LKS Zantyr Sztum (beta)


rekord Dystans 3.000 metrów



select Wybierz dystans



Lp. Zawodnik Czas Średnie tempo Średnia prędkość Strata do lidera Nazwa biegu Miejscowość Data
1Mazerski Bartosz00:08:142:45 min/km21,86 km/h00:00:00XXXV Memoriał J. Żylewicza (atest)Gdańsk2007-07-07
2Cebula Bogdan00:09:543:18 min/km18,18 km/h00:01:40I - 3 bieg Grand Prix Tczewa w Biegach Przełajowych Tczew2008-12-06
3Chętnik Rafał00:10:023:21 min/km17,94 km/h00:01:48IV Memoriał Wiesława Murawskiego (atest)Sztum2017-09-14
4Klonowski Marcin00:10:273:29 min/km17,22 km/h00:02:13IV Memoriał Wiesława Murawskiego (atest)Sztum2017-09-14
5Najda Sławomir00:10:313:30 min/km17,12 km/h00:02:17IV Memoriał Wiesława Murawskiego (atest)Sztum2017-09-14
6Giembicki Jan00:10:323:31 min/km17,09 km/h00:02:18V Memoriał Wiesława Murawskiego (atest)Sztum2018-09-12
7Nowosielski Piotr00:11:013:40 min/km16,34 km/h00:02:47III Memoriał Wiesława Murawskiego (atest)Sztum2009-09-16
8Pepliński Grzegorz00:11:153:45 min/km16,00 km/h00:03:01II Memoriał Wiesława Murawskiego (atest)Sztum2008-09-13
9Rozenberg Sławomir00:11:203:47 min/km15,88 km/h00:03:06II Memoriał Wiesława Murawskiego (atest)Sztum2008-09-13
10Babieczko Andrzej00:11:353:52 min/km15,54 km/h00:03:21II Memoriał Wiesława Murawskiego (atest)Sztum2008-09-13
11Piotrowski Lech00:11:363:52 min/km15,52 km/h00:03:22III Memoriał Wiesława Murawskiego (atest)Sztum2009-09-16
12Krawiec Andrzej00:11:423:54 min/km15,38 km/h00:03:28II Memoriał Wiesława Murawskiego (atest)Sztum2008-09-13
13Dobrenko Mieczysław00:11:473:56 min/km15,28 km/h00:03:33III Memoriał Wiesława Murawskiego (atest)Sztum2009-09-16
14Treć Leon00:11:593:60 min/km15,02 km/h00:03:45II Memoriał Wiesława Murawskiego (atest)Sztum2008-09-13
15Tabor Leszek00:12:444:15 min/km14,14 km/h00:04:30II Memoriał Wiesława Murawskiego (atest)Sztum2008-09-13
16Jurewicz Mirosław00:13:044:21 min/km13,78 km/h00:04:50III Memoriał Wiesława Murawskiego (atest)Sztum2009-09-16
17Konefał Jowita00:15:185:06 min/km11,76 km/h00:07:0441 Ogólnopolskie Biegi Przełajowe - bieg kobietSkórcz2006-03-04
Lp. Zawodnik Czas Średnie tempo Średnia prędkość Strata do lidera Nazwa biegu Miejscowość Data
1Mazerski Bartosz00:14:362:55 min/km20,55 km/h00:00:00XIV - 1 bieg Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach PrzełajowychSztum2012-12-15
2Rogiewicz Andrzej00:14:562:59 min/km20,09 km/h00:00:20I IPB Nocny Bieg (atest)Iława2016-05-14
3Kaliś Karol00:15:223:04 min/km19,52 km/h00:00:46II Bieg z Okazji Dnia KobietMalbork2014-03-09
4Karwiński Michał00:15:293:06 min/km19,38 km/h00:00:53XXIII Bieg Świętego DominikaGdańsk2016-08-06
5Sadowski Robert00:15:513:10 min/km18,93 km/h00:01:15I Bieg Arasmusa (atest)Kiełpino2016-09-24
6Kowalski Mariusz00:16:253:17 min/km18,27 km/h00:01:49XXII Ostródzkie Biegi UliczneOstróda2012-04-21
7Kosmala Szymon00:16:293:18 min/km18,20 km/h00:01:53II IPB Nocny Bieg (atest)Iława2017-05-27
8Piróg Arkadiusz00:16:353:19 min/km18,09 km/h00:01:59XXII Ostródzkie Biegi UliczneOstróda2012-04-21
9Dębowski Piotr00:16:353:19 min/km18,09 km/h00:01:59XI - 2 bieg Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach PrzełajowychSztum2010-01-16
10Jażdżewski Seweryn00:16:433:21 min/km17,95 km/h00:02:07XII - 1 bieg Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach PrzełajowychSztum2010-11-20
11Chętnik Rafał00:16:573:23 min/km17,70 km/h00:02:21V Biegowe Grand Prix Dzielnic GdańskaGdańsk Żabianka2017-09-24
12Kopecki Michał00:17:063:25 min/km17,54 km/h00:02:30IV Wojewódzki Bieg Doliną RaduniStraszyn2015-10-24
13Cebula Bogdan00:17:103:26 min/km17,48 km/h00:02:34XI - 1 bieg Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach PrzełajowychSztum2009-12-12
14Kopecki Marcin00:17:213:28 min/km17,29 km/h00:02:45IV Wojewódzki Bieg Doliną RaduniStraszyn2015-10-24
15Klonowski Marcin00:17:233:29 min/km17,26 km/h00:02:47II IPB Nocny Bieg (atest)Iława2017-05-27
16Bestvater Marcel00:17:263:29 min/km17,21 km/h00:02:50I Nutripol Bieg o Puchar Burmistrza OlsztynkaOlsztynek2016-06-25
17Wróbel Michał00:17:263:29 min/km17,21 km/h00:02:506 Parkrun DzierzgońDzierzgoń2018-10-20
18Giembicki Jan00:17:443:33 min/km16,92 km/h00:03:08I Bieg Do Pustego GrobuMalbork2018-04-02
19Tuwalska Małgorzata00:18:093:38 min/km16,53 km/h00:03:33III Bieg Arasmusa (atest)Kiełpino2018-09-16
20Spalk Krzysztof00:18:143:39 min/km16,45 km/h00:03:38II Bieg z Okazji Dnia KobietMalbork2014-03-09
21Grzywiński Wojciech00:18:183:40 min/km16,39 km/h00:03:42II IPB Nocny Bieg (atest)Iława2017-05-27
22Treć Jakub00:18:243:41 min/km16,30 km/h00:03:48200 Parkrun PoznańPoznań2016-06-04
23Najda Sławomir00:18:323:42 min/km16,19 km/h00:03:56II Gdańsk Biega na Piątkę (atest)Gdańsk2017-11-05
24Nowosielski Piotr00:18:363:43 min/km16,13 km/h00:04:00XII - 1 bieg Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach PrzełajowychSztum2010-11-20
25Pepliński Grzegorz00:18:373:43 min/km16,11 km/h00:04:01XI - 1 bieg Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach PrzełajowychSztum2009-12-12
