LKS Zantyr Sztum (beta)


select Wybierz bieg


2019-05-18 Kwidzyn - edycja: X, dystans: 10,000, startujących: 2834, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Klonowski MarcinM-3000:36:1817 (2834)3 (617) brąz
2Najda SławomirM-4000:38:0446 (2834)15 (615)
3Giembicki JanM-3000:38:5467 (2834)18 (617)
4Lizińczyk RafałM-4000:39:53117 (2834)35 (615)
5Kucharski MirosławM-3000:40:52151 (2834)51 (617)
6Nowosielski PiotrM-4000:41:26166 (2834)55 (615)
7Sadowski AndrzejM-3000:41:29169 (2834)56 (617)
8Łukomski AndrzejM-6000:42:20222 (2834)1 (93) złoto
9Lisogórski KrzysztofM-4000:43:22281 (2834)95 (615)
10Rozenberg SławomirM-5000:43:52312 (2834)20 (226)
11Piotrowski LechM-5000:44:30356 (2834)26 (226)
12Sosiński DariuszM-4000:46:17519 (2834)167 (615)
13Pepliński GrzegorzM-4000:47:04594 (2834)187 (615)
14Żemetro RyszardM-5000:47:11602 (2834)50 (226)
15Wasiłowicz NataliaK-3000:47:26631 (2834)16 (310)
16Treć LeonM-6000:48:07707 (2834)6 (93)
17Markowski KamilM-3000:48:20737 (2834)238 (617)
18Kiliszek MariuszM-5000:49:42914 (2834)82 (226)
19Babieczko AndrzejM-5000:50:411032 (2834)94 (226)
20Duda TomaszM-3000:52:361229 (2834)375 (617)
21Ludwik AndrzejM-5000:52:501254 (2834)116 (226)
22Tryba ZdzisławM-6000:53:591398 (2834)28 (93)
23Jurewicz MirosławM-5000:54:491515 (2834)140 (226)
24Krawiec AndrzejM-5000:57:201782 (2834)160 (226)

2018-05-26 Kwidzyn - edycja: IX, dystans: 10.000, startujących: 2780, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Chętnik RafałM-4000:37:5027 (2780)4 (556)
2Tuwalska MałgorzataK-100:38:3235 (2780)3 (6) brąz
3Kucharski MirosławM-3000:40:0467 (2780)32 (641)
4Tuwalska ElżbietaK-3000:41:12107 (2780)1 (304) złoto
5Łukomski AndrzejM-5000:42:02133 (2780)6 (209)
6Sadowski AndrzejM-3000:42:35154 (2780)64 (641)
7Lizińczyk RafałM-4000:42:48162 (2780)46 (556)
8Kozłów WojciechM-5000:45:42336 (2780)12 (209)
9Rozenberg SławomirM-5000:46:08370 (2780)16 (209)
10Żemetro RyszardM-5000:47:37483 (2780)27 (209)
11Piotrowski LechM-5000:47:37484 (2780)28 (209)
12Nowosielski PiotrM-4000:48:02513 (2780)157 (556)
13Dmitrzak PiotrM-3000:48:03519 (2780)195 (641)
14Krawiec AndrzejM-5000:48:13534 (2780)33 (209)
15Pepliński GrzegorzM-4000:49:33670 (2780)196 (556)
16Sosiński DariuszM-4000:49:37676 (2780)198 (556)
17Tabor LeszekM-6000:50:13734 (2780)11 (91)
18Treć LeonM-5000:51:31856 (2780)66 (209)
19Markowski KamilM-3000:52:06911 (2780)313 (641)
20Jurewicz MirosławM-5000:52:541005 (2780)85 (209)
21Tryba ZdzisławM-6000:53:161049 (2780)25 (91)
22Babieczko AndrzejM-5000:53:421090 (2780)99 (209)
23Duda SewerynM-3001:05:102122 (2780)567 (641)

