LKS Zantyr Sztum (beta)


select Wybierz bieg


2019-11-11 Gdynia - edycja: XXII, dystans: 10,000, startujących: 4046, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Najda SławomirM-4000:37:5376 (4046)10 (832)
2Tuwalska ElżbietaK-4000:42:00331 (4046)3 (378) brąz
3Najda MateuszM-3000:53:342088 (4046)644 (943)

2018-11-11 Gdynia - edycja: XXI, dystans: 10.000, startujących: 4482, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Niemyjska BeataK-1600:42:12321 (4482)1 (46) złoto
2Kozłów WojciechM-5000:42:49385 (4482)16 (286)
3Najda MateuszM-2000:52:222015 (4482)340 (572)

2017-11-11 Gdynia - edycja: XX, dystans: 10.000, startujących: 4910, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Chętnik RafałM-4000:37:4089 (4910)10 (934)
2Tuwalska MałgorzataK-3000:40:32243 (4910)2 (598) srebro
3Kulas MarcinM-3000:40:39255 (4910)106 (1169)
4Kozłów WojciechM-5000:42:45443 (4910)21 (280)
5Tuwalska ElżbietaK-3000:42:53456 (4910)10 (598)
6Najda MateuszM-2000:50:581967 (4910)384 (691)
7Luterek MartynaK-3000:55:423006 (4910)218 (598)

2016-11-11 Gdynia - edycja: XIX, dystans: 10.000, startujących: 5432, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Sadowski RobertM-3000:40:01231 (5432)97 (1389)
2Tuwalska ElżbietaK-3000:40:16247 (5432)4 (688)
3Tuwalska MałgorzataK-3000:40:58297 (5432)6 (688)
4Kozłów WojciechM-5000:42:00386 (5432)12 (261)
5Dobrenko MieczysławM-7000:49:261762 (5432)2 (9) srebro
6Parafiniuk KrzysztofaK-3000:51:112226 (5432)107 (688)
7Luterek MartynaK-2000:56:123406 (5432)230 (593)
8Jurewicz MirosławM-5000:56:283475 (5432)183 (261)

2015-11-11 Gdynia - edycja: XVIII, dystans: 10.000, startujących: 6656, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Chętnik RafałM-3000:36:4049 (6656)15 (1809)
2Klonowski MarcinM-2000:37:2169 (6656)32 (1155)
3Cebula BogdanM-5000:38:36126 (6656)4 (319)
4Tuwalska MałgorzataK-3000:39:32194 (6656)1 (819) złoto
5Kosmala SzymonM-1600:41:18363 (6656)21 (146)
6Godlewski ŁukaszM-1600:41:48418 (6656)22 (146)
7Bucewka MagdalenaK-3000:43:48739 (6656)13 (819)
8Piotrowski LechM-5000:44:19833 (6656)32 (319)
9Dobrenko MieczysławM-7000:46:101222 (6656)1 (5) złoto
10Lisogórski KrzysztofM-3000:46:451350 (6656)542 (1809)
11Markowski KamilM-3000:49:432131 (6656)816 (1809)
12Bożykowski JanM-4000:52:393034 (6656)589 (1014)
13Luterek MartynaK-2000:53:543422 (6656)184 (744)
14Ludwik AndrzejM-5000:54:403662 (6656)178 (319)
15Szot DawidM-2000:54:563752 (6656)827 (1155)
16Pyzik-Kapszewicz AngelikaK-2000:55:243895 (6656)240 (744)

2014-11-11 Gdynia - edycja: XVII, dystans: 10.000, startujących: 6626, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Kaliś KarolM-2000:32:0212 (6626)8 (1321)
2Mazerski BartoszM-3000:32:2614 (6626)6 (1821)
3Chętnik RafałM-3000:36:2870 (6626)21 (1821)
4Giembicki JanM-2000:37:34103 (6626)44 (1321)
5Kamiński FilipM-1600:40:11296 (6626)23 (161)
6Nowosielski PiotrM-4000:40:30330 (6626)54 (949)
7Piotrowski LechM-5000:42:53637 (6626)26 (307)
8Rozenberg SławomirM-4000:43:04677 (6626)124 (949)
9Dobrenko MieczysławM-7000:46:211412 (6626)2 (10) srebro
10Lisogórski KrzysztofM-3000:46:341472 (6626)543 (1821)
11Bożykowski JanM-4000:47:031589 (6626)297 (949)
12Anaczkowski MirosławM-5000:47:301714 (6626)73 (307)
13Jurewicz MirosławM-5000:48:021849 (6626)82 (307)
14Ludwik AndrzejM-5000:49:022140 (6626)94 (307)
15Sosiński DariuszM-3000:49:112193 (6626)804 (1821)
16Kamiński JakubM-3000:49:392350 (6626)859 (1821)
17Jażdżewska PatrycjaK-2000:49:562428 (6626)89 (745)
18Jażdżewski SewerynM-2000:50:192553 (6626)694 (1321)
19Markowski KamilM-2000:53:353497 (6626)901 (1321)

2013-11-11 Gdynia - edycja: XVI, dystans: 10.000, startujących: 5594, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:30:552 (5594) srebro1 (1677) złoto
2Kaliś KarolM-2000:31:416 (5594)5 (1261)
3Giembicki JanM-2000:37:36101 (5594)49 (1261)
4Lisogórski KrzysztofM-3000:41:25369 (5594)127 (1677)
5Zdziennicki BartekM-3000:41:24370 (5594)125 (1677)
6Rozenberg SławomirM-4000:41:36388 (5594)67 (746)
7Pipała PrzemysławM-1600:41:59427 (5594)30 (142)
8Bucewka MagdalenaK-3000:42:39491 (5594)3 (526) brąz
9Piotrowski LechM-5000:43:02554 (5594)29 (234)
10Bożykowski JanM-4000:42:47567 (5594)96 (746)
11Jażdżewski SewerynM-2000:44:19766 (5594)294 (1261)
12Jażdżewska PatrycjaK-2000:44:19771 (5594)20 (608)
13Dobrenko MieczysławM-7000:44:45842 (5594)3 (13) brąz
14Ludwik AndrzejM-5000:47:461538 (5594)87 (234)

2012-11-11 Gdynia - edycja: XV, dystans: 10.000, startujących: 2885, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Kaliś KarolM-2000:33:0217 (2885)11 (630)
2Cebula BogdanM-5000:37:0865 (2885)3 (154) brąz
3Klonowski MarcinM-2000:38:2794 (2885)43 (630)
4Dobrenko ArkadiuszM-4000:38:43106 (2885)15 (407)
5Lisogórski KrzysztofM-3000:41:19224 (2885)68 (922)
6Dobrenko MieczysławM-7000:43:49413 (2885)1 (9) złoto
7Giembicki JanM-2000:45:23667 (2885)193 (630)
8Markowski KamilM-2000:53:141531 (2885)418 (630)

2011-11-11 Gdynia - edycja: XIV, dystans: 10.000, startujących: 1855 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Kaliś KarolM-2000:33:0317 (1855)8 (420)
2Nowosielski PiotrM-3000:39:04119 (1855)39 (586)
3Piróg ArkadiuszM-2000:40:42184 (1855)65 (420)
4Klonowski MarcinM-2000:41:01200 (1855)72 (420)
5Wiśniewski PiotrM-3000:43:40343 (1855)108 (586)
6Jurewicz MirosławM-4000:49:02834 (1855)145 (287)
7Wiśniewska AgnieszkaK-2000:49:47915 (1855)20 (118)

2010-11-11 Gdynia - edycja: XIII, dystans: 10.000, startujących: 1296 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:31:122 (1296) srebro2 (392) srebro
2Rzeszewicz KarolM-2000:32:144 (1296)2 (318) srebro
3Cebula BogdanM-4000:38:0051 (1296)4 (176)
4Nowosielski PiotrM-4000:39:4182 (1296)27 (176)
5Dobrenko MieczysławM-7000:43:28244 (1296)1 (7) złoto
6Babieczko AndrzejM-4000:44:13279 (1296)38 (176)
7Jurewicz MirosławM-4000:53:50910 (1296)133 (176)
8Nowosielska MarlenaK-3001:00:241180 (1296)56 (72)

2008-11-11 Gdynia - edycja: XI, dystans: 10.000, startujących: 496 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:32:112 (496) srebro2 (117) srebro
2Dobrenko MieczysławM-6000:42:28111 (496)1 (19) złoto
3Treć LeonM-4000:43:24132 (496)17 (76)
4Mróz MarekM-3000:46:01207 (496)57 (117)
5Treć JakubM-1600:49:15283 (496)19 (28)

2007-11-11 Gdynia - edycja: X, dystans: 10.000, startujących: 239 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:31:171 (239) złoto1 (58) złoto

2006-11-11 Gdynia - edycja: IX, dystans: 10.000, startujących: 271 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:32:112 (271) srebro2 (52) srebro