LKS Zantyr Sztum (beta)


Małgorzata Drzycimska

female
chart

ilość startów: 301

czas trwania: 9 d 16 h 35 m 29 s

przebyty dystans: 3 302,440 km

ilość maratonów: 13



trophy Rekordy życiowe

Dystans Czas Średnie tempo Średnia prędkość Data Nazwa biegu Miejscowość
5.00000:18:093:38 min/km16,53 km/h2018-09-16III Bieg Arasmusa (atest)Kiełpino
10.00000:38:273:51 min/km15,60 km/h2018-05-02I Charytatywny Bieg Dla ArturkaGdańsk
15.00001:00:184:01 min/km14,93 km/h2015-07-11VIII Bieg Czterech JeziorSkórcz
21.09701:24:073:59 min/km15,05 km/h2018-03-18III Gdynia Półmaraton (atest)Gdynia
42.19502:59:174:15 min/km14,12 km/h2018-04-15IV Gdańsk Maraton (atest)Gdańsk



start Starty 2021



select Wybierz rok


ilość startów: 24, przebyty dystans: 226,497 km


Lp. Dystans Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość Data Nazwa biegu Miejscowość
1 5.000 00:19:37 12 1 złoto 3:55 min/km 15,29 km/h 2021-09-19III Bieg BiegamBoLubię LASY Szpęgawsk
2 5.000 00:19:36 16 1 złoto 3:55 min/km 15,31 km/h 2021-09-18XXVI Bieg Cysterski - Pelplin Pelplin
3 10.000 00:40:41 29 3 brąz 4:04 min/km 14,75 km/h 2021-09-12XXX Bieg Orłów Czarna Dąbrówka
4 11.000 00:54:14 11 1 złoto 4:56 min/km 12,17 km/h 2021-09-11VII - 1 bieg Grand Prix w Biegach Górskich w Gdynii Gdynia
5 10.000 00:42:58 22 4 4:18 min/km 13,96 km/h 2021-09-04VIII Bieg o Złotą Górę Kartuzy
6 10.300 00:42:43 17 1 złoto 4:09 min/km 14,47 km/h 2021-08-29XV Wojewódzki Kaszubski Bieg Przełajowy Linia
7 10.100 00:42:10 22 3 brąz 4:10 min/km 14,37 km/h 2021-08-22IX Kolbudzka 10 Bąkowo
8 10.000 00:43:07 28 4 4:19 min/km 13,92 km/h 2021-08-14XVI Kaszubski Bieg Lesoków Szemud
9 5.000 00:19:02 8 2 srebro 3:48 min/km 15,76 km/h 2021-08-07XXVII Bieg Świętego Dominika - kobiety Gdańsk
10 21.097 01:32:12 35 4 4:22 min/km 13,73 km/h 2021-07-31IV Cartusia Półmaraton Kartuzy
11 10.000 00:42:07 32 4 4:13 min/km 14,25 km/h 2021-07-24VIII Pętla Tuszkowska Matka Lipusz
12 10.000 00:39:38 31 1 złoto 3:58 min/km 15,14 km/h 2021-07-10Mistrzostwa Polski Masters w Biegach Przełajowych Lubiszewo Tczewskie
13 8.000 00:32:04 18 2 srebro 4:01 min/km 14,97 km/h 2021-07-04V Bieg Żołnierzy Wyklętych pamięci Zdzisława Badochy ps. "Żelazny" Skórcz
14 10.000 00:43:00 38 2 srebro 4:18 min/km 13,95 km/h 2021-06-26VI Krokowska 10 Żarnowiec
15 10.000 00:42:45 22 2 srebro 4:17 min/km 14,04 km/h 2021-06-19XXXIV Bieg Stolemów Gniewino
16 5.000 00:28:08 44 3 brąz 5:38 min/km 10,66 km/h 2021-06-12V Sopockie Lato na Łysej Górze Sopot
17 10.000 00:40:38 36 2 srebro 4:04 min/km 14,77 km/h 2021-06-06XVII Bieg Papieski Pelplin
18 10.000 00:41:32 26 1 złoto 4:09 min/km 14,45 km/h 2021-06-05Wdzydzka 10 Wdzydze
19 10.000 00:43:25 16 2 srebro 4:21 min/km 13,82 km/h 2021-05-29VII Żukowska 10 Żukowo
20 10.000 00:44:10 23 1 złoto 4:25 min/km 13,58 km/h 2021-05-16VI Żukowska 10 Żukowo
21 13.000 01:01:57 4 1 złoto 4:46 min/km 12,59 km/h 2021-05-081 Bieg Piracki Gdańsk Brzeźno
22 5.000 00:19:01 16 1 złoto 3:48 min/km 15,78 km/h 2021-04-11XXXVII-Wirtualny Bieg Szpęgawski Starogard Gdański
23 10.000 00:40:23 9 1 złoto 4:02 min/km 14,86 km/h 2021-02-281 RunGDN Gdańsk
24 8.000 00:36:46 10 1 złoto 4:36 min/km 13,06 km/h 2021-02-27XXXVIII Sopockie 4 Pory Roku - Zima Sopot