LKS Zantyr Sztum (beta)


select Wybierz bieg


2021-05-16 Zajezierze - edycja: I - 3 bieg, dystans: 10,300, startujących: 22 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Garbowski KrzysztofM-3000:37:001 (22) złoto1 (5) złoto
2Najda SławomirM-4000:39:544 (22)1 (7) złoto
3Klonowski MarcinM-3000:40:245 (22)3 (5) brąz
4Cebula BogdanM-60+00:41:156 (22)1 (4) złoto
5Nowosielski PiotrM-4000:41:398 (22)2 (7) srebro
6Kucharski MirosławM-3000:44:1510 (22)4 (5)
7Łukomski AndrzejM-60+00:44:3311 (22)2 (4) srebro
8Lisogórski KrzysztofM-4000:46:4713 (22)4 (7)
9Rozenberg SławomirM-5000:46:4914 (22)3 (5) brąz
10Dmitrzak PiotrM-3000:48:0816 (22)5 (5)
11Sosiński DariuszM-4000:48:4617 (22)6 (7)
12Anaczkowski MirosławM-60+00:49:0718 (22)3 (4) brąz
13Skoczyński LeszekM-4000:51:0419 (22)7 (7)
14Piotrowski LechM-5000:53:0520 (22)4 (5)
15Tryba ZdzisławM-60+00:57:4821 (22)4 (4)
16Ludwik AndrzejM-5000:59:1022 (22)5 (5)

2021-04-25 Zajezierze - edycja: I - 2 bieg, dystans: 10.300, startujących: 16 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Garbowski KrzysztofM-3000:36:311 (16) złoto1 (3) złoto
2Najda SławomirM-4000:40:304 (16)2 (5) srebro
3Cebula BogdanM-60+00:41:155 (16)1 (4) złoto
4Kucharski MirosławM-3000:44:306 (16)3 (3) brąz
5Łukomski AndrzejM-60+00:45:087 (16)2 (4) srebro
6Rozenberg SławomirM-5000:46:149 (16)2 (4) srebro
7Lisogórski KrzysztofM-4000:46:5510 (16)3 (5) brąz
8Sosiński DariuszM-4000:47:4111 (16)4 (5)
9Anaczkowski MirosławM-60+00:51:2512 (16)3 (4) brąz
10Piotrowski LechM-5000:51:2513 (16)3 (4) brąz
11Skoczyński LeszekM-4000:51:5514 (16)5 (5)
12Treć LeonM-60+00:54:2615 (16)4 (4)
13Ludwik AndrzejM-5001:01:4316 (16)4 (4)

2021-03-27 Zajezierze - edycja: I - 1 bieg, dystans: 10.300, startujących: 15 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-4000:35:501 (15) złoto1 (6) złoto
2Tyburski IgorM-1600:37:552 (15) srebro1 (1) złoto
3Garbowski KrzysztofM-3000:39:084 (15)2 (2) srebro
4Najda SławomirM-4000:40:575 (15)2 (6) srebro
5Cebula BogdanM-60+00:42:037 (15)1 (3) złoto
6Nowosielski PiotrM-4000:43:398 (15)4 (6)
7Łukomski AndrzejM-60+00:45:5310 (15)2 (3) srebro
8Rozenberg SławomirM-5000:46:1811 (15)2 (3) srebro
9Sosiński DariuszM-4000:47:2412 (15)5 (6)
10Piotrowski LechM-5000:48:1613 (15)3 (3) brąz
11Anaczkowski MirosławM-60+00:49:1014 (15)3 (3) brąz
12Lisogórski KrzysztofM-4000:51:3715 (15)6 (6)