LKS Zantyr Sztum (beta)


select Wybierz bieg


2019-09-08 Iława - edycja: IX, dystans: 21,097, startujących: 415, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Klonowski MarcinM-3001:19:159 (415)2 (103) srebro
2Cebula BogdanM-5001:24:1922 (415)2 (47) srebro
3Tuwalska MałgorzataK-101:31:0161 (415)2 (3) srebro
4Kozłów WojciechM-5001:34:1885 (415)10 (47)
5Krawiec AndrzejM-5001:43:19168 (415)19 (47)
6Treć LeonM-6001:48:28217 (415)3 (15) brąz

2018-09-09 Iława - edycja: VIII, dystans: 21.097, startujących: 420, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-101:17:421 (420) złoto1 (3) złoto
2Chętnik RafałM-4001:24:1512 (420)2 (110) srebro
3Klonowski MarcinM-1601:25:0015 (420)2 (43) srebro
4Cebula BogdanM-5001:26:5725 (420)4 (38)
5Najda SławomirM-4001:29:3240 (420)14 (110)
6Nowosielski PiotrM-4001:35:4171 (420)27 (110)

2017-09-10 Iława - edycja: VII, dystans: 21.097, startujących: 333, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-101:14:031 (333) złoto1 (3) złoto
2Chętnik RafałM-4001:21:577 (333)1 (87) złoto
3Klonowski MarcinM-1601:24:5812 (333)2 (44) srebro
4Giembicki JanM-3001:26:2215 (333)4 (95)
5Cebula BogdanM-5001:26:4218 (333)3 (27) brąz
6Najda SławomirM-4001:27:4920 (333)6 (87)
7Nowosielski PiotrM-4001:30:2731 (333)11 (87)
8Sadowski AndrzejM-3001:35:0444 (333)12 (95)
9Sosiński DariuszM-4001:51:02161 (333)52 (87)

2016-09-04 Iława - edycja: VI, dystans: 21.097, startujących: 480, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Klonowski MarcinM-1601:21:2213 (480)7 (71)
2Cebula BogdanM-5001:23:3821 (480)1 (49) złoto
3Najda SławomirM-4001:29:0357 (480)17 (126)
4Nowosielski PiotrM-4001:29:5165 (480)21 (126)
5Tuwalska ElżbietaK-3001:30:4569 (480)1 (39) złoto
6Kozłów WojciechM-5001:31:1770 (480)5 (49)
7Tuwalska MałgorzataK-3001:32:2876 (480)2 (39) srebro
8Sadowski AndrzejM-1601:37:22122 (480)37 (71)
9Krawiec AndrzejM-5001:39:45157 (480)13 (49)
10Piotrowski LechM-5001:42:02175 (480)16 (49)
11Treć LeonM-5001:42:02176 (480)17 (49)
12Sosiński DariuszM-4002:01:33413 (480)111 (126)

2015-09-06 Iława - edycja: V, dystans: 21.097, startujących: 506, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Klonowski MarcinM-2001:23:3115 (506)7 (94)
2Cebula BogdanM-5001:25:2726 (506)2 (47) srebro
3Treć JakubM-2001:27:2444 (506)16 (94)
4Nowosielski PiotrM-4001:30:1160 (506)12 (101)
5Najda SławomirM-4001:34:1598 (506)21 (101)
6Zdziennicki BartekM-3001:36:22127 (506)49 (159)
7Treć LeonM-5001:41:38189 (506)15 (47)
8Piotrowski LechM-5001:48:08269 (506)30 (47)
9Treć PawełM-2001:56:35373 (506)76 (94)
10Pyzik-Kapszewicz AngelikaK-2002:00:53425 (506)20 (25)
11Rzatkowska JoannaK-4002:17:32491 (506)33 (38)