2017-05-20 Kwidzyn - edycja: VIII, dystans: 10.000, startujących: 3433, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-4000:33:117 (3433)1 (702) złoto
2Garbowski KrzysztofM-2000:35:3124 (3433)10 (381)
3Chętnik RafałM-4000:36:4438 (3433)7 (702)
4Klonowski MarcinM-2000:38:3472 (3433)19 (381)
5Giembicki JanM-3000:39:1293 (3433)40 (853)
6Cebula BogdanM-5000:39:1896 (3433)5 (244)
7Szymańska SaraK-2000:39:33103 (3433)2 (237) srebro
8Kucharski MirosławM-3000:39:55113 (3433)48 (853)
9Kaźmierczak SzymonM-2000:40:19122 (3433)28 (381)
10Najda SławomirM-4000:40:33126 (3433)23 (702)
11Grzywiński WojciechM-2000:41:02150 (3433)32 (381)
12Nowosielski PiotrM-4000:41:04152 (3433)29 (702)
13Tuwalska ElżbietaK-3000:41:27172 (3433)2 (407) srebro
14Łukomski AndrzejM-5000:41:29176 (3433)9 (244)
15Tuwalska MałgorzataK-3000:41:41184 (3433)3 (407) brąz
16Treć JakubM-2000:42:18217 (3433)47 (381)
17Nierzwicki GrzegorzM-4000:42:25220 (3433)41 (702)
18Sadowski AndrzejM-3000:43:21270 (3433)117 (853)
19Lisogórski KrzysztofM-4000:45:23453 (3433)119 (702)
20Kozłów WojciechM-5000:45:37477 (3433)24 (244)
21Pepliński GrzegorzM-4000:47:08633 (3433)181 (702)
22Skoczyński LeszekM-4000:47:29676 (3433)194 (702)
23Dmitrzak PiotrM-3000:47:35683 (3433)266 (853)
24Jażdżewski ZbigniewM-5000:47:44698 (3433)42 (244)
25Żemetro RyszardM-5000:47:59737 (3433)48 (244)
26Zdziennicki BartekM-3000:48:18779 (3433)307 (853)
27Zdziennicki PawełM-3000:48:19783 (3433)310 (853)
28Treć LeonM-5000:49:14882 (3433)65 (244)
29Sosiński DariuszM-4000:49:29909 (3433)251 (702)
30Treć PawełM-2000:49:53958 (3433)150 (381)
31Piotrowski LechM-5000:49:55961 (3433)72 (244)
32Rozenberg SławomirM-5000:49:58967 (3433)74 (244)
33Babieczko AndrzejM-5000:50:301025 (3433)79 (244)
34Ludwik AndrzejM-5000:51:451199 (3433)96 (244)
35Tabor LeszekM-5000:52:131259 (3433)104 (244)
36Markowski KamilM-3000:52:451325 (3433)480 (853)
37Parafiniuk KrzysztofaK-3000:53:401426 (3433)50 (407)
38Jurewicz MirosławM-5000:55:001577 (3433)130 (244)
39Krawiec AndrzejM-5000:56:341780 (3433)148 (244)
40Godlewski ŁukaszM-2001:03:112540 (3433)310 (381)
41Duda SewerynM-3001:03:372569 (3433)739 (853)

