LKS Zantyr Sztum (beta)


Andrzej Krawiec korona

male
chart

ilość startów: 133

czas trwania: 6 d 15 m 43 s

przebyty dystans: 1 724,268 km

ilość maratonów: 12



trophy Rekordy życiowe

Dystans Czas Średnie tempo Średnia prędkość Data Nazwa biegu Miejscowość
3.00000:11:423:54 min/km15,38 km/h2008-09-13II Memoriał Wiesława Murawskiego (atest)Sztum
5.00000:21:484:22 min/km13,76 km/h2017-06-03V - 2 bieg Biegowe Grand Prix Dzielnic GdańskaGdańsk-Zaspa Młyniec
10.00000:42:394:16 min/km14,07 km/h2011-05-21II Kwidzyński Bieg Papiernika (atest)Kwidzyn
15.00001:05:024:20 min/km13,84 km/h2008-07-20I Bieg Czterech JeziorSkórcz
21.09701:31:224:20 min/km13,85 km/h2009-03-29II PKO Poznań Półmaraton (atest)Poznań
42.19503:21:474:47 min/km12,55 km/h2009-09-13XXVII Wrocław Maraton (atest)Wrocław



start Starty 2019



select Wybierz rok


ilość startów: 23, przebyty dystans: 298,386 km


Lp. Dystans Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość Data Nazwa biegu Miejscowość
1 10.000 00:58:50 184 129 5:53 min/km 10,20 km/h 2019-11-09IV Pruszczański Bieg Niepodległości Pruszcz Gdański
2 5.000 00:24:26 74 15 4:53 min/km 12,28 km/h 2019-09-28VIII Wojewódzki Bieg Doliną Raduni Juszkowo
3 10.000 00:47:24 875 68 4:44 min/km 12,66 km/h 2019-09-1457 Bieg Westerplatte (atest) Gdańsk
4 21.097 01:43:19 168 19 4:54 min/km 12,25 km/h 2019-09-08IX Iławski Półmaraton LA RIVE (atest) Iława
5 13.400 01:04:15 27 8 4:48 min/km 12,51 km/h 2019-09-01II Bieg Pamięci Dzierzgoń
6 10.000 00:48:06 38 8 4:49 min/km 12,47 km/h 2019-08-17IV Bieg Przełajowy o Puchar Wójta Gminy Sadlinki Sadlinki
7 10.000 00:45:53 154 20 4:35 min/km 13,08 km/h 2019-08-10IV Śliwicka Dyszka Śliwice
8 10.500 00:48:06 39 5 4:35 min/km 13,10 km/h 2019-07-13III Bieg Plebiscytowy Janowo
9 10.000 00:47:42 131 8 4:46 min/km 12,58 km/h 2019-07-13III Nocny Bieg Uliczny Night Run Susz
10 15.000 01:39:07 389 51 6:36 min/km 9,08 km/h 2019-07-06XII Bieg Czterech Jezior Skórcz
11 12.000 01:13:29 251 32 6:07 min/km 9,80 km/h 2019-06-22II Okonińska Pętla Okoniny Nadjeziorne
12 5.000 00:28:29 1576 64 5:42 min/km 10,53 km/h 2019-06-09II Skywayrun Gdańsk-Airport Gdańsk
13 10.100 01:01:56 222 27 6:08 min/km 9,78 km/h 2019-06-01VI Biegaj w Ocyplu - Leśne Wandry Ocypel
14 10.000 00:57:20 1782 160 5:44 min/km 10,47 km/h 2019-05-18X Kwidzyński Bieg Papiernika (atest) Kwidzyn
15 10.000 00:46:07 119 14 4:37 min/km 13,01 km/h 2019-05-181 Borowiacka Dycha Czersk
16 10.000 00:45:39 95 12 4:34 min/km 13,14 km/h 2019-05-11XIV Bieg Filipidesa (atest) Pasłęk
17 10.000 00:44:34 82 10 4:27 min/km 13,46 km/h 2019-05-03XXIX Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności (atest) Sztum
18 21.097 02:44:22 728 60 7:47 min/km 7,70 km/h 2019-05-01VII Półmaraton Śladami Bronka Malinowskiego Grudziądz
19 42.195 03:40:09 583 63 5:13 min/km 11,50 km/h 2019-04-14V Gdańsk Maraton (atest) Gdańsk
20 13.500 01:43:53 116 75 7:42 min/km 7,80 km/h 2019-04-06Mały Wielki Bieg - Ultramaraton Straszyn
21 21.097 01:41:20 1276 78 4:48 min/km 12,49 km/h 2019-03-17IV Gdynia Półmaraton (atest) Gdynia
22 9.200 00:41:57 73 8 4:34 min/km 13,16 km/h 2019-02-09XX - 4 bieg Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych Sztum
23 9.200 00:42:38 63 10 4:38 min/km 12,95 km/h 2019-01-12XX - 3 bieg Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych Sztum