LKS Zantyr Sztum (beta)


Marcin Klonowski

male
chart

ilość startów: 175

czas trwania: 6 d 6 h 53 m 14 s

przebyty dystans: 2 157,215 km

ilość maratonów: 9



trophy Rekordy życiowe

Dystans Czas Średnie tempo Średnia prędkość Data Nazwa biegu Miejscowość
3.00000:10:003:20 min/km18,00 km/h2019-09-11VI Memoriał Wiesława Murawskiego (atest)Sztum
5.00000:17:233:29 min/km17,26 km/h2017-05-27II IPB Nocny Bieg (atest)Iława
10.00000:35:303:33 min/km16,90 km/h2019-09-1457 Bieg Westerplatte (atest)Gdańsk
15.00000:55:423:43 min/km16,16 km/h2019-07-06XII Bieg Czterech JeziorSkórcz
21.09701:19:153:45 min/km15,97 km/h2019-09-08IX Iławski Półmaraton LA RIVE (atest)Iława
42.19502:56:234:11 min/km14,35 km/h2019-09-29XLI Maraton Warszawski (atest)Warszawa



start Starty 2019



select Wybierz rok


ilość startów: 36, przebyty dystans: 428,295 km


Lp. Dystans Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość Data Nazwa biegu Miejscowość
1 0.180 00:05:41 30 28 31:34 min/km 1,90 km/h 2019-12-01II Star Challenge-bieg po schodach-Star Sprint Gdańsk
2 21.097 01:23:09 5 3 brąz 3:56 min/km 15,22 km/h 2019-10-13II Marathon Sein - Eure - Duo (atest) Val de Reuil
3 trophy 42.195 02:56:23 62 36 4:11 min/km 14,35 km/h 2019-09-29XLI Maraton Warszawski (atest) Warszawa
4 10.000 00:36:39 3 brąz 1 złoto 3:40 min/km 16,37 km/h 2019-09-22VI Bieg Ląduj na Osowej Gdańsk-Osowa
5 trophy 10.000 00:35:30 33 14 3:33 min/km 16,90 km/h 2019-09-1457 Bieg Westerplatte (atest) Gdańsk
6 trophy 3.000 00:10:00 4 2 srebro 3:20 min/km 18,00 km/h 2019-09-11VI Memoriał Wiesława Murawskiego (atest) Sztum
7 trophy 21.097 01:19:15 9 2 srebro 3:45 min/km 15,97 km/h 2019-09-08IX Iławski Półmaraton LA RIVE (atest) Iława
8 13.400 00:49:43 1 złoto 1 złoto 3:43 min/km 16,17 km/h 2019-09-01II Bieg Pamięci Dzierzgoń
9 10.000 00:37:37 8 2 srebro 3:46 min/km 15,95 km/h 2019-08-25VII Kolbudzka 10 Bąkowo
10 9.800 00:36:15 7 1 złoto 3:42 min/km 16,22 km/h 2019-08-17IV Kaszubski Bieg Lesoków Szemud
11 10.000 00:36:45 15 7 3:41 min/km 16,33 km/h 2019-08-10IV Śliwicka Dyszka Śliwice
12 10.000 00:37:11 35 35 3:43 min/km 16,14 km/h 2019-08-03XXVI Bieg Świętego Dominika - Elita (atest) Gdańsk
13 21.097 01:22:36 2 srebro 2 srebro 3:55 min/km 15,32 km/h 2019-07-28III Półmaraton Szlakiem Bielika Parpary
14 5.000 00:18:14 2 srebro 1 złoto 3:39 min/km 16,45 km/h 2019-07-20158 Parkrun Gdańsk Południe Gdańsk
15 5.000 00:17:56 2 srebro 2 srebro 3:35 min/km 16,73 km/h 2019-07-13157 Parkrun Gdańsk Południe Gdańsk
16 trophy 15.000 00:55:42 10 3 brąz 3:43 min/km 16,16 km/h 2019-07-06XII Bieg Czterech Jezior Skórcz
17 5.000 00:19:45 1 złoto 1 złoto 3:57 min/km 15,19 km/h 2019-06-305 Żukowska 5 Żukowo
18 10.000 00:35:46 43 11 3:35 min/km 16,78 km/h 2019-06-28XV Nocny Bieg Świętojański (atest) Gdynia
19 5.000 00:24:37 151 39 4:55 min/km 12,19 km/h 2019-06-22III Tczew na "5" z atestem Tczew
20 4.600 00:15:36 3 brąz 3 brąz 3:23 min/km 17,69 km/h 2019-06-22III Sztumski Nocny Bieg Świętojański Sztum
21 21.097 01:20:07 12 5 3:48 min/km 15,80 km/h 2019-06-09VIII Ostródzki Półmaraton Świętego Jerzego Ostróda
22 10.000 00:36:15 12 5 3:38 min/km 16,55 km/h 2019-06-02XI Elbląski Uliczny Bieg Piekarczyka (atest) Elbląg
23 9.600 00:35:00 8 4 3:39 min/km 16,46 km/h 2019-05-26XXII Bieg Uliczny im. Jana Kielasa Skarszewy
24 10.540 00:38:18 7 2 srebro 3:38 min/km 16,51 km/h 2019-05-25VI SILGAN - Ćwierćmaraton Tczew
25 10.000 00:36:18 17 3 brąz 3:38 min/km 16,53 km/h 2019-05-18X Kwidzyński Bieg Papiernika (atest) Kwidzyn
26 5.200 00:18:07 1 złoto 1 złoto 3:29 min/km 17,22 km/h 2019-05-11IV Staropolski Bieg Stare Pole
27 10.400 00:39:40 2 srebro 2 srebro 3:49 min/km 15,73 km/h 2019-05-05I Bieg "FINWALA" Stegna
28 8.000 00:29:16 2 srebro 2 srebro 3:40 min/km 16,40 km/h 2019-05-04III Prabucki Bieg Przełajowy "Wokół Komina" Prabuty
29 10.000 00:37:09 13 4 3:43 min/km 16,15 km/h 2019-05-03XXIX Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności (atest) Sztum
30 21.097 01:25:20 24 13 4:03 min/km 14,83 km/h 2019-05-01VII Półmaraton Śladami Bronka Malinowskiego Grudziądz
31 42.195 03:07:58 98 50 4:27 min/km 13,47 km/h 2019-04-0746 Maraton Dębno (atest) Dębno
32 7.300 00:27:43 6 2 srebro 3:48 min/km 15,80 km/h 2019-02-23IV - 3 bieg Grand Prix Trójmiasta Gdynia
33 9.200 00:34:38 19 8 3:46 min/km 15,94 km/h 2019-02-09XX - 4 bieg Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych Sztum
34 8.000 00:31:58 13 4 3:60 min/km 15,02 km/h 2019-01-26IV - 2 bieg Grand Prix Trójmiasta Sopot
35 5.000 00:18:46 13 1 złoto 3:45 min/km 15,99 km/h 2019-01-20I - 3 bieg Malborska Liga Biegowa (atest) Malbork
36 9.200 00:34:43 14 3 brąz 3:46 min/km 15,90 km/h 2019-01-12XX - 3 bieg Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych Sztum