LKS Zantyr Sztum (beta)


Wojciech Kozłów

male
chart

ilość startów: 96

czas trwania: 3 d 14 h 36 m 4 s

przebyty dystans: 1 126,621 km

ilość maratonów: 4



trophy Rekordy życiowe

Dystans Czas Średnie tempo Średnia prędkość Data Nazwa biegu Miejscowość
5.00000:18:543:47 min/km15,87 km/h2017-09-17V Biegowe Grand Prix Dzielnic GdańskaGdańsk Siedlce
10.00000:40:424:04 min/km14,74 km/h2016-06-04III Bieg do ŹródełGdańsk
15.00001:05:004:20 min/km13,85 km/h2016-10-15IV Bieg PrzyjaźniPrzyjaźń k. Żukowa
21.09701:31:174:20 min/km13,87 km/h2016-09-04VI Iławski Półmaraton LA RIVE (atest)Iława
42.19503:29:054:57 min/km12,11 km/h2016-05-15II Gdańsk Maraton (atest)Gdańsk



start Starty 2018



select Wybierz rok


ilość startów: 26, przebyty dystans: 273,089 km


Lp. Dystans Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość Data Nazwa biegu Miejscowość
1 10.000 00:46:21 59 11 4:38 min/km 12,94 km/h 2018-10-13II Sopocka Jesień Sopot
2 10.000 00:44:19 457 23 4:26 min/km 13,54 km/h 2018-09-2356 Międzynarodowy Bieg Uliczny Szlakiem Obrońców Wybrzeża - Bieg Westerplatte (atest) Gdańsk
3 5.000 00:21:16 30 3 brąz 4:15 min/km 14,11 km/h 2018-09-22VI Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska Gdańsk Orunia
4 10.000 00:44:19 52 5 4:26 min/km 13,54 km/h 2018-09-09IV Dycha nad Wisłą - Pomorskie Święto Wisły Tczew
5 10.000 00:45:40 36 1 złoto 4:34 min/km 13,14 km/h 2018-09-02III Braniewski Bieg Hozjusza (atest) Braniewo
6 9.200 00:45:48 121 12 4:59 min/km 12,05 km/h 2018-08-26VI Kolbudzka 10 Bąkowo
7 10.000 00:46:18 97 13 4:38 min/km 12,96 km/h 2018-08-18III Kaszubski Bieg Lesoków Szemud
8 21.097 01:48:19 146 16 5:08 min/km 11,69 km/h 2018-07-28X Półmaraton Ziemi Puckiej (atest) Puck
9 10.000 00:45:41 127 11 4:34 min/km 13,13 km/h 2018-07-21XVIII Bieg Uliczny św. Jakuba Apostoła (atest) Lębork
10 10.000 00:45:06 81 6 4:31 min/km 13,30 km/h 2018-07-07V Janikowska Dyszka (atest) Janikowo
11 10.000 00:43:45 35 3 brąz 4:23 min/km 13,71 km/h 2018-07-01V Redzki Bieg o Puchar Marszałka Województwa Pomorskiego Reda
12 5.000 00:20:30 42 4 4:06 min/km 14,63 km/h 2018-06-24VI Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska Wrzeszcz Dolny
13 4.500 00:18:38 12 1 złoto 4:08 min/km 14,49 km/h 2018-06-17V Bieg Orłowski Gdynia-Orłowo
14 10.000 00:44:42 31 2 srebro 4:28 min/km 13,42 km/h 2018-06-10IV Iławski Bieg na Dychę (atest) Iława
15 5.000 00:20:28 27 2 srebro 4:06 min/km 14,66 km/h 2018-06-09VI Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska Zaspa Młyniec
16 10.000 00:46:28 176 8 4:39 min/km 12,91 km/h 2018-06-03X Elbląski Bieg Uliczny Piekarczyka Elbląg
17 10.000 00:45:42 336 12 4:34 min/km 13,13 km/h 2018-05-26IX Kwidzyński Bieg Papiernika (atest) Kwidzyn
18 5.000 00:21:16 48 2 srebro 4:15 min/km 14,11 km/h 2018-05-20VI Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska Przymorze Wielkie
19 10.000 00:45:30 465 38 4:33 min/km 13,19 km/h 2018-05-13XX Bieg Europejski (atest) Gdynia
20 42.195 03:52:11 687 65 5:30 min/km 10,90 km/h 2018-04-15IV Gdańsk Maraton (atest) Gdańsk
21 5.000 00:20:34 61 5 4:07 min/km 14,59 km/h 2018-04-08IV Sopocka Wiosna na 5 Sopot
22 21.097 01:43:47 1639 114 4:55 min/km 12,20 km/h 2018-03-18III ONICO Gdynia Półmaraton (atest) Gdynia
23 10.000 00:46:10 85 10 4:37 min/km 13,00 km/h 2018-03-10III Chwaszczyńska 10 Chwaszczyno
24 10.000 00:44:35 623 30 4:28 min/km 13,46 km/h 2018-02-18Bieg Urodzinowy Gdyni (atest) Gdynia
25 5.000 00:24:53 96 3 brąz 4:59 min/km 12,06 km/h 2018-02-11VI CITY TRAIL on Tour Gdańsk
26 5.000 00:23:54 140 3 brąz 4:47 min/km 12,55 km/h 2018-01-14VI CITY TRAIL on Tour Gdynia