2016-05-21 Kwidzyn - edycja: VII, dystans: 10.000, startujących: 3385, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Piróg ArkadiuszM-3000:35:2823 (3385)12 (880)
2Chętnik RafałM-3000:36:4749 (3385)26 (880)
3Giembicki JanM-3000:36:5654 (3385)28 (880)
4Klonowski MarcinM-2000:37:4474 (3385)19 (377)
5Cebula BogdanM-5000:37:5879 (3385)5 (239)
6Oliwiński PawełM-3000:38:0384 (3385)41 (880)
7Kucharski MirosławM-3000:39:11121 (3385)60 (880)
8Treć JakubM-2000:39:17125 (3385)28 (377)
9Najda SławomirM-4000:39:43156 (3385)31 (654)
10Spalk KrzysztofM-2000:39:52163 (3385)37 (377)
11Tuwalska ElżbietaK-3000:40:20180 (3385)1 (375) złoto
12Bestvater MarcelM-2000:40:51210 (3385)49 (377)
13Nowosielski PiotrM-4000:41:11231 (3385)49 (654)
14Tuwalska MałgorzataK-3000:41:11232 (3385)3 (375) brąz
15Kozłów WojciechM-5000:41:55297 (3385)12 (239)
16Bucewka MagdalenaK-3000:41:59300 (3385)5 (375)
17Jurewicz JakubM-1600:43:24414 (3385)11 (49)
18Jażdżewski SewerynM-2000:43:35432 (3385)81 (377)
19Dmitrzak PiotrM-3000:44:12497 (3385)204 (880)
20Krawiec AndrzejM-5000:44:16503 (3385)29 (239)
21Rozenberg SławomirM-5000:44:21514 (3385)30 (239)
22Godlewski ŁukaszM-1800:44:35538 (3385)13 (69)
23Treć LeonM-5000:45:10626 (3385)41 (239)
24Piotrowski LechM-5000:45:26662 (3385)43 (239)
25Anaczkowski MirosławM-6000:45:27665 (3385)8 (96)
26Pepliński GrzegorzM-4000:45:35685 (3385)167 (654)
27Treć PawełM-2000:45:57740 (3385)128 (377)
28Lisogórski KrzysztofM-3000:46:01749 (3385)302 (880)
29Dobrenko MieczysławM-7500:46:10772 (3385)1 (3) złoto
30Łukomski AndrzejM-5000:46:29804 (3385)54 (239)
31Jażdżewski ZbigniewM-5000:47:42957 (3385)66 (239)
32Babieczko AndrzejM-5000:48:431105 (3385)80 (239)
33Jurewicz MirosławM-5000:49:101177 (3385)88 (239)
34Ludwik AndrzejM-5000:50:341382 (3385)114 (239)
35Czaja JerzyM-6000:50:511423 (3385)28 (96)
36Kamiński JakubM-3000:51:321511 (3385)551 (880)
37Jażdżewska PatrycjaK-2000:54:301922 (3385)54 (224)
38Tabor LeszekM-5000:57:152271 (3385)176 (239)
39Podolski MirosławM-6001:03:232847 (3385)79 (96)
40Wiechowski SławomirM-4001:09:543178 (3385)640 (654)