26Rozenberg Sławomir00:18:463:45 min/km15,99 km/h00:04:10XI - 1 bieg Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach PrzełajowychSztum2009-12-12
27Łukomski Andrzej00:18:463:45 min/km15,99 km/h00:04:10XI - 1 bieg Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach PrzełajowychSztum2009-12-12
28Kozłów Wojciech00:18:543:47 min/km15,87 km/h00:04:18V Biegowe Grand Prix Dzielnic GdańskaGdańsk Siedlce2017-09-17
29Tuwalska Elżbieta00:19:033:49 min/km15,75 km/h00:04:27V Biegowe Grand Prix Dzielnic GdańskaGdańsk Siedlce2017-09-17
30Niemyjska Beata00:19:053:49 min/km15,72 km/h00:04:29XXXVI Bieg Mazurka DąbrowskiegoBędomin2018-09-30
31Kiliszek Mariusz00:19:093:50 min/km15,67 km/h00:04:33I Bieg z Okazji Dnia KobietMalbork2013-03-10
32Piotrowski Lech00:19:203:52 min/km15,52 km/h00:04:44XI - 1 bieg Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach PrzełajowychSztum2009-12-12
33Szymańska Sara00:19:203:52 min/km15,52 km/h00:04:44XII - 1 bieg Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach PrzełajowychSztum2010-11-20
34Lisogórski Krzysztof00:19:293:54 min/km15,40 km/h00:04:53I Bieg z Okazji Dnia KobietMalbork2013-03-10
35Babieczko Andrzej00:19:323:54 min/km15,36 km/h00:04:56XII - 1 bieg Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach PrzełajowychSztum2010-11-20
36Fila Antoni00:19:413:56 min/km15,24 km/h00:05:05XII - 1 bieg Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach PrzełajowychSztum2010-11-20
37Skoczyński Leszek00:19:433:57 min/km15,22 km/h00:05:07XIII - 2 bieg Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach PrzełajowychSztum2012-01-14
38Zdziennicki Bartek00:19:503:58 min/km15,13 km/h00:05:14II Bieg z Okazji Dnia KobietMalbork2014-03-09
39Bucewka Magdalena00:19:523:58 min/km15,10 km/h00:05:16I Bieg z Okazji Dnia KobietMalbork2013-03-10
40Treć Leon00:20:024:00 min/km14,98 km/h00:05:26XI - 1 bieg Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach PrzełajowychSztum2009-12-12
41Treć Paweł00:20:104:02 min/km14,88 km/h00:05:34I - 5 bieg Grand Prix PoznaniaPoznań2010-05-12
42Dobrenko Mieczysław00:20:124:02 min/km14,85 km/h00:05:36XII - 1 bieg Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach PrzełajowychSztum2010-11-20
43Kaźmierczak Szymon00:20:174:03 min/km14,79 km/h00:05:41I Bieg "Policz się z cukrzycą"Malbork2018-01-13
44Tabor Leszek00:20:504:10 min/km14,40 km/h00:06:14XII - 1 bieg Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach PrzełajowychSztum2010-11-20
45Rosiak Hieronim00:20:514:10 min/km14,39 km/h00:06:15III Unijny Ogólnopolski Bieg UlicznyKwidzyn2006-04-23
46Jażdżewski Zbigniew00:20:514:10 min/km14,39 km/h00:06:15I Bieg Do Pustego GrobuMalbork2018-04-02
47Sosiński Dariusz00:20:564:11 min/km14,33 km/h00:06:20I Bieg z Okazji Dnia KobietMalbork2013-03-10
48Lisowska Karolina00:21:354:19 min/km13,90 km/h00:06:59I Bieg Do Pustego GrobuMalbork2018-04-02
49Krawiec Andrzej00:21:484:22 min/km13,76 km/h00:07:12V Biegowe Grand Prix Dzielnic GdańskaZaspa Młyniec2017-06-03
50Żemetro Ryszard00:21:574:23 min/km13,67 km/h00:07:21I Bieg Do Pustego GrobuMalbork2018-04-02
51Dmitrzak Piotr00:22:124:26 min/km13,51 km/h00:07:36I Bieg OrłowskiGdynia-Orłowo2014-06-15
52Markowski Kamil00:22:284:30 min/km13,35 km/h00:07:52III IPB Nocny Bieg (atest)Iława2018-05-26
53Jażdżewska Patrycja00:22:314:30 min/km13,32 km/h00:07:55XXI Bieg Świętego Dominika - kobietyGdańsk2014-08-02
54Bożykowski Jan00:22:344:31 min/km13,29 km/h00:07:58XXI Bieg Świętego DominikaGdańsk2014-08-02
55Jurewicz Mirosław00:22:404:32 min/km13,24 km/h00:08:04XII - 3 bieg Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach PrzełajowychSztum2011-01-08
56Ludwik Andrzej00:22:504:34 min/km13,14 km/h00:08:14XII - 1 bieg Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach PrzełajowychSztum2010-11-20
57Najda Mateusz00:24:234:53 min/km12,30 km/h00:09:47II Gdańsk Biega na Piątkę (atest)Gdańsk2017-11-05
58Parafiniuk Krzysztofa00:24:284:54 min/km12,26 km/h00:09:52II IPB Nocny Bieg (atest)Iława2017-05-27
59Pyzik-Kapszewicz Angelika00:25:075:01 min/km11,94 km/h00:10:31XXII Bieg Świętego Dominika - kobietyGdańsk2015-08-01
60Luterek Martyna00:25:135:03 min/km11,90 km/h00:10:37II Sopocka Wiosna na 5Sopot2016-03-12
61Kłopotowski Ryszard00:27:285:30 min/km10,92 km/h00:12:52XXI Bieg Świętego DominikaGdańsk2014-08-02
62Nowosielska Marlena00:29:315:54 min/km10,16 km/h00:14:55II Bieg z Okazji Dnia KobietMalbork2014-03-09
63Rzatkowska Joanna00:30:476:09 min/km9,75 km/h00:16:11XXII Bieg Świętego Dominika - kobietyGdańsk2015-08-01
64Podolski Mirosław00:32:216:28 min/km9,27 km/h00:17:45I Piątka dla Niepodległej (atest)Sztum2018-05-03
65Kulas Marcin00:36:067:13 min/km8,31 km/h00:21:30I Bieg "Policz się z cukrzycą"Malbork2018-01-13
Lp. Zawodnik Czas Średnie tempo Średnia prędkość Strata do lidera Nazwa biegu Miejscowość Data
1Mazerski Bartosz00:29:492:59 min/km20,12 km/h00:00:00XXIV Bieg Uliczny im. Winanda OsińskiegoSzczecinek2007-04-28
