LKS Zantyr Sztum (beta)


select Wybierz stronę


strona 1 z 427
Lp. Zawodnik Kategoria Nazwa biegu Miejscowość Data Wynik Dystans Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
1Mazerski BartoszM-40III Bieg o Puchar Wójta Gminy ZblewoTwardy Dół koło Zblewa2021-09-2600:56:2314.0007 (96)1 (15) złoto
2Mazerski BartoszM-1II Bieg Komtura DzierzgońskiegoDzierzgoń2021-09-2500:16:425.0001 (177) złoto1 (3) złoto
3Giembicki JanM-30II Bieg Komtura DzierzgońskiegoDzierzgoń2021-09-2500:18:455.00011 (177)4 (24)
4Cebula BogdanM-60+II Bieg Komtura DzierzgońskiegoDzierzgoń2021-09-2500:19:075.00014 (177)1 (9) złoto
5Żemetro RyszardM-50II Bieg Komtura DzierzgońskiegoDzierzgoń2021-09-2500:23:195.00059 (177)7 (14)
6Tyburski IgorM-18XII Bieg Uliczny Liwa - CupPrabuty2021-09-2500:18:595.5007 (47)3 (6) brąz
7Łukomski AndrzejM-60XII Bieg Uliczny Liwa - CupPrabuty2021-09-2500:22:565.50020 (47)1 (6) złoto
8Tyburski IgorM-1III Bieg BiegamBoLubię LASYSzpęgawsk2021-09-1900:17:255.0003 (72) brąz3 (3) brąz
9Drzycimska Małgorzata - (Tuwalska)K-1III Bieg BiegamBoLubię LASYSzpęgawsk2021-09-1900:19:375.00012 (72)1 (3) złoto
10Giembicki JanM-30I Bieg z Historią w Tle - Muzeum Tradycji SzlacheckiejWaplewo Wielkie2021-09-1900:20:235.2006 (37)3 (8) brąz
11Cebula BogdanM-60I Bieg z Historią w Tle - Muzeum Tradycji SzlacheckiejWaplewo Wielkie2021-09-1900:21:305.20010 (37)1 (1) złoto
12Żemetro RyszardM-50I Bieg z Historią w Tle - Muzeum Tradycji SzlacheckiejWaplewo Wielkie2021-09-1900:25:145.20021 (37)3 (5) brąz
13Paprocka DorotaK-40I Bieg z Historią w Tle - Muzeum Tradycji SzlacheckiejWaplewo Wielkie2021-09-1900:35:015.20034 (37)2 (2) srebro
14Klonowski MarcinM-30XXVI Bieg Cysterski - PelplinPelplin2021-09-1800:19:115.00013 (122)6 (32)
15Drzycimska Małgorzata - (Tuwalska)K-1XXVI Bieg Cysterski - PelplinPelplin2021-09-1800:19:365.00016 (122)1 (3) złoto
16Wasiłowicz NataliaK-30XXVI Bieg Cysterski - PelplinPelplin2021-09-1800:22:435.00051 (122)1 (8) złoto
17Treć PawełM-3058 Parkrun Jezioro ZatorzeKonin2021-09-1800:23:015.0003 (20) brąz2 (3) srebro
18Giembicki JanM-30VIII Bieg Grodzisko CrossOwidz2021-09-1200:26:076.6008 (91)4 (24)
19Cebula BogdanM-60VIII Bieg Grodzisko CrossOwidz2021-09-1200:26:526.60012 (91)1 (10) złoto
20Drzycimska Małgorzata - (Tuwalska)K-1XXX Bieg OrłówCzarna Dąbrówka2021-09-1200:40:4110.00029 (166)3 (6) brąz
strona 1 z 427