2015-05-23 Kwidzyn - edycja: VI, dystans: 10.000, startujących: 3268, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:32:559 (3268)1 (846) złoto
2Garbowski KrzysztofM-2000:35:4127 (3268)9 (449)
3Chętnik RafałM-3000:36:5055 (3268)23 (846)
4Giembicki JanM-2000:37:2772 (3268)26 (449)
5Piróg ArkadiuszM-3000:37:3776 (3268)30 (846)
6Spalk KrzysztofM-2000:38:1191 (3268)32 (449)
7Cebula BogdanM-5000:38:1693 (3268)5 (216)
8Oliwiński PawełM-3000:38:2297 (3268)37 (846)
9Kucharski MirosławM-3000:38:56120 (3268)45 (846)
10Klonowski MarcinM-2000:39:14132 (3268)43 (449)
11Tuwalska MałgorzataK-3000:39:31148 (3268)2 (372) srebro
12Kowalski MariuszM-2000:39:44160 (3268)48 (449)
13Jurewicz JakubM-1600:39:55170 (3268)3 (42) brąz
14Łukomski AndrzejM-5000:41:29263 (3268)13 (216)
15Tuwalska ElżbietaK-3000:41:47284 (3268)4 (372)
16Bucewka MagdalenaK-3000:42:14335 (3268)6 (372)
17Dmitrzak PiotrM-3000:42:28357 (3268)156 (846)
18Zdziennicki BartekM-3000:42:50391 (3268)171 (846)
19Godlewski ŁukaszM-1800:43:11422 (3268)13 (84)
20Dobrenko ArkadiuszM-4000:43:22436 (3268)79 (600)
21Treć LeonM-5000:43:46467 (3268)27 (216)
22Nowosielski PiotrM-4000:44:05504 (3268)94 (600)
23Kosmala SzymonM-1600:44:08510 (3268)9 (42)
24Szot DawidM-2000:44:15525 (3268)106 (449)
25Pepliński GrzegorzM-4000:44:51584 (3268)112 (600)
26Sosiński DariuszM-3000:46:08741 (3268)306 (846)
27Dobrenko MieczysławM-7500:46:32796 (3268)1 (3) złoto
28Piotrowski LechM-5000:46:34800 (3268)50 (216)
29Rozenberg SławomirM-5000:46:34802 (3268)51 (216)
30Anaczkowski MirosławM-5000:46:40814 (3268)53 (216)
31Jażdżewski SewerynM-2000:46:57854 (3268)158 (449)
32Lisogórski KrzysztofM-3000:47:58976 (3268)388 (846)
33Krawiec AndrzejM-5000:48:431120 (3268)75 (216)
34Jurewicz MirosławM-5000:49:101193 (3268)79 (216)
35Ludwik AndrzejM-5000:49:341257 (3268)90 (216)
36Jażdżewska PatrycjaK-2000:50:041325 (3268)34 (252)
37Witczak MariuszM-3000:50:191359 (3268)497 (846)
38Babieczko AndrzejM-5000:52:221619 (3268)127 (216)
39Kamiński JakubM-3000:55:342010 (3268)653 (846)
40Markowski KamilM-3000:58:042328 (3268)719 (846)
41Rzatkowska JoannaK-4000:59:422523 (3268)113 (204)
42Pyzik-Kapszewicz AngelikaK-2001:01:022639 (3268)148 (252)
43Wiechowski SławomirM-3001:06:322995 (3268)820 (846)

2014-05-24 Kwidzyn - edycja: V, dystans: 10.000, startujących: 2251, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Garbowski KrzysztofM-2000:36:5638 (2251)21 (357)
2Jażdżewski SewerynM-2000:37:3952 (2251)25 (357)
3Giembicki JanM-2000:38:2563 (2251)30 (357)
4Chętnik RafałM-3000:38:3665 (2251)19 (623)
5Kowalski MariuszM-2000:38:3867 (2251)31 (357)
6Spalk KrzysztofM-2000:39:2683 (2251)37 (357)
7Kucharski MirosławM-3000:39:4694 (2251)30 (623)
8Łukomski AndrzejM-5000:40:55134 (2251)5 (178)
9Owczarek MateuszM-2000:41:14152 (2251)53 (357)
10Bucewka MagdalenaK-3000:43:33235 (2251)7 (215)
11Wolf MagdalenaK-3000:45:02326 (2251)9 (215)
12Treć LeonM-5000:45:46380 (2251)21 (178)
13Rozenberg SławomirM-4000:46:22415 (2251)93 (412)
14Pepliński GrzegorzM-4000:46:34432 (2251)101 (412)
15Babieczko AndrzejM-5000:46:50447 (2251)26 (178)
16Piróg ArkadiuszM-3000:47:02470 (2251)169 (623)
17Lisogórski KrzysztofM-3000:47:58549 (2251)206 (623)
18Dobrenko MieczysławM-7000:48:00553 (2251)2 (9) srebro
19Sosiński DariuszM-3000:48:27598 (2251)226 (623)
20Anaczkowski MirosławM-5000:48:56647 (2251)47 (178)
21Urbanowska MagdalenaK-3000:49:30694 (2251)22 (215)
22Dmitrzak PiotrM-3000:49:33698 (2251)260 (623)
23Kamiński KrzysztofM-4000:49:44718 (2251)158 (412)
24Jurewicz MirosławM-5000:50:00738 (2251)59 (178)
25Piotrowski LechM-5000:50:27769 (2251)62 (178)
26Ludwik AndrzejM-5000:51:49883 (2251)72 (178)
27Pipała PrzemysławM-1800:52:09919 (2251)25 (52)
28Czaja JerzyM-6000:52:52998 (2251)16 (59)
29Jażdżewska PatrycjaK-2000:53:001005 (2251)24 (129)
30Treć PawełM-2000:54:071111 (2251)223 (357)
31Markowski KamilM-2001:01:211682 (2251)307 (357)
32Wiechowski SławomirM-3001:07:521980 (2251)580 (623)