2Rzeszewicz Karol00:30:183:02 min/km19,80 km/h00:00:2948 Międzynarodowy Bieg Uliczny Szlakiem Obrońców Wybrzeża - Bieg Westerplatte (atest)Gdańsk2010-09-04
3Rogiewicz Andrzej00:30:283:03 min/km19,69 km/h00:00:39XIV Gnieźnieński Bieg Europejski (atest)Gniezno2016-04-09
4Sadowski Robert00:30:453:05 min/km19,51 km/h00:00:56II Chwaszczyńska 10Chwaszczyno2017-03-11
5Kaliś Karol00:31:203:08 min/km19,15 km/h00:01:31XVI Bieg Europejski (atest)Gdynia2014-05-10
6Kowalski Mariusz00:32:423:16 min/km18,35 km/h00:02:53I Dycha Anny WazównyBrodnica2012-07-21
7Karwiński Michał00:33:103:19 min/km18,09 km/h00:03:21XXVI Bieg SolidarnościSztum2016-05-03
8Piróg Arkadiusz00:34:193:26 min/km17,48 km/h00:04:30V 10 km Run Toruń (atest)Toruń2016-04-30
9Garbowski Krzysztof00:34:413:28 min/km17,30 km/h00:04:52I Bieg TraktoraNowy Dwór Kwidzyński2016-10-01
10Jażdżewski Seweryn00:35:133:31 min/km17,04 km/h00:05:24Bieg Urodzinowy GdyniGdynia2012-02-25
11Kosmala Szymon00:35:153:32 min/km17,02 km/h00:05:26Bieg Urodzinowy Gdyni (atest)Gdynia2017-02-12
12Chętnik Rafał00:35:163:32 min/km17,01 km/h00:05:27I Otwarte Mistrzostwa 49 Bazy Lotniczej w BiegachPruszcz Gdański2017-06-11
13Cebula Bogdan00:36:213:38 min/km16,51 km/h00:06:32XIV Bieg Europejski (atest)Gdynia2012-05-12
14Klonowski Marcin00:36:293:39 min/km16,45 km/h00:06:40XXVIII Bieg Niepodległości - MalborkMalbork2018-11-11
15Giembicki Jan00:36:393:40 min/km16,37 km/h00:06:50XVI Bieg Europejski (atest)Gdynia2014-05-10
16Wróbel Michał00:36:513:41 min/km16,28 km/h00:07:02XXVIII Bieg Niepodległości - MalborkMalbork2018-11-11
17Szymańska Sara00:37:093:43 min/km16,15 km/h00:07:20V Orlen Warsaw Marathon - 10 km (atest)Warszawa2017-04-23
18Najda Sławomir00:37:233:44 min/km16,05 km/h00:07:34IV Bieg "Piotr i Paweł"Gdańsk2017-09-02
19Grzywiński Wojciech00:37:263:45 min/km16,03 km/h00:07:37VI Dycha Anny WazównyBrodnica2017-07-01
20Dobrenko Arkadiusz00:37:273:45 min/km16,02 km/h00:07:38I Dycha Anny WazównyBrodnica2012-07-21
21Bestvater Marcel00:37:313:45 min/km15,99 km/h00:07:42XXVI Bieg SolidarnościSztum2016-05-03
22Oliwiński Paweł00:37:333:45 min/km15,98 km/h00:07:4454 Międzynarodowy Bieg Uliczny Szlakiem Obrońców Wybrzeża - Bieg Westerplatte (atest)Gdańsk2016-09-10
23Kaźmierczak Szymon00:37:553:48 min/km15,82 km/h00:08:06IV Bieg z Okazji Święta Lotnictwa PolskiegoMalbork2017-08-27
24Mazur Andrzej00:38:023:48 min/km15,78 km/h00:08:13V Redzki Bieg o Puchar Marszałka Województwa PomorskiegoReda2018-07-01
25Nowosielski Piotr00:38:113:49 min/km15,71 km/h00:08:22XIX Bieg Kociewski (atest)Starogard Gdański2010-10-02
26Spalk Krzysztof00:38:113:49 min/km15,71 km/h00:08:22VI Kwidzyński Bieg Papiernika (atest)Kwidzyn2015-05-23
27Tuwalska Małgorzata00:38:273:51 min/km15,60 km/h00:08:38I Charytrartywny Bieg Dla ArturkaGdańsk2018-05-02
28Kucharski Mirosław00:38:373:52 min/km15,54 km/h00:08:48II Iławski Bieg na Dychę (atest)Iława2016-06-05
29Owczarek Mateusz00:38:423:52 min/km15,50 km/h00:08:53X Nocny Bieg Świętojański (atest)Gdynia2014-06-20
30Treć Jakub00:39:173:56 min/km15,27 km/h00:09:28VII Kwidzyński Bieg Papiernika (atest)Kwidzyn2016-05-21
31Tuwalska Elżbieta00:39:233:56 min/km15,23 km/h00:09:34II Bieg KaszubskiRumia2016-04-24
32Kamiński Filip00:39:343:57 min/km15,16 km/h00:09:45XVI Bieg Europejski (atest)Gdynia2014-05-10
33Jurewicz Jakub00:39:553:60 min/km15,03 km/h00:10:06VI Kwidzyński Bieg Papiernika (atest)Kwidzyn2015-05-23
34Pepliński Grzegorz00:40:264:03 min/km14,84 km/h00:10:37XXII Chojnickie Biegi StrażackieChojnice2006-05-06
35Łukomski Andrzej00:40:314:03 min/km14,81 km/h00:10:42XXI Bieg Kociewski (atest)Starogard Gdański2012-10-06
36Treć Paweł00:40:354:04 min/km14,78 km/h00:10:46V Maniacka DziesiątkaPoznań2009-03-14
37Kulas Marcin00:40:394:04 min/km14,76 km/h00:10:50XX Jesienny Bieg Niepodległości (atest)Gdynia2017-11-11
38Kozłów Wojciech00:40:424:04 min/km14,74 km/h00:10:53III Bieg do ŹródełGdańsk2016-06-04
39Kamiński Marcin00:40:444:04 min/km14,73 km/h00:10:55XXII Bieg Kociewski (atest)Starogard Gdański2013-10-05
40Czaja Jerzy00:40:504:05 min/km14,69 km/h00:11:01XXIII Międzynarodowy Bieg WarciańskiKoło2003-10-19
41Lisogórski Krzysztof00:40:504:05 min/km14,69 km/h00:11:01Bieg Urodzinowy Gdyni (atest)Gdynia2014-02-08
42Sadowski Andrzej00:40:504:05 min/km14,69 km/h00:11:01VII Kwidzyński Bieg Papiernika (atest)Kwidzyn2016-05-21
43Nierzwicki Grzegorz00:40:554:06 min/km14,66 km/h00:11:06IV Bieg z Okazji Święta Lotnictwa PolskiegoMalbork2017-08-27
44Tabor Leszek00:40:574:06 min/km14,65 km/h00:11:08XI Bieg Uliczny św. Jakuba Apostoła (atest)Lębork2011-07-24
45Zdziennicki Bartek00:40:594:06 min/km14,64 km/h00:11:10XVI Bieg Europejski (atest)Gdynia2014-05-10
46Rosiak Hieronim00:41:004:06 min/km14,63 km/h00:11:11VIII Dycha Kowalewska (atest)Kowalewo Pomorskie2002-06-01
47Dobrenko Mieczysław00:41:014:06 min/km14,63 km/h00:11:12XII Międzynarodowy Bieg Jakuba WejheraWejherowo2009-09-19
