LKS Zantyr Sztum (beta)


select Wybierz stronę


strona 2 z 428
Lp. Zawodnik Kategoria Nazwa biegu Miejscowość Data Wynik Dystans Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
21Drzycimska Małgorzata - (Tuwalska)K-1XXIX Bieg KociewskiStarogard Gdański2021-10-0300:38:5110.00034 (333)2 (3) srebro
22Cebula BogdanM-60XXIX Bieg KociewskiStarogard Gdański2021-10-0300:39:3210.00041 (333)1 (13) złoto
23Łukomski AndrzejM-60XXIX Bieg KociewskiStarogard Gdański2021-10-0300:43:3010.00084 (333)2 (13) srebro
24Tuwalska ElżbietaK-40XXIX Bieg KociewskiStarogard Gdański2021-10-0300:44:2210.00098 (333)4 (32)
25Piotrowski LechM-14 OostvaardersrunLelystad2021-10-0301:49:0221.10018 (47)17 (36)
26Mazerski BartoszM-40III Bieg o Puchar Wójta Gminy ZblewoTwardy Dół koło Zblewa2021-09-2600:56:2314.0007 (96)1 (15) złoto
27Drzycimska Małgorzata - (Tuwalska)K-1III Bieg o Puchar Wójta Gminy ZblewoTwardy Dół koło Zblewa2021-09-2601:01:4614.00017 (96)2 (3) srebro
28Mazerski BartoszM-1II Bieg Komtura DzierzgońskiegoDzierzgoń2021-09-2500:16:425.0001 (177) złoto1 (3) złoto
29Giembicki JanM-30II Bieg Komtura DzierzgońskiegoDzierzgoń2021-09-2500:18:455.00011 (177)4 (24)
30Cebula BogdanM-60+II Bieg Komtura DzierzgońskiegoDzierzgoń2021-09-2500:19:075.00014 (177)1 (9) złoto
31Żemetro RyszardM-50II Bieg Komtura DzierzgońskiegoDzierzgoń2021-09-2500:23:195.00059 (177)7 (14)
32Tyburski IgorM-18XII Bieg Uliczny Liwa - CupPrabuty2021-09-2500:18:595.5007 (47)3 (6) brąz
33Łukomski AndrzejM-60XII Bieg Uliczny Liwa - CupPrabuty2021-09-2500:22:565.50020 (47)1 (6) złoto
34Tyburski IgorM-1III Bieg BiegamBoLubię LASYSzpęgawsk2021-09-1900:17:255.0003 (72) brąz3 (3) brąz
35Drzycimska Małgorzata - (Tuwalska)K-1III Bieg BiegamBoLubię LASYSzpęgawsk2021-09-1900:19:375.00012 (72)1 (3) złoto
36Giembicki JanM-30I Bieg z Historią w Tle - Muzeum Tradycji SzlacheckiejWaplewo Wielkie2021-09-1900:20:235.2006 (37)3 (8) brąz
37Cebula BogdanM-60I Bieg z Historią w Tle - Muzeum Tradycji SzlacheckiejWaplewo Wielkie2021-09-1900:21:305.20010 (37)1 (1) złoto
38Żemetro RyszardM-50I Bieg z Historią w Tle - Muzeum Tradycji SzlacheckiejWaplewo Wielkie2021-09-1900:25:145.20021 (37)3 (5) brąz
39Paprocka DorotaK-40I Bieg z Historią w Tle - Muzeum Tradycji SzlacheckiejWaplewo Wielkie2021-09-1900:35:015.20034 (37)2 (2) srebro
40Klonowski MarcinM-30XXVI Bieg Cysterski - PelplinPelplin2021-09-1800:19:115.00013 (122)6 (32)
strona 2 z 428