2013-05-18 Kwidzyn - edycja: IV, dystans: 10.000, startujących: 1541, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:32:103 (1541) brąz2 (457) srebro
2Piróg ArkadiuszM-3000:35:3210 (1541)3 (457) brąz
3Kowalski MariuszM-1800:35:4411 (1541)5 (311)
4Cebula BogdanM-5000:38:3753 (1541)5 (131)
5Giembicki JanM-1800:40:1487 (1541)33 (311)
6Nowosielski PiotrM-4000:40:54100 (1541)21 (271)
7Bucewka MagdalenaK-3000:42:56172 (1541)2 (114) srebro
8Pepliński GrzegorzM-4000:43:09191 (1541)41 (271)
9Lisogórski KrzysztofM-3000:43:24203 (1541)75 (457)
10Zdziennicki BartekM-3000:43:24204 (1541)76 (457)
11Kiliszek MariuszM-5000:43:42217 (1541)14 (131)
12Sadowski AndrzejM-1800:43:50230 (1541)71 (311)
13Rozenberg SławomirM-4000:43:55232 (1541)54 (271)
14Piotrowski LechM-5000:44:25259 (1541)18 (131)
15Babieczko AndrzejM-5000:45:06301 (1541)21 (131)
16Skoczyński LeszekM-4000:45:33326 (1541)72 (271)
17Jurewicz MirosławM-5000:47:51470 (1541)40 (131)
18Wolf MagdalenaK-3000:47:57476 (1541)7 (114)
19Bożykowski JanM-4000:48:01482 (1541)112 (271)
20Chętnik RafałM-3000:48:03485 (1541)186 (457)
21Treć LeonM-5000:48:11492 (1541)42 (131)
22Sosiński DariuszM-3000:50:16636 (1541)249 (457)
23Ludwik AndrzejM-5000:51:38731 (1541)70 (131)
24Czaja JerzyM-6000:52:00760 (1541)17 (47)
25Markowski KamilM-1800:52:08767 (1541)174 (311)
26Kamiński JakubM-3000:54:33889 (1541)328 (457)
27Wiechowski SławomirM-3000:57:221016 (1541)358 (457)
28Nowosielska MarlenaK-3000:58:061055 (1541)40 (114)