48Bucewka Magdalena00:41:104:07 min/km14,57 km/h00:11:21X Nocny Bieg Świętojański (atest)Gdynia2014-06-20
49Skoczyński Leszek00:41:224:08 min/km14,50 km/h00:11:33XIV Bieg Europejski (atest)Gdynia2012-05-12
50Rozenberg Sławomir00:41:274:09 min/km14,48 km/h00:11:38II Kwidzyński Bieg Papiernika (atest)Kwidzyn2011-05-21
51Lizińczyk Rafał00:41:294:09 min/km14,46 km/h00:11:40XXVIII Bieg Niepodległości - MalborkMalbork2018-11-11
52Kiliszek Mariusz00:41:384:10 min/km14,41 km/h00:11:49II Dycha Anny WazównyBrodnica2013-06-01
53Fila Antoni00:41:404:10 min/km14,40 km/h00:11:51VI Bieg Uliczny św. Jakuba ApostołaLębork2006-07-22
54Dmitrzak Piotr00:41:434:10 min/km14,38 km/h00:11:54Bieg Urodzinowy GdyniGdynia2015-02-21
55Godlewski Łukasz00:41:484:11 min/km14,35 km/h00:11:59XVIII Jesienny Bieg Niepodległości (atest)Gdynia2015-11-11
56Pipała Przemysław00:41:594:12 min/km14,29 km/h00:12:10XVI Jesienny Bieg Niepodległości (atest)Gdynia2013-11-11
57Niemyjska Beata00:42:124:13 min/km14,22 km/h00:12:23XXI Jesienny Bieg Niepodległości (atest)Gdynia2018-11-11
58Treć Leon00:42:144:13 min/km14,21 km/h00:12:25XXII Bieg Kociewski (atest)Starogard Gdański2013-10-05
59Babieczko Andrzej00:42:224:14 min/km14,16 km/h00:12:33I Dycha Anny WazównyBrodnica2012-07-21
60Wolf Magdalena00:42:264:15 min/km14,14 km/h00:12:37XXX Międzynarodowy Bieg Uliczny im. B. MalinowskiegoGrudziądz2011-09-17
61Krawiec Andrzej00:42:394:16 min/km14,07 km/h00:12:50II Kwidzyński Bieg Papiernika (atest)Kwidzyn2011-05-21
62Bożykowski Jan00:42:474:17 min/km14,02 km/h00:12:58XVI Jesienny Bieg Niepodległości (atest)Gdynia2013-11-11
63Piotrowski Lech00:42:534:17 min/km13,99 km/h00:13:04XVII Jesienny Bieg Niepodległości (atest)Gdynia2014-11-11
64Mróz Marek00:43:054:19 min/km13,93 km/h00:13:16XI Bieg EuropejskiGdynia2009-05-09
65Wiśniewski Piotr00:43:404:22 min/km13,74 km/h00:13:51XIV Jesienny Bieg NiepodległościGdynia2011-11-11
66Szot Dawid00:43:424:22 min/km13,73 km/h00:13:53XVII Bieg Europejski (atest)Gdynia2015-05-09
67Belzyt Szymon00:43:514:23 min/km13,68 km/h00:14:02XXV Bieg SolidarnościSztum2015-05-03
68Doliński Stanisław00:44:154:26 min/km13,56 km/h00:14:26IX Międzynarodowy Bieg Jakuba WejheraWejherowo2006-09-23
69Jażdżewska Patrycja00:44:194:26 min/km13,54 km/h00:14:30XVI Jesienny Bieg Niepodległości (atest)Gdynia2013-11-11
70Jażdżewski Zbigniew00:44:314:27 min/km13,48 km/h00:14:42IV Elbląski Bieg NiepodległościElbląg2017-11-11
71Kamiński Krzysztof00:45:014:30 min/km13,33 km/h00:15:12III Orlen Warsaw Marathon - 10 km (atest)Warszawa2015-04-26
72Kamiński Jakub00:45:084:31 min/km13,29 km/h00:15:19X Nocny Bieg Świętojański (atest)Gdynia2014-06-20
73Sosiński Dariusz00:45:164:32 min/km13,25 km/h00:15:27XX Bieg Kociewski (atest)Starogard Gdański2011-10-01
74Treć Wojciech00:45:184:32 min/km13,25 km/h00:15:2949 Międzynarodowy Bieg Uliczny Szlakiem Obrońców Wybrzeża - Bieg Westerplatte (atest)Gdańsk2011-09-03
75Anaczkowski Mirosław00:45:274:33 min/km13,20 km/h00:15:38VII Kwidzyński Bieg Papiernika (atest)Kwidzyn2016-05-21
76Urbanowska Magdalena00:45:544:35 min/km13,07 km/h00:16:05XXV Bieg SolidarnościSztum2015-05-03
77Jurewicz Mirosław00:46:054:37 min/km13,02 km/h00:16:16V Bieg FilipidesaPasłęk2010-05-29
78Żemetro Ryszard00:46:474:41 min/km12,83 km/h00:16:58XXVIII Bieg Solidarności (atest)Sztum2018-05-03
79Ludwik Andrzej00:47:324:45 min/km12,62 km/h00:17:43XVI Bieg Europejski (atest)Gdynia2014-05-10
80Witczak Mariusz00:47:344:45 min/km12,61 km/h00:17:45Bieg Urodzinowy GdyniGdynia2015-02-21
81Markowski Kamil00:47:494:47 min/km12,55 km/h00:18:00XXIV Bieg Kociewski (atest)Starogard Gdański2015-10-03
82Zdziennicki Paweł00:48:194:50 min/km12,42 km/h00:18:30VIII Kwidzyński Bieg Papiernika (atest)Kwidzyn2017-05-20
83Najda Mateusz00:49:154:56 min/km12,18 km/h00:19:26IV Bieg "Piotr i Paweł"Gdańsk2017-09-02
84Wiśniewska Agnieszka00:49:474:59 min/km12,05 km/h00:19:58XIV Jesienny Bieg NiepodległościGdynia2011-11-11
85Kołpak Jan00:50:045:00 min/km11,98 km/h00:20:1513 Marathon Bremen - 10 km der Deutschen Bank Bremen (atest)Brema2017-10-01
86Tryba Zdzisław00:50:305:03 min/km11,88 km/h00:20:41XXVIII Bieg Solidarności (atest)Sztum2018-05-03
87Parafiniuk Krzysztofa00:50:395:04 min/km11,85 km/h00:20:50XXVI Uliczny Bieg SamboraTczew2016-11-05
88Belzyt Andrzej00:50:415:04 min/km11,84 km/h00:20:5213 Marathon Bremen - 10 km der Deutschen Bank Bremen (atest)Brema2017-10-01
89Wiechowski Sławomir00:50:455:05 min/km11,82 km/h00:20:56I Lubawska DychaLubawa2011-08-28
90Michoński Sebastian00:51:505:11 min/km11,58 km/h00:22:01XXVI Bieg SolidarnościSztum2016-05-03
91Nowosielska Marlena00:52:075:13 min/km11,51 km/h00:22:18VII Nocny Bieg ŚwiętojańskiGdynia2011-06-18
92Luterek Martyna00:52:205:14 min/km11,46 km/h00:22:31IV Bieg do ŹródełGdańsk-Jelitkowo2017-06-03
93Lisowska Karolina00:52:525:17 min/km11,35 km/h00:23:03XXVIII Bieg Solidarności (atest)Sztum2018-05-03
94Pyzik-Kapszewicz Angelika00:54:105:25 min/km11,08 km/h00:24:21XXV Bieg SolidarnościSztum2015-05-03
