LKS Zantyr Sztum (beta)


Elżbieta Tuwalska

female
chart

ilość startów: 122

czas trwania: 4 d 4 h 29 m 39 s

przebyty dystans: 1 378,195 km

ilość maratonów: 5



trophy Rekordy życiowe

Dystans Czas Średnie tempo Średnia prędkość Data Nazwa biegu Miejscowość
5.00000:19:033:49 min/km15,75 km/h2017-09-17V Biegowe Grand Prix Dzielnic GdańskaGdańsk Siedlce
10.00000:39:233:56 min/km15,23 km/h2016-04-24II Bieg KaszubskiRumia
15.00001:04:434:19 min/km13,91 km/h2015-07-11VIII Bieg Czterech JeziorSkórcz
21.09701:26:524:07 min/km14,57 km/h2016-10-16III AMBER EXPO Półmaraton Gdańsk (atest)Gdańsk
42.19503:10:254:31 min/km13,30 km/h2016-05-15II Gdańsk Maraton (atest)Gdańsk



start Starty 2017



select Wybierz rok


ilość startów: 28, przebyty dystans: 404,567 km


Lp. Dystans Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość Data Nazwa biegu Miejscowość
1 21.097 01:36:55 51 3 brąz 4:36 min/km 13,06 km/h 2017-09-24VIII Elbląski Półmaraton - Bażant Elbląg
2 10.000 00:43:23 52 1 złoto 4:20 min/km 13,83 km/h 2017-09-23IV Bieg Gniewski Gniew
3 trophy 5.000 00:19:03 20 1 złoto 3:49 min/km 15,75 km/h 2017-09-17V Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska Gdańsk Siedlce
4 10.000 00:43:10 17 1 złoto 4:19 min/km 13,90 km/h 2017-09-16III Bieg Czyste Miasto Gdańsk Gdańsk
5 10.000 00:42:28 308 4 4:15 min/km 14,13 km/h 2017-09-1055 Międzynarodowy Bieg Uliczny Szlakiem Obrońców Wybrzeża - Bieg Westerplatte (atest) Gdańsk
6 42.195 03:36:36 136 4 5:08 min/km 11,69 km/h 2017-08-15XXIII Maraton Solidarności (atest) Gdańsk
7 21.097 01:39:30 96 5 4:43 min/km 12,72 km/h 2017-07-29IX Półmaraton Ziemi Puckiej (atest) Puck
8 21.097 01:43:36 46 1 złoto 4:55 min/km 12,22 km/h 2017-07-23I Półmaraton Szlakiem Bielika Parpary
9 10.000 00:44:07 139 6 4:25 min/km 13,60 km/h 2017-07-22XVII Bieg Uliczny św. Jakuba Apostoła (atest) Lębork
10 10.000 00:44:45 55 3 brąz 4:29 min/km 13,41 km/h 2017-07-02IV Redzki Bieg o Puchar Marszałka Województwa Pomorskiego Reda
11 5.000 00:19:46 42 2 srebro 3:57 min/km 15,18 km/h 2017-06-24I Tczew na "5" z atestem (atest) Tczew
12 10.000 00:51:26 148 4 5:09 min/km 11,67 km/h 2017-06-17II Krokowska 10 Żarnowiec
13 21.097 01:32:07 36 2 srebro 4:22 min/km 13,74 km/h 2017-06-11VI Ostródzki Półmaraton Świętego Jerzego Ostróda
14 5.200 00:23:37 54 1 złoto 4:33 min/km 13,21 km/h 2017-06-10II Sopockie Lato na Pętli Reja Sopot
15 10.000 00:49:15 227 11 4:56 min/km 12,18 km/h 2017-06-03IV Bieg do Źródeł Gdańsk-Jelitkowo
16 5.000 00:26:31 127 9 5:18 min/km 11,31 km/h 2017-05-21V Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska Kiełpino Górne
17 10.000 00:41:27 172 2 srebro 4:09 min/km 14,48 km/h 2017-05-20VIII Kwidzyński Bieg Papiernika (atest) Kwidzyn
18 10.000 00:40:45 5 1 złoto 4:05 min/km 14,72 km/h 2017-05-13VIII Gdański Bieg Lekarzy Gdańsk
19 10.000 00:39:59 186 4 3:60 min/km 15,01 km/h 2017-05-07XIX Bieg Europejski (atest) Gdynia
20 42.195 03:23:12 19 1 złoto 4:49 min/km 12,46 km/h 2017-05-03I Maraton Dolnego Powiśla Sztum
21 42.195 03:12:08 190 7 4:33 min/km 13,18 km/h 2017-04-09III Gdańsk Maraton (atest) Gdańsk
22 5.800 00:22:22 65 1 złoto 3:51 min/km 15,56 km/h 2017-04-01XXXIV Bieg Szpęgawski Starogard Gdański
23 21.097 01:29:06 334 10 4:13 min/km 14,21 km/h 2017-03-19II PZU Gdynia Półmaraton (atest) Gdynia
24 21.097 01:42:08 5 1 złoto 4:50 min/km 12,39 km/h 2017-03-12III Leśny Półmaraton Elbląg
25 5.000 00:19:28 50 3 brąz 3:54 min/km 15,41 km/h 2017-03-11III Sopocka Wiosna na 5 Sopot
26 6.400 00:25:26 29 2 srebro 3:58 min/km 15,10 km/h 2017-02-26I Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem Wilczym" Starogard Gdański
27 10.000 00:40:28 239 3 brąz 4:03 min/km 14,83 km/h 2017-02-12Bieg Urodzinowy Gdyni (atest) Gdynia
28 4.000 00:17:08 4 1 złoto 4:17 min/km 14,01 km/h 2017-02-04XXXIV Sopocka Zima Sopot