LKS Zantyr Sztum (beta)


Małgorzata Tuwalska

female
chart

ilość startów: 276

czas trwania: 9 d 8 m 10 s

przebyty dystans: 3 071,943 km

ilość maratonów: 13



trophy Rekordy życiowe

Dystans Czas Średnie tempo Średnia prędkość Data Nazwa biegu Miejscowość
5.00000:18:093:38 min/km16,53 km/h2018-09-16III Bieg Arasmusa (atest)Kiełpino
10.00000:38:273:51 min/km15,60 km/h2018-05-02I Charytatywny Bieg Dla ArturkaGdańsk
15.00001:00:184:01 min/km14,93 km/h2015-07-11VIII Bieg Czterech JeziorSkórcz
21.09701:24:073:59 min/km15,05 km/h2018-03-18III Gdynia Półmaraton (atest)Gdynia
42.19502:59:174:15 min/km14,12 km/h2018-04-15IV Gdańsk Maraton (atest)Gdańsk



start Starty 2020



select Wybierz rok


ilość startów: 23, przebyty dystans: 208,597 km


Lp. Dystans Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość Data Nazwa biegu Miejscowość
1 5.400 00:20:43 22 1 złoto 3:50 min/km 15,64 km/h 2020-10-17XXV Wojewódzki Bieg Przełajowy "Szlakami Jana z Janii" Kościelna Jania
2 10.000 00:41:22 31 3 brąz 4:08 min/km 14,50 km/h 2020-10-11V Bieg Jurka V Brygady Wileńskiej Skórcz
3 10.000 00:42:27 35 3 brąz 4:15 min/km 14,13 km/h 2020-10-10VIII Bieg Przyjaźni Przyjaźń k. Żukowa
4 21.097 01:30:31 73 1 złoto 4:17 min/km 13,98 km/h 2020-10-04VII Półmaraton Gdańsk (atest) Gdańsk
5 10.000 00:40:31 22 2 srebro 4:03 min/km 14,81 km/h 2020-10-03XXXIII Bieg Stolemów Gniewino
6 10.000 00:39:38 9 1 złoto 3:58 min/km 15,14 km/h 2020-09-3058-Wirtualny Bieg Westerplatte Gdańsk
7 10.000 00:40:17 38 1 złoto 4:02 min/km 14,89 km/h 2020-09-26Mistrzostwa Polski Masters w Biegach Przełajowych Lubiszewo Tczewskie
8 5.000 00:18:52 16 1 złoto 3:46 min/km 15,90 km/h 2020-09-19VIII - 2 bieg Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska Gdańsk-Zaspa Młyniec
9 6.800 00:27:22 18 1 złoto 4:01 min/km 14,91 km/h 2020-09-13VII Bieg Grodzisko Cross Owidz
10 5.000 00:18:23 14 1 złoto 3:41 min/km 16,32 km/h 2020-09-06VIII - 1 bieg Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska Gdańsk-Orunia Górna
11 10.000 00:43:39 26 3 brąz 4:22 min/km 13,75 km/h 2020-09-05VII Bieg o Złotą Górę Kartuzy
12 9.800 00:40:21 42 1 złoto 4:07 min/km 14,57 km/h 2020-08-29VI Dycha nad Wisłą - Pomorskie Święto Wisły Tczew/Knybawa
13 10.000 00:42:27 24 2 srebro 4:15 min/km 14,13 km/h 2020-08-23VIII Kolbudzka 10 Bąkowo
14 10.000 00:43:22 29 2 srebro 4:20 min/km 13,84 km/h 2020-08-22V Krokowska 10 Żarnowiec
15 10.000 00:43:33 29 2 srebro 4:21 min/km 13,78 km/h 2020-08-15XV Kaszubski Bieg Lesoków Szemud
16 5.000 00:18:55 17 1 złoto 3:47 min/km 15,86 km/h 2020-08-02Stadionowa Piątka Gdańsk
17 10.000 00:44:03 23 1 złoto 4:24 min/km 13,62 km/h 2020-07-25V Żukowska 10 Żukowo
18 10.000 00:46:05 36 6 4:37 min/km 13,02 km/h 2020-06-28IV Żukowska 10 Żukowo
19 9.500 00:38:54 31 2 srebro 4:06 min/km 14,65 km/h 2020-03-07V Chwaszczyńska 10 Chwaszczyno
20 8.000 00:31:39 20 1 złoto 3:57 min/km 15,17 km/h 2020-03-01IV Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych pamięci Zdzisława Badochy ps. "Żelazny" Skórcz
21 10.000 00:41:15 169 1 złoto 4:08 min/km 14,55 km/h 2020-02-16Bieg Urodzinowy Gdyni (atest) Gdynia
22 5.000 00:21:08 60 1 złoto 4:14 min/km 14,20 km/h 2020-02-09VIII - 4 bieg CITY TRAIL z Nationale Nederlande-Trójmiasto Gdynia
23 8.000 00:34:19 21 1 złoto 4:17 min/km 13,99 km/h 2020-02-01V - 2 bieg Grand Prix Trójmiasta Sopot