95Konefał Jowita00:55:115:31 min/km10,87 km/h00:25:22I Nocny Bieg ŚwiętojańskiGdynia2005-06-18
96Krawiec Adam00:55:315:33 min/km10,81 km/h00:25:4254 Międzynarodowy Bieg Uliczny Szlakiem Obrońców Wybrzeża - Bieg Westerplatte (atest)Gdańsk2016-09-10
97Rzatkowska Joanna00:56:575:42 min/km10,54 km/h00:27:08XVII Bieg Europejski (atest)Gdynia2015-05-09
98Brzustewicz Aleksandra00:57:565:48 min/km10,36 km/h00:28:07Bieg Urodzinowy Gdyni (atest)Gdynia2014-02-08
99Podolski Mirosław00:59:365:58 min/km10,07 km/h00:29:47XXV Bieg SolidarnościSztum2015-05-03
100Duda Seweryn01:03:376:22 min/km9,43 km/h00:33:48VIII Kwidzyński Bieg Papiernika (atest)Kwidzyn2017-05-20
101Kłopotowski Ryszard01:11:377:10 min/km8,38 km/h00:41:48XXV Bieg SolidarnościSztum2015-05-03
Lp. Zawodnik Czas Średnie tempo Średnia prędkość Strata do lidera Nazwa biegu Miejscowość Data
1Mazerski Bartosz00:46:053:04 min/km19,53 km/h00:00:00IX Ogólnopolski Bieg Tura (atest)Chojnice2002-10-13
2Rogiewicz Andrzej00:49:263:18 min/km18,21 km/h00:03:21VI Bieg Świętego HubertaTuchola2015-10-24
3Sadowski Robert00:50:563:24 min/km17,67 km/h00:04:51IV Bieg PrzyjaźniPrzyjaźń k. Żukowa2016-10-15
4Kaliś Karol00:51:183:25 min/km17,54 km/h00:05:13X Zimowy Bieg Trzech JeziorTrzemeszno2012-02-11
5Garbowski Krzysztof00:52:403:31 min/km17,09 km/h00:06:35IX Bieg Czterech JeziorSkórcz2016-07-09
6Piróg Arkadiusz00:53:123:33 min/km16,92 km/h00:07:07X Zimowy Bieg Trzech JeziorTrzemeszno2012-02-11
7Kowalski Mariusz00:54:033:36 min/km16,65 km/h00:07:58V Bieg Czterech JeziorSkórcz2012-07-14
8Jażdżewski Seweryn00:55:533:44 min/km16,10 km/h00:09:48XXIX Bieg Chomiczówki (atest)Warszawa2012-01-15
9Chętnik Rafał00:57:023:48 min/km15,78 km/h00:10:57IX Bieg Czterech JeziorSkórcz2016-07-09
10Cebula Bogdan00:57:243:50 min/km15,68 km/h00:11:19I Zimowy Bieg DębowyDąbrowa2012-03-10
11Klonowski Marcin00:57:383:51 min/km15,62 km/h00:11:33X Bieg Czterech JeziorSkórcz2017-07-08
12Kosmala Szymon00:57:523:51 min/km15,55 km/h00:11:47IX Bieg Czterech JeziorSkórcz2016-07-09
13Giembicki Jan00:58:083:53 min/km15,48 km/h00:12:03VIII Bieg Czterech JeziorSkórcz2015-07-11
14Treć Jakub00:59:243:58 min/km15,15 km/h00:13:19VIII Bieg Czterech JeziorSkórcz2015-07-11
15Nowosielski Piotr00:59:573:60 min/km15,01 km/h00:13:52I Bieg Świętego HubertaTuchola2010-10-23
16Tuwalska Małgorzata01:00:184:01 min/km14,93 km/h00:14:13VIII Bieg Czterech JeziorSkórcz2015-07-11
17Najda Sławomir01:01:474:07 min/km14,57 km/h00:15:42X Bieg Czterech JeziorSkórcz2017-07-08
18Spalk Krzysztof01:02:034:08 min/km14,50 km/h00:15:58VII Bieg Czterech JeziorSkórcz2014-07-12
19Owczarek Mateusz01:02:474:11 min/km14,34 km/h00:16:42VIII Bieg Czterech JeziorSkórcz2015-07-11
20Pepliński Grzegorz01:03:094:13 min/km14,25 km/h00:17:04II Bieg Świętego HubertaTuchola2011-10-22
21Skoczyński Leszek01:03:544:16 min/km14,08 km/h00:17:49X Zimowy Bieg Trzech JeziorTrzemeszno2012-02-11
22Szymańska Sara01:03:584:16 min/km14,07 km/h00:17:53IX Bieg Czterech JeziorSkórcz2016-07-09
23Bucewka Magdalena01:04:044:16 min/km14,05 km/h00:17:59IV Zimowy Bieg Dębowy (atest)Dąbrowa2015-03-07
24Rosiak Hieronim01:04:294:18 min/km13,96 km/h00:18:24VIII Ogólnopolski Bieg Tura (atest)Chojnice2001-10-21
25Dobrenko Mieczysław01:04:324:18 min/km13,95 km/h00:18:27II Ogólnopolski Bieg Szlakiem Trzech Wież Nad BoramiLubiewo2009-07-11
26Dobrenko Arkadiusz01:04:344:18 min/km13,94 km/h00:18:29IV Bieg Świętego HubertaTuchola2013-10-26
27Kiliszek Mariusz01:04:384:19 min/km13,92 km/h00:18:33I Zimowy Bieg DębowyDąbrowa2012-03-10
28Tuwalska Elżbieta01:04:434:19 min/km13,91 km/h00:18:38VIII Bieg Czterech JeziorSkórcz2015-07-11
29Kozłów Wojciech01:05:004:20 min/km13,85 km/h00:18:55IV Bieg PrzyjaźniPrzyjaźń k. Żukowa2016-10-15
30Krawiec Andrzej01:05:024:20 min/km13,84 km/h00:18:57I Bieg Czterech JeziorSkórcz2008-07-20
31Babieczko Andrzej01:05:254:22 min/km13,76 km/h00:19:20I Bieg Świętego HubertaTuchola2010-10-23
32Rozenberg Sławomir01:05:474:23 min/km13,68 km/h00:19:42II Bieg Czterech JeziorSkórcz2009-07-19
33Kamiński Marcin01:06:274:26 min/km13,54 km/h00:20:22VIII Bieg Czterech JeziorSkórcz2015-07-11
34Czaja Jerzy01:06:414:27 min/km13,50 km/h00:20:36VIII Ogólnopolski Bieg Tura (atest)Chojnice2001-10-21
35Treć Leon01:06:504:27 min/km13,47 km/h00:20:45VII Bieg Czterech JeziorSkórcz2014-07-12
36Zdziennicki Bartek01:07:144:29 min/km13,39 km/h00:21:09VI Bieg Czterech JeziorSkórcz2013-07-13
37Piotrowski Lech01:07:244:30 min/km13,35 km/h00:21:19VIII Bieg Czterech JeziorSkórcz2015-07-11
38Treć Paweł01:07:504:31 min/km13,27 km/h00:21:45VII Zimowy Bieg Trzech JeziorTrzemeszno2009-02-14
39Mróz Marek01:08:074:32 min/km13,21 km/h00:22:02II Bieg Czterech JeziorSkórcz2009-07-19
40Lisogórski Krzysztof01:08:164:33 min/km13,18 km/h00:22:11II Zimowy Bieg Dębowy (atest)Dąbrowa2013-03-09
41Kamiński Krzysztof01:08:414:35 min/km13,10 km/h00:22:36VII Bieg Czterech JeziorSkórcz2014-07-12