2014-09-07 Iława - edycja: IV, dystans: 21.097, startujących: 463, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Chętnik RafałM-3001:26:0323 (463)9 (132)
2Giembicki JanM-1601:29:1635 (463)14 (110)
3Spalk KrzysztofM-1601:31:3749 (463)17 (110)
4Łukomski AndrzejM-5001:31:4251 (463)5 (39)
5Klonowski MarcinM-1601:35:1482 (463)31 (110)
6Sadowski AndrzejM-1601:37:40102 (463)34 (110)
7Zdziennicki BartekM-3001:38:35107 (463)39 (132)
8Nowosielski PiotrM-4001:38:40110 (463)22 (93)
9Bucewka MagdalenaK-3001:39:34116 (463)1 (32) złoto
10Rozenberg SławomirM-4001:41:41131 (463)29 (93)
11Piotrowski LechM-5001:41:41132 (463)9 (39)
12Pepliński GrzegorzM-4001:42:03139 (463)34 (93)
13Treć LeonM-5001:51:08243 (463)20 (39)
14Sosiński DariuszM-3001:51:22244 (463)73 (132)
15Ludwik AndrzejM-5001:59:31325 (463)31 (39)

2013-09-08 Iława - edycja: III, dystans: 21.097, startujących: 498, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3001:10:571 (498) złoto1 (144) złoto
2Garbowski KrzysztofM-1601:20:286 (498)1 (96) złoto
3Cebula BogdanM-5001:23:3815 (498)1 (48) złoto
4Nowosielski PiotrM-4001:29:3442 (498)9 (117)
5Łukomski AndrzejM-5001:30:0649 (498)5 (48)
6Kamiński MarcinM-3001:31:1157 (498)18 (144)
7Giembicki JanM-1601:31:3860 (498)19 (96)
8Skoczyński LeszekM-4001:34:4784 (498)23 (117)
9Treć LeonM-5001:37:11109 (498)10 (48)
10Pepliński GrzegorzM-4001:37:18110 (498)27 (117)
11Sadowski AndrzejM-1601:37:34113 (498)35 (96)
12Bucewka MagdalenaK-3001:38:16121 (498)1 (33) złoto
13Klonowski MarcinM-1601:38:16122 (498)38 (96)
14Piotrowski LechM-5001:40:35143 (498)15 (48)
15Wolf MagdalenaK-3001:45:57211 (498)5 (33)
16Urbanowska MagdalenaK-3001:49:47262 (498)9 (33)
17Ludwik AndrzejM-5001:52:23307 (498)34 (48)
18Nowosielska MarlenaK-3002:03:42415 (498)19 (33)

2012-09-09 Iława - edycja: II, dystans: 21.097, startujących: 345 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3001:06:401 (345) złoto1 (122) złoto
2Cebula BogdanM-5001:21:4516 (345)1 (34) złoto
3Klonowski MarcinM-1601:22:1017 (345)6 (66)
4Treć LeonM-5001:33:2764 (345)5 (34)
5Nowosielski PiotrM-3001:33:2965 (345)25 (122)
6Pepliński GrzegorzM-4001:34:4174 (345)17 (68)
7Lisogórski KrzysztofM-3001:36:5992 (345)32 (122)
8Piotrowski LechM-5001:41:54136 (345)15 (34)
9Bucewka MagdalenaK-3001:41:54137 (345)4 (23)
10Wolf MagdalenaK-3001:44:38161 (345)6 (23)
11Sosiński DariuszM-3001:45:39175 (345)65 (122)

2011-09-11 Iława - edycja: I, dystans: 21.097, startujących: 355 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3001:10:182 (355) srebro2 (122) srebro
2Piróg ArkadiuszM-2001:18:585 (355)2 (65) srebro
3Cebula BogdanM-5001:22:4313 (355)1 (35) złoto
4Jażdżewski SewerynM-2001:22:4814 (355)6 (65)
5Nowosielski PiotrM-3001:33:0155 (355)21 (122)
6Klonowski MarcinM-2001:34:0064 (355)15 (65)
7Rozenberg SławomirM-4001:34:0165 (355)17 (74)
8Pepliński GrzegorzM-3001:34:0466 (355)23 (122)
9Chętnik RafałM-3001:41:36107 (355)41 (122)
10Wolf MagdalenaK-3001:43:44135 (355)5 (11)
11Wiśniewski PiotrM-3001:49:32171 (355)62 (122)