4040 (431)6 (6)
4Bucewka MagdalenaK-3000:42:5244 (431)1 (51) złoto

2014-06-29 Elbląg - edycja: VI, dystans: 10.000, startujących: 385, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Chętnik RafałM-3000:38:5628 (385)8 (123)
2Bucewka MagdalenaK-3000:43:0770 (385)1 (34) złoto
3Treć LeonM-5000:43:2977 (385)9 (39)
4Luterek MartynaK-2000:59:58355 (385)19 (23)

2013-06-30 Elbląg - edycja: V, dystans: 10.000, startujących: 246 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:31:451 (246) złoto1 (62) złoto
2Bucewka MagdalenaK-3000:43:0751 (246)2 (24) srebro
3Wolf MagdalenaK-3000:46:39116 (246)6 (24)

2012-06-30 Elbląg - edycja: IV, dystans: 9.800, startujących: 89 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:33:175 (89)1 (25) złoto
2Cebula BogdanM-5000:38:5010 (89)1 (11) złoto
3Klonowski MarcinM-2000:42:2518 (89)10 (25)
4Nowosielski PiotrM-3000:42:3720 (89)4 (25)
5Lisogórski KrzysztofM-3000:47:2241 (89)12 (25)
6Markowski KamilM-2000:58:2883 (89)23 (25)
7Wiechowski SławomirM-3001:01:2388 (89)25 (25)

2011-06-18 Elbląg - edycja: III, dystans: 9.800, startujących: 54

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:31:451 (54) złoto1 (14) złoto

2010-06-26 Elbląg - edycja: II, dystans: 9.800, startujących: 65 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:30:334 (65)2 (22) srebro
2Cebula BogdanM-4000:35:2814 (65)2 (15) srebro
3Mróz MarekM-3000:45:4747 (65)15 (22)

2009-06-20 Elbląg - edycja: I, dystans: 9.800, startujących: 76 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-100:30:513 (76) brąz3 (76) brąz
2Cebula BogdanM-100:37:0214 (76)14 (76)
3Jażdżewski SewerynM-100:37:2216 (76)16 (76)
4Nowosielski PiotrM-100:39:4125 (76)25 (76)
5Mróz MarekM-100:41:4435 (76)35 (76)
6Rosiak HieronimM-100:46:0956 (76)56 (76)