42Bożykowski Jan01:09:104:37 min/km13,01 km/h00:23:05VI Bieg Czterech JeziorSkórcz2013-07-13
43Belzyt Szymon01:10:154:41 min/km12,81 km/h00:24:10XIII Zimowy Bieg Trzech JeziorTrzemeszno2015-02-14
44Anaczkowski Mirosław01:10:184:41 min/km12,80 km/h00:24:13VIII Bieg Czterech JeziorSkórcz2015-07-11
45Wiśniewski Piotr01:11:104:45 min/km12,65 km/h00:25:05II Bieg Świętego HubertaTuchola2011-10-22
46Jurewicz Mirosław01:12:194:49 min/km12,45 km/h00:26:14II Kaszubska PiętnastkaLuzino2013-05-25
47Jażdżewska Patrycja01:12:434:51 min/km12,38 km/h00:26:38VII Bieg Czterech JeziorSkórcz2014-07-12
48Sosiński Dariusz01:16:015:04 min/km11,84 km/h00:29:56IX Bieg Świętego HubertaTuchola2018-10-27
49Markowski Kamil01:18:125:13 min/km11,51 km/h00:32:07VIII Bieg Czterech JeziorSkórcz2015-07-11
50Dmitrzak Piotr01:19:195:17 min/km11,35 km/h00:33:14VII Bieg Czterech JeziorSkórcz2014-07-12
51Parafiniuk Krzysztofa01:19:565:20 min/km11,26 km/h00:33:51X Bieg Czterech JeziorSkórcz2017-07-08
52Ludwik Andrzej01:20:595:24 min/km11,11 km/h00:34:54II Zimowy Bieg Dębowy (atest)Dąbrowa2013-03-09
53Wiśniewska Agnieszka01:21:225:25 min/km11,06 km/h00:35:17II Bieg Świętego HubertaTuchola2011-10-22
54Nowosielska Marlena01:24:505:39 min/km10,61 km/h00:38:45III CROSS-KAMUS for The BeatlesOsiek nad Wisłą2011-08-21
Lp. Zawodnik Czas Średnie tempo Średnia prędkość Strata do lidera Nazwa biegu Miejscowość Data
1Mazerski Bartosz01:05:083:05 min/km19,43 km/h00:00:00XXX Semi-Marathon de Lorraine (atest)Metz2002-03-24
2Kaliś Karol01:10:083:19 min/km18,05 km/h00:05:00XXIII Międzynarodowy Półmaraton Philipsa i Mistrzostwa Polski (atest)Piła2013-09-08
3Sadowski Robert01:10:593:22 min/km17,83 km/h00:05:51II ONICO Gdynia Półmaraton (atest)Gdynia2017-03-19
4Rogiewicz Andrzej01:11:203:23 min/km17,75 km/h00:06:12V Bieg Lwa (atest)Tarnowo Podgórne2016-05-22
5Garbowski Krzysztof01:14:213:31 min/km17,03 km/h00:09:13IV BMW Półmaraton Praski (atest)Warszawa2017-09-02
6Piróg Arkadiusz01:15:313:35 min/km16,76 km/h00:10:23VII Półmaraton Warszawski (atest)Warszawa2012-03-25
7Jażdżewski Seweryn01:17:453:41 min/km16,28 km/h00:12:37VII Półmaraton Warszawski (atest)Warszawa2012-03-25
8Chętnik Rafał01:18:363:44 min/km16,10 km/h00:13:28IV BMW Półmaraton Praski (atest)Warszawa2017-09-02
9Kowalski Mariusz01:20:123:48 min/km15,78 km/h00:15:04II Elbląski Półmaraton - BażantElbląg2011-10-02
10Cebula Bogdan01:20:283:49 min/km15,73 km/h00:15:20XIV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Policji w PółmaratonieSłupsk2010-05-28
11Klonowski Marcin01:21:223:51 min/km15,56 km/h00:16:14VI Iławski Półmaraton LA RIVE (atest)Iława2016-09-04
12Oliwiński Paweł01:22:193:54 min/km15,38 km/h00:17:11VI Samsung Półmaraton (atest)Szamotuły2016-10-16
13Tuwalska Małgorzata01:24:073:59 min/km15,05 km/h00:18:59III ONICO Gdynia Półmaraton (atest)Gdynia2018-03-18
14Bestvater Marcel01:24:544:01 min/km14,91 km/h00:19:46V Ostródzki Półmaraton Świętego JerzegoOstróda2016-06-12
15Treć Jakub01:26:204:06 min/km14,66 km/h00:21:12IX PKO Poznań Półmaraton (atest)Poznań2016-04-17
16Giembicki Jan01:26:224:06 min/km14,66 km/h00:21:14VII Iławski Półmaraton LA RIVE (atest)Iława2017-09-10
17Najda Sławomir01:26:234:06 min/km14,65 km/h00:21:15V AMBER EXPO Półmaraton Gdańsk (atest)Gdańsk2018-10-28
18Tuwalska Elżbieta01:26:524:07 min/km14,57 km/h00:21:44III AMBER EXPO Półmaraton Gdańsk (atest)Gdańsk2016-10-16
19Kaźmierczak Szymon01:27:394:09 min/km14,44 km/h00:22:31I Półmaraton TraktoraKwidzyn2017-10-07
20Nowosielski Piotr01:29:344:15 min/km14,13 km/h00:24:26III Iławski Półmaraton LA RIVE (atest)Iława2013-09-08
21Łukomski Andrzej01:30:064:16 min/km14,05 km/h00:24:58III Iławski Półmaraton LA RIVE (atest)Iława2013-09-08
22Pepliński Grzegorz01:30:554:19 min/km13,92 km/h00:25:47XXVI Półmaraton Wiązowski (atest)Wiązowna2006-02-26
23Kamiński Marcin01:31:114:19 min/km13,88 km/h00:26:03III Iławski Półmaraton LA RIVE (atest)Iława2013-09-08
24Kozłów Wojciech01:31:174:20 min/km13,87 km/h00:26:09VI Iławski Półmaraton LA RIVE (atest)Iława2016-09-04
25Skoczyński Leszek01:31:214:20 min/km13,86 km/h00:26:13I Bortexsport.pl PółmaratonKępino2012-04-01
26Krawiec Andrzej01:31:224:20 min/km13,85 km/h00:26:14II PKO Poznań Półmaraton (atest)Poznań2009-03-29
27Spalk Krzysztof01:31:374:21 min/km13,82 km/h00:26:29IV Iławski Półmaraton LA RIVE (atest)Iława2014-09-07
28Lisogórski Krzysztof01:31:444:21 min/km13,80 km/h00:26:36III ONICO Gdynia Półmaraton (atest)Gdynia2018-03-18
29Sadowski Andrzej01:31:464:21 min/km13,79 km/h00:26:3813 Marathon Bremen - AOK Halbmarathon (atest)Brema2017-10-01
30Treć Paweł01:31:584:22 min/km13,76 km/h00:26:50II PKO Poznań Półmaraton (atest)Poznań2009-03-29
31Rosiak Hieronim01:31:594:22 min/km13,76 km/h00:26:51XXV Półmaraton Wiązowski (atest)Wiązowna2005-02-27
32Tabor Leszek01:32:254:23 min/km13,70 km/h00:27:17III Półmaraton Ziemi Puckiej (atest)Puck2011-07-30
33Bucewka Magdalena01:32:274:23 min/km13,69 km/h00:27:19IX Półmaraton Warszawski (atest)Warszawa2014-03-30