2012-05-19 Kwidzyn - edycja: III, dystans: 10.000, startujących: 965, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Kowalski MariuszM-2000:35:5318 (965)9 (196)
2Piróg ArkadiuszM-3000:36:4325 (965)7 (282)
3Cebula BogdanM-5000:36:4526 (965)1 (100) złoto
4Chętnik RafałM-3000:38:3351 (965)14 (282)
5Klonowski MarcinM-2000:39:0855 (965)21 (196)
6Dobrenko ArkadiuszM-4000:39:2162 (965)16 (176)
7Nowosielski PiotrM-3000:39:4371 (965)23 (282)
8Skoczyński LeszekM-4000:41:29119 (965)24 (176)
9Kiliszek MariuszM-4000:41:38123 (965)25 (176)
10Lisogórski KrzysztofM-3000:42:10140 (965)50 (282)
11Pepliński GrzegorzM-4000:42:30155 (965)37 (176)
12Piotrowski LechM-5000:43:28190 (965)17 (100)
13Dobrenko MieczysławM-70+00:43:29192 (965)1 (7) złoto
14Treć LeonM-5000:44:11221 (965)22 (100)
15Babieczko AndrzejM-4000:44:28227 (965)58 (176)
16Rozenberg SławomirM-4000:45:04260 (965)68 (176)
17Fila AntoniM-6000:45:42276 (965)7 (34)
18Wiśniewski PiotrM-3000:45:55286 (965)98 (282)
19Wolf MagdalenaK-3000:45:57288 (965)3 (74) brąz
20Anaczkowski MirosławM-5000:47:54382 (965)37 (100)
21Treć PawełM-2000:50:12482 (965)106 (196)
22Giembicki JanM-2000:50:30507 (965)112 (196)
23Wiechowski SławomirM-3000:52:07571 (965)195 (282)
24Wiśniewska AgnieszkaK-3000:53:54645 (965)21 (74)
25Nowosielska MarlenaK-3000:58:56772 (965)36 (74)
26Jurewicz MirosławM-4000:58:56773 (965)155 (176)

2011-05-21 Kwidzyn - edycja: II, dystans: 10.000, startujących: 641, atest - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:32:253 (641) brąz3 (181) brąz
2Piróg ArkadiuszM-2000:36:3018 (641)5 (135)
3Cebula BogdanM-5000:37:2930 (641)1 (71) złoto
4Nowosielski PiotrM-3000:39:3557 (641)22 (181)
5Tabor LeszekM-5000:41:0083 (641)9 (71)
6Rozenberg SławomirM-4000:41:2793 (641)18 (115)
7Pepliński GrzegorzM-3000:41:3096 (641)35 (181)
8Krawiec AndrzejM-5000:42:39121 (641)15 (71)
9Babieczko AndrzejM-4000:42:56131 (641)28 (115)
10Piotrowski LechM-4000:43:18147 (641)31 (115)
11Skoczyński LeszekM-3000:43:26154 (641)49 (181)
12Dobrenko MieczysławM-7000:44:18176 (641)1 (6) złoto
13Wolf MagdalenaK-3000:44:57193 (641)3 (34) brąz
14Giembicki JanM-2000:45:24202 (641)56 (135)
15Treć LeonM-5000:46:02221 (641)27 (71)
16Jurewicz MirosławM-4000:47:17264 (641)59 (115)
17Czaja JerzyM-5000:50:34359 (641)45 (71)
18Ludwik AndrzejM-4000:52:29405 (641)83 (115)
19Nowosielska MarlenaK-3000:54:51456 (641)10 (34)
20Wiechowski SławomirM-3000:55:37513 (641)161 (181)

2010-05-22 Kwidzyn - edycja: I, dystans: 10.400, startujących: 243 - wyniki

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1Mazerski BartoszM-3000:33:354 (243)2 (69) srebro
2Cebula BogdanM-4000:39:0514 (243)2 (49) srebro
3Chętnik RafałM-3000:39:4217 (243)7 (69)
4Nowosielski PiotrM-3000:40:3522 (243)10 (69)
5Rozenberg SławomirM-4000:42:5936 (243)7 (49)
6Pepliński GrzegorzM-3000:43:0137 (243)14 (69)
7Dobrenko MieczysławM-7000:44:1246 (243)1 (2) złoto
8Skoczyński LeszekM-3000:44:1547 (243)17 (69)
9Piotrowski LechM-4000:46:1260 (243)13 (49)
10Babieczko AndrzejM-4000:46:4165 (243)14 (49)
11Treć LeonM-5000:47:5077 (243)12 (37)
12Jurewicz MirosławM-4000:49:2393 (243)20 (49)
13Ludwik AndrzejM-4000:55:33155 (243)36 (49)