34Rozenberg Sławomir01:32:494:24 min/km13,64 km/h00:27:41III PKO Poznań Półmaraton (atest)Poznań2010-03-28
35Mróz Marek01:33:164:25 min/km13,57 km/h00:28:08I Półmaraton Ziemi Puckiej (atest)Puck2009-07-25
36Kulas Marcin01:33:224:26 min/km13,56 km/h00:28:14IV AMBER EXPO Półmaraton Gdańsk (atest)Gdańsk2017-11-05
37Treć Leon01:33:274:26 min/km13,55 km/h00:28:19II Iławski Półmaraton LA RIVEIława2012-09-09
38Dmitrzak Piotr01:33:474:27 min/km13,50 km/h00:28:39I Półmaraton Dwóch ZamkówMalbork2018-10-14
39Piotrowski Lech01:35:244:31 min/km13,27 km/h00:30:16XIX Międzynarodowy Półmaraton Philipsa i Mistrzostwa Polski (atest)Piła2009-09-06
40Lizińczyk Rafał01:35:344:32 min/km13,25 km/h00:30:26V AMBER EXPO Półmaraton Gdańsk (atest)Gdańsk2018-10-28
41Zdziennicki Bartek01:36:224:34 min/km13,14 km/h00:31:14V Iławski Półmaraton LA RIVE (atest)Iława2015-09-06
42Czaja Jerzy01:37:384:38 min/km12,97 km/h00:32:30XXIV Półmaraton Gochów (atest)Bytów2004-06-06
43Babieczko Andrzej01:39:404:43 min/km12,70 km/h00:34:32VII Międzynarodowy Kościański PółmaratonKościan2011-11-06
44Dobrenko Mieczysław01:40:004:44 min/km12,66 km/h00:34:52XXXII Półmaraton GochówBytów2012-06-02
45Anaczkowski Mirosław01:40:234:45 min/km12,61 km/h00:35:15I ONICO Gdynia Półmaraton (atest)Gdynia2016-03-20
46Wolf Magdalena01:40:474:47 min/km12,56 km/h00:35:39III Półmaraton Ziemi Puckiej (atest)Puck2011-07-30
47Kiliszek Mariusz01:41:434:49 min/km12,44 km/h00:36:35IX Półmaraton Świętych MikołajówToruń2011-12-04
48Szot Dawid01:41:494:50 min/km12,43 km/h00:36:41I ONICO Gdynia Półmaraton (atest)Gdynia2016-03-20
49Jażdżewska Patrycja01:41:514:50 min/km12,43 km/h00:36:43IX Półmaraton Warszawski (atest)Warszawa2014-03-30
50Jażdżewski Zbigniew01:41:564:50 min/km12,42 km/h00:36:48III ONICO Gdynia Półmaraton (atest)Gdynia2018-03-18
51Belzyt Szymon01:42:104:51 min/km12,39 km/h00:37:02VIII PKO Poznań Półmaraton (atest)Poznań2015-04-12
52Pipała Przemysław01:42:274:51 min/km12,36 km/h00:37:19IX Półmaraton Warszawski (atest)Warszawa2014-03-30
53Wiśniewski Piotr01:44:054:56 min/km12,16 km/h00:38:57II Elbląski Półmaraton - BażantElbląg2011-10-02
54Jurewicz Mirosław01:44:184:57 min/km12,14 km/h00:39:10V Trakai Half Marathon (atest)Troki2014-05-11
55Sosiński Dariusz01:44:334:57 min/km12,11 km/h00:39:2513 Marathon Bremen - AOK Halbmarathon (atest)Brema2017-10-01
56Żemetro Ryszard01:47:055:05 min/km11,82 km/h00:41:57I Półmaraton Szlakiem BielikaParpary2017-07-23
57Markowski Kamil01:49:285:11 min/km11,56 km/h00:44:20V AMBER EXPO Półmaraton Gdańsk (atest)Gdańsk2018-10-28
58Urbanowska Magdalena01:49:475:12 min/km11,53 km/h00:44:39III Iławski Półmaraton LA RIVE (atest)Iława2013-09-08
59Ludwik Andrzej01:50:375:15 min/km11,44 km/h00:45:29II AMBER EXPO Półmaraton Gdańsk (atest)Gdańsk2015-10-25
60Kamiński Jakub01:51:035:16 min/km11,40 km/h00:45:55III AMBER EXPO Półmaraton Gdańsk (atest)Gdańsk2016-10-16
61Kołpak Jan01:56:075:30 min/km10,90 km/h00:50:59V Trakai Half Marathon (atest)Troki2014-05-11
62Luterek Martyna01:57:565:35 min/km10,73 km/h00:52:48III AMBER EXPO Półmaraton Gdańsk (atest)Gdańsk2016-10-16
63Pyzik-Kapszewicz Angelika02:00:535:44 min/km10,47 km/h00:55:45V Iławski Półmaraton LA RIVE (atest)Iława2015-09-06
64Nowosielska Marlena02:03:425:52 min/km10,23 km/h00:58:34III Iławski Półmaraton LA RIVE (atest)Iława2013-09-08
65Treć Wojciech02:04:035:53 min/km10,20 km/h00:58:55II PKO Poznań Półmaraton (atest)Poznań2009-03-29
66Rzatkowska Joanna02:17:326:31 min/km9,20 km/h01:12:24V Iławski Półmaraton LA RIVE (atest)Iława2015-09-06
Lp. Zawodnik Czas Średnie tempo Średnia prędkość Strata do lidera Nazwa biegu Miejscowość Data
1Mazerski Bartosz02:18:253:17 min/km18,29 km/h00:00:00XV Marathon de La Rochelle (atest)La Rochelle2005-11-27
2Rzeszewicz Karol02:26:443:29 min/km17,25 km/h00:08:19XVI Maraton Solidarności (atest)Gdańsk2010-08-15
3Garbowski Krzysztof02:38:243:45 min/km15,98 km/h00:19:59I Maraton Dolnego PowiślaSztum2017-05-03
4Piróg Arkadiusz02:43:593:53 min/km15,44 km/h00:25:34II Gdańsk Maraton (atest)Gdańsk2016-05-15
5Dębowski Piotr02:49:514:02 min/km14,91 km/h00:31:26XX Maraton EkologicznyLębork2011-06-19
6Cebula Bogdan02:52:564:06 min/km14,64 km/h00:34:31VII Marathon Seine - Eure (atest)Val de Reuil2011-10-16
7Jażdżewski Seweryn02:56:114:11 min/km14,37 km/h00:37:46XXXIX Maraton Dębno (atest)Dębno2012-04-15
8Oliwiński Paweł02:58:354:14 min/km14,18 km/h00:40:10II Gdańsk Maraton (atest)Gdańsk2016-05-15
9Tuwalska Małgorzata02:59:174:15 min/km14,12 km/h00:40:52IV Gdańsk Maraton (atest)Gdańsk2018-04-15
10Klonowski Marcin03:00:054:16 min/km14,06 km/h00:41:40XI Marathon Seine - Eure (atest)Val de Reuil2015-10-18
11Mazur Andrzej03:02:214:19 min/km13,88 km/h00:43:56XIV Marathon Seine - Eure (atest)Val de Reuil2018-10-14
12Chętnik Rafał03:05:134:23 min/km13,67 km/h00:46:48XIII PKO Poznań Maraton (atest)Poznań2012-10-14
13Kaźmierczak Szymon03:07:294:27 min/km13,50 km/h00:49:04III Gdańsk Maraton (atest)Gdańsk2017-04-09
14Treć Jakub03:07:584:27 min/km13,47 km/h00:49:33XI Marathon Seine - Eure (atest)Val de Reuil2015-10-18
15Nowosielski Piotr03:09:324:30 min/km13,36 km/h00:51:07VII Marathon Seine - Eure (atest)Val de Reuil2011-10-16
16Tuwalska Elżbieta03:10:054:30 min/km13,32 km/h00:51:40IV Gdańsk Maraton (atest)Gdańsk2018-04-15
17Sadowski Andrzej03:11:364:32 min/km13,21 km/h00:53:11V Orlen Warsaw Marathon (atest)Warszawa2017-04-23
18Najda Sławomir03:13:124:35 min/km13,10 km/h00:54:47XIII Marathon Seine - Eure (atest)Val de Reuil2017-10-15
19Kucharski Mirosław03:15:354:38 min/km12,94 km/h00:57:10II Orlen Warsaw Marathon (atest)Warszawa2014-04-13
20Rozenberg Sławomir03:16:064:39 min/km12,91 km/h00:57:41VII Marathon Seine - Eure (atest)Val de Reuil2011-10-16
21Bucewka Magdalena03:16:344:40 min/km12,88 km/h00:58:09XI Marathon Seine - Eure (atest)Val de Reuil2015-10-18
22Fila Antoni03:18:344:42 min/km12,75 km/h01:00:09II Cracovia Maraton (atest)Kraków2003-05-10
23Czaja Jerzy03:19:524:44 min/km12,67 km/h01:01:27II Maraton WarszawskiWarszawa1980-09-14
24Krawiec Andrzej03:21:474:47 min/km12,55 km/h01:03:22XXVII Wrocław Maraton (atest)Wrocław2009-09-13
25Kamiński Filip03:21:494:47 min/km12,54 km/h01:03:24III Orlen Warsaw Marathon (atest)Warszawa2015-04-26
26Rosiak Hieronim03:22:034:47 min/km12,53 km/h01:03:38XXXII Maraton Dębno (atest)Dębno2005-04-10
27Pepliński Grzegorz03:24:264:51 min/km12,38 km/h01:06:01XXXII Maraton Dębno (atest)Dębno2005-04-10
28Treć Leon03:24:424:51 min/km12,37 km/h01:06:17VII Marathon Seine - Eure (atest)Val de Reuil2011-10-16
29Lisogórski Krzysztof03:25:224:52 min/km12,33 km/h01:06:57IX Marathon Seine - Eure (atest)Val de Reuil2013-10-20
30Kamiński Marcin03:26:124:53 min/km12,28 km/h01:07:47IX Marathon Seine - Eure (atest)Val de Reuil2013-10-20
31Piotrowski Lech03:27:154:55 min/km12,22 km/h01:08:50VIII Marathon Seine - Eure (atest)Val de Reuil2012-10-21
32Kozłów Wojciech03:29:054:57 min/km12,11 km/h01:10:40II Gdańsk Maraton (atest)Gdańsk2016-05-15
33Tabor Leszek03:32:395:02 min/km11,91 km/h01:14:14VII Marathon Seine - Eure (atest)Val de Reuil2011-10-16
34Skoczyński Leszek03:33:065:03 min/km11,88 km/h01:14:41XXXVIII Maraton Dębno (atest)Dębno2011-04-10
35Anaczkowski Mirosław03:33:245:03 min/km11,86 km/h01:14:59XI Marathon Seine - Eure (atest)Val de Reuil2015-10-18
36Zdziennicki Bartek03:37:215:09 min/km11,65 km/h01:18:56II Orlen Warsaw Marathon (atest)Warszawa2014-04-13
37Babieczko Andrzej03:38:585:11 min/km11,56 km/h01:20:33VIII Marathon Seine - Eure (atest)Val de Reuil2012-10-21
38Treć Paweł03:40:105:13 min/km11,50 km/h01:21:45VII Marathon Seine - Eure (atest)Val de Reuil2011-10-16
39Żemetro Ryszard03:41:325:15 min/km11,43 km/h01:23:07I Maraton LeśnyKwidzyn2018-06-30
40Wolf Magdalena03:42:535:17 min/km11,36 km/h01:24:28II Orlen Warsaw Marathon (atest)Warszawa2014-04-13
41Jażdżewska Patrycja03:44:415:19 min/km11,27 km/h01:26:16II Orlen Warsaw Marathon (atest)Warszawa2014-04-13
42Kulas Marcin03:46:275:22 min/km11,18 km/h01:28:02VI Orlen Warsaw Marathon (atest)Warszawa2018-04-22
43Jurewicz Mirosław03:52:365:31 min/km10,88 km/h01:34:11VIII Marathon Seine - Eure (atest)Val de Reuil2012-10-21
44Mróz Marek03:53:115:32 min/km10,86 km/h01:34:46XXXVII Maraton Dębno (atest)Dębno2010-10-24
45Treć Wojciech03:54:005:33 min/km10,82 km/h01:35:35VII Marathon Seine - Eure (atest)Val de Reuil2011-10-16
46Jażdżewski Zbigniew03:55:135:34 min/km10,76 km/h01:36:48III Gdańsk Maraton (atest)Gdańsk2017-04-09
47Sosiński Dariusz03:58:215:39 min/km10,62 km/h01:39:56V Orlen Warsaw Marathon (atest)Warszawa2017-04-23
48Pipała Przemysław03:59:035:40 min/km10,59 km/h01:40:38II Orlen Warsaw Marathon (atest)Warszawa2014-04-13
49Duda Seweryn04:01:325:43 min/km10,48 km/h01:43:07XLI Berlin Marathon (atest)Berlin2014-09-28
50Ludwik Andrzej04:04:225:47 min/km10,36 km/h01:45:57XIV PKO Poznań Maraton (atest)Poznań2013-10-13
51Kamiński Jakub04:04:275:48 min/km10,36 km/h01:46:02VIII Marathon Seine - Eure (atest)Val de Reuil2012-10-21
52Kiliszek Mariusz04:08:035:53 min/km10,21 km/h01:49:38VIII Marathon Seine - Eure (atest)Val de Reuil2012-10-21
53Szot Dawid04:08:445:54 min/km10,18 km/h01:50:19XXXVIII Maraton Warszawski (atest)Warszawa2016-09-25
54Bożykowski Jan04:11:305:58 min/km10,07 km/h01:53:05VIII Marathon Seine - Eure (atest)Val de Reuil2012-10-21
55Kołpak Jan04:14:066:01 min/km9,96 km/h01:55:41I Maraton Dolnego PowiślaSztum2017-05-03
56Dmitrzak Piotr04:20:346:11 min/km9,72 km/h02:02:09X Marathon Seine - Eure (atest)Val de Reuil2014-10-19
57Michoński Sebastian04:22:496:14 min/km9,63 km/h02:04:24I Maraton Dolnego PowiślaSztum2017-05-03
58Witczak Mariusz04:29:066:23 min/km9,41 km/h02:10:41XXI Maraton Solidarności (atest)Gdańsk2015-08-15
59Luterek Martyna04:33:056:28 min/km9,27 km/h02:14:40XVIII PKO Poznań Maraton (atest)Poznań2017-10-15
60Urbanowska Magdalena04:54:126:58 min/km8,61 km/h02:35:47I Gdańsk Maraton (atest)Gdańsk